Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
no u me je problem v tom, ze pritelova mati je uča na gymplu, kam sem chodila, a je tam dost vyhlasena (v negativnim smyslu slova a kazdej o ni mluvi primenim), takze kdyz to slysim, tak mi naskakuje ta neprijemna asociace...
Profilova fotka
Ahoj děvčata-dneska jsem si byla vyzvednout oznámení a je nááádhernééé!!!!! :-D Zkusím ho vyfotit a dát do alba... Jinak já budu mít od přítele,ale i svoje...
Profilova fotka
Tak už to mám v albu-můžete se juknout!!!!! :-D
krasny! my to budem resit zejtra nejspis, tak to pak taky hodim :-)
Profilova fotka
tak to já budu mít příjmení stejný s nastávajícím...už se po něm jmenuje Týna, tak teď už zbývám jenom já ;-) ...takže já budu od 10. října Svachová, to zas není tak hrozný taky se bojím, že se podepíšu svým starým příjmením...už jsem se zkoušela tak podepsat a docela mi to jde od ruky :-D ....bych potřebovala, aby to tam bylo předtištěný, abych se nespletla
Luci máte moc krásné oznámení, fakt se mi moc líbí x-) x-)
lencza jestli se nepletu a je to všude stejné, tak se podepíšeme nejdříve starým příjmením a pak novým, takže bychom to snad spléct nemusely :-D
Profilova fotka
Luci, moc hezoučké oznámení :-) jak se tedy budeš jmenovat? Když budeš mít dvě příjmení, tak mě to docela zajímá ;-) taky se mi líbí kombinace obou příjmení, ale u nás by to znělo dost divně.. :-D takže já budu s -ová:)) Leni, jak psala Jindřiška - nejdřív píšeš staré, pak nové.. Ale kdyžtak se zeptám matrikářky anebo někdy tam stojí a ukáže ti, kam to nové:)) Jo, taky jsem si trénovala nové příjmení a taky mi docela šlo :-D jen jsem to nepsala 100x :-D :-D
Profilova fotka
Já budu Lucie Plchová Sikorová....Ještě nejsem na 100% rozhodnutá jestli Plchová Sikorová nebo Plch Sikorová... :-|
Profilova fotka
Luci, to první budeš mít hrozně dlouhé.. ale nevím, mně se to líbí víc :-) Já se těším na prstýnky, příští týden by nám měli přijít.. ;-)
Luci mně se taky víc líbí ta první varianta. Nějak mi to nejde přes pusu to Pich Sikorová. Popravdě by se mi nejvíc líbilo Lucie Pichová, zní to moc hezky, ale to je jenom můj názor!!! ;-)
Profilova fotka
Jindři - Plchová ne Pichová ;-) mně se taky líbí víc ta první varianta, i když je delší..
Článek se načítá
Jéé já jsem slepoň :-N Promiň Luci za zkomolení!!
Profilova fotka
Jindři, já jsem dneska hroznej mimoň.. však víš, jak si mě musela "nakopnout" jak to Barča myslela, protože sem to nějak nepobírala.. :-N
Profilova fotka
..každej má někdy svůj den, já asi dneska :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Luci a jak se budeš představovat do telefonu? Já jsem taky chtěla dvě jména a jelikož v práci dost telefonuju, tak jsem si představila, že by to bylo dost složité...
Profilova fotka
tonny: já bych byla pro 1. variantu holky chci se zeptat, jakou barvu košile budou mít vaši chlapi v obleku? musí být bílá nebo je to jedno? mně by se i líbilo, kdyby měl Honza barevnou
Profilova fotka
lencza: u nás bude asi bílá, ale zatím to ještě moc neřešíme. v tomhle jste tu napřed :-D
Profilova fotka
no u nás to řeším jenom já, Honzovi je to tak trošku putna, navíc on nesnáší košile, obleky a jinýí oficiální oblečení, takže tohle ho nechává naprosto chladným, zatímco já se stresuju, že neseženeme žádnej oblek a bude se ženit v džínách :-D :-D
Profilova fotka
Tonny: a co na to tvůj přítel? Tomu je jedno, jaké příjmení budeš mít? To ten můj řekl, že by chtěl a že by to pro něj byla pocta, kdybych měla jeho:) a pro mne to fakt bylo automatické, že budu mít jeho příjmení.. Ale u tvého příjmení se mi taky líbí víc 1. varianta :-) Leni, MP bude mít bílou košili a světle růžovou kravatu.. a tmavý oblek chceme koupit!!
Profilova fotka
Budu se představovat Lucie Plchová Sikorová...Takže myslíte,že tohle je lepší???? Peťa bude mít bílou košili a zelenou kravatu...
Profilova fotka
Luci, mně osobně se to líbí víc.. zní mi to hezčíc než "Lucie Plch Sikorová" - ale je to jen můj názor, záleží především na tobě a pak tvém příteli, co na to říká a co vám dvěma se líbí víc!! ;-)
Profilova fotka
Holky, jdu asi už do hajan.. mějte se tu hezky, pěkný večer a dobrou noc.. x-) pa zítra ráno ;-)
Profilova fotka
Peťulovi je to celkem jedno,je rád,že chci mít i jeho přijímení,takže to záleží na mě-budu mít ve jméně dvě zvířátka!!!! :-D Ale asi máš pravdu,že to první....
Profilova fotka
Luci, dvě zvířátka? Vím jen o jednom :-D
Profilova fotka
Leni, říká, že s mužským tvarem budu mít složitější kvůli těm "i". S ženským tvarem bych prý měla jenom jedno, takto dvě :D Luci, líbí se mi taky více Plchová Sikorová.
Profilova fotka
Tonny, tak já myslím, že o ty "i" až tolik nejde.. ale nechce tě tak trošku nenápadně přemluvit na to, abys měla příjmení s -ová? :-)
Profilova fotka
No přece Plch je hraboš a sýkorka je ptáček,i když jsem z měkým "i",ale mám polské jméno a tam je sikorka...
Profilova fotka
aha.. tak toho hraboše jsem vůbec nevěděla.. :) :-) holky, jdu spát.. dobrou noc!! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?