Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Leni a jak s tou praci......pokrocilas nejak vic? opalovat......tak to bych potrebovala jako sul...uz jenom do tech saticek at clvoek nevypada jako reditel vapenky :)
Profilova fotka
Baru, s prací jsem zatím nijak nepokročila - bohužel :-( kdybych něco měla, určitě bych vám dala vědět.. :) Já se opaluju dobře a koupila jsem si právě aj vršek od plavek takovej, abych neměla opálená ramínka do šatů..
Leni ty se máš, opalovačka, taky bych se vystavila na sluníčku, ale nemůžu kvůli antib. :-| No do šatů to budu muset dohnat u móře :-) Holky nevíte proč ten čas na té dovolené tak letí???? :-D
Profilova fotka
Jindři, protože má člověk veget.. :) jéé, vy jedete k moři? Se máte.. my letos nee.. :-( tak se holky mějte, já pádím .. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska je tu zase krásně.. x-) Zítra a v pátek budu mít dovču, v sobotu sice do práce, ale to se dá přežít... Budu se slunit a lenošit a telefon zahrabu někam hluboko do skříně a vytáhnu až v pondělí :-) Jani, to je fajn, že máte prstýnky. My se na ně pojedeme podívat zítra, tak snad taky pořídíme
Profilova fotka
Jindři, kam jedete? My letos teda taky nee, páč to už bysme museli vykrást banku ;-) Ale příští rok, když to dobře půjde, tak si dáme dva týdny relax
Leni aha :-) :-D Jedeme na zakynthos 13. září, pak přijedeme a bude 14 dní do svatby.. Takže taková předsvatební cesta ;-)
Profilova fotka
Jééé, tam bych taky jednou chtěla.. Zakynthos, Korfu a Thassos - tam bych rozhodně chtěla jet.. :-) Takže moc přeju a trochu závidím :-) To budeš krásně opálená do šatů, dobře jsi to vymyslela ;-) Jaký máte hotel, s jídlem?? Teď vzpomínám na dovču na Krétě, i přes ty příšernosti, co se tam stali, to bylo fajn..
Profilova fotka
Já se měla narodit v Řecku, nebo si tam na důchod pořídím baráček :-D
Profilova fotka
Pavli myslim že o příšernostech v řecku vím svoje, byli jdme s mojim jednou jedinkát u moře na Krétě a ......bylo to supr až do té doby kdy nám zapoměli vyřídit že letadlo letí o 5 hodin dřív a ...tak nám uletělo a my se na vlastní náklady dostávali z toho pekelného ostrova zpátky....po penězích ani památka (a to se nenechám odbýt a bojovala za nás aj cestovka která nám to zařizovala) a po zážitkách taky......od té doby mě můj nikde nevyvenčil - že mu to za ty nervy nestoji :)....tak jedem všude tam kde se dá dojít pěsky nebo na kole nebo autem......jak jaaa vám závidím to moře...
nemu já taky řecko miluju! Byli jsme na Korfu a na Rhodosu a obě dovolené naprosto skvělé. Hlavně tedy ta na Rhodosu, tam se chci ještě někdy vrátit ;-) Bass to že nám uletí letadlo je moje noční můra, vůbec nevím, co bych si pak někde v zahraničí počala. Jakto že jste se museli dopravit na vlastní náklady?? nemu jedeme do hotelu Tsilivi Beach a jídlo máme AI. Zařizovali jsme to ještě před tím, než jsme se rozhodli pro svatbu, jinak bych to nechala až pak pěkně jako svatební cestu. Opálená snad budu, ale bojím se ramínek od plavek, budu si muset dávat pozor :-)
Profilova fotka
Baru, to je teda síla.. Musíte to zkusit znovu, přece jste nebyli u moře naposled a jen proto, že Vám to zrovna nevyšlo. Zkuste jiný místo s jinou cestovkou.. Nám teda taky skoro uletělo letadlo, ale nakonec jsme stihli, ale bylo to o fous.. Kdybych se měla rozepsat, tak to bude dlouhý - ve zkratce - hotel hrůza - z klimatizace lezly krysí ocásky, k jídlu nám dávali to co zbylo z minulého dne, takže na začátku to bylo celkem čerstvé, ke konci už jsme tam ani nechodili. Delegát vybral peníze za výlety a zmizel - nikdo se o nás nestaral, asi dva dny před odletem se nás ujaly holčiny ze sousedního hotelu a cizí cestovky - bez nich bychom se domů asi nedostali. Sice autobus pro nás přijel asi půl hodiny před odletem, ale nějak zastavili letadlo a počkali na nás...
Článek se načítá
Ty jo holky, jakto že se vám to takhle nepovedlo a stěžovali jste si pak? Vrátili vám nějaké peníze, tohle co píšete, k dovolené nepatří, to bych se teda pěkně rozčílila!!! Fuj krysí ocásky!! ]-(
Profilova fotka
JIndři, tam byla kámoška (svědkyně) a moc si to pochvalovala. Byla tam před dvěma lety.. :-D Svět je malej :-D
nemue tak to jsem ráda :-)
Profilova fotka
Jindři, rozčilování nám bylo k ničemu. Tohle má řešit delegát a cestovka, jenže delegát vybral prachy a zmizel a cestovka se s námi nebavila.. Po příletu dom jsme si stěžovali, ale ticho po pěšině.. A to jsme s tchýní takový držky, že se odbýt nenecháme... Na tohle jsme ale malí páni.. Takže teď akorát vím, že s touhle cestovkou už nikdy nikam..
