Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Hani od mě taky všechno nej nej k svátku ;-)
Profilova fotka
ahoj holky tak se k vam asi pravdepodobne zase vratim :-N svatba bude asi v rijnu, cekame miminko x-)
Profilova fotka
Taky zkusím čelenku (už jsem jí zkoušela v salonu) v pondělí se budu objednávat na zkoušku účesu a líčení. Tak uvidíme co vizážistka spáchá :-)
Adel k miminku vám moooc gratuluji, to je skvělý x-) x-) A to víš že jo, vrať se k nám, budume rády :-) :-) :-) Už máte vymyšlený termín?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pohřeb máme za sebou, bylo to hrozný, ale snažila jsem se to zvládnout a moc se nestresovat, kvůli miminku...už beru prášky, aby bylo všechno v pořádku, ale ty taky všechno nezachrání :-( ;-( JInak svatba bude na 100%, už máme zamluvenou i restauraci, kam pojedeme po obřadu na jídlo a na chvíli posedět a pak budeme už jen doma nebo pozveme pár kamarádů k nám domů... Adelko gratuluji k miminku a kdypak je čekáte, jestli se můžu zeptat? A kdy bude svatbička?
Profilova fotka
Adélko, gratuluju k miminku.. :) to je pěkný, že zase přijdeš k nám .. jen pojď ;-) a jaký budete mít termín? V kolikátém jsi týdnu?? A co UTZ, byla jsi už? :-) Jani, jsi statečná holka.. drž se dál !! A co miminko, nezlobí tě? :-)
Profilova fotka
Leni ahojky :-) miminko nezlobí...v pátek mě párkrát polehtalo, asi se otáčelo a jinak je snad v pořádku...doufám, že ten včerejšek zvládlo...i když vypadá, že hezky roste...tady se můžeš juknout jak nám za týden vyskočilo bříško...jsem opravdu koukala http://janulka1985.rajce.idnes.cz/
Profilova fotka
Dekuju holky :-) snad bude vsechno v poradku, byla jsem na utz na konci 4tt takze nic nebylo videt, dalsi mame 31.8. a uz se moc tesime. Jinak jsem prave v 6tt,termin mame 16.4.2010 :-) a termin svatby bude asi 17.10 nebo 7.11 rozhodne se v utery pokud bude volny sal. Zatim me netrapi ani nevolnosti,tak je to dobre :-)
Profilova fotka
Teda,to jsou novinky!!!!Adélce moc gratuluju k miminku!!!!! Já už jsem se pustila do jmenovek-jsou krásné-musím sama sebe pochválit!!!! :-D Potom je hodím do albíčka...
Profilova fotka
luci dekuju :-) jmenovky me čekají příští tyden :-) potom je určitě hod do alba,at ne muzu inspirovat :-) holky a co oznamka, kde jste si je nechali delat a kolik vas vysly?
Profilova fotka
Já mám oznámení od Pamas Bohemia-a ještě nevím konečnou cenu,protože jsem je teprve v pátek odsouhlasila...Ale jsou krásná,taky je potom hodím do alba...
adel my máme taky od pamas bohemia, jsou krásný, byla s nima dobrá spolupráce a jedno nás vyšlo na 38 Kč i s obálkou a pozvánkou ke stolu + příprava tisku 230Kč a pošt. asi 80,- ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Adelko tak to ti budu držet palečky a myslet na tebe, aby už bylo 31.8. a viděla jsi drobečka na UTZ...si pamatuju, jak jsem na to čekala, až budu vědět, že je vše v pořádku a mimíšek, že je opravdu v bříšku... A buď ráda, třeba tě nevolnost ani nepotká, já ji taky moc neměla, jen pár dní, spíš mě trápí hodně únava... Jinak já si nechávám tisknout oznámení od sousedky, dělá v reklamce...v pátek jsem jí je posílala, tak je nějak upraví a vytiskne...
Profilova fotka
Jani, krásně ti roste bříško.. x-) to je nádhera.. holky, poslední dobou se kolem sebe dozvídám, že hodně holčin čeká miminko.. to je krááááááááááááááása!!!! :-) Adélko, tak se možná budeme brát ve stejný den :-) koukám, že taky máte rádi 7 x-) Jinak my jsme si nechali tisknout oznámení v kyoprint.cz a oznámení je krásné, řekla bych, že ty barvy hezčí než na netu (i když jsme z toho měli strach, vzorky jsme si nenechali posílat).. cena byla 747,- plus 130,- poštovné, tudíž celkem za 35ks oznámení a 20ks pozvánek jsme platili 877kč a to nám ještě poslali o asi 6 oznámení víc a pozvánek taky (ale cena se nezměnila!!!) x-) jsme spokojeni a oznámko je v albu.. Luci, už se mooooooooc těším na tvé jmenovky, určitě budou krásné ;-)
Profilova fotka
Leni děkuji, už pomalu začíná mít strach, že se do těch šatů ani nevejdu, ať je budou upravovat jakkoli, pokud mi to bříško takhle rychle teď poroste :-D :-D stále nikde nic a teď jak vyskočilo... Mte krásné oznámení a cena je slušná :-) a je od nich super, že vám poslali pár kousků navíc a dokonce zadarmo...
