Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
čeho myslíš fotku?
šatů, abych si je porovnala. Nemůžu ted tu diskuzi květen najít, ale to vám byly špeky. Třeba taková ta plastová dětská panenka, s gumovými vlásky zasazená do dortu a ozdobená. V dortu byla strčená po prsa... no zítra to pohledám.
Profilova fotka
Už jsem je dala do alba, jen místo červeného zdobení je černé... Jj tak zítra to najdeš, si to prohlídnu :-)
krásný. skoro lepší než ty původní. Tak já utíkám, zítra papá
Profilova fotka
díky...papa a hezký večer...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu.. byli jsme u tchánovců - MP dělal zelí.. a já tchána stříhala (vlasy).. :-) rukavičky: já rukavičky mít nechci a kdyby mi je kamarádka dala, tak bych jí poděkovala, ale řekla bych jí, že k mým šatům se nehodí.. svatební péro: (zní to hezky co?) :-D :-D to už je teda děs.. si neumím představit, že bych se něčím takovým podepisovala.. :-D :-D změna šatiček: holky nebojte, budete krásné aj v těch nových šatičkách.. :-) Ahooooj Adélko, co je u tebe nového? Co mimísek? Holky, já mám zase pokaženou náladu, co se týče dětí.. některé holčiny vědí oč jde - už jsem to tu psala dřív.. nechce se mi teď o tom mluvit, tak snad jindy anebo později.. :-( jmenovky: já mám jenom maminky 2x, tatínek 2x a pak jsem psala jenom jména Pepík (strejda), atd. :-)
Ahoj Leni, tedy to jsi šikula, že jsi ostříhala tchána ;-) rukavičky bych si taky nevzala, ale k nějakým šatům jdou a někomu sluší, já bych se v nich necítila.. svatební péro :-D :-D :-D My na jmenovkách máme maminka nevěty atd.. Myslím, že jsem to už psala, tak se omluvuju, jestli se opakuji.. Leni co tě trápí ohledně dětí? Když bys měla chuť, tak mi klidně písni do IP ;-)
Profilova fotka
joo, to svatební péro mě taky dost rozesmálo :-D
Profilova fotka
Leni copak se zase děje? Nebuď smutná beruško... Vorli ahojky :-)
DNeska jste řešily čtení oznámení - no a my to zrovna dneska řešili s H. Byli jsme domluvení, že je číst nebudeme a H. byl dneska u rodičů a byla tam i jeho teta, na kterou dost dá a najednou přijel, že teta říkala.. A že by to vlastně nakonec nebylo až tak špatný ta oznámení číst.. :-| No chápete to?! Ale řekla jsem si, že se kvůli nějakým oznámením nebudu vůbec stresovat, tak je asi nakonec budeme číst, tedy ne my, ale svědci.. Je to ve finále asi úplně fuk..
Ahoj janul ;-) Koukala jsem na šatky a jsou pěkné! ;-) Budeš hezká nevěsta mamča ;-)
Profilova fotka
Vorli no teda koukám, že přítel je ovlivnitelný tetou...ale máš pravdu je to fuk, zda se to bude číst nebo ne, jen je to většinou na dlouho... Děkuji...
Článek se načítá
No právě že je to na dlouho a navíc ty básničky jsou všechny takové stejné a když se to přečte, tak všichni budou tleskat, jéééžiš :-.
Profilova fotka
Joo, my to taky asi číst nebudeme.. je to právě na dlouho a víc nás potěší, když si to přečteme sami a okomentujeme taky sami :-) Jani, šatičky jsou krásné a určitě se budeš aj příteli mooooc líbit :-) budeme ty nejkrásnější nevěsty.. x-)
Profilova fotka
JJ přesně tak...já se musím přiznat, že o tom jsme se s přítelem ani nebavili a myslím, že ani nebudeme...prostě přání si otevřeme a přečteme až pak potom doma :-) Ani jsem si to jaksi neuvědomila, že nejspíš dostaneme přání...jsem si to uvědomila až teď, co jsi o tom tady začala psát :-)
Profilova fotka
holky, četly jste tu slibnou předpověď počasí? :-) kéž by fakt bylo pěkně.. http://www.novinky.cz/domaci/180325-v...
předpověď jsem četla, snad se nám všem to počásko aspoň trošku povede ;-) Co je jisté, že hakli bude mít teplíčko :-D
holky tahle nevěsta má zajímavé a hezké šaty, ta červená s bílou vypadá hezky :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Lenni děkuji...budeme ty nej nej nevětsy :-) Jj počasí jsem četla a jak říká Vorlinka...Haklinka má teplíčko jisté ;-)
holky já mám vybrané šatičky, které má teď v albu docela dost nevěst, ale to nevadí, že ne? :-N
Profilova fotka
Vorlinko to naprosto nevadí, jelikož každá nevěsta v těch stejných šatech vypadá jinak...
Janul díky, taky si to říkám :-)
Profilova fotka
Jindřiško, to nevadí.. protože tobě budou slušet nejvíc!!! ;-)
Profilova fotka
a k tomu souhlasím s Jančou, co řekla / napsala :-)
Jééé Léňo tak jooo :-) Dneska jsem byla na poslední zkoušce a už tam na mě čekají :-)
Profilova fotka
Já si jdu šatky vyzvednout ve čtvrtek před svatbou :-)
Profilova fotka
Vorli a kdy je jdeš vyzvednout? Já je budu vyzvedávat v pátek před svatbou
V pátek ráno si pro ně jedeme, já i H. ten má taky oblek půjčený.
Profilova fotka
holky, jdu za MP.. a pak si nachystat na zítra do práce.. nevím, jak se budu stíhat ozvat, protože zítra prý máme něco v plánu :-) v pátek po práci mě tchán veze na bus a jedu k našim - večer bych snad měla mít čas. V sobotu jdu na matriku a večer mám rozlučku (vám, co se vdáváte se ozvu) a kdyžtak tu budu až v neděli.. pěknej večer a dobrou noc.. :-)
Zítra budeme péct koláče, tak na mě holky myslete, ať se jich nepřemlsám ;-) A odpol jedeme pro cukroví, pak nabalíme výslužky a začneme rozvážet. H. zrovna zítra jede pracovně do Brna, tak neví kdy se vrátí :-| Snad brzy..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?