Menu Forum

Říjen 2009

(Zamčená)
11. pro 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
fotoportrét
fotoportrét
haklina
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
 Jani to tak někdy bývá, my se doma taky pohádali sice né kvůli svatbě ale náladu mám stejně mizernou.

Kolikrát si říkám, že to ani nestojí za některou tu věc bojovat. Že je lepší ustoupit a mít doma klid. Člověk pak někdy něco vybojuje po zlým a ani z toho nemá radost.

Holky jedeme na chatu na vysočinu, tak se ukážu až v pondělí nebo v úterý z práce. Čekám až se mě ozve švadlena, už času moc nemáme!
Snad bude příští týden pěkný počasí, v sobotu. Tato sobota byla luxusní!
27. zář 2009 v 09:47  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 Zdarec!my se dneska hadame od rana - nervy pracujou! navic ted uz si muj nastavajici asi dve hpodiny zkousi uvazat uzel znacky Windsor a me z toho chyta šlak emoticon emoticon
27. zář 2009 v 17:58  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
oskara
Registrovala se 15. června 2008 na beremese.cz. Přidala 374 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 10. října 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
oskara
Registrovala se 15. června 2008 na beremese.cz. Přidala 374 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Tak my zatím dobrý. Pravda je, že jsem odpol vypadla za kámoškou a teď tady ten můj čudla hnipe emoticon .
27. zář 2009 v 19:20  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
  • Svatba byla 19. srpna 2011
    Hotel Happy Star, Hnanice, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
 Ahoj holky.. tak jsem tu, resp. doma a mám trošku čas jít na netemoticon) O víkendu jsme byli u našich a to nebyl čas sem chodit! Omlouvám se, ale dočítat vás zřejmě nebudu, jelikož by to bylo šílený emoticon

Všimla jsem si, že Jindřiška měla rozlučku - moc pěkné fotečky, určitě sis to parádně užila a ten striptér č. 1 je úžasnej emoticon emoticon

A co u nás nového? emoticon
1) MP má parádní oblek - opět z Hooper´s London obchodu, fakt je nádhernej a neskutečně mu sluší!! Mamka taky taťkovi odložila oblek, protože on si ten svůj nezkoušel a asi mu nebude emoticon
2) koupené stužky na ozdobení aut i pro družičku
3) svatební album (jen nemám fotku, jelikož jsme ho nechávali hned u paní fotografky - je ale nádherné - kombinace hnědé a fialové barvičky, fakt krása!!!!)
4) kravatu pro tchána
5) schůzka s floristkou za námaemoticon
6) schůzka v restauraci taky za náma - máme moc dobrý pocit, skvělá domluva, výborné chování, prostě bájo emoticon
27. zář 2009 ve 20:16  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 298 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 298 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj všem nevěstinkám,
hkli, jůůva, tak to je super, že už máš šatičky doma, týýjo, fakt paráda, viď?
Vorli, koukám, že rozluška sevyvedla, však já měla taky velice povedenou chichi, akorát už před dvěma týdny emoticon
janulko, nebuď tolik smutná, vše se vyjasní a pokud to není nic vážného, nemá smysl se hádat, je někdy opravdu lepší ustoupit..záleží o co jde, nechci to z tebe tahat, takže zkus přebrat, jak moc je daná věc pro tebe důležitá a zda by se něco nedalo oželet...
od té doby, co s přtelem plánujeme svatbu, máme spolu lepší a lepší vztah..holky, dnes jsme byly v kostele a farář už hlásil naši svatbu, uplně mě při tom zamrazilo, když vyslovil naše jména emoticon a když jsem si představila nás dva před oltářem, vyhrkly mi slzy, já se neudržím a budu uřvaná a rudá jak rajče emoticon emoticon emoticon
27. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 lenni, to je bezv, co jste toho zařídili, jsi pašák emoticon
27. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 myslela jsem bezva emoticon
27. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Lucíku, to je krásné, že spolu máte lepší a lepší vztah.. u nás je to někdy fakt na ostří nože, ale to k tomu asi "patří" emoticon Jéé, to je krásné, že vyslovil vaše jména a tebe to dojalo emoticon emoticon

