Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Lenni, vím, že si to budeš číst až v sobotu, ale děkujeme ti za krásný přáníčko a tobě přeju ať to máš v práci (brigádce) fajn a v klidu bez stresíku.
Profilova fotka
Strat: Tady už taky nakukovalo - uf! Jinak dnes jdeme na boulec - já s tím svým nachcípnutím, ale už je to slíbený. Se těšim.
Profilova fotka
Holky teda šup sem s tím sluníčkem...tady je opravdu docela kosa a zamračeno a ve stále i trochu mlha... Jannis děkuji :-) Tak jsi nakonec krásný zeleny jabka sehnala? To je super...kde v Kauflandu? :-D no nervozní, už taky jen dva dny, já se ti ani nedivím... Já si už objednala chlebíčka a jedeme pro ně ve svatební den ráno po 6 hodině :-) mňam, už abych je měla na stole :-) Oskarko jsi taky nachlazená?
dostala jsem mail se svatebníma šatama blanky matragi. Zas nic extra, jen některé mají na rukách rukavice - modelky. No musím si to nějak omlouvat :-D haha, abych si je pak vzala. Co nadělám.
Profilova fotka
Hakli nachceš mi ten mail taky poslat, bych se koukala? Jestli ti to teda nevadí :-)
Profilova fotka
Janulev: jj začalo to ukrutnou bolestí v krku a špatným dýcháním, teď se z toho stává kašel a skočí to rýmou. Řekla bych, že to nejhorší mám za sebou. Skoromanžel se o mě krásně staral 8-) Si tak říkám, že ty viry lítají snad i po netu ;-)
pošlete mail a já přepošlu
Profilova fotka
Oskarko no já byla u doktora včera, už 4 dny chodím se zavázaným krkem...tak jsem dostala jox do krku a pinosol do nosu a prý by mi to mělo pomoct...dokonce mi řekl, že můžu i ibuprofen, což jsem myslela, že se v těhu nesmí... A to mám dneska plavání a v tomhle počasí je to opravdu super...to se toho asi hned tak nezbavím... Je hezké, že se o tebe tak hezky stará, jen tak dál i posvatbě :-)
Profilova fotka
:-D Hakli děkuji... Jen zjišťuju, že opravdu hodně začínají být v modě ty dlouhé závoje...já jeden zkoušela a vypadala jsem jak trumpeta
Profilova fotka
Jani, jablíčka jsme včera nakonec koupili v Albertovi, takový hezký zelený, jak z reklamy ;-) Téda, holky, držte si ty bacily na uzdě, ať to ke mně nedoletí! :-) Já si teda každej den dávám rozpustnný céčko, tak snad vydržím..... Ale ani bych se nedivila, kdyby mě něco zkolilo po svatbě, protože jak každej den něco tvořím, tak chodím spát později a bejvám přetažená, že pak nemůžu usnout - no prostě nervíky pochodujou.....samozřejmě do toho začínají někteří prudit ohledně svatebních příprav a navalujou na mě další a další starosti, takže mám hlavu jak pátrací balon a nevím, co dřív a kam dřív skočit....já se ale nedám ;-) Hakli: no já nevím s těma rukavičkama..... Mně se to teda moc nelíbí a přijde mi to nemoderní...... Kámoška tam stejně s Váma nebude, ne!? Tak bych jí pak řekla, že tam bylo takový vedro, že každej zbytečnej kus hadru si musela odložit ;-) Ale je to samozřejmě na tobě....
Profilova fotka
Jo, tak ten dlouhej závoj jsem chtěla, ale u nás v salonu ho neměli a nakonec jsem si stejně řikala, že ty moje šaty a ten můj účes bude hezčí bez závoje.
Profilova fotka
Jannis tak to je super, že to jsou takový ty správný z reklamy :-) Holky ještě jsem se vás chtěla zeptat...s kolikati metrama stužky počítáte tak na 1 auto na ozdobení na kapotu? My budeme mít 5 aut dohromady, s tím, že na svoje mám silnou organzu a té mi paní dala 4m, že by to mělo stačit...myslíte, že ty 4 m stačí? Abych věděla kolik budu potřebovat na nazdobení ostatních aut...díky
Článek se načítá
Profilova fotka
Janulev, tak s tím ti asi moc neporadím. My budeme zdobit jenom moje a ženichovo auto, protože ke kostelu to máme od nás tak 100 metrů a pak na hostinu to je jenom do vedlejší vsi :-) Jinak sluníčko už od nás uteklo, tak za kterou z vás šlo? :-)
Profilova fotka
Knedlusko je u nás v Brně, pomalu začíná vysvítávat :-)
Profilova fotka
Holky no já nevím, ale já asi opravdu nosím malýho sloníka... Kukněte se s čímže se to do těch šatů mám vejít :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
no jo, ještě že to nemáš za měsíc, to bys už musela míti jiný střih šatů ;-) Takové ty pod prsama obtáhlé a pak už volné. Bude to pořádnej kluk!
