Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Dobré ránko přeji... Hlásí, že u nás krásně svítí sluníčko, jen je zatím docela chladno, ale sluníčko už začíná pálit, to bude zase pařák :-) Leni a my se s přítelelm seznámili taky na netu :-) Ta těhotná nevěsta má opravdu krásné šatičky, moc jí to sluší :-)
Profilova fotka
to jo jsou to uplne uzasne fotky.......vubec nevypadaji nejak strojene ale hrozne moc uvolnene.......nekdy jak vidim fotky nevest bych dala tomu fotografovi korunu......snad ten nas bude oukej :)
Profilova fotka
Ono s fotografem je to stejně těžké jako s hudebníkem,někdy nafotí líp,někdy hůř a fotograf taky nemá vždycky svůj den...
Profilova fotka
ahoj berušky - já jsem dneska doma, MP šel do práce místo mě, to je super!!!! A venku tak krásně. Luci, budu taky prát a venku sušit, žehlit, vařit a uklízet, ale je to pohoda, když člověk nemusí do práce. zítra jedeme na Štiřín, domluvit podrobnosti a pak se půjdu v Praze sama podívat po šatech, chci hlavně do Adiny a Andělského studia a uvidím, co budou mít. Hezký den, mějte se kočky moooooc hezky, když je venku tak krásně!
Profilova fotka
v Andělském mají šaty San Patric a ty jsou úžasné-strašně se mi tam jedny líbí,ale už mám vybrané v Jihlavě-našla jsem je až potom... :-(
te neveste to fakt sluselo, umi to brisko skvele nosit x-) lennia - no tak druha nic moc teda spotakova :-D :-D kamirka - na aute budem mit organzovou masli a zenich srdicko z kruspanku, ale auto moc neresim, nak mi to tam zavaze svagrice
Profilova fotka
presne tak rosi..je treba ty svagrove nejak..zaukolovat :) ja to jenom vyrobim popisu a at si to udelaji jak chteji :)
Profilova fotka
Jinak jsem vcera si domluvla schuzku s moji kadernici ....abychom neco stihli uplacat na te hlave, aj kosmeticku - 5.zari jdu na prvni zkousku :)......ajajaja......jestli se teda necham...me nikdy jeste nikdo nemaloval :)
Profilova fotka
Holky, taky pujdu odpoledne ven na deku chytat bronz 8-) papa
luci - koukala jsem do alba a ty satky co tam mas jsou suprovy, to bych nemenila ;-) basska - kadernici musim taky zacit resit, ale desne se mi nechce :-D pac zadnou svou kadernici nemam a zastrihavam si to sama
Profilova fotka
ahojky tak já byla dneska pilná: objednala jsem se na všechny důležité holčičí procedury jako pedikúra,manikúra, kadeřnice, kosmetika, konečně jsem doladila kdy a kde se vůbec vezmeme, takže můžu dát tisknout oznamka a pozvánky a taky máme předběžně zamluvenou restauraci na oběd
Profilova fotka
Teda Leni,tak to Tě moc chválím-dneska si byla pilná!!!! :-D Já mám tohle taky všechno hotové,jen ještě pedikérku...Kadeřnici a vizážistku mám v jedné osobě a je to kamarádka,takže všechno bude v pohodlí domova...
