Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
luci, moc pěkný jmenovky ;-)
Tak jsem byla chvilku venku a uz mate nove fotecky, pekny.... Ty orchideje jsou krasny, takovy cisty, panensky. :) Me se teda vic libi na svatbu neco dabelstejsiho a i pani fotogravka rikala, ze je lepsi mit kontrastnejsi kytku, ale me osobne se i ty bile na fotkach libi. Leni, ono by to slo pripevnit dratkem, ale pak by ta kyticka nemohla but ve vode cela, vis. Asi zustanu u pugetu s tou spadlou travou. Kdyz mi to teda projde u chlapaka :)
Profilova fotka
už pěkně dlouho se překecávám, abych šla uklízet, tak teď už fakt musím, ale občas sem stejně juknu :-p
Profilova fotka
Tak jsem dodělala poslední jmenovky,tak další věc hotová... :-D
Lucko jestli si to zvladla, tak klobouk dolu, uklid mam asi stejne rada jak ty :) Holky jedu na vikend nach Pribram, jinak jsme si dneska vyzvedli prstynky a jsou.... no jsou jak na obrazku, ba ne hezci, tak papa v pondeli, mozna v nedeli
Profilova fotka
Luci, nádherný :-)
Profilova fotka
Děkuji děvčata-děkuji!!!!! :-D
Profilova fotka
Holky, jste tu? Dala bych na chvíli to oznámení do alba. Doufám, že dnes to klapne :-) Ale pořád je to ještě náhled, ale už se tiskne :-)
Profilova fotka
Luci, moc krásné jmenovky !!!!!!!!!!!!!! :-)
tak jsme zvladli oznamka, uf, ted jenom rozstrihat a dat do obalek a poslat :-D P.S. 4.50 stalo jedno :-N :-N
tonny - oznamoko mate moc pekny, takovy vesely a pozitivni x-)
luci - jmenovky ste delali sami? to musela byt poradna piplacka, lepit ty srdicka,jsou moc pekny
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuju,děkuji-tolik chvály si snad ani nezasloužím... :-D Ale piplačka to teda byla...
Profilova fotka
Luci, hold, když chce někdo mít něco pěknýho, tak si s tím musí vyhrát.. to už je takovej úděl - ale vyplatil se, opravdu moc pěkné!! x-)
Profilova fotka
ahoj breburdy měla jsem dovču a na beremko nebyl čas... :-N leni ve středu jsme se byli koupat v Humpolci, ale voda byla šíleně studená!! Jo, holky, byli jsme se domluvit na Štiříně a byl nám poslán rozpočet - docela jsem se teda vyděsila, jsou to vydřiduchové. Musíme se domluvit s našima a tchánovcema, pač oni chtějí platit oběd a pak afterparty. Představte si, za obřad se platí 5.tis (ten trvá 5-10minut), hudbu budeme mít svojí. Pak se budeme hodinu fotit v partku, pak bude oběd v krásném Sukově salonku - a za to, že tam budeme mít oběd 2,5 hodiny budeme platit 8.tis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem si myslela, že pronájem bude jako zadarmo! A jídlo - na každého počítají 800 Kč + 160 Kč balíček pití. Nepřijde vám to jako hustý? A oznámko nás vyjde na 12 kč, tak to jsem nadšená!
Profilova fotka
tyyy jo foogy, to je docela dost teda.... my platíme za pronájem dvou sálů v podstate cele tvrzi jen 3500 na cely den, jídlo bude max za 200kč /osobu +raut na vecer a alkohol budeme mít svuj krome piva, nealko taky a z restaurace jen kavu a to pivo :-) takze nas to snad vyjde docela rozumne. A to je docela hezke prostredi, svatby tam maji kazdy tyden. http://www.hrady.cz/index.php?OID=1400 tady je pár fotek :-)
Profilova fotka
Foogy, to jsou teda vydřiduši jak blázen. To teda mrkám =-) Dávám do alba ukázku jmenovek a oznámení i pozvánek ke stolu..no a ještě jak jsem motala ubrousky. Papik ;-)
foogy - to je teda palka :-. to je šilenost! my nastesti za pronajmy salu neplatime a obedove menu by melo byt do 300 i s pitim, prespani v hotelu 500 a novomanzele zdarma :-D pak netusim, kolik dame za vecerni raut
Profilova fotka
Dobre rano holky, tak jsem zase tady, po hracim weekendu totalne rozbita boli me snad vsechny svaly v tele.....holt uz je asi cas nechat se trapit mladsi :) ja tento weekend nechla ani prstem ale ....dneska bychom meli s MP udelat pozvanky na svicu a ...ja zacit delat ten okrasny dratek na stul..snad se k tomu uz dneska dostuanu. V patek mi prisly ty sperky, dneska si je jdu vyzvednout a hrozne se tesim jak budou vypadat :) a jmenovky....videla jsem napsano jmeno na listu brectanu (mam totiz v planu tuto rostlinku vyuzit) ael nevim ejstil to bde drzet tak to jdu odzkouset :) zatim pa a krasny den (doufam ze bude rano u nas bylo jenom 11,5C)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase tu.. Jak se máte při pondělku? U nás bylo ráno jen osm stupňů, takže Baru u vás bylo ještě celkem teplo ;-) Tenhle týden by mělo přijít oznámení, tak pak nafotím a dám do alba.. Napsaly jste toho hodně a reagovat na všechno nemůžu... Příjmení budu mít Michalovo, takže budu Pavlína Štěpánová... Budu mít dlouhé jméno a jsem zvědavá, jak rychle si na něj zvyknu :-N Foogy, ta částka je vážně přemrštěná.. To bych se šla zeptat jinam, pokud na tom místě vyloženě netrváte.. Osm tisíc za necelý tři hodiny je masakr.. Za ty peníze máš skoro dovolenou..
