Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Holky já vím, že jsme to tu už asi probíraly, ale nebudete mít některá ty létací balony štěstí? Jestli nevíte jak to funguje..
Profilova fotka
Jé Vorli tak v tomto ti opravdu neporadím...já je mít nebudu a ani nevím jak fungují... Ale holky ti určitě poradí :-)
Janul díky, kdyžtak mrknu do nějaké diskuze přímo o tom ;-)
Profilova fotka
Vorli není zač, ale určitě ten návod někde najdeš nebo ti někdo poradí... Holky já se pro dnešek loučím...zítra se tu zase ukážu, musím volat kvůli zkoušce šatů...už se těším, jen jsem dneska zjistila, že jsem si ještě nekoupila tu podprsenku, takže zítra budu muset jít nakupovat... Tak pro dnešek ahojky a přeji krásný večer...
Janul ahojík :-) My za chvíli taky půjdeme do pelechu a budeme koukat na Vyprávěj.
Profilova fotka
Jindři, co vím, tak je budou mít odtud dvě holky - snad se nepletu :-N : jannis, lucka.s nebo foogy.. prý je v tom nějaký hořáček malej.. Holky, já se taky pro dnešek loučím.. mějte se krásně a zatím papa :-) hezký večer a zítra papa ;-)
Profilova fotka
Jani, ať zítra hezky pořídíš ;-)
Holky tak já taky jdu, tak ahoj :-)
Profilova fotka
zdravím všechny nevěsty jani: fajn, že se to u vás vyřešilo já jedu zítra (úterý) na poslední zkoušku šatů do Budějovic, měla jsem sice jet až ve středu, ale to bych musela vlakem a v úterý tam jede taťka, tak se s ním svezu a snad tam ty moje šaty budou, když ne, tak tam holt pojedu ještě ve středu po včerejší debatě s tchánovcema a švagrem se švagrovou jsem předělala zasedací pořádek a bude to tedy tradičně - rodiče nevěsty vedle ženicha a rodiče ženicha vedle nevěsty udělala jsem taky rozpis na obsazení aut na obřad a zpátky a myslím, že jsem to vymyslela docela dobře navíc vedle svatby musím tenhle týden zařídit ještě oslavu 1. narozenin naší Týny, objednat dort, koupit dárky a tak, vůbec ale nevím,kde na to vezmu čas...ale budu muset, nic jinýho mi nezbyde
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) hlásím, že je tu pod mrakem, ale pokukuje sluníčko :-) Leni, ty si šikulka, že jsi udělala zasedací pořádek a rozpis aut.. My snad tento týden budeme trénovat náš první tanec, tak to snad vyjde.. Jéé, a jaký dortík budeš kupovat pro Týnku? Nějakej dětskej - př. berušku, panenku, atd. ? :-)
Ahoj :-) pro holky co se vdávají teď v sobotu, koukala jsem na meteopress a hlásí polojasno a 15 stupňů.. Tak uvidíme jak se to během týdne bude měnit a jak to nakonec dopadne ;-)
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, přeju krásné ráno:o) Jé, holky, tak to já tady budu asi nejstarší - mně už je 30! ;-) Luci, s nervozitou jsem na tom téměř stejně - včera večer jsem si uvědomila jak už jsem nějaká nesvá a nervózní - pořád žmoulám v ruce propisu a píšu si do toho svýho blbníčku, co je potřeba koupit, udělat, zařídít..... Večer dloho nemůžu usnout.... Dneska jsem naštěstí dobře spala, ale taky mívám katastrofický sny - jakože nás nechtěli oddat kvůli tomu, že nešla elektřina (což je úplná blbost :-) ) nebo že nám fotograf řekl, že nás k zámku přijede vyfotit až v šest....no, sranda :-D Jinak já taky pojedu VW Passatem - zlatobéžovým ;-) Holky, můj skoromanža je taky děsnej - pořád má na všechno dost času a když mu připomenu, že by měl tohle a tohle zařídit, tak mi řekne, abych neprudila a nestarala se....a stejně to neudělá......no prostě chlap - ještě, že vidím, že je to všude stejný;-) Já jsem nejdřív o tom lapionu štěstí neuvažovala, ale nakonec si jeden pro nás dva pořídím - pro štěst;-) Už jsem to ale dvakrát v životě pouštěla - nevím, jestli každej je stejnej, ale u těch našich bylo připevněný dole na balonu takový hořlavý kolečko - dobrý jsou na připalování louče - který se musí po celym obvodě zapálit a pak držet ten lampion dokud se naneplní horkým vzduchem a pak už jde sám vzhůru.... Dneska mám zkoušku šatů, mám s sebou dokonce dvoje boty, co mám půjčený od kámošek, tak uvidím, který k šatům budou hezčí. A večer jdu na kosmetiku. Tak zatím, jdu vytvářet hodnoty ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, Vorli, já jsem taky včera koukala na počasí..... Jak už jsem tady kdysi psala - nemusím mít nutně teplo a kdovíjaký sluníčko, ale ať proboha moc neprší - nechci mít ty šaty ucouraný a špinavý..... :-(
Profilova fotka
Janísku, tak si zkoušku šatů užij a užij si dnešní den - jak zkoušku šatů, tak kosmetiku :-)
holky zrovna jsem se chtěla zeptat kolik vám je, ale říkám si dočtu a pak napíši a už jste to psali. Mě je 26,5 přesně v den svatby. My zas nemám pořád hudbu na obřad, Michal stáhl nějakých 100 hitů a ještě jsme si je také neposlechli. Včera večer jsem byla u švadleny, zkrátí mi vlečku o 50 cm a trochu vepředu šaty. Mám z nich fakt radost. no pro chlapa je lepš zavařovat rohy haha než tančit, to je jasný :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj berušky! Musím vás dočíst. Ale nejdřív se chci pochlubit, že jsme si byly v pátek s holkama sednout, byly jsme jenom 4, ale bylo to moc a moc fajn!!! Ani se mi nechtělo domů! Vydržela jsem do půl 2 a kdyby jedna kámoška nechtěla jet už domů, asi bych šla i na discu. To je těhule, co? Haha. A dostala jsem nááádhernou černou noční košilku a tanga k tomu a pak krásný podvazeček! Už se mooc těším, až se v tom miluně předvedu x-)
Profilova fotka
Hakli, joo.. já jsem si taky říkala, že chlap radši zavařuje rohy než tancuje, ale "problém" je v tom, že právě on se tancu bojí - ne já.. :-D :-D Haklinko, my taky nemáme hudbu na obřad.. teď v sobotu musím jít na matriku s písničkama co chceme..