Profilova fotka
No to jo, to bych už musela vybírat naprosto z jiného soudku :-) Paní v půjčovně mi to včera taky říkala, že bude asi pěkně velikej, že tak vyrostl za měsíc...
Profilova fotka
Janulev, pěkně roste :-)
Profilova fotka
Holky, zítra se nebudu vyskytovat v práci,tudíž ani u počítače :-( , tak všem, které máte v sobotu svůj velký den přeju, ať se vám vydaří podle vašich představ a užijte si ho na 100% :-)
Profilova fotka
Knedlusko tak si užij víkend...já prozatím mizím, jedu na plavání...tak zatím pa a kdyžtak navečer...
Profilova fotka
chjooo jsem jelito ]-( . Jsem si objednala nějakou výzdobu, ale úúúúplně blbě. Chtěla jsem růžové květy a je pravda, že u obrázku bylo napsáno fialové, ale vypadaly růžově tak jsem si je objednala a jsou fialové :-| . No tak jsem si je objednala jinde a příští týden budou. I krystalky (kytičky) nejsou to co jsem čekala. Zítra to nafotím a hodím do bazaru.
Profilova fotka
Oskarko, to je smůla, tak snad se ti to podaří prodat.
Profilova fotka
hoj byly jsme s malou na plavání, tak jdu odpovědět na vaše otázky hakli: jo jo, dcera je Kristýna, ale říkáme jí většinou Týno jani: zatím nepeču, ale už jsem si vyndala těsto z lednice, tak teď už to jen namačkat do formiček a dát upéct...já dělala loni ty ořechy prvně o vánocích a byly tedy mňamkozní, i moje mamka, která je vyhlášená kuchařka, se oblizovala až za ušima tak to já zas pečení na vánoce miluju, dělám okolo 10 druhů cukroví a ještě jsem trošku ujetá na to, aby na tácku bylo napřeskáčku tmavý a světlý cukroví malá ochutnávka, snad to půjde zobrazit http://www.rijen2008.estranky.cz/arch...
Profilova fotka
Lencza: bohužel, ale mě to zobrazit nejde :-( Holky frčím domů, tak si hezky užijte víkend a v pondělí se na vás budu těšit :-)
Profilova fotka
Holky, tak nevím, jestli vás zvládnu dočíst ... Každopádně Leni, nebuď smutná, těš se teď na svatbičku, neboj, ono se to časem vystříbří ;-) jani - tak malé šaty znám taky :-D Zítra o půl 6 jedu na zkoušku, tak jsem zvědavá. Dneska jsem byla na zkoušce líčení, líbí se mi to, ale teď už mi přijde, že to dost slezlo - jako stíny, takže jí asi řeknu, aby mě nalíčila výrazněji. A sehnala jsem si krásnou bižuterku i do vlasů čelenku. Nechala jsem tam paní zálohu, mám si to prý zítra zkusit k šatům a v pondělí jí buď přinést bižu a nebo si přijít pro lístek. Tak jsem za takový přístup maximálně spokojené. A lendíko - jako svatební pééro zní fakt dobře :-D :-D
Profilova fotka
lenczo - a co sis vzala na to svoje nachlazení? janis - jé, to už se na šaty těšíš, viď? Tý jo, dva dny do svatby, to je mazec!!! To už je za pár! jani - a super, že jsi sehnala zelená jablíčka, ňam, bych si dala. Já teď na jabkách ujíždím :-D Sním i 3 za den, haha. Jo, my dneska zamluvili kameramana, tak jsem zvědavá, jaké bude video ;-)
Profilova fotka
jani - a bříško máš krásný!!!! Krásný!!! Malej se tam teda slušně roztahuje, což?
Profilova fotka
tak znovu cukroví http://www.beremese.cz/_gallery/11967... foogy: zatím to léčím jenom čajem a vypadá to, že to zabralo...a taky chodím i doma dost oblečená, ne jako normálně
Profilova fotka
jani: otázka trošku mimo tuhle diskusi,ale můžeš se dostat na tehotenstvi.com? mě to tam nechce už od včerejška pusti
Profilova fotka
Holky, tak jsem tu z práce.. Bylo to fajn, udělaly jsem dneska 60 balíků a šlo nám to od ruky:) Prý jsem šikovná a pohotová - prý jsem se toho za dnešek (první den) naučila :-) Mám z toho dobrý pocit, až na to, že jsem se pořádně fikla do prstu.. vyfasovala jsem novej ostrej nůž vytahovací a jak jsem se snažila, tak jsem pořádně zabrala, ale odnesl to můj prstík :-S tekla ze mne krev jako blázen.. :-D obě ruce zakrvácený.. a prosákly mi aj dvě náplasti.. :-N už je to ale OK - stříknu si to septonexem (nebo slivovicou) a bude.. Jinak haklinka se ptala, zda nás viděl ženich.. mě ženich neviděl!! Ačkoliv by moc chtěl, aspoň prý na fotce, tak to před ním pečlivě střežím.. viděli mě jenom naši.. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?