Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Já sem to fakt četla jednou a měla jsem pak z toho smutnou náladu, proto od té doby tam radši nechodím.. ;-)
Profilova fotka
..jsou tu krásnější témata - př. Nejkrásnější vzpomínka nebo tak nějak se to jmenuje :-)
Profilova fotka
AHojky holky, tak jsem se na Vás přišla juknout a říct alespoň jednu pozitivní zprávičku...svatba s největší pravděpodobností bude...jen hostina je přesunuta do restaurace a bude to pouze oběd s rodinou, tak 2-3 hodinky posedíme a pak pojedeme domů...restauraci už máme taky zamluvenou a včera jsem si domluvila vytištění svatebních oznámení a pozvánek ke stolu u naší sousedky... Jen bych měla takový dotaz...nevíte, zda mě k oltáři může dovést máma, když už tátu nemám? ;-( Pavli moc mě to mrzí a posílám spoustu sil...upřímnou soustrast... My se z toho už trochu dostali, jen zítra se to vrátí, máme pohřeb...chce to hodně času ;-( ;-( ;-(
Profilova fotka
Lenni, přípravy se nám začínají rozjíždět víc a víc. Všechno důležité (doufám) je už zamluveno, oznamka jsou doma a čeká nás jejich rozdávání, což bude taky něco :-o Začneme asi v neděli. Prstýnky už máme od pondělka taky doma. No a teď se bavím vyráběním jmenovek, protože mám ještě poslední kousek prázdnin před sebou, pak hup do práce a do ničeho se mi nebude chtít. Sehnala jsem i ubrousky, svíčky, různý stuhy atd. na stoly tak z toho něco vykouzlím. Četla jsem, že jsi taky letos dodělávala bakaláře, jé, já taky..a taky mi je 22 :-D Holky, o tom rozvodu jsem to četla, ale radši jsem to zavřela, protože na mě šly chmury a to teď přece nechcííí :-|
Profilova fotka
Jani, k oltáři tě může dovést mamča, byla jsem na svatbě, kde to takhle měli, taky jsem byla na svatbě, kde nevěstu vedl brácha. Přeju hodně sil, držte se
Profilova fotka
Jani, to víš, že tě může dovést maminka !!!!!!!!! :-) zítra se drž, budeš potřebovat dost sil !!
Profilova fotka
Luceka (nevadí ti to oslovení? já jen, abych vás holky rozeznala - máme tu dvě Lucky a taky dvě Lenky) :-N Jj, mně je taky 22 a taky jsem dodělala bakaláře :-) jen tu práci ještě nemám.. Tak to je super, že přípravy jsou v plném proudu.. ;-) pak dej fotku jmenovek do alba - já je tam taky mám a aj vývazky, které jsem dělala :-)
Profilova fotka
Jasně, nevadí mi to oslovení, sešly se nám tu pěkně stejný jména, to jo :-D až jsmenovky dokutím, určitě přidám fotku, no a na vývazky jsme si říkala, že nemám nervy, tak jsem koupila takový jednoduchy navázaný mašličky v galanterce a basta ]-( Jani, jinak ty tvoje vývazky jsou moc hezký..a jmenovka taky ;-)
Profilova fotka
Luceko, já jsem ty mašličky taky viděla.. normálně aj vývazky, ale za jeden chtěli dvacku :-D tak jsem si je udělala sama - sice asi nejsou dokonalé, ale jsou moje :-) už se těším na tvou fotečku jmenovek.. A co jsi studovala a kde?
Profilova fotka
Lenni, nojo hotový vývyzky jsem taky viděla, ani nevím kolik stály a tyhle malinký mašličky mě vyšly hodně levně, trošku jsem to tím teda odflákla, ale zase si dám záležet na něčem, jiným ;-) Studovala jsem molekulární biologii a genetiku v Brně, chystala jsem se i v tom pokracovat, jenže mám nějaký zdravotní komplikace a musím co nejdřív otěhotnět, jinak se miminka už třeba nikdy nedočkám, proto jsem školu zabalila (dálkově studovat můj ani podobný obor nejde protože je to fakt moc náročný), domluvili jsme se s přítelem na svatbě a pak se uvidí jak vše půjde, nebude to tak jednoduché jak jsme si představovali...
Profilova fotka
Lenni a kde jsi studovala ty? A pokračovat nebudeš? Asi ne, viď, když jsi psala, že bys ráda našla práci...
