Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Jani to tak někdy bývá, my se doma taky pohádali sice né kvůli svatbě ale náladu mám stejně mizernou. Kolikrát si říkám, že to ani nestojí za některou tu věc bojovat. Že je lepší ustoupit a mít doma klid. Člověk pak někdy něco vybojuje po zlým a ani z toho nemá radost. Holky jedeme na chatu na vysočinu, tak se ukážu až v pondělí nebo v úterý z práce. Čekám až se mě ozve švadlena, už času moc nemáme! Snad bude příští týden pěkný počasí, v sobotu. Tato sobota byla luxusní!
Zdarec!my se dneska hadame od rana - nervy pracujou! navic ted uz si muj nastavajici asi dve hpodiny zkousi uvazat uzel znacky Windsor a me z toho chyta šlak :-D :-D
Profilova fotka
Tak my zatím dobrý. Pravda je, že jsem odpol vypadla za kámoškou a teď tady ten můj čudla hnipe :-N .
Profilova fotka
Ahoj holky.. tak jsem tu, resp. doma a mám trošku čas jít na net:)) O víkendu jsme byli u našich a to nebyl čas sem chodit! Omlouvám se, ale dočítat vás zřejmě nebudu, jelikož by to bylo šílený :-N Všimla jsem si, že Jindřiška měla rozlučku - moc pěkné fotečky, určitě sis to parádně užila a ten striptér č. 1 je úžasnej :-D :-D A co u nás nového? x-) 1) MP má parádní oblek - opět z Hooper´s London obchodu, fakt je nádhernej a neskutečně mu sluší!! Mamka taky taťkovi odložila oblek, protože on si ten svůj nezkoušel a asi mu nebude :-N 2) koupené stužky na ozdobení aut i pro družičku 3) svatební album (jen nemám fotku, jelikož jsme ho nechávali hned u paní fotografky - je ale nádherné - kombinace hnědé a fialové barvičky, fakt krása!!!!) 4) kravatu pro tchána 5) schůzka s floristkou za náma:) 6) schůzka v restauraci taky za náma - máme moc dobrý pocit, skvělá domluva, výborné chování, prostě bájo :-)
Profilova fotka
Ahoj všem nevěstinkám, hkli, jůůva, tak to je super, že už máš šatičky doma, týýjo, fakt paráda, viď? Vorli, koukám, že rozluška sevyvedla, však já měla taky velice povedenou chichi, akorát už před dvěma týdny :-D janulko, nebuď tolik smutná, vše se vyjasní a pokud to není nic vážného, nemá smysl se hádat, je někdy opravdu lepší ustoupit..záleží o co jde, nechci to z tebe tahat, takže zkus přebrat, jak moc je daná věc pro tebe důležitá a zda by se něco nedalo oželet... od té doby, co s přtelem plánujeme svatbu, máme spolu lepší a lepší vztah..holky, dnes jsme byly v kostele a farář už hlásil naši svatbu, uplně mě při tom zamrazilo, když vyslovil naše jména =-) a když jsem si představila nás dva před oltářem, vyhrkly mi slzy, já se neudržím a budu uřvaná a rudá jak rajče :-x :-x :-x
Profilova fotka
lenni, to je bezv, co jste toho zařídili, jsi pašák ;-)
Profilova fotka
myslela jsem bezva :-N
Profilova fotka
Lucíku, to je krásné, že spolu máte lepší a lepší vztah.. u nás je to někdy fakt na ostří nože, ale to k tomu asi "patří" :-N Jéé, to je krásné, že vyslovil vaše jména a tebe to dojalo x-) :-) Já mám rozlučku příští týden :-)
Profilova fotka
jé, dala bych si rozlučku klíďo ještě jednou :-D už mám ale nervy na pochodu a nejde mi moc spát, už jen 5 dní :-.
