Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
tak to klobouk dolu, ...i kdyz nasim to taky trva úres 2 hodiny k nam dojet, ale pak si vlezou do busu a zadna starost na vic :).......my asi pujdem z naseho bytecku, muj nechce jet vecir k rodicum jakoze proc to komplikovat a ......chce semnou rano posnidat - asi si mysli ze budu papat a ze vstanu v 8 a pohoda jazz.......(kde je kadernice atd??)
Profilova fotka
baru - má dobrý představy, co? Sice to musí bejt romantický, ale já bych si tu snídani neužila. Tu si užijeme v pátek ráno po svatbě. Budeme totiž na tom Štiříně spinkat a ráno nás čeká snídaně. baru - tady nikdo nepsal o tom, že bude hnusné počasí, ne? leni - hm, my jedeme hodinu na zámek a už mi to přijde hodně :-D A zdobit auta nebudeme, pač to na té dálnici už vidím, jak to bude lítat. Kytku na svoje auto si nandám až na místě ;-)
Profilova fotka
decka tak ja mam asi vidiny, videla jsem tady prispevek nekoho noveho kdo byl pozadan o ruku ale boji se ze 10.10 bude hnusne.......no asi moc pracuju :)
Profilova fotka
Hani, my budeme zdobit okna zevnitř.. a ozdobu na auto ženicha a nevěsty se dá až u nás.. :-)
Profilova fotka
zevnitr? tak o tom jsem taky jest neslysela.......mam pocit ze dneka neni muj den - vsemu se divim a nic nechapu.........
Profilova fotka
baru - tak toho jsem si čéče vůbec nevšimla, to jsem teda slepouš. leni - ahá, jojo. Tak my vůbec.
Profilova fotka
kdo vi na co jsem klikla.....jeslti jsem se nahodou neobjevila na prvni strance (uz jsem to tady prosla asi 6x a nic nevidim) ...rikam dneska neni muj den ....
Profilova fotka
tak sjem to nasla.....bylo to psano 11 ledna :) (asi strana 2)....to probihala konverzace mezi Lenou a Adou - proto mi to neprislo divne........
Profilova fotka
baru - hahahahaha :-D Pohoda! Hele, od té doby, co jsem těhu, to jsou takový záseky!!!! škoda slov! Dokonce jsem i jedné paní zapomněla objednat věci do koupelny..
Profilova fotka
Baru, zevnitř.. jako od jednoho horního rohu do druhého dolního (uhlopříčně) a to pak na všech 4 rohách.. ale zevnitř.. ono totiž jak jedeš, tak ti to nemůže odletět.. :-)
Profilova fotka
jo jakoze chapu jak, ale ze jsem to nevidela.......jak rikam dneska ....nefunguju :) zitar to bude lepsi nebojte
Profilova fotka
moje kámoška měla věneček z myrty a nějakou bílou stužku k tomu a měla to na přísavce a měla to přilepené taky zevnitř.
Článek se načítá
Profilova fotka
Na svatbách mých bráchů jsme to zdobili taky zevnitř.. ;-) Baru neboj, vyspíš se a bude to OK :-D
Profilova fotka
baru - tak zítra, jo? :-D :-D :-p ;-)
jani, to my sme zas spolu byli chvili (asi tyden) a zasli jsme si na cesnecku. A mne chytla jakasi salmonela neboco, proste sem pak u neho tyden zustala lezet a blila :-D :-D chudak se o me taky staral, no pekne nechutny zacatek vztahu :-D na bizuterii doporucuju www.fler.cz. Salony nedoporucuju, tam to maji strasne predrazeny...
Profilova fotka
rosi - pěknej začátek - takovej romantickej :-D
Profilova fotka
koukám, že teda tady všechny mají nějaký zápich na začátku vztahu. Já nesmím chybět - my spolu začali chodit po 5ti letech kamarádství, já ho teda tajně milovala pořád, ale on si uvědomil, že mě má rád a že se mnou chce být. A byli jsme spolu 2 měsíce a on odletěl na 5 měsíců pracovně do Severní Koree a tam nesmí mít mobil, mohl psát akorát mejly a to 1x za týden. Dokážete si to představit, to bylo šílený! Ale za odměnu jsem dostala letenku a v červenci jsme se sešli na letišti v Číně v Pekinu, to bylo krásný! x-)
Profilova fotka
Já v ruce budu mít akorát kytičku-jinak si dám nezbytné věci buď k mamince nebo svědkyni!!!!!!! Rozlučku se svobodou mít budu,ale jen nějakou malou,pozvu asi tak 4 kamarádky a svědkyni-všechny se znají tak je to v pohodě,ale budu to muset udělat v Třinci,protože jsou všechny odtamtud!!! :-D Mě Peťula neuvidí-nevěděli jsme jak to vymyslet,tak já budu nahoře v našem bytečku a on dole s hosty a uvidí mě až v kapličce!!!Už se na to těším... :-N
Profilova fotka
My jsme s polu skoro 6 let a bydlíme spolu 2 roky,seznámili jsme se na internátu a od té doby se od sebe nehneme-krom tří měsíců,co jsem byla pracovně na Kypru...
