Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
nemu hakli asi myslí spíš poštovný až budete ty oznámka posílat ;-)
Profilova fotka
Pavli, takhle jak si popisovala s tou uniformou a že jsi mohla na něm oči nechat, tak přesně tak já to mám s bráškama!! :-) My žádné dárečky dělat nebudeme.. aj když máme rádi víno, to objednáme ve velkém množství na hostinu.. to víš, že v takovém velkém množství se to poštovné úplně ztratí.. ;-)
Profilova fotka
Nemu to asi budou dávat osobně, ne? Teda my jsme všechny oznámení dávali osobně.. i když nemáme všechny ještě rozdané.. asi jen 3x jsme to posílali mailem (do UK)..
Profilova fotka
My dárečky určitě dávat tedy nebudeme...a holky budete psát něco na výslužky...že na to přiděláte nějaký lísteček od koho nebo s nějakým citátem nebo jen tak... Opravdu těch 90 ks to je opravdu síla...tolik známých jak říká Hakli ani nemám...i když bych ráda posílala :-)
Leni vy už je máte rozdané? :-)
janul my na výslužky nic psát nebudeme.. ;-)
Profilova fotka
Teda Leni vy už rozdáváte oznámení? Já ještě nemám ani zařízené vytištění :-| Vorli já právě jen sháním inspiraci...jinak je budeme dávat taky bez psaní...
Profilova fotka
diky moc holky :-) nakonec jsem i rada, ze jsme svatbu odlozili, ted je toho na nas moc, zarizovali jsme byt a v podstate penizky na svatbu by asi nebyly :-D budu na vas vsechny moc myslet :-)
Profilova fotka
Jindři, úplně rozdané ještě nemáme.. ale myslím, že do 14dnů už bude.. Ono se má rozdat nejpozději dva měsíce předem, což úplně vychází.. :-) Jani, na výslužky nic psát nebudeme, možná jenom jméno pro koho to je, protože přece jen pak bude chaos ve výslužkách - komu velkou, komu střední, komu malou, atd. tak abysme to dobře popsali a až se bude rozvážet, tak abysme nejezdili z jednoho konce na druhej a pořád sem a tam.. nachystá se kdo bydlí blízko sebe.. a bude.. :-)
Profilova fotka
Budeme je dávat osobně a ty co se budou posílat, tak těch je opravdu jen 15 :-) Začneme je rozdávat až začátkem září. Já myslím, že to úplně stačí ;-) A stejně jako Lenča, budeme na výslužky jen popisovat, komu patří která, aby v tom nebyl chaos :-)
Profilova fotka
Taky budeme většinu oznámení dávat osobně, poštou jich budeme posílat jen malé minimum...
Profilova fotka
Pavli, záleží na každém, kdy bude oznámení rozdávat.. my jsme to chtěli dát vědět dřív, tak už jsme to začali rozdávat.. nemáme však rozdané všechno ještě.. JJ, přesně tak - budeme jen popisovat komu která patří výslužka.. ;-)
Článek se načítá
Janule a jak se máte s mimčem? :-) Necháte si říc, co to bude? A kdy byste to mohli vědět? :-)
Profilova fotka
Leni, však jo, já to taky tak beru.. :-) V každém kraji je to zvyk trochu jiný, a pro nás je ten začátek září ideální
Profilova fotka
Leni přesně tak, od známých se žení syn tuto sobotu a oznámení nám přišlo teprve minulý týden... Vorli máme se dobře, občas cítím polechtání v bříšku, ale zatím jen lehounké, na kopanečky si ještě tak měsíc zhruba počkáme...určitě si necháme říct co to bude, pokud se nám drobeček ukáže v celé kráse, ale pro ostatní to asi bude tajemství až do porodu :-) 17.8 jdu na kontrolu a pak bychom měli jít na velký ultrazvuk tak do toho měsíce bychom to mohli vědět
janul x-)
Profilova fotka
Přítel každý den večer si s mimčem povídá, že má být na mě hodné a nezlobit a prozatím se mu to daří...podle posledního ultrazvuku máme spíše malého "lenocha" jelikož se nechtěo ani otáčet :-D pan doktor do něj musel šťouchat, aby jej mohl změřit :-)
