Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Leni takže jsi byla zkoušet šaty jen v jednom saloně?
Profilova fotka
Jani, přesně tak.. protože tenhle salon jsem měla vyhlídnutej už dávno (že až někdy se budu vdávat, tak nejdřív půjdu sem) a tady měli tolik krásnejch šatů.. že jsem všechny bílé nevyzkoušela :-D ale vybrala jsem si x-) (hned první den)
Profilova fotka
tak to gratuluji...já se dá se říct už mám taky vybrané, ale ve čtvrtek jdu ještě k jedné paní, které šije šaty i na zákazku a i půjčuje a většina jejich zákaznic jsou těhulky, takže uvidím až po čtvrtku...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu a dovolené .. Jsem odpočatá a lehce opálená :-) Dnes budu objednávat oznámení, zkusím ho pak dát do alba... Nakonec ho budeme chtít 90x :-N To jsem ani netušila, že známe tolik lidí :-D Jani, souhlasím s holkama. Ten antický styl Ti opravdu sekne... Číslo 12, 13 jsou taky náádherné (podobný styl, co mám já :-D )
Profilova fotka
Nemu ahojky, já se snažila taky opálet, jelikož když jsem byla na zkoušce těch šatů a jelikož bych ráda bez ramínek, tak musím doopálit výstřih, mám vypáleny ramínka...vypadám docela legračně...výstřih a ruce opáleny a pupík bílý...zakrývám si jej ručníkem :-) Ty máš krásné šatičky...
Profilova fotka
Taky mám vypálená ramínka ;-) Když to nezvládne doopálit sluníčko, tak samoopalovací krém to jistí :-D Děkuji ;-)
Profilova fotka
Já to zkusím dohnat na sluníčku :-) celé odpoledne mi paříslunko na zahrádku tak to snad zvládneme :-) Není zač :-)
Profilova fotka
Nám taky svítí celé odpoledne na zahrádku a taky na lodžii v bytě.. takže se tam budu vystavovat, tak to snad dopadne :-)
Profilova fotka
ola...takm oje favortiky jsou cislo 13
Profilova fotka
holky, já se o víkendu taky opalovala a jelikož jsem byla ve svatebním salonu upozorněna na to, abych si neopálila ramínka od plavek, tak jsem si hned koupila i vrchní díl plavek bez ramínek.. tudíž - jsem pěkně opálená a myslím, že jsem zase "zhnědla" přes víkend :-)
Profilova fotka
tak to zavist, ja jsem si vypalila dalsi raminka jak vepredu tak v zadu, myslim ze to u me jisti samoopalovak.......neda sa no :)
Profilova fotka
Leni, taky mám vrchní díl plavek bez ramínek, ale jedno odpoledne jsem myla auto a měla na sobě plážové šaty a od těch se mi to trochu vypálilo :-N , tak na to teď musím dát pozor..
Článek se načítá
Profilova fotka
Baru, tak vepředu je vypálené nemám, jen na zádech
Profilova fotka
ja jsem stihla uz oboji dvoji a .....to klasika aj raminka za krk....takze vypadam vyborne :) ale ja vzhledem ke sve belobe stejne do rijna vyblednu ...takze se toho nebojim :)
Profilova fotka
Baru, to máš zase dobrý.. protože mně to opálení vydrží tak do listopadu.. přes zimu jsem teda trošku snědá, ale není to extrém (taky to vybledne), ale takovej ten snědej nádech mám asi celej rok.. jsem asi takovej typ :-N Já si právě taky dávám pozor, abych si neopálila ramínka.. protože samoopalováky nepoužívám, tudíž se musím hlídat sama.. =-)
Profilova fotka
Pavli, ten počet toho oznámení je fakt docela velkej.. :-N my jsme jich teda měli podstatně míň.. ale je pravda, že jsme třeba nedávali všem - př. když v rodině bylo jakoby 6 nebo 8 dvojic, tak jsme to dali jenom jako jedno oznámení pro celou rodinu (ne jednotlivě).. kamarádkám, to pošlu mailem.. a ostatním jsme to objednali.. měli jsme asi 35oznámení..
Profilova fotka
Tak mi budeme mít max 30 oznámení :-) Já bych to opálení jinak nahnala v solárku, chodila jsem vždycky v zimě, ale letos nemůžu, tak to musím zvládnout bez toho :-) Holky a co budete mít na autě, panenku nebo spíše kytku?
Profilova fotka
Jani, já chci kytku.. jéé, v solárku bych se asi pomátla - mám klaustrofobii =-)
Profilova fotka
A co bys chtěla na auto ty?
