Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
pavlí - protože ty lidi byli matloni - hlavně chlapi, šak to znáš, teklo to pomalu, pro mě to bylo fakt v poho, právě proto jsem pak po skončení koukala, jak tu záclonu mohli lidi tak zacákat...
Profilova fotka
No,myslím,že fontánku vypustím,hlavně mám pocit,že sladké moc lidí nemusí a i tak tam toho sladkého budeme mít dost...A já sama jsem takové jelitko,že bych se pocákala!!! :-D
Profilova fotka
Tak u nás právě všichni sladké milují, tak proto ;-)
Profilova fotka
holky, dala jsem do alba fotku ze svatby loni z října, tak se jukněte. Ládík tam je v tom obleku, akorát není vidět ten lehký proužek, no...
Profilova fotka
Hani, to je pěknej oblek.. a tak nějak bych chtěla sladit toho svýho muže.. tmavý oblek, bílá košile a růžová kravata.. nebýt toho plesu, tak už má všechno (kromě bílé košile).. ale to nevadí, protože vybereme krásnej oblek - chceme do toho stejného obchodu.. :-) Jo, Hani, slušelo vám to tam ;-)
Profilova fotka
lení - díky ;-) To už je před rokem... Tý jo... Ono to není vidět, ale má růžovou košili.
Profilova fotka
Hani, tak to fakt na té fotce nejde vidět.. :-N měla sem za to, že je to bílá s růžovou kravatou.. :-N My taky byli loni na svatbě.. dám tam fotku a taky to bylo v říjnu (12.10.) - Tom byl svědek..
Profilova fotka
leni - mooooc vám to slušelo, byli jste teda krásně sladění!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Hani, já se vždycky snažím při takových událostech, abysme byli sladěni.. dám do alba ještě fotku nás dvou z promocí ;-)
Profilova fotka
..jo a děkuju za pochvalu, až se tu červenám.. =-)
Holky čáu :-) Tedy tady se to rozjelo, to je paráda. Půjdu vás dočíšt ;-) Leni a foogy koukala jsem vám na fotečky a moc vám to s budoucíma manžílkama sluší x-) ;-)
My tedy taky čokofontánu mít nebudeme, bude dost jiného sladkého, ale k nějaké příležitosti bych ji chtěla vyzkoušet, mňam x-) Třeba s jahoda, jééé :-N
Článek se načítá
A tady je ještě pár písniček, které budeme mít na obřadu, třeba budou inspirací ;-) http://www.youtube.com/watch?v=_4i1kG... http://www.youtube.com/watch?v=Wk8XPN... A tady z toho samozřejmě jenom ta hudba ;-) http://www.youtube.com/watch?v=uwkjIM...
Profilova fotka
Jindři, já si tvé písničky poslechnu až zítra.. dnes tu mám "tchána" a koukaj s mým na fotbal, tak abych je nerušila.. :-) My taky mít fontánku nebudeme, miluju sladké a bude tam toho už tak dost.. a k tomu se znám, takže bych se pokecala :-D
U nás se taky kouká na fotbal :-D H. před chvílí přijel z práce a hned se zapla televize, to nechápu =-) :-N :-D
Profilova fotka
Já to taky nechápu, nic si z toho nedělej.. :-N :-D
Góóóól :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Leni nevím jestli jsi to nepsala, ale nemáte už prstýnky? A oznámka jsou už rozdaná? Já jsem si dneska udělala seznam a o víkendu zase nějaké rozdáme.
Profilova fotka
Jindři, prstýnky přijdou tak 26., takže zatím je nemáme.. oznámka všechna rozdaná nemáme, protože většina není doma (někde lítaj nebo jsou na dovolených)..takže to zatím stojí.. ale postupně stále rozdáváme.. :-) Co vy? Už rozdáváte nebo máte už máte rozdáno? :-)
Jojo už rozdáváme, o víkendu budeme pokračovat ;-) viz příspěvek výš ;-) Včera jsme byly s mamčama domluvit cukroví na výslužky, začíná se to rozjíždět. Za dva měsíce už to budu mít za sebou a budu ti v dobrým závidět to těšení se 8-)
Profilova fotka
Já ti zase budu závidět ten pocit, jak to všechno proběhlo na jedničku a teď si užíváš ten pocit "po" :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak šaty jsem nesehnala, zato moje mamka, která byla se mnou, si koupila v jednom krámku na svatbu kalhotovej kostým zlevněnej na půlku ...takže mamka by oblečená byla, jen já zatím tápu :-. :-.
Profilova fotka
lennnia: a co zkusit portské, je slaďoučké, ale taky tedy dost drahé. kdybyste si mohli dodat vlastní bylo by to nejlepší.
Profilova fotka
holky pro sraz bych taky byla, ale jsem dost časově vytížená, takže upřednostňuji Jihlavu :-)
Profilova fotka
Dobre rano holky, tak nevim jak u vas ale v Uh bylo krasne tak sjem si vzala letin hooodne letni saticky prijedu do ZLina a tady prsi a je tu zima tak klepu kosu :) parada. Ja se chci taky srazit, ale jihlava je pro me daleko :( Jinak vam to mooc slusi pri spolecnych foteckach....premyslim jestli my nejakou nekde mame :)
Profilova fotka
ahoj holky tony díky za ip! leni - no, moc vám to spolu teda sluší!!!!!!!! Už se těším na svatební fotky!!! leni - tak hlavně, že si vybrala mamka :-D To je ale k naštvání, co? Ale neboj, ty si vybereš určitě příště!!! Mě čekají šaty asi příští týden, to bude maso, pač musím jít s maminkou... Bude to chtít pevné nervy. Ale ty teď v těhu fakt nějak postrádám. tony - klidně v Jihlavě, auto mám, dojedu a ráda. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a zase zpátky do postele.. v noci mě zase chytl močák a tentokrát jsem šla k doktorovi.. napsal mi atb. a já si koupila v lékárně brusinkovej urologickej čaj.. a bohužel mě to teďka chytlo dost ošklivě :-( :-(
Profilova fotka
jéé Leni, to mě moc mrzí!!!! Sice jsem to nikdy neměla, ale holky o tom vyprávěly, že je to děsný!!!! Ať se ti brzy po antíkách uleví a nech si od přítele koupit sušené brusinky, prý jsou taky super! A vylež se!!!
Profilova fotka
Hani, sušené brusinky? A ty jsou kde ke koupení? Já se dívala dneska ve dvou obchodech po zavařených (vedle marmelád, atd.) a nemají je.. :-( ale mám aspoň brusinkový čaj a skorotchýně mi koupila Urinal (to jsou brusinkové tablety).. pokusím se ležet, jenže ono to dlouho nejde.. od půl 3 jsem vzhůru.. :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?