Já mám rozlučku příští týden emoticon
27. zář 2009 ve 20:24  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 jé, dala bych si rozlučku klíďo ještě jednou emoticon už mám ale nervy na pochodu a nejde mi moc spát, už jen 5 dní emoticon
27. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Lucíku, všechno dopadne dobře, uvidíš.. emoticon my jak jsme dneska byli v té restauraci, tak jsme si vybrali apartmán a prostě vše jsme doladili a mám fakt dobrej pocit, myslím, že oni nám tou vstřícností atd. pomůžou, aby vše dopadlo co nejlíp !! emoticon
27. zář 2009 ve 20:31  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 to jo, je důležité vědět, že hostina dopadne ok, nám ji budou dělat známí, kteří již dělali různé oslavy v rodině a byla jsem i na svatbách, které připravovali a bylo to parádní, tak toto je věc, o kterou se nebojím, uf, ještě že tak emoticon
27. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1068 příspěvků a 3 alba. Má 90 přátel. Region Plzeň.
    Na zámku ve Štěnovicích, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1068 příspěvků a 3 alba. Má 90 přátel. Region Plzeň.
 Ahoj emoticon Leni tedy vy jste zařídili věcí ohledně svatby emoticon

Rozlučku bych si taky dala klíďo ještě jednou, bylo to bezva emoticon

Dneska jsme tu měli na návštěvě mého kamaráda se svojí přítelkyní a dostali jsme první svatební dar, svatební víno s našimi jmény a datem svatby a balón štěstí emoticon emoticon emoticon Ten pustíme večer v den svatby emoticon Udělali nám strašnou radost emoticon
27. zář 2009 ve 20:43  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
 Luceka to muselo být krásné, když vyslovil vaše jména a počkej až se doopravdy budete brát emoticon Já myslím, že taky budu brečet emoticon
27. zář 2009 ve 20:45  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Strakonice.
    Ve Strakonicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Strakonice.
 zdravím¨

bižu je doma, řetízek mi byl trošku krátkej, tak jsem si ten konec nastavila o pár oček z jinýho řetízku, co jsem měla doma a kterej mi Týna přetrhla a teď je akorát
dneska jsme byli celej den na pouti a u tchánovců pak na obídku /byla kachna/

a holky Moravandy, díky za školení o burčáku, dneska jsem ho využila v praxi...3 metry od sebe byly 2 stánky s burčákem a krásně bylo vidět, jak je jeden zlatavej, tak jak má být, a u druhýho byl ten dohněda, před kterým jste nás varovaly...my si koupili červenej a zrovna ho tu popíjím, je vynikající

hakli: super, že už máš šatičky a že jste se s tou paní domluvily
jani: ono se to dá do pořádku, neboj...my se taky každou chvilkou chytíme, ale naštěstí to jsou jenom blbosti

dneska jsme se u tchánovců koukali na svatební album z Honzovo 1.svatby, no holky já se u toho nařehtala, on si po těch 9 letech není vůbec podobnej emoticon
27. zář 2009 ve 20:57  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Lucíku, no právě.. mám o velkou starost míň a doufám, že to dopadne dobře, ale podle slov se fakt budou snažit - absolutně ve všem nám vyšli vstříc!! Můžeme si vzít víno, alkohol, pivo, limo vlastní..ale budeme si svoje brát jen víno a alkohol emoticon což je super!!

Jindři, fotečky máš fakt pěkné.. My taky budeme mít první svatební dar (kromě peněz) a to od mých brášků.. chtěli jsme kávovar, tak nám nějaký prý už vybrali na netu.. nejdřív jsme chtěli ten Dolce Gusto, ale na cappuccino se musí dávat dvě kapsle a ty kapsle už tak nejsou levné.. emoticon
27. zář 2009 ve 20:57  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Leni, tak vidíš, jak se ti "školení" v burčáku vyplatilo emoticon nee.. ono se tomu směje, ale je pravda, že spousta prodejců má "pravej moravskej burčák" a je to děs!!!!

O víkendu jsme byli na Burčákfestu a musím říct, že ten burčák byl dobrej, ale na můj mlsnej jazýček nebyl vynikající .. jsem v tomhle už trošku vybíravá emoticon

Leni, jooo, červenej je taky výbornej emoticon
27. zář 2009 ve 21:01  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
 Holky tady u nás u silnice na západu čech už víc jak měsíc měsíc prodávají burčák, ale vůbec nevypadá pěkně - nekoupila bych si ho. Ale už jsem taky ochutnala pravý výborn burčáček a je to dobrota emoticon
27. zář 2009 ve 21:04  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Jindři, to je teda dobrota.. hmm.. emoticon

Holky, jdu za MP a pokračujem v koukání na Superstar emoticon mějte se krásně a hezký večer.. emoticon
27. zář 2009 ve 21:06  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jannis79 (37 r.)
Registrovala se 13. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1061 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Ústí nad Labem.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
jannis79 (37 r.)
Registrovala se 13. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1061 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Ústí nad Labem.
 Hezkej večer, nevěstěnky, zase se po nějaký době hlásím......