jo jo at je jakkoliv hlavně at nepriší. Stejně když to tak vezmete bude určitě tepleji než jiné roky v říjnu. Lenni a ty taky už plánuješ mimčo? Já pořád né, nějak se na to necítím. A všichni se ptají kdy už...
Profilova fotka
Hani, tak to je paráda, že jste si to užily .. my jdeme v sobotu, tak jsem na to dost zvědavá!! Jůů, černá noční košilka a tanga - to bude manža koukat, co? x-)
Profilova fotka
Haklinko, já plánuju mimčo s delším časovým intervalem (tak za dva roky nejdřív) :-D takže nevím, zda je to plánování :-) .. uvidím taky na práci, zda mě bude bavit, jak to tam půjde, atd. :-)
jo já taky tak za dva roky, do 30 abych to stihla. Tak kočka v inzerátu psala že jsou to Pronovias ale nejsou, je to kopie La Sposa. Přítel bude mít rozlučku 12.10 tak snad mu neobjuednají striptérku haha
Profilova fotka
Hakli, noo.. to si taky říkám, nevím, co je to za "módu" mít na rozlučce striptérku .. :-N ]-(
Profilova fotka
jindu - fotky z rozlučky jako luxusní!!! To musela bejt párty!!! ;-) A nejlepší striptér č. 1, toho bych domů taky brala :-D jani - tak chápu vás oba. Já jsem taky ten typ, co chce mít všechny příbuzný a známý kolem sebe a chce je tam mít a MP by se taky takovým způsobem naštval a řekl by mi, ať se na ní vyprdnu. Chlapi jsou v tomhle prostě jiní! A chápu tě ještě víc, že jak jsi těhu, tak se slzy spouští samy. Já brečela v neděli i v pondělí kvůli takovejm pí....nám. Ach jo! Já dycky přečtu jednu stránku a reaguju ;-)
Profilova fotka
Jannis: taky mi je 30 ;-) jen jsem stále opupínkovaná jako puberťák. Teď mám na to ATB tak nemůžu do solárka a já chtěla být alespoň trochu do šatů opálená. :-(
Profilova fotka
oskarko, a nejde to třeba vysadit, že by sis zašla se opálit do solárka a bys to zase začala brát?
Profilova fotka
jani - a ty máš 2 ségry? nebo jak to máš? Holky tak můj L. tu svatbu moc neprožívá. Akorát si řekl, jaké chce písničky a společně jsme je vybrali. On na to teda nemá čas kvůli práci, má toho teď fakt strašně moc, takže mi všechno odkýve. Na jednu stranu je to dobrý, pač to budu mít všechno dle sebe ;-) Leni, mně je 25 Já si v pátek nakoupila růžové stuhy, část chci dávat na rohové buchtičky pro svobodné slečny do výslužek a pak jsem včera u pohádek mastila druhé a ty budu píchat do košíčků s buchtičkama, protože samotný košíček je moc smutný. Tý jo, v sobotu se lucík a jindu vdává! Holky, tý jo, to nám to uteklo, co??? to snad ani není možný! A my v sobotu pečeme buchtičky. Já se na svatbu strašně těším, ale jak tady některá psala, tak mě i včera trošku zamrzelo, že už to bude za námi... A už to nikdy nezažiju :-(
Profilova fotka
len: právě že nejde - by se to zase zhoršilo.Radši budu bílá neopupínkovaná ;-) . Možná zapracoval stres tak jsem byla opupínkovaná až hrůza :-S . Dr. je super vzala mi to trochu dusíkem tak se to hodně sklidnilo a teď mám ATB léčbu. Je mi 30 a mám takový problémy!!!
já bych se s tím opálením moc netrápila, pak když je chlap vedle bílej tak je to nic moc. A přídává to léta. Tak kolik vás má tuto sobotu? Já budu v práci, v kolik to máte? Budu na vás myslet a ze zbytkem si o vás budeme psát. Kdy budete mít fotky od fotografa? Ta kamoška je měla hned večer..měl noťas, vypálil cd a dal jí je. Já si zadám ty oznámení o tom, že byli oddáni... do toho studia co jste mi poradili... do gaja. A přemýšlím, že ji poprosím aby nám trochu vybělila zuby.. je to blbé?
Profilova fotka
S tím prožíváním svatby: K. taky neblázní a na všechno má dost času, ale přítelkyně mého bráchy byla hotová, když řekla, že za 14dní bude svatba a K. jí na to řekl - zabitá sobota :-D .
Profilova fotka
jani - haha, ten manžel kámošky, tak to je fakt ftipný!! Suchej chleba! Haha :-D Já jsem zvědavá na toho svého! Škoda, že se uvidíme až o půl 11. Já budu spát u našich a on bude spát u nás na baráčku.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?