Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Klate tak to moc držím palečky, aby se vám to brzy povedlo a měli jste zdravé a krásné miminko... A to přeji i všem ostatním, co se již snaží nebo se budou snažit až po svatbičce :-) A krásně jsi to popsala o tom miminku, jak jste se na ně byli podívat a jak je maličké :-) hlavně, že je v pořádku...jak se říká, od malička takový bojovníček :-)
Profilova fotka
Jani, my se taky budeme snažit, ale tak za dva - tři roky.. :))
Profilova fotka
Leni neboj to uteče, ani nebudeš vědět jak :-)
Profilova fotka
já vím.. ale nejdřív chci právě práci, být tam nějakou dobu a potom až miminko.. :-)
Profilova fotka
no kazde mimi je krasne male i velike, hlavne ze je zdrave spolu s rodici :) Jojo miminko........ vsichni okolo me jsou tehotni anebo rodi ........ no zavidim vsem co vam budu povidat :(
Profilova fotka
Jj vím jak to myslíš...aby jsi hned ze školy nebyla doma s miminkem...jak se říká, zkusit si i nějaký čas pracovat...a popřípadě naetřit nějaké korunky :-)
Profilova fotka
Baru, musíš být v klidu a vůbec se tím nestresovat.. soustřeď se na svatbu - uklidníš se a pak to vyjde, uvidíš.. :-)
Profilova fotka
Baru nebuď smutná...řeknu ti, moje kamarádka se o miminko s přítelem snažili skoro dva roky a pořád nic, pak se na krátký čas rozešli, vrátili se k sobě a udělali si svatbu..a hádej co se stalo? Otěhotněla nejspíš snad i v den svatby, jelikož za 9 měsíců se jim narodila krásná holčička...jsme si s holkama říkala, že prostě některé děti čekají až na ten papír ;-)
Ach jo, ted jsem si to cele smazala. Tak znova :-| Leni ja jsem puvodne ucila, ale po dvou letech jsem zjistila, ze do spolecne kasy bych zpocatku asi prinesla velky huby, tak jsme zmenila praci, s tim, ze dva roky ale pak chci pryc, tak snad se podari. Je o ale rozumny, preci jen se pak clovek ma v pripade nejvetsi nouze kam vratit. Ty uz mas nejakou praci? Vim ze jsi e nekdy promovala, to si jeste pamatuju, ale jak jsi na tom s patranim po zamestnani jsem uz v historii nepatrala. Basska: proc ten smutny smajlik? Nemuzem mit vse hned postupne se nam vsem zadari, uvidis ;-)
Profilova fotka
Dekuji holky, sand to vyjde co nejdriv i kdyz je pravda ze ted v tom stresu ted bych si to ani neuzila tu radostnou zpravu. Me se vam tak nechce dneska, vsichni odjizdeji z kancelare driv tak tady budu muset sedet do pul pate.......venku zacina byt poradne horko toz to se tesim :) dneska mame trening a ted o weekend hrajem podzimni cast ligy ...tak snad vyhrajem :)
Profilova fotka
Adi ja az ted kuokam ze jsme ze stejneho mesta "UH" :) takze kdybys potreboala s necim pomoct..dej echo ju? :)
Profilova fotka
Baru, držím pěsti, abyste vyhráli :)) Klate: promovala jsem v červenci a práci stále sháním.. to víš, posílám životopisy, atd. zatím se mi však nepodařilo nic sehnat.. :( někdy jsem taky začínala mít špatné myšlenky, nálady - ale snažím se to brát tak jak to je a zbytečně se tím nestresovat:)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my miminko taky plánujeme,ale až tak za tři roky,letos začínáme stavt,tak bych chtěla mít miminko už v novém a v klidu-nestresovat kdy se dostaví domeček,atd. Taky budu doufat,že to přijde tak nějak samo a že potom nebudeme muset čekat další roky na mimi!!!! :-D
Leni to vis, je blba doba, ja kdyz jsem menila praci tak jsem hledala asi 3 mesice a to byla nahoda, ze jsem sehnala to co ted mam. Sice je to pakarna, od rijna do cervna dost narocna a stresova prace, ale pak pres leto naprosta pohoda, to ze si tu takhle s vama pisu je ojedinela zalezitost, ktera se kona tak priblizne 2, 3, tydny behem leta :) ale diky za to. Ja osobne mam a i moji znami zkusenosti s agenturama, ty vzhledem k tomu, ze je ted malo prace se hodne snazi. Tak snad se brzo zadari, tad je hlavni ten den D. Ktery se ted dost nezadrzitelne blizi nam vsem, co? Holky mimochodem, saty mam zamluvene, nicmene ted propadam panice, ze se do nich nevejdu. Pribrala jsem teda asi jen kilo, i kdyz spis nechapu proc, protoze se snazim hlidat, ale po pravde mam z toho trosku strach. Vy ste tady vsechny hubenulky, ale netrai vas to taky? Vidim to na tyden pred svatbou na ocistnou kuuuru :-S snad ta pomuze. kdyz by byl problem.