Jani, neboj, tyhle výstupy jsou před takovou důležitou událostí jako je svatba normální...urovná se to, uvidíš!:o)

Vorli: fotky z rozloučky jsou super! To je fajn, že jste si to takhle užily! Já sem dám taky nějaký fotky z mý rozlučky z min. týdne. Dneska má můj skoromanža - jsem zvědavá, v kolik přijde domů..... emoticon

Já teď dělám ozdoby na zrcátka aut - docela mi to jde emoticon ...asi proto, že k tomu popíjím vynikající červený vínko - však má taky 14% emoticon

Dneska mě mamča barvila - dávala mi přeliv.... Bavily jsme se, co se ještě musí zařídit a udělat.....každej den něco....... Asi si vezmu dovču už ve čtvrtek.....

Holky, budete spát den před svatbou u rodičů?

Holky, včera bylo zase tak krásně, že si řikám, že už příští sobotu snad zase nemůže být tak hezky.......No uvidíme, ze špatnýho počasí se hroutit nebudu....
27. zář 2009 ve 22:00  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
 jannis: já chtěla spát u našich, jenže tam je teď nastěhovaná ségra s přítelem a synovcem, tak se asi vyspím doma a taťka mě pak i s Týnou odveze k nim a mě pak s mamkou na vlásky a makeup

dala jsem do alba fotku naší Týny v tom, co by měla mít pravděpodobně na sobě, je to focený mobilem, takže dost neostrý, akorát punčocháče bude mít jiný a asi i svetřík, vzala jsem to, co jsem měla doma
27. zář 2009 ve 22:14  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jannis79 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
jannis79 (37 r.)
 Jé, Leni, tak bude krásná, resp. teď už je krásná - hrozně se mi u holčiček líbí tý háčkovaný čepičky emoticon

Já budu právě spát u našich, ale moc se tam nevyspím - sice budu spát na svý starý dobrý válendě, ale už teď vím, že toho moc nenaspím......ale doma bych toho taky asi moc nenaspala emoticon
27. zář 2009 ve 22:25  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
 jannis: mně se právě ty čepičky taky moc líbí, jenže u nás ve Strakách jsem nemohla najít to, co jsem hledala, a dneska na tý pouti měli fakt krásný...jedna moje spolužačka nakupuje oblečení pro svoje dcery většinou právě na týhle pouti, říká, že tam mají úplně jiný oblečení než pak je k dostání v krámech ve městě

já taky myslela, že budu spát u našich, jenže ségra přišla o byt, tak jsou dočasně u našich a přesto, že mají 4+1 tak by tam bylo přecpáno, když bych vzala s sebou ještě Týnu, takže se v klidu vyspím doma a buď nechám Týnu s Honzou a babičkou a oni ji přivezou, až k nám pojedou, nebo ji nechám u našich než pojedu ke kadeřnici
27. zář 2009 ve 22:37  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
 lencza malá je a bude krásná emoticon

jannis fotky z rozlučky jsou parádní, je vidět, že jste si to užívaly a ten koktejl, jeeee emoticon

Holky mně se dneska zdálo o svatbě, že jsem se vdávala v černých šatech a měla jsem pod nima červenou podprsenku, která mi vykukovala emoticon emoticon No děs a hrůza, už to začíná emoticon emoticon

Hezké volné pondělí emoticon
28. zář 2009 v 07:55  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Vy už to máte za pár některé...za týden jsou první říjnovky vdané emoticon

Já se tento týden chystám jít pozažizovat hodně věcí, tak jsem zvědavá, jak dopadnu emoticon

Myslíte, že k béžévé (champagne) barvě půjde v klidu červená? Já se jen tak ujišťuju emoticon

Mohla bych se prosím zeptat, kolik objednáváte dortů? jeden velký svatební a pak nějaké menší do výslužek?

taky nevím, zda dávat kadeřnici atd koláče emoticon přeci jen už mají dobrou přirážku emoticon

