Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Tak mi to nejde :-( Poslali mi hrozně malý náhled. Tak jedině, až bude hotové.
Profilova fotka
tak to třeba ulož z netu.. ;-) a pak dej do alba..
Profilova fotka
holky, pěkné fotky nevěsty čekající miminko :-) x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
jj ty jsou krasne Leni, jenze ja mam korzetove satecky,takze brisko tam asi moc videt nebude, mam strach,ze v tech satech nevydrzim cely den, ale snad povoleni korzetu pomuze :-)
tonny - tak to je supr zpusob, jak to natrit byvalymu :-D :-D :-D
Profilova fotka
no, ono to bylo spíš takové, že už jsme byli spíš jen kamarádi. kdybych se tak nezamilovala tak by mi ho bylo i líto ;-)
Profilova fotka
tonny - láska čeká všude ;-) já si vás dva představuju, jak tam spolu laškujete u automatu :-D
Profilova fotka
Ta nevěsta, co se vdávala s mimískem v bříšku měla krásné svatební šatky aj ty na převlečení, moc se mi jejich fotky líbí.. :-)
Profilova fotka
:-) holky, tak jukněte, ale máme ho trochu upravené, jak jsem psala, poslali mi malý náhled, takže toto je opravdu jen ochutnávka. Jinak bude...smetanový papír, bude naležato, s tím, že my v tom balonu budeme nad hradem, kde se budeme brát (dokreslili nám ho tam) a verš tam máme...svět má tisíc krásných podob a my jsme se jej rozhodli sledovat jedním pohledem... k večernímu rautu potom máme pozvánku, kde místo koše v balonu letí prasátko :-D
Profilova fotka
tonny: to je kráááásnej citát a krásně vymyšlenej ten hrad!! aj to prasátko :-D možná už jsi to psala, ale můžu se zeptat kolik ti je? už nějak ztrácím přehled o tom všem dění.. a studuješ nebo pracuješ? promiň, pokud si to psala.. já jsem někdy hlava děravá.. :-N =-)
Profilova fotka
nepsala, je mi třicet a už pracuju v Jihlavě :-)
Profilova fotka
jo a ten citát ještě pokračuje...můžu poslat
Článek se načítá
Profilova fotka
napiš ;-)
Profilova fotka
já jen asi půjdu spát, tak si to přečtu zítra.. tak se nezlob :-N
Profilova fotka
koukala jsem na Barču Špotákovou.. :-)
my mame todlencto: Kdyz laska zacne ucit trpelivosti a shovivavosti, duvere a poctivosti, obetavosti a stalosti, kurazi a sdileni, je mozne z techto nitek zacit tkat manzelstvi.
lennia - a co spotakova? ja nemam telku
Profilova fotka
Rosi, skončila druhá.. :-) takže medaili má ;-)
Profilova fotka
Holky, přeju krásné slunečné ráno.. :-) dneska jsem tu brzo, protože kolem 8 mi přijede svědkyně a půjdem nakoupit a potom se opalovat na zahrádku, tudíž se tu pak objevím až večer asi.. :-)
Profilova fotka
No dobre rano, hlasim dneska to vypada s mojim myslenim dobre........dneska jdem vyzvednout oblek a snad uz koupit kosili...takze budu dneska jenom do 3 coz je supr :) Taky je u vas takova zima i kdz sviti slunicko, u nas dneska bylo rano jenom 15C - no mazec
Profilova fotka
Baru, my tu máme 25°C, ale to bude tím, že na ten "měřič" svítí teď sluníčko, takže tam může být tak o 5°C míň.. no, je fakt, že jsem ale přímo venku nebyla, jen na balkoně :-)
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata-to bude dneska nádherný den... :-D Leni,ta nevěsta s bříškem je naprosto okouzlující a úžasná!!!!Super fotky!!!!
Profilova fotka
Luci, že? Mně se taky hrozně líbila.. prostě překrásné fotky a jak si to na všech oba dva užívají, no prostě radost se na ty fotky dívat.. :-) a jak se tím bříškem chlubila, to je moc pěkné.. x-)
Profilova fotka
Ty fotky jsou fakt dokonalé-je pravda,že jsem snad neviděla nevěstu,která by to bříško tak ukazovala,ale na ní je vidět ta hrdost (nevím jak to popsat,ale ten výraz v její tváři je krásný)!!!!!
Profilova fotka
Luci, naprosto s tebou souhlasím.. !!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Nemyslím to samozdřejmě zle oproti těm ostatním nevěstám těhulkám,ale mě se to moc líbí!!!!Doufám,že se na mě za to nebude nikdo zlobit... :-N
My máme pod deset stupnu, Vy se ate porad dobre :-) Jeste prsi a je tma jak v pytli... 8-(
Profilova fotka
no t mi ani nerikej, ......jestli to sem dojde, ja opet zabky, natelnik a kratasy s tim ze budu vitat slunce a teplo.......
Rikam, rikam :-D Co budete davat na auta? Asi jsem se uz ptala :-N ale ja bych asi chtela tu masli z toho vlizelinu nebo ceho, ale boji se, zeto nezvladnu udelat, nezkousela to nektera uz? Nebo Leni, nemas nejake zkusenosti ze svateb od bratru? =-) Jeste jsem uvazovala nad kytkou...A nevim...Ta tehotna nevesta mela zvlastni kytku-tu velkou, ale moc se mi nelibila z hlediska prakticnosti, jinak je krasna...ale ta do ruky se mi libi vice...
Profilova fotka
Tak tady svítí krásně sluníčko a nebe je modré-peru prádlo,tak ho alespoň pověsím ven,bude hezky vonět!!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?