Profilova fotka
Lucíku, všechno dopadne dobře, uvidíš.. :-) my jak jsme dneska byli v té restauraci, tak jsme si vybrali apartmán a prostě vše jsme doladili a mám fakt dobrej pocit, myslím, že oni nám tou vstřícností atd. pomůžou, aby vše dopadlo co nejlíp !! :-)
Profilova fotka
to jo, je důležité vědět, že hostina dopadne ok, nám ji budou dělat známí, kteří již dělali různé oslavy v rodině a byla jsem i na svatbách, které připravovali a bylo to parádní, tak toto je věc, o kterou se nebojím, uf, ještě že tak :-)
Ahoj :-) Leni tedy vy jste zařídili věcí ohledně svatby :-) Rozlučku bych si taky dala klíďo ještě jednou, bylo to bezva :-) Dneska jsme tu měli na návštěvě mého kamaráda se svojí přítelkyní a dostali jsme první svatební dar, svatební víno s našimi jmény a datem svatby a balón štěstí x-) x-) x-) Ten pustíme večer v den svatby x-) Udělali nám strašnou radost :-)
Článek se načítá
Luceka to muselo být krásné, když vyslovil vaše jména a počkej až se doopravdy budete brát :-) Já myslím, že taky budu brečet :-N
Profilova fotka
zdravím¨ bižu je doma, řetízek mi byl trošku krátkej, tak jsem si ten konec nastavila o pár oček z jinýho řetízku, co jsem měla doma a kterej mi Týna přetrhla a teď je akorát dneska jsme byli celej den na pouti a u tchánovců pak na obídku /byla kachna/ a holky Moravandy, díky za školení o burčáku, dneska jsem ho využila v praxi...3 metry od sebe byly 2 stánky s burčákem a krásně bylo vidět, jak je jeden zlatavej, tak jak má být, a u druhýho byl ten dohněda, před kterým jste nás varovaly...my si koupili červenej a zrovna ho tu popíjím, je vynikající hakli: super, že už máš šatičky a že jste se s tou paní domluvily jani: ono se to dá do pořádku, neboj...my se taky každou chvilkou chytíme, ale naštěstí to jsou jenom blbosti dneska jsme se u tchánovců koukali na svatební album z Honzovo 1.svatby, no holky já se u toho nařehtala, on si po těch 9 letech není vůbec podobnej :-D
Profilova fotka
Lucíku, no právě.. mám o velkou starost míň a doufám, že to dopadne dobře, ale podle slov se fakt budou snažit - absolutně ve všem nám vyšli vstříc!! Můžeme si vzít víno, alkohol, pivo, limo vlastní..ale budeme si svoje brát jen víno a alkohol :-) což je super!! Jindři, fotečky máš fakt pěkné.. My taky budeme mít první svatební dar (kromě peněz) a to od mých brášků.. chtěli jsme kávovar, tak nám nějaký prý už vybrali na netu.. nejdřív jsme chtěli ten Dolce Gusto, ale na cappuccino se musí dávat dvě kapsle a ty kapsle už tak nejsou levné.. :-N
Profilova fotka
Leni, tak vidíš, jak se ti "školení" v burčáku vyplatilo :-D nee.. ono se tomu směje, ale je pravda, že spousta prodejců má "pravej moravskej burčák" a je to děs!!!! O víkendu jsme byli na Burčákfestu a musím říct, že ten burčák byl dobrej, ale na můj mlsnej jazýček nebyl vynikající .. jsem v tomhle už trošku vybíravá :-) Leni, jooo, červenej je taky výbornej x-)
Holky tady u nás u silnice na západu čech už víc jak měsíc měsíc prodávají burčák, ale vůbec nevypadá pěkně - nekoupila bych si ho. Ale už jsem taky ochutnala pravý výborn burčáček a je to dobrota :-)
Profilova fotka
Jindři, to je teda dobrota.. hmm.. :-) Holky, jdu za MP a pokračujem v koukání na Superstar ;-) mějte se krásně a hezký večer.. :-)
Profilova fotka
Hezkej večer, nevěstěnky, zase se po nějaký době hlásím...... Jani, neboj, tyhle výstupy jsou před takovou důležitou událostí jako je svatba normální...urovná se to, uvidíš!:o) Vorli: fotky z rozloučky jsou super! To je fajn, že jste si to takhle užily! Já sem dám taky nějaký fotky z mý rozlučky z min. týdne. Dneska má můj skoromanža - jsem zvědavá, v kolik přijde domů..... ;-) Já teď dělám ozdoby na zrcátka aut - docela mi to jde ;-) ...asi proto, že k tomu popíjím vynikající červený vínko - však má taky 14% :-D Dneska mě mamča barvila - dávala mi přeliv.... Bavily jsme se, co se ještě musí zařídit a udělat.....každej den něco....... Asi si vezmu dovču už ve čtvrtek..... Holky, budete spát den před svatbou u rodičů? Holky, včera bylo zase tak krásně, že si řikám, že už příští sobotu snad zase nemůže být tak hezky.......No uvidíme, ze špatnýho počasí se hroutit nebudu....
