Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
no vidíš, práce šlechtí. Ale jen když není každý den :-D Tak jsem si ted vypočítala že v den svatby budu mít menses....to je výborné ]-( :-| :-(
v bazárku opět ke koupi pero, slečna měla pro jistotu rovnou dva kusy. Co kdyby přestalo psát!
Profilova fotka
Haklinko, fakt? :-( tak si zajdi k doktorovi na ženský a on ti dá prášky na posunutí.. ;-) taky jsem to tak jednou kvůli dovolené u moře a v pohodě.. Joo, práce šlechtí.. já su ráda, že konečně něco mám.. nesedím aspoň doma a vydělávám :-) :-)
Profilova fotka
hakli: já ji měla teď, navštívila mě poprvé od těhu, tak jsem z toho byla překvapená...no jo už tolik nekojím, tak holt se zase objevila lenni: ty jsi šikovná a jak to potěší viď, když tě někdo pochválí
Profilova fotka
Leni, to víš, že to potěší.. hlavně jsem ráda, že jsu ve skladu s touhle holčinou.. jsou tam ještě další 2 sklady a tam ty ženský jsou teda všelijaký :-S Tahle mě chválila, byla na mě hodná, atd. :-)
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak já dneska měla celkem perný den... :) Dopoledne za knězem se domluvit co a jak... pak dodělat štítky na stůl. Přitom jsem objevila že rodiče zapoměli v restauraci nahlásit dva lidi... Svědky od ženicha :) To by byla legrace, by byli bez jídla. Odpoledne jsem byla ještě por šaty, už je mám doma. Jak jste se tady včera bavily, tak já taky šaty dopla tak tak přes břicho... A snad je v sobotu dopnu... :D Někdo má dva pera a někdo má troje bot... třeba jak já :D 1. velké, 2. tlačí, 3. super sedí akorád vysoký podpatek a šaty jsou krátké, A to měřím jen 165 cm :-| Uvidím, ještě se do šatu navlíknu zítra doma a zkusím jestli by to vypadalo hodně blbě s tím vysokým podpatkem. kdyžtak nebudu stát rovně a pokrčím se v kolenách :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem doma z plavání a jsem opět naprosto vyřízená...dává mi to opravdu zabrat... Lenni o jsi šikulka, že tě chválí :-) Lenczo taky mi to od včerejšího večera nefunguje, píše mi to nějakou chybu... Hakli tak to je teda pech...si to umí vybrat... Maylo mám jen takový trapný dotaz, ale ty se vdááš už tuto sobotu? Jelikož jsi napsala, že doufáš, že je v sobotu dopneš... ;-)
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla...Foggy tak držím palce, aby šaty seděly a nebyl žádný problém :-) A dkěuji za pochvalu pupíku :-)
Profilova fotka
Jani, jooo.. mayla se vdává teď v sobotu :-)
Profilova fotka
Jejda no já jsem v tom už naprosto zmatená...orientuju se podle toho co má kdo v popisce... Maylo tak se omlouvám, že jsem si to nepamatovala...
Profilova fotka
To nic, to je v pohodě, vždyť si přece nejde pomatovat všechno :)
jo hold tato sobota je dosti významná!
Článek se načítá
hele ale boty jsou důležitý, mít dvoje šaty taky! :-p Ale dvě pera na ten kratoučký podpis fakt nechápu a ne a ne se s tím smířit.
Profilova fotka
Tak jsem si uoravila vizitku, sice pozdě, ale přeci. No ty podpisy mě ani nenapadlo kdo by řešil? Já mám odjakživa problém si vybrat boty, takže proto mám troje :-D
Profilova fotka
Maylo děkuji :-) ;-) Hakli no to taky nechápu...tak třeba když jsou dvě pera, tak se nevěsta a ženich podepisuje každý jiným... =-)
Profilova fotka
Monžná měla strach že se ji zlomí brk, tak rači objednala dva no :)
Profilova fotka
Dneska má dorazit s koláčky kamarádka co se vdává taky teď v sobotu... a to jsme spolu seděli celou základku v lavici :-D
Profilova fotka
Mayli, ty se vdáváš až v roce 2010? Já jen, že to máš v tom pase (vizitce).. :-N
Profilova fotka
Lini, díky, já už jsem celá zmatená :)
Profilova fotka
Ahoj holky, mám toho po dnešku v práci plný zuby, co jsem mohla, jsem zvrtala, pocákala jsem se Streptokokem a další karamboly, jojo, před svatbou se do práce chodit nemá, jenže já jsem teprve ve zkušebce, tak si nemůžu vyskakovat :-x Pak jsem měla anglinu, kde jsem myslela jen na svatbu a konečně jsem doma a zítra nás čeká hodně zařizování, nakonec i šaty si vyzvednu až zítra, dneska prostě už nebylo kdy :-( takže nevím, zda sem stihnu mrknout ještě, každopádně přeju všem, ať se drží a svatbičku si užijí jak nejlíp to jen půjde x-) lenni, jsi šikula, že ti to tak v práci jde, prstík bude do svatby dobrý, uvidíš ;-)
Profilova fotka
Holky já si koupila svatební mandle a dávám je do pytlíčků po 5 ks a kdybych věděla jak jsou chutěvě nijaké, tak je ani nekupuju, ale vypadají moc hezky. Pytlíčky, spíš balíčky.. z organzy čtverce svázané. Pytlíky jsem měla obkednané, ale nedošly, a nevěřím, že dojdou zítra.