Ahoj holky, tak se zas roykoukavam v praci a dosla jsem k zaveru, ze bych si klidne pred svatbou udelala dovolenou, nejlepe ode dneska :-D Jinak my byli o vikend na rozdavacce oznamek, absolvovali jsme 5 navstev, 5 kafi, tunu sladkeho.... asi si to dovedete predstavit. Tento tyden bude v duchu ovoce a zeleniny, nejspis..... no asi to striktne nedodrzim, ale pokusim se ;-) Jinak foogy, souhlasim s holkama, je to palka. Nebudeme mit nejlevnejsi svatbu, ale za pronajmy restaurace platit je podle me fakt vydridusstvi.
Profilova fotka
Ahoj holky hlásím se po víkendu...jinak jsem zrovna dorazila z kontroly a všechno by mělo být v pořádku, příští pondělí jdeme na ultrazvuk, tak po dlouhé době uvidíme našeho drobečka, jak říká přítel...toho vetřelce v bříšku :-) Sem se vás snažila dočíst, ale je toho opravdu spousta, tak nedokáži na všechno reagovat... Foggy opravdu musím souhlasit taky s holkama, že je to docela pálka, i když mi za pronájem jednoho sálu na zámku zaplatili 4500,-, ale naštěstí je v tom už zahrnuta cena, že dostaneme průvodce po zámku a budeme se moci vyfotit v některých pokojích apod. a potom výzdoba sálu, ale to počítám, že budou tak dvě tři kytky a toť všechno...a na kolik nás vyjde hostina to prozatím nevíme, jelikož ještě přesně nevíme kolik lidí se nás na obědě sejde a za 14 dní jedeme do té restaurace říct počet a domluvit se na jídle apod... Jinak já budu mít příjmení taky po příteli, takže budu Jana Mašová A oznámení nás vyjde tak kolem 10,- to ještě uvidím, podle toho jak vyjde kalkulace, jak nám to kamoška vytiskne
Jani tak to je parada, ze vetrelci v brisku se dari :-) jen tak dal. Co se tyce oznameni, tak ty mi kreslila kamaradka a vyslo mi to s tiskem u grafika na 3,5 Kc za kus, jenze my pitomci jsme si jich nechali tisknout 150 a nejak nam zacinaji prebyvat :) Nedoslo nam, ze to davame mnohokrat do paru, nebo rodiny. Tak snad priste :)))
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás.. my jsme měli slavící víkend (maminka slavila narozeniny), tak jsem tu jen nakoukla, ale už jsem vás dočetla :-)
Profilova fotka
Klate díky :-) No my původně oznámení měli, že jen tak 30, že to dáme jen po rodině a kamarádům to většinou pošleme elektronicky, jenže jsme to pak vypisovali a už teď jich mám 40 a to jsem si včera ještě vzpomněla na další 2, takže jich budeme tisknout 50... Jo a příště jo? :-D Tak to doufám nebude :-)
Profilova fotka
Hani, tos ani neměla jezdit sem na koupák.. já vím, že ta voda je děsně studená :-N tam taky nechodím.. :-D
Jo to ja taky doufam, teda pevne verim. Jen jsem to napsala protoze jsme si byli v patek pro prastynky a nastval nas Rydl, ze si rekl o castku v hotovosti, kdyz by to bylo par tisic, ale ty castky jsou celkem vysoke a tak jsme si delali srandu, ze priste si u nej prstynky udelat nenechame ;-)
Profilova fotka
Leni tak mamince všechno nejlepší :-) Klate jj vím, že jsi to myslela ze srandy...my máme mít prstýnky hotové tento týden, tak jsem zvědavá...a ještě jdu tento týden platit další zálohu na šaty...to jsou zase pálky...jen se panenky protáčejí
dámy ahoooj, tady brňačka co vás tak zanedbává! Ty oznámení mě také začínají pomalu zajímat, doporčute mi někoho. Kdo je dělá z fotek.
Profilova fotka
Ahoj Hakli, no my tam fotku sice na oznamku máme, ale dělá nám je sousedka, která dělá v reklamce...nikde jinde jsme se bohužel neptali...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?