Profilova fotka
Leni já do solárka chodila, abych měla alespoň trochu barvu, ne jak někteří ti šílenci, co tam jsou vypleštěni deno denně... Jinak já chtěla kytku, ale teď jsme se s přítelem bavili, že bychom koupili nějakého medvídka nebo něco, ušili mu sukýnku a přidělali jej na auto
Profilova fotka
tak ja jsem se rozhodla ze si vytvaruju srdce (nepravidelne) a omotam ho kruspankem a jenom si zkusim pujcit od kvetinarstvi ty prisavky a dam si je tam.....a pouze asi organzovou stuhu to je vsechno.......nebudu to hrotit ....a na autobus......asi nic :) solarko u me nefunguje jedu do zluta......samoopalovak netusim mam pujceny na vyzkouseni ale ted na to spalene telo ho piplat nebudu :)
Profilova fotka
Jani, přítel do solárka taky chodil.. ale já bych to nepřežila asi :-N Baru, ty přísavky ti v květinářství půjčí.. i když záleží asi jak v kterém.. v nejhorším si je můžeš koupit. Stojí cca 20kč kus.. :-)
Profilova fotka
Baru ty jsi taková šikulka, že si srdíčko vyrobíš sama...já tohle raději přenechám zručnějším...na tyto věci jsem opravdu antitalent :-D :-D
Profilova fotka
Já se taky hlásím jen ke kytce nebo možná jen organze na autě... Medvídci ani panenky se mi moc nelíbí..., ale nikomu je neberu. Mně těch 90ks taky přijde hodně, takže to dnes ještě s Mišánkem trochu proškrtáme. Udělala jsem si předběžnou kalkulaci na oznámka a pozvánky ke stolu + malé dárečky pro svatebčany a vyšlo to na necelé 3 tisíce.. :-N Baru, z čeho to budeš dělat? Já do solárka taky chodila, nevadilo mi to.. Hlavně se mi líbilo, jak jsem se tam vždycky parádně ohřála (chodila jsem na jaře), v létě už bych tam nešla, protože je horko a to se mi dělalo mdlo.
Baru, jsi fakt šikula.. Já se do takovýhle věcí raději moc nepouštím ;-) Já jsem solárko jeden čas navštěvovala taky dost, ale teď už to chci omezit na úúúplné minimum, viděla jsem v televizi, jak je to nebezpečné, tak si ho budu muset odpustit.. A na auto zatím ještě pořád nevím, co budu mít.. Ale nejspíš něco s kytičkou. Panenku, medvídka a klobouk určo ne ;-)
Profilova fotka
Pavli poprosim mojeho at mi urve kus dratu - ono je to jedno asi z jake barvy to bude a ....pak nam roste u tchyne cely ker kruspanku tak ho pourthavam a zkusim ten drat nazdobit jako venec na vanoce, mam doma zeleny vazaci aranzovaci dratek tak to zkusim jak to bude vypadat......uvdim musim zkusit jeden na dvere a uvidime :) Darecky pro svatebcany....jsem uplne zazdila..nejak mi prijde ze nas to stoji moc penez ta vyzdoba a vsechno takze zacinam uvazovat co se da udelat ....v ruce, sama atd......
Profilova fotka
Pavli, nás to oznámení s pozvánkama vyšlo nějak kolem 1tis. - myslím, že to ale bylo míň.. Holky, vy jste tak šikovný - já si dělala sama jen jmenovky a vývazky.. :-N
Profilova fotka
ahoj holky, prisla jsem vas pozdravit... pred pul rokem jsem tuto diskusi zakladala,ale bohuzel svatba v rijnu nebude, jak urcite vetsina z vas vi. Jsem moc rada,ze v diskusi pokracujete a ze bude tolik rijnovych nevest, uz se na vas moc tesim.
Profilova fotka
No néééééééééé, kdo se to sem přišel podívat!!!!!!! :-) Ahoj Adélko, jak se vede? No, všimla jsem si, že si jednu dobu měla v pasu "nevím kdy" bude svatba.. ale nechtěla jsem se ptát, pročpak.. Já teda v přípravách pokračuju a je nás tu říjnových nevěst tak akorát a jsou moc hodné a prima holky :-)
Profilova fotka
Dobre rano holky, Adelko to nevadi..kveten je taky krasny mesic......a hlavne ze se dockate. tak denska nevim jak u vas na druhem konci republiky ale u nas cely vecir prselo a ......a asi prset bude. Nevim jak vy ale ja chytam takovou lenoru jak prijdu domu z prace a to jsem se tak tesila ze zacnu tvorit....ale aspon se mi prinese drat na to srdicko :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?