Profilova fotka
Luciku, já jsem studovala ekonomickou .. obor marketing a management.. Dálkově bych chtěla, ale až se otevře magisterký ve Znojmě (tam jsem právě studovala a bydlela víš).. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani, IP
Profilova fotka
Tak holky preju krasny weekend, snad bude pekne a v pondeli doufam uz v plnem poctu :)
Profilova fotka
Baru, tobě taky pěknej víkend.. :-) a já se taky asi rozloučím a v pondělí papa ;-)
Profilova fotka
Taky přeju vše pěknej víkend, nás čeká oslava 70. narozenin přítelovy babičky a pak asi rozdávání oznámení, jej to bude :-o
Profilova fotka
Luciku, tak si to užijte a pak řekni, jaké byly reakce na oznámení ;-)
Profilova fotka
Ahoj všem! Hlásím, že koncert Madonny byl eňoňůňo - mám uťapaný nožičky :-) . Už máme rozeslané oznámení a zatím s kladným ohlasem.
Profilova fotka
Teď právě hledám nějakou inspiraci na svatební účes pro krátké vlasy, ale jak koukám téměř všechny nevěsty mají dlouhé :-(
Profilova fotka
oskara: tak to řešíme stejnou věc...na fotce mám sice vlasy trošku delší, ale před měsícem jsem se nechala ostříhat docela na krátko (taky se moh drahý vyjádřit dřív než jsem to udělala :-D ) a teď vůbec nevím, co s těma mejma vlasama udělám, snad to ještě během prázdnin naroste
Profilova fotka
ahoj holky oskara, lencza - holky, já mám taky docela krátké vlasy, takže jsem se rozhodla, že si je nechám jenom hezky vyfoukat od kadeřnice a dám si čelenku. Pač mám i ofinku. A je to ;-) Jinak hezký víkend!
Holky taky přeji hezký sluníčkový víkend x-) Lennnia doufám, už je to s močákem lepší |-| ;-)
Profilova fotka
ahoj vorli!!! x-) Jak se máš? Co máš dneska v plánu?
Profilova fotka
všem přeju krásný slunečný víkend foogy: já bych to viděla taky tak...v jednom salonu jsem zkoušela šaty a dozdobily jsme to čelenkou do vlasů a vypadalo to docela hezky dneska máme v plánu oběhnout zdejší restaurace a vysondovat, kde by bylo nejlepší mít hostinu a pak razíme na celý víkend na chalupu a taky jsme konečně vybrali svatební oznámení, je v albíčku
Profilova fotka
ahoj Leni! jojo, budu to tak asi taky mít. Ale je fakt, že mně rostou vlasy strašně rychle a do svatby jsou ještě 2 měsíce, takže kdo ví, jak to bude... leni - jé, tak to máte hezký plán. Já jsem sama doma, přítel je na volejbale, takže uklidím, uvařím a jedu za kámoškou na pokec.
Profilova fotka
leni - oznámko máte krásný, taky jsem nad ním přemýšlela, ale neprošlo mi doma, hihi ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se vede takhle při sobotním slunečném dni? :-) Leni, máte krásné oznámení.. taky jsem se na něj dívala, když jsme vybírali to naše.. Holky, mně se líbí vyfoukané krátké vlasy a hoooodně se mi líbí ofinka, jenže tento střih já mít nemůžu - když to zkrátím, tak se mi hodně vlní :-S Hani, tvůj skoromanža hraje volejbal? Já ho kdysi taky hrála závodně.. :-) Ahoooooj Jindřiško, krásné střevíčky ;-) S močákem je to lepší, mám už doma spoustu věciček - Urinal (brusinky v tabletkách), urologický čaj, brusinkový urologický čaj, dneska jsem si koupila sušené brusinky :-)
Ahoj foogy a holky ;-) My jsme právě rozvezli pár oznámení a půjdeme k našim na obídek :-) Odpol jedeme popřát skorotchýni k svátku a pak má H. fotbal, tak asi půjdu fandit :-D Jinak jak jsme se tady bavili o tom svatením toal. papíru, tak jsem ho právě objednala :-D , ukazovala jsem ho H. a ten byl úplně nadšený :-) Docela jsem tedy koukala, jak je drahý, ale našla jsem stránku, kde ta cena byla trošku nižší.. Kdybyste pak některá chtěla pošlu odkaz ;-) To budou svatebčané koukat :-) Leni děkuji za pochvalu střevíčků :-) Jsi tedy zásobená vitamína a lékama, to je dobře, ať se z toho pořádně dostaneš :-)
lenczo úžasné oznámení!!! :-D
Profilova fotka
Hani, všechno nejlepší k dnešnímu svátku!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?