Článek se načítá
Profilova fotka
lucko: to máš dobré...já mám na každou činnost jednu osobu, takže si mě budou předávat ;-) ;-) včera jsem mluvila s jednou kolegyní z práce a ta mi řekla, že u nás otevřeli nový salon a že jsou tam šikovný a za super ceny...třeba zkouška svatebního líčení mají podle náročnosti od 150-450 kaček, to si myslím není tak špatný no já dneska měla trošku nahnáno, jestli se vůbec toho 10.10. vezmeme...na matrice mi totiž řekli, že v ten den vůbec neoddávají, u nás se totiž oficiálně oddává jen v pátek a v sobotu jen jednou za 14 dní....ale obměkčila jsem je a dokonce to budeme mít i tam, kde jsem chtěla a ne na městským úřadě
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se zpět ze zahrady.. dnešní den jsem si skvěle užila!! Přijela za mnou moje svědkyně, tak jsme obešly obchůdky a pak jsme vyrazily na zahradu, kde jsme se slunily, chytaly samozřejmě bront a taky čvachtaly v bazénu - prostě pohoda a labůžo!! x-) Přitom jsme si parádně pokecaly, prostě super den!! Někdo se mě tu ptal na zdobení aut.. myslím, že Kamča ;-) Bráchové na svém autě myslím nic neměli, anebo co si pamatuju, tak jeden měl kytku (nevěsta měla panenku).. ale přidělávali jsme ji až těsně před obřadem, jelikož jsme jeli směr Bouzov ze Znojma a to po dálnici nešlo s kytkou :-D Já budu mít na autě kytku taky (dám do alba) - vymyslela to moje floristka a já s tím plně souhlasím.. :)) a MP bude mít na autě cylindr - chce ho, tak si ho ale musí taky zařídit.. pořád ho do toho nutím, ale on má stále dostatek času na zamlouvání.. Leni, koukám, jsi byla dneska dooost pilná, ale taky úspěšná!! To má člověk pak radost, co? :-)
Profilova fotka
Holky, tak mi ten obrázek nešel dát do alba, jelikož je to jiná přípona, než kterou dovoluje tam vkládat.. ale vložila jsem tam svou pozvánku na rozlučku se svobodou (ale bez údajů, kdy, kde a v kolik).. :-) nechci tam nezvané hosty.. :-N
Leni, abychom nepřišly jo :-D
Profilova fotka
nee.. to nee - vás bych tam přivítala s otevřenou náručí ;-) ale třeba někteří z mého okolí (př. z vysoké - by se tam mohli náááááááhodou objevit, atd.) .. a však jsem ti aj psala do IP důvody podobné těm tvým.. =-)
Leni, je mi to jasne ;-)
Profilova fotka
;-)
Profilova fotka
Tak jsem teď vyžehlila plný koš prádla a jsem grogy!!!!!! Leni,naprosto tvé důvody chápu-NÁHODOU se tam může objevit plno lidí,viď??? :-D
Profilova fotka
Luci, o plno lidí mi nejde.. ale o lidi, které nezvu a které bych tam třeba mít nemusela či nechtěla!! :-) ale vás bych tam viděla ráda ;-) Já žehlila včera, dneska jsem s kamarádkou relaxovala.. :-)
Profilova fotka
holky, přeju dobrou noc vám všem ponocujícím nevěstám ;-)
dobrou :-) my jsme prave prestehovali postele a uplne me to znavilo
Profilova fotka
na mě tu taky kouká koš plný prádla...hrozně se mi nechce žehlit, musím na to mít náladu...ale asi si ji budu muset co nejdřív navodit, protože jinak tu budou za chvíli ty koše dva a my nebudeme mít v čem chodit
Profilova fotka
dobré ránko holky :-)
Profilova fotka
Dobre rano holky, tak mi jsme vcera koupili jak oblek tak aj kosili pro MP (asi zacnu tuto zkratku taky pouzivat) :) takze me zbyva jeno obejit obuv a zajistit nejake botiky, kravatu, vesticku mu usijou na miru do 14 dni a pasek.....a timto je muj hotov. Vcera vecer me psala pani ze moje palickvoane sperky jsou uz na ceste tak se nemuzu dockat jak budou vypadat :) Jinak stagnace - nic noveho ani v pripravach.......ale dneska se snad do neceho pustim vecer - do vyroby ozdobneho dratku na stoly a snad mi muj konecne prinese ten drat na to srdicko at to odzkousim.....a musim vymvylset jak budou vypadat ty jmenovky na stul.......
Profilova fotka
Holky, tak u nás stagnace pořád - MP musí sehnat oblek a košili.. kravatu, boty a pásek má.. :-) vestičku mít nebude.. ještě si musí zařídit ozdobu na auto.. Včera jsem dělala pozvánku na svícu (rozlučku) a líbí se mi, aj první pozvaná odpověděla, že se jí líbí:)) Jinak včera mi říkala svědkyně, že mi chce koupit podvazek!! Chtěla jsem si ho šít, ale nebudu :-) Baru, až ti přijdou ty šperky, musíš si je hned vyzkoušet, nafotit a dát do alba ;-) moc mě to zajímá!!
Profilova fotka
no my musime svicu co nejdrive vymyslet........jakoze pozvanku - koho a co a ..hlavne jidlo piti a ...je to na MP ale pokud to necham uplne na nem tak asi ..nebude nic - myslim ze vite o cem mluvim :)
Profilova fotka
Baru, to víš, že vím o čem mluvíš.. :-D :-D já jsem x krát připomínala MP, ať si zařídí svou ozdobu na auto, prý ať se o to nestarám, že on si to zařídí a nemusím se prý bát.. no a ještě nikde nebyl :-N takže asi nic mít nebude.. My budeme mít svícu každej zvlášť.. takže já jsem pozvánky už rozeslala.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to nejhorší snad za námi... Dnes odpolko mám dovču a zítra odjíždíme na víkend pryč.. Jdu Vás dočíst..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?