Profilova fotka
jannis: já chtěla spát u našich, jenže tam je teď nastěhovaná ségra s přítelem a synovcem, tak se asi vyspím doma a taťka mě pak i s Týnou odveze k nim a mě pak s mamkou na vlásky a makeup dala jsem do alba fotku naší Týny v tom, co by měla mít pravděpodobně na sobě, je to focený mobilem, takže dost neostrý, akorát punčocháče bude mít jiný a asi i svetřík, vzala jsem to, co jsem měla doma
Profilova fotka
Jé, Leni, tak bude krásná, resp. teď už je krásná - hrozně se mi u holčiček líbí tý háčkovaný čepičky :-) Já budu právě spát u našich, ale moc se tam nevyspím - sice budu spát na svý starý dobrý válendě, ale už teď vím, že toho moc nenaspím......ale doma bych toho taky asi moc nenaspala ;-)
Profilova fotka
jannis: mně se právě ty čepičky taky moc líbí, jenže u nás ve Strakách jsem nemohla najít to, co jsem hledala, a dneska na tý pouti měli fakt krásný...jedna moje spolužačka nakupuje oblečení pro svoje dcery většinou právě na týhle pouti, říká, že tam mají úplně jiný oblečení než pak je k dostání v krámech ve městě já taky myslela, že budu spát u našich, jenže ségra přišla o byt, tak jsou dočasně u našich a přesto, že mají 4+1 tak by tam bylo přecpáno, když bych vzala s sebou ještě Týnu, takže se v klidu vyspím doma a buď nechám Týnu s Honzou a babičkou a oni ji přivezou, až k nám pojedou, nebo ji nechám u našich než pojedu ke kadeřnici
lencza malá je a bude krásná :-) jannis fotky z rozlučky jsou parádní, je vidět, že jste si to užívaly a ten koktejl, jeeee :-D Holky mně se dneska zdálo o svatbě, že jsem se vdávala v černých šatech a měla jsem pod nima červenou podprsenku, která mi vykukovala =-) :-N No děs a hrůza, už to začíná ]-( :-) Hezké volné pondělí ;-)
Vy už to máte za pár některé...za týden jsou první říjnovky vdané x-) Já se tento týden chystám jít pozažizovat hodně věcí, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :-) Myslíte, že k béžévé (champagne) barvě půjde v klidu červená? Já se jen tak ujišťuju :-) Mohla bych se prosím zeptat, kolik objednáváte dortů? jeden velký svatební a pak nějaké menší do výslužek? taky nevím, zda dávat kadeřnici atd koláče =-) přeci jen už mají dobrou přirážku :-x Vor: Jak to dopadlo s přítelem a seznamem na svatbu? =-) Jinak já budu spát u našich ;-) Burčák bych si taky dala, ale letos jsem ještě neměla tu čest, do kdy bývá?
kamir já jsem s přítelem seznam na svatbu teď už neřešila, to Janulev ;-) dort objednáváme jeden, hlavní, do výslužek budeme dávat řezy, koláče a cukroví, dorty nee ;-) kadeřnici výslužku v sobotu povezu, tady u nás se to tak dělá a já ji znám už dlouho, takže určitě jo ;-)
vor: Ježiš, vidíš to! mám v tom guláš! Hlavně, že jsem se podívala!!!!kdo to psal...ale špatně podívala :-N :-N to se stává :-D
Profilova fotka
Ahojky holky jdu jen nakouknout... Včera jsme byli u přítelových rodičů a vyfotila jsem kočárek, tady jsou fotečky, tak se můžete juknout http://janulka1985.rajce.idnes.cz/Vec... A co se týče toho seznamu, tak to zatím nevypadá nijak :-( včera jsme o tom večer mluvili a nakonec jsme stejně se nedomluvili...a je to všechno kvůli mojí starší sestře, která se se mnou už nějaké 4 roky nebaví :-( v sobotu, když jsem tam byla, tak jsme se bavili, kdo s kým autě pojede v koloně a ona oznámila, že s náma v žádné koloně nepojede, že dojede přímo až na zámek...přítel se nasral a řekl mi, že když náma tak pohrdá, tak že nepůjde ani na žádnou hostinu...a kvůli tomu to všechno je...já nevím, co jsem jí kdy udělala a proč se ke mně takto chová, ale i přes to ji mám ráda a na svatbě bych ji chtěla... Tak jsem příteli řekla, že je mi jedno jak to udělá, ať si to udělá podle sebe, že jsem tam vždycky chtěla mít všechny a všechny tam mít už stejně nebudu, jelikož tam bude chybět ten táta...tak že tam klidně nechci nikoho a celou hostinu zrušíme... Tak nevím jak to dopadne...ale hádat se už nechci a hlavně ne kvůli sestře, která se chová tak jak se chová... Omlouvám se, že nereaguji na to co jste tu psaly, ale píši narychlo, jelikož jedeme nakoupit, podívat se po nějaké té bižuterce a odpoledne bychom si chtěli jet zaplavat...jak budu mít čas, tak se tu ukážu...zatím papa a přeji příjemné pondělí
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my dneska máme uklízecí den asi:) ráno jsme se vrhli s MP do úklidu a ten stále pokračuje, ale už finišujeme, proto jsem se tu taky ukázala :-D Jani, no, upřímně já se TP nedivím, že se kvůli chování tvé sestry nasral, ale zase na druhou stranu chápu tebe, že i přesto jak se chová ji tam chceš mít - přece jen je to tvoje sestra a máš ji ráda!!:) Je to těžké, ale musíte se domluvit a řekni příteli, že ty za její chování nemůžeš a ať si dojede klidně až na zámek.. a na hostině se s ní tvůj manža už bavit moc nemusí, pokud ho ta zloba nepřejde ;-) Kami, my máme objednané 3 dorty - hlavní a dva pro rodiče.. do výslužek asi taky jeden, jen si nejsu jistá, jelikož tohle zajišťuje moje mamka:)) Janis: já budu spát u našich, ve čtvrtek ráno jedu k nim .. :-)
Profilova fotka
Kami, a já budu dávat kadeřnici aj kosmetičce ve svatební den cukroví :-)
Profilova fotka
Já taky budu dávat cukroví kadeřnici i kosmetičce ve svatební den. Jo a spát budu doma u našich :-) Dorty máme objednané do výslužek myslím 4 a pak jeden hlavní. janulko, věcičky pro mimíska jsou kouzelný, je to ta rozkošný x-) lenczo, malá je nádherná princezna :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?