Profilova fotka
Jindri - znas to ......stezovali, ja psala dopisy reklamace stiznosti, cestovka psala dopisy, reklamace stiznosti a .....dva mesice dopisovani a rozcilovani se, .......a vysledek zadny.
No tyvoe, to bych z toho byla tak zdrbnutá, že už bych možná jako Barči přítel taky nechtěla nikam letět =-) A s jakou cestovkou jste byli?
bass jo znám to, ale někdo chybu udělat musel ne? Nějaká delegátka nebo někdo.. Určitě je to složitější, ale přeci není normální, abyste zůstali na letišti a nikdo se o vás nepostaral! Když jste tam s cestovkou...
Profilova fotka
My byli s Blue Style
No to si děláš srandu nemu :-D Jako jsem se teď musela začít smát, doufám, že pak v září nebudu brečet, ale my jedeme taky s blue style =-)
Ale asi je to individuální, známí s nima letos byli už potřetí a pokaždé si to pochvalovali.. No ale dostala jsi mě..
Profilova fotka
Jindři, my po Krétě taky nechtěli nikam jet a čtyři roky jsme ani nebyli, až loni jsme si řekli, že to zkusíme znovu a letěli do Bulharska přes invia cézet, cestovka byla menší odněkud z Orlové a bylo to super.. Jen jsme měli last a vybrali špatný ubytování, ale to byla chyba na naší straně
Profilova fotka
Srandu si nedělám.. Třeba bude vše v pohodě. Tchánovci s nimi pak byli v Turecku - měli last přes zprostředkovatele a moc si vybírat nemohli, a taky bylo vše v poho, ale doteď když o nich slyšíme, tak máme husí kůži, všichni - tchánovci, my i švagrovka 8-(
Já jsem na ně už taky četla pár kritik no.. Doufám že to bude v pohodě. Jede nás víc, jedou i mí rodiče, přítelovo rodiče a jeho ségra s malou. Vybírala jsem to já, tak doufám, že to alespoň trošku klapne.. Holky já musím jít dodělat tu rajskou :-N za hodinku chci vyrážet za kamarádkou a jejím ročním chlapečkem do Domažlic, tak abych měla hotovo. Zatím ahoj ;-)
Profilova fotka
Bude to v poho, třeba už se od té doby poučili a teď jsou vzorní ;-) Jindři ahoj a užij zbytek volna :-) Já se pro dnešek taky loučím, za chvíli mám schůzku a pak po nákupech a dom... Zpět budu v pondělí, papa
Profilova fotka
no my leteli se sunny days a uz nikdy.....no udelala chybu delagatka ale ....nepriznala to a furt to slo dokola dokolecka, on a tvrdi my tvrdime .........jedine soudne a jelikoz nas last minute za 8 dni s polopoenzi nakonec stal jako 14 sni v egypte v Sarmu all inclusive....tak ....uz jsme nemeli silu to po dvou nebo trech mesicich resit............ale pro priste uz budu drsnejsi :)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem po úmorném dnu se sem za váma zastavila. Ráno jsem vstávala v půl 7 a jela dělat svatební koláče ...naštěstí když jsme měli 10 plechů, tak jsem se s nima rozloučila a odjela, jelikož jsme jeli vyřizovat svatbu... Všechno jsme vyřídili, zaplatili a můžu zařídit fotografa a hlavně šatičky...slečna ze zámku mi poslala fotku toho sálu, kde budeme mít obřad, tak ji hodím do alba...a je super, že v té ceně máme focení v interíéru zámku...dostaneme průvodce, vezmeme fotografa a budeme se fotit v různých pokojích apod...:-) Jen nám na matrice dali seznam písniček a že si z nich máme vybrat, co se bude hrát během obřadu...jsme znali tak čtvrtinu, ale vybrali jsme...Yesterday, Ave Maria a písničku z noci na Karlštejně...dokonce tam měli aj lidovky, ale to přítel hnedka zatrhl :-)
holky ahoooj, dlouho jsem tu nebyla! Mám novinku a to objednané snubáky. Dlouho se nic nedělo... co to tu řešíte s těma dovolenýma? Já dělám v cestovce tak můžu trochu poradit...
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem z opalování zpátky:) bylo to fajn, jen mě asi začíná chytat močák :-( snad to rozeženu čajíkama.. ufff.. jak já na tohle trpím a jak nechcu abych zase marodila!! ahooooooooooooooooooj hakli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokud jsou to ty snubáčky, jak máš v albu na fotce, tak jsou moc pěkný :-) Jani, to je paráda, že máte dohodnutej zámek, fotografa a šatičky.. a vlastně aj hudbu na obřad!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?