Profilova fotka
Jani, neboj.. pořádná a šikovná švadlena ti třeba udělá oblast bříška z gumy a nazdobí to třeba tak, aby to nešlo vidět.. vůůůůůůůůůbec se nebojím toho, že bys nebyla nádherná nevěsta!! ;-) No, já koukala na počet oznámení jako blázen.. spíš jsme si ho přepočítávali, zda nám poslali to, co jsme si objednali a ne míň.. nejdřív jsem si myslela, že si Tom dělá srandu, ale pak jsem to počítala sama a pak aj naši :-D hned jsem šla zkontrolovat fakturu a bylo to zdarma, což se asi jen tak nikde nevidí.. tak u mě naprostá spokojenost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Leni děkuju :-) paní říkala, že to povolí co nejvíc to půjde a ještě mi dozadu dá šněrování, normálně jsou ty šaty totiž na zip... Tak to jsem ráda, že jsi s nimi tak moc spokojená...a určitě budeš i se vším ostatním
Profilova fotka
Snad jo.. teď o víkendu jsem tu měla svědkyni s přítelem, tak jsme pokecali.. bylo to fajn!! To je paráda to šněrování, já ho mám i na těch svých žluto-bílých šatech.. ;-)
Profilova fotka
¨Tak to je super, že jste pokecali a že je všechno v pohodě...jsem koukala, že už pomalu ale jistě se nám to blíží Začínáš být už nervozní?
Profilova fotka
Jani, já ani nezačínám být nervozní.. nějak mi to nepřichází.. ale vím, že to přijde, jak bude září, protože si řeknu, příští měsíc se vdávám.. :-N teď o víkendu co bude, jedeme k našim, tak tam doladíme cukroví už konečně.. a začnu si sepisovat, co už máme:) a hlavně, co nám chybí..
Profilova fotka
A co ty, začínáš být nervozní?? :-) holky, mně se tak hrozně líbí, jak tu téměř každá oznamujete, že čekáte miminko.. Barča se snaží.. :-) to je krásnýýýý, fakt joooo x-)
Profilova fotka
Leni no na mě to občas tak trošku dolehne, že už se pomalu blíží září a pak už říjen a je tu svatba a hlavně, jak to všechno bude, teď bez toho táty, kdo tam vůbec bude chtít jít...zda tam půjdou babičky apod... Aby na mě třeba nebyly nazlobené, že se vdávám dva měsíce po tom co táta umřel apod... Ale doufám, že to dopadne dobře a budou tam chtít jít všichni, co bychom tam chtěli mít... Barča se taky snaží o miminko?
Profilova fotka
Jani, chápu, že nad tím takto přemýšlíš.. ale ten, kdo uvažuje rozumně, tak se na tebe nebude zlobit!! Naopak - tvůj tatínek si přál a přál by si dál, aby ses vdala a měla krásnou svatbu!! ;-) Věř, že to ze shora vidí a bude na tebě děsně pyšnej, i když už fyzicky nebude s vámi.. je to hrozně těžké a určitě to všechno hrozně bolí a bolet bude, ale i když si to několikrát opláčeš, on by si určitě přál, abys byla šťastná .. x-) ;-) Jj, Barča se snaží o miminko.. chtěli by :-)
Profilova fotka
ahoj Jani: já souhlasím s lenni...když to pojmete rozumně a nebudete dělat nějak okázalou svatbu, což podle tvých plánů nevypadá, tak ti nemůže nikdo nic říct my jsme dneska konečně zamluvili místo na posvatební mejdan, tak se to trošku hnulo...rozhodli jsme se totiž, že uděláme oběd pro pozvané a pak neformální akci, kam už může přijít kdokoli
Adel: My máme oznámení vcelku jednoduché (můžu Ti poslat na meil) a když jsem psala kolik bude stát do jedné firmy u nás, tak to vyšlo na 7 Kč pokud budu chtít ty menší (4 ks na A4ku) a za 9 pokud 3 ks na A4 vejdou...Takže hodně levné...Měla jsme tam i promoční oznámení a velká spokojenost ;-) My budeme mít hodně oznámení (koláče pro sousedy i s oznámkem, takže to jde ke stovce, takže jsem v žádném případě nechtěla dát 30 za jedno oznamko)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
adelko, taky gratuluju k mimi! kamirka: my to mame taky hodne levny - fotka ve fotoshopu upravena a vytisknuta na fotopapir, cca taky kol tech 5-7kc ks. No znamky ale podrazily :-D janulev - to me mrzi, ze chystas svatbu bez tatinka :-( mam ale stejnej nazor jako lennia, urcite svatbu udelejte, naopak je fajn, kdyz se rodina sejde pri radostnejsi udalosti :-) my jsme meli v cervnu behem 14 dnu 3 pohrby (oba dedecci a pak se mi zastrelil bratranec :-( a je to fakt potrebny prebit svatbou...
Profilova fotka
my budeme mít oznamka u kyoprintu.....necháme k tomu vytisknout i pozvánky na hostinu a na ten mejdan...a taky se chystám na dělání jmenovek...udělám je z těch malých čokoládek, které obalím do nového...nejsem moc manuálně zručná, takže bůhví jak by dopadly ty papírový =-)
lencza - my mame jabko a v nem pichlej papirek se jmenem :-)
Profilova fotka
rosina: taky hezký a hlavně jednoduchý...my tam budeme mít i dost dětí, tak budeme mít mlsací jmenovky :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?