No Lucko, tak to jses ta z tech rozumnejsich, my budem rekonstruovat byt pristi leto, komplet vcetne vseho a jestli s uzlickem nebo bez, taky otazka 8-) rozum veli pockat, ale ..... kazdopadne kdyz s tm zacnu, tak muj nastavajici nehce ani slyset, tak mam celkem prijemnou podporu a asi tu nejdulezitejsi. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jé rozběhla se tu krásná debatka o kulíšcích. My se budeme snažit taky, a to hned po svatbě, akorát trošku jinou cestou než vy. Jsem nemocná a chceme, aby mimísek byl zdravý, tak budeme obíhat genetiku atd a pak to nejspíš dopadne na umělý oplodnění, ale což, kéž by to vyšlo a nebylo s tím moc trápení...btw. to je taky důvod, proč jsem tak najednou nechala školy a bereme se a tak, ještě v květnu jsem o svatbě neměla ani potuchy :-D
Lucenko, tak to preju hodne stesti, mimochodem, ja taky jeste v kvetnu nic nevedela :) Hlavne, ze vite co a jak a znis docela klidne i v psane podobe, coz je urcite skvely. Budu moc drzet palecky. ;-)
Profilova fotka
Klate, děkuju. No já sama mám vystudovanou genetiku, tak přesně vím, co nás čeká..a s tou nemocí zápasíme s taťkou celý život, takže to musím brát z té lepší stránky x-) A s tou očistnou kůrou to budu muset asi udělat před svatbou jako ty..sice v šatech mám dost rezervu, ale cítím se jak meloun jak jsem pořád doma a jen pomlsávám..a to ani nejsem těhu :-N
Profilova fotka
no ja rozhodne mezi hubenourky nepatrim....to jakoze.....nee....co muzu m askuju, jsem spise takovy maskujici typ :) a ze se nevlezu? doufam ze ano, pokud ne tak oblecu to co bude jineho ...co taky, ....ocistnou kuru .....ja na to nejsem a ......mimochodem Halina Pawlovska rika: "Čím starší jste, tím těžší je zhubnout, jelikož za tu dobu jsou vaše tělo a vaše sádlo dobrými kamarády"....musím říst že má pravdu :)
Hihi, no to chapu, tak neco pak podniknem :) Ani jsem nejak nekoukla, kdy to mate? A kde to mate?
Basska, to je asi pravda, uz se mi to taky nedari jak bych chtela. Jenze s temi saty? Ja teda rezervu moc nemam, a jeste jsem musela v Adine podepsat nejakou smlouvu, ze nejake vymeny satu nepadaji v uvahu, pri zmene velikosti :) jen pokud bych byla tehotna =-) trosku blby pristup, kdyz je to tak velky salon, ale chapu ze se nejak chranit musi, a se satama ja mela fakt problem, nakonec me naspali do 38 a to byl fakt asi zazrak, protoze me je prima ve 40 i 42... no tak chapejte me obavy :-N ale snad to nejak zvladnu.
Profilova fotka
klate, máme to 3.10. v Letohradě, což je blízko Ústí nad Orlicí, jestli znáš.. a kde máte vy?? No to je zvláštní, že sni nemůžeš změnit šatky jo? Já znám nevěsty, které třeba týden před svatbou při poslední zkoušce změnily šatky a v pohodě, ale vždy to bylo v maličkém salonu teda.. :-S
Profilova fotka
klate: nevím, ale já smlouvu podepisuju až při poslední zkoušce, jen jsem platila zálohu.. a paní, která salon má, tak je hrozně moc ochotná a příjemná, takže i kdybych nějak mooooc přibrala, tak si myslím, že nebude problém si šaty vyměnit, jen už by nebyly nachystané, vyprané, voňavé a vyžehlené - tak jako ty "moje" ve svatební den:) Já mám taky velikost 40, někdy 42.. ale šaty mám taky menší.. dokonce jsem zkoušela aj 36 :-) paní mi vysvětlovala, že záleží na střihu šatů a ne na mojí běžné velikosti!! ;-) A ta očistná kura?? Tu taky asi budu muset podstoupit, anebo se to vyváží samo, protože budou stresy a to já vždycky zhubnu :-)
Profilova fotka
baru dekuju moc :-) urcite se ozvu :-) no kdyz jsme u toho kde si nechavate pect dort a zakusky? a na kolik to tak vyjde?
Profilova fotka
klate: anebo říct, že jsi těhu :-D aby sis mohla změnit šatky.. ;-)
No bohuzel, asi by to slo, ale propadla by zaloha, nebo nevim. Asi taky zalezi na prodavacce. My to mame 17.10. na Dobrisi. Usti neznam, jen podle jmena, ale uz se tesim na fotecky :) budu se moct inspirovat.
Leni to bych asi nedala, jsem takovej tvor co neumi lhat =-) Kazdopadne doufam, ze to bude ok. Adelko my jsme si dort byly zaridit minule pondeli v Pribrami, a jelikoz mame cca 70 lidi tak mame 4 patra a pak jeste dve samostatna, viz moje albicko a ta slecna rikala tak do 5ti tisic. No a kolacky mame zas z Libusina, je tam velkovyrobna a holy pecou fakt neskutecne dobry, ne vysuseny, poradne naplneny a vyborny kolacky, ale kolik stoji to po pravde nevim, protoze to zarizuji nasi. Ale opravdu kdyz by se tu objevil nekdo z Kladenska, doporucuju.
Profilova fotka
Nám bude dortíky dělat známá a ani nevím, kolik budou stát. Ale dortík dozdělíme do krabiček a jako moučníček na hostině budeme dávat medovník..který taky nevím kolik stojí =-)
Profilova fotka
holky, já jdu v pondělí na pohovor a jsem nervozní už teď .. pořád mi to leží v hlavě!! nad ničím teď nepřemýšlím.. :-N :-S
Profilova fotka
já se o cukroví nestarám, to má v merku moje mamka :-) jen dodám obrázky, počet výslužek, atd.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?