Vor: Jak to dopadlo s přítelem a seznamem na svatbu? emoticon

Jinak já budu spát u našich emoticon

Burčák bych si taky dala, ale letos jsem ještě neměla tu čest, do kdy bývá?
28. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
 kamir já jsem s přítelem seznam na svatbu teď už neřešila, to Janulev emoticon

dort objednáváme jeden, hlavní, do výslužek budeme dávat řezy, koláče a cukroví, dorty nee emoticon

kadeřnici výslužku v sobotu povezu, tady u nás se to tak dělá a já ji znám už dlouho, takže určitě jo emoticon
28. zář 2009 v 08:14  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 vor: Ježiš, vidíš to! mám v tom guláš! Hlavně, že jsem se podívala!!!!kdo to psal...ale špatně podívala emoticon emoticon to se stává emoticon
28. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1044 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Ořechov, Region Brno.
    Zámek ve Slakově u Brna, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1044 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Ořechov, Region Brno.
    Zámek ve Slakově u Brna, Region Brno
 Ahojky holky jdu jen nakouknout...

Včera jsme byli u přítelových rodičů a vyfotila jsem kočárek, tady jsou fotečky, tak se můžete juknout http://janulka1985.rajce.idnes.cz/Veci_pro_mimi/

A co se týče toho seznamu, tak to zatím nevypadá nijak emoticon včera jsme o tom večer mluvili a nakonec jsme stejně se nedomluvili...a je to všechno kvůli mojí starší sestře, která se se mnou už nějaké 4 roky nebaví emoticon v sobotu, když jsem tam byla, tak jsme se bavili, kdo s kým autě pojede v koloně a ona oznámila, že s náma v žádné koloně nepojede, že dojede přímo až na zámek...přítel se nasral a řekl mi, že když náma tak pohrdá, tak že nepůjde ani na žádnou hostinu...a kvůli tomu to všechno je...já nevím, co jsem jí kdy udělala a proč se ke mně takto chová, ale i přes to ji mám ráda a na svatbě bych ji chtěla...
Tak jsem příteli řekla, že je mi jedno jak to udělá, ať si to udělá podle sebe, že jsem tam vždycky chtěla mít všechny a všechny tam mít už stejně nebudu, jelikož tam bude chybět ten táta...tak že tam klidně nechci nikoho a celou hostinu zrušíme...
Tak nevím jak to dopadne...ale hádat se už nechci a hlavně ne kvůli sestře, která se chová tak jak se chová...

Omlouvám se, že nereaguji na to co jste tu psaly, ale píši narychlo, jelikož jedeme nakoupit, podívat se po nějaké té bižuterce a odpoledne bychom si chtěli jet zaplavat...jak budu mít čas, tak se tu ukážu...zatím papa a přeji příjemné pondělí
28. zář 2009 v 09:17  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Ahoj holky, tak my dneska máme uklízecí den asiemoticon ráno jsme se vrhli s MP do úklidu a ten stále pokračuje, ale už finišujeme, proto jsem se tu taky ukázala emoticon

Jani, no, upřímně já se TP nedivím, že se kvůli chování tvé sestry nasral, ale zase na druhou stranu chápu tebe, že i přesto jak se chová ji tam chceš mít - přece jen je to tvoje sestra a máš ji ráda!!emoticon Je to těžké, ale musíte se domluvit a řekni příteli, že ty za její chování nemůžeš a ať si dojede klidně až na zámek.. a na hostině se s ní tvůj manža už bavit moc nemusí, pokud ho ta zloba nepřejde emoticon

Kami, my máme objednané 3 dorty - hlavní a dva pro rodiče.. do výslužek asi taky jeden, jen si nejsu jistá, jelikož tohle zajišťuje moje mamkaemoticon)

Janis: já budu spát u našich, ve čtvrtek ráno jedu k nim .. emoticon
28. zář 2009 v 11:10  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Kami, a já budu dávat kadeřnici aj kosmetičce ve svatební den cukroví emoticon
28. zář 2009 v 11:22  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 Já taky budu dávat cukroví kadeřnici i kosmetičce ve svatební den.
Jo a spát budu doma u našich emoticon
Dorty máme objednané do výslužek myslím 4 a pak jeden hlavní.
janulko, věcičky pro mimíska jsou kouzelný, je to ta rozkošný emoticon
lenczo, malá je nádherná princezna emoticon
28. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.