Profilova fotka
Dobré ránko dámy, hlásím se ze sluného Brna, i když je venku teda pěkná kosa...brrrrrrrrr...jsem na procházce s pejsanem málem zmrzla... MAylo tak co koláčky, jaképak byly? Luceko přeji, aby to byl pro vás ten nejkrásnější den a aby byl jen a jen podle vašich představ :-)
Profilova fotka
Jani: Musím říct, že koláčky byly výborné a lepší než ty naše. My je nechali péct na poslední chvíli a byli jsme rádi, že jsme vůbec nějaké měli... :) Komplet naše svatba byla na rychlo... Od rozhodnutí do svatby byly jen dva měsíce.
Profilova fotka
Maylo ale i tak si svatbičku a přípravy uživáte :-)my na tom byli podobně, rozhodli jsme se na konci července...svatba měla být 19.9. v kostele, jenže byli problémy, jelikož přítel už jeden církevní obřad měl a církevní rozvod by trval skoro dva roky, tak jsme sháněli narychlo nový termín někde poblíž na zámku...tak se nám svatba posunula na 10.10. Jenže potom se v rodině stala tragédie a tak jsem nevěděli, zda je vhodné tu svatbu vůbec dělat, ale sama máma řekla, že ji udělat máme, že spousta věcí zařízených a malý je na cestě, tak že to necháme a svatba bude... Takže jsme svatbu chvíli chystali, pak zase nechystali a nakonec chystali... :-N
Profilova fotka
Ahoooooj holky moje, tak už je říjen... To nám to od ledna uteklo, viď Leni? :-) Kočky, co to máte zítra, přeju krásné počasí, ať se Vám vše vydaří a máte na svůj svatební den kráásné vzpomínky! Já jsem dnes koukala na svatební plánovač a máme to za 13 dní.. Strašně to letí, ale to nejdůležitější máme. Oblek i boty, košili, kravatu, šatky svatební, šatky na převlečení, botky.. a i prstýnky. Už je máme doma, jsou jednoduchoučké, ale krááásné a ty briliantíky se tam tak krásně třpytí. Každý den se na ně musím jít podívat, jestli se mi to jen nezdá :-D Jak se připravujete Vy? Jste nervózní, natěšené? A co těhulky? Vše v pohodě?
dobré ráno, všem zítřejším nevěstám přeju ať vše klapne :-) Mayla: chuťově nijaké ? Takže nedoporučuješ ? Chtěli jsme je objednat, ale asi teda neobjednáme.
ahoj holky chci vás jen pozdravit a popřát ať vám vše vyjde. Já jsem se vdávala teď v sobotu a je mi úplně líto, že se mě to už netýká. všechny ty přípravy a očekávání!!! Moc si to užijte, je to moc krásný a krátký den, tak všeho plnými doušky užíjte!!!
Profilova fotka
Ahoj berušky! Luci - buď v klidu a v pohodě, neboj, zítřek vyjde. Hlavně se už nepolejvej takovými sajrajty ;-) :-D Leni - a ty prstíky šetři, budeš ho ještě potřebovat ;-) Holky, mně se dělá opar na rtu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To snad není možný!!! :-( ]-( A moje kožařka má zrovna dneska dovolenou, tak mi kámoška sehnala nějakou kosmetičku, která má leaser, tak tam na 12 letím - 25 km! Ale pro krásu se musí něco vytrpět. Ale je to pech, opar jsem neměla snad 3 roky!!! Je tohle možné??? A hlavně teda - ani mi nejde o krásu, ale spíš o mimi, aby mu ten opar nějak neublížil... Jinak - všechny nevěstinky, které se zítra vdáváte, tak se psychicky držte! myslím na vás! nenechte se vystresovat, ale hezky si to užívejte! je to jenom jednou za život!!!!!
Profilova fotka
Já tu měla teď návštěvu, dneska jsme dostali první svatební dar...kamoška nám koupila plínky pro miminko :-D Foogy to je většinou tak...my zase začínají vyskakovat boláky na obličeji... :-. Nemu ahojky, jak je holka? No utíká to rychle...
jo u nás už taky proběhlo pár svatebních darů, bohužel zatím jen od mé rodiny. Samé peníze a kamoška mi poslala poukaz do Sabai, nevím zda jsem to už psala. Za 2 tisíce, tak jsem se den předem objednala na thajskou masáž. Stojí 1290 Kč, hrozná cena! A pak mi ještě vystačí na nějakou kratší 30 min na nohy asi... A od ní jsem dostala i svatební přání, tak jsem je vystavila. Fogy do čtvrtka to snad zmizne ne? Já nevím, opar jsem nikdy neměla...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?