Profilova fotka
luci - jé, tys byla pracovně na kypru? cos tam dělala? tak to už jste spolu teda taky dlouho...
Profilova fotka
Hani, to je jak z romantického filmu.. setkat se na letišti v Pekingu - hmmm :-)
Profilova fotka
Já jsem tam odjela před vysokou školou-dělala jsem číšnici-bomba zkušenost!!!!! :-D Ne že by to byla procházka růžovým sadem,ale teď vzpomínám už jen na to dobré...
Profilova fotka
my jsme zase ztělesnění rčení: STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ poznali jsme se v 16 letech v tanečních, začali jsme spolu chodit, ale po 6 měsících jsme se rozešli...Honza se pak oženil, měl dítě...no a před 5 lety (přiznávám, že byl Honza ještě ženatej =-) =-) , ale prostě jim to dost hustě neklapalo) mi jednoho zářijového dne napsal sms a ještě ten večer jsme se sešli na místní diskotéce a bylo to jako když hodíte sirku do benzínu...no a od tý doby jsme spolu...mezitím se Honza rozvedl, začali jsme spolu před 3 lety bydlet a loni se nám narodila dcera a my spolu sice bydlíme, ale večer před svatbou se já s malou stěhuju k našim a Honza bude spát buď doma a pak se přesune k rodičům nebo bude spát u nich
Profilova fotka
Holky, to jsou krásné story seznámení.. to my jsme se seznámili přes internet =-)
lencza - tak tvoje story je teda strasne zajimava :-) my jsme spolu taky od mych 16 a byla to romanťárna jak blázen :-D (až na to blití vrvní týden :-D :-D ) lennia - pres internet? a na jakym serveru?
Profilova fotka
Rosi, bylo to na lide.cz - profil.. :-N jsme si spolu psali asi dva měsíce, pak přijel za mnou, přijel ještě 2x a pak byla seznamovačka s našima, protože já chtěla jet za ním, ale naši řekli, že ho nejdřív chtějí vidět.. viděli, pustili mě a od té doby jsme spolu :-)
Profilova fotka
Holky, my jsme se seznámili na bowlingu. Já jsem se zrovna vrátila ze služební cesty a zašla jsem na kafčo s "bývalým". Šla jsem si koupit do automatu cigarety a MP:-) tam stál a chtěl je také koupit. Bohužel mu automat nebral peníze, tak jsem mu půjčila svoje a on je dostal. Jenže mně je automat nedal, tak on mi nabídl, že si můžu vzít jeho. Proto jsem ho pozvala na panáka (byl to Jelzin - jablko, což on zásadně nepije, ale se mnou si dal, on je jen na whisku :-) ) a dali jsme se nějak do řeči. Bývalý tam seděl jako trubka a potom odešel. Vyměnili jsme si čísla a celý večer si psali, druhý den jsme se večer sešli a povídali si až do pěti do rána. No a od té doby jsme spolu :-)
Profilova fotka
Holky, jste tu? Dala bych do alba oznámení, ale chci ho zase stáhnout, tak bych chtěla znát, co vy na to :-)
Profilova fotka
tonny: týjooooooo, to je krásnej příběh.. :-) takovej romantickej, jako z filmu.. fakt!!! x-) Jen dávej oznámení, ráda se podívám.. ;-)
Profilova fotka
No bylo to opravdu romantické, srdce jsem měla až v žaludku :-) Ještě mě ten večer vezli spolu s kamarády na byt. Oni byli z Irska, takže jsem se snažila s nimi také mluvit a když jsem říkala kam mají zabočit, tak místo doleva jsem řekla doprava. No trapas ;-) Na chvilku dávám :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?