Profilova fotka
Jojo, sestřenka se vdává za 4 dny a oznámení nám přivezli teď v sobotu - prý na něj nějak pozapomněli :-), ale mají hezké oznámko - propletené žirafky, co si dávají pusu :-) A koláčky byly taky dobrý, dostali jsme dva rohové, tak jsme je oba poctivě snědli pod stolem... :-D Zrovna akorát vymýšlím vinětu, jak jim dát peníze jako svatební dar - dáme je rozměněné na drobnější v lahvi od vína, zašpuntujeme, vytiskneme vinětu, že je od nás, od našich a od bráchy a necháme zabalit.. ;-)
Profilova fotka
Jani, mám těhotnou kolegyňku, tak to s ní taky prožívám :-)
Já mám kamarádku těhulku, která čeká mimčo v únoru a strašně mě baví řešit s ní ty miminkovské věci :-N
Jani to je fajn, že je na tebe mimčo hodné ;-)
Profilova fotka
Nemu to je hezký svatební dar :-) Tak to čeká kamarádka miminko měsíc po mě :-) kamoška to se mnou taky stále řeší, ale svoje prozatím nechce...jen mi stále dokola říká, že už jsem taková śprávná mamina :-)
Profilova fotka
Holky, jdu na obídek, pak máme seminář, pak jedeme na slavnostní premiéru filmu (pracovní akce), takže na Vás juknu zase zítra papapa
Profilova fotka
Ola tak my ani darecky, ani vinecko..jenom na hromadne piti do dzbanku :) , co se vysluzek a oznameni tyce - tak nase roidna v Opave uz dostala vcetne vysluzky (u nas se to tak dela - a dostava se u nas i kolacovne) a zdejsi rodunu mame v planu za 14 dni o weekendu, a vysluzky - to nechavam zcela na tchyni (to zase bude chaos :) Uz mam objednany autobus na hositnu - takze to jsem si oddechla a uz mame aj zamluveny termin na svicu - ale ted resime komu to rict - mame toliko znamych po cele republice ze kdyby kazdeho koho tam chceme dojel tak je nas zase okolo 80-100 (tak to jsme vcera zamitli)...nejhoris je ze zde se na svicu nezve :).....tak asi necham datum v tajnosti :)....muj chce po me vymyslet program a zabavu aby to nebyla jenom opijecka.....tak nevim co budu vymyslet - vy mate neco v planu pro vetsi pocet lidi ????
Profilova fotka
Baru, já ne.. já budu jen s holkama a to počítám, že tak do deseti se vlezem..
Baru já budu mít na rozlučce taky tak 10 kamarádek. A H. bude mít kamarádů tedy asi víc, z práce, z fotbalu.. Nemu máš skvělý program v práci ;-) V dobrém závidím ;-)
Profilova fotka
Jindři, že? Taky jsem si říkala, že jednou za čas je to fajn v práci mít takovej program.. :-) Já to mám stejně - taky budu mít asi tak 10 kamarádek.. a T. těch kamarádů bude mít asi taky víc.. nevím..
Profilova fotka
Seminář se o hodinku odkládá, takže jsem zase tu :-) Jojo, v popisu práce mám různé kulturní akce. Akorát že jich je teďka tolik, že skoro nejsem doma a na některé jdu jen proto, že musím, ne že chci... :-N Máme tu super partu s kolegama, až na jednu novou kolegyni - ta vypadá na záškodnici ]-( Já mám vlastně skvělou práci :-D Já ještě nevím, jestli budu pořádat nějakou rozlučku jako takovou... Michal prý žádnou pořádat nebude, protože žádnou svobodu neztrácí.. To já taky neztrácím, spíš se budu loučit se svým starým krátkým jménem nějakým lehkým posezením u vínka.. :-D
Profilova fotka
Pavli, já jsem taky právě přemýšlela jenom o nějakém posezení.. přemýšlela jsem nad bowlingem, výřivkou, bazénem, posezením u kávičky, vínka.. sem tam nějakej drink - prostě pohodovka :-) tak nějak bych si to představovala.. ;-) Tom to teda bude mít o dost divočejší, ale to je většina chlapů.. :-D
nemu a můžu se zeptat co děláš za práci? Zní to zajímavě ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?