Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahojte, tak my máme uklizeno a skoro aj vypráno - teď jsem tam dala poslední pračku:) Dneska je tak krásně a nám zbývá jen 19dní do svatby.. některým však mnohem méně a některé se už za 5dní vdávají - jůůůů, holky, já na vás tak myslím!!!! :-) Jak vám je? Začínáte být nervozní? :-x
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme doma.Byli jsme si zaplavat a bylo to super, chtěli bychom chodit s přítelem každý týden, abychom měli pohyb... A nakonec za mnou přišel, že to teď řešit nebudeme, všechno ohledně svatby zůstane tak jak má a nebudeme se kvůli tomu hádat...že když něco, budeme to řešit až po svatbě, teď si to nebudeme kazit... Já budu spát normálně na bytě s přítelem, v 6 ráno přijede sestra, aby mě začala česat a pak postupně to bude všechno přicházet...a kosmetičce bych chtěla dát taky trochu cukrovího... Dorty máme 3, jeden do výslužek - ořechový, a pak na stůl kokosovou podkovu a tvarohovo ovocný dort jen tak na chuť... Luceko děkuji :-) Lenczo malá je opravdu krásná... Lenni jj utíká to rychle...dneska mi zrovna přítel povídá, že příští víkend bude mít volno, tak že bychom něco podnikli, tak jsem mu řekla, že podnikneme, že příští víkend máme svatbu... A už vím, že pojedu ve Volvu, před chvílí mi volal strejda, co mě poveze a povede k oltáři...
Profilova fotka
Janulko, to jsem ráda, že jste to aspoň takhle vyřešili a nebudete se hádat, je to lepší. Jéé, plavčo, to si dám až po svatbě, dřív už to nestíhám :-D Lenni, já už jsem docela dost nervózní, mám divný sny a nejde mi večer usnout |-| a ráno vstávám jak plašan brzy místo abych si pospala, ale teď mě ještě čekají tři pracovní dny, takže se nebudu snad v práci stresovat, doma budu až v pátek a to na mě asi už všechno přijde..navíc se postupně začínám stěhovat k přítelovi a doděláváme kuchyň, takže opravdu nezahálíme, ale už se k němu moc těším x-)
Profilova fotka
jo a já pojedu nejspíš ve WV Passat :-)
Profilova fotka
Luceko no nervozní já se ti ani nedivím, už jen 6 dní...to je krásny :-) Já prozatím nervozní nejsem, na mě začíná za poslední týden už ve snu prohánět porod...sice máme ještě před sebou 15 týdnů, ale tak hrozně to utíká, že z toho začínám být docela nervozní... Já půjdu na plavání i dva dny před svatbou, abych neseděla doma a nepřemýšlela nad hloupostima...jen jsem se včera od přítele dozvěděla, že asi v pondělí po svatbě mi odjede na 3 dny na školení do Prahy...ještě si o tom prý se šéfem promluví, ale prozatím je tam napsaný, že jede...a to mu to oznámili teprve v sobotu...
Profilova fotka
jé, tobě už zbývá jen 15 týdnů do porodu? To e nedivím, že tě pronásleduje porod, wow, zatím si sebe nedovedu představit jako těhu, ale budeme se snažit a těšíme se na to moc moc :-)
Profilova fotka
Jani, jsem ráda, že jste se přestali hádat a že je to zase v pohodě:)) Je hezký, že za tebou přišel a sám řekl, že se kvůli tomu nebudete hádat :-) Jani a těšíš se, až budete rodinka? Musí to být krásný.. já se docela těším,až budu těhu a pak až budu vozit kočárek, až na mě to malé bude koukat a smát se na mě :-) ;-) Lucíku, snaž se být v klidu a pospat si, protože v pátek před svatbou se vůbec nevyspíš si myslím.. =-) Luci, já když se stěhovala k příteli, tak jsem měla smíšené pocity - měla jsem radost, že budeme spolu bydlet, ale taky jsem byla uvnitř smutná, protože jsem se stěhovala docela daleko od našich.. Moje mamka si na to pořád nemůže zvyknout a říká, že se jí odstěhuju (ale přitom už jsem odstěhovaná) :-N chudák je dost citlivá.. taťka to taky špatně nese, ale nedává to najevo.. Njn, ale to je takovej úděl dospělých dětí.. Snad brzy se dočkají vnoučátek :-) Luci, jak to snáší vaši? Nebude jim smutno? Jéé, kuchyň - těšíš se na ni? My když jsme dělali kuchyň, tak jsem se nemohla dočkat až bude hotová :-) Luci, kolik ti vlastně je? Holky já vůbec nemám už přehled, komu kolik je.. :-N mně je 22 :-)
Profilova fotka
Luci jj právě jsme začali 25.týden...opravdu to utíká... Neboj ono si teď nedokážeš představit, že jsi těhotná a pak když jsi těhotná a porodíš, tak mi kamoška říkala, že ti zase chybí to bříško...
Profilova fotka
Jani, fakt? No joo.. přece jen je to doba, co toho prďolku nosíš v bříšku :-) tak až ti bude chybět bříško, tak si pořídíte druhé miminko :-D
Profilova fotka
Lenni jsem ráda, že už se to uklidnilo...moc se těším až budeme rodinka :-) Jinak mi je 23, v prosinci 24... A bříško mi určitě bude chybět hnedka po porodu. Přece jen toho drobečka nosíš 9 měsíců, pak cítíš pohyby apod. a pak najednou bříško nikde a toho drobečka držíš v náručí...a druhé si pořídíme až po delší době, teda já to tak mám v plánu...
Profilova fotka
Jani, určitě to bude zvláštní pocit.. ale určitě kráááááááááááááásnej!! x-)
Leni mně je 22, ale to si asi pamatuješ, viď? ;-) Jinak holky na mě ta nervozita taky už padla. A docela dost a nejvíc mě štve H., protože on je pořád tak v klidu, nic neřeší, na všechno je čas.. Jsem myslela, že tohle už přešlo a ono ne. No doufám, že se do soboty nezabijem :-N Dneska jsme nakoupili nějaký alkohol na vynášení před dům, skleničky šampusky na focení a ještě nějaké drobnosti. Zítra budu muset dodělat 2 jmenovky, protože se nám změnil počet hostů, ve středu jdeme na zkoušku šatů a ve čtvrtek budeme péct a pak rozvážet výslužky.. V pátek mám školu a ještě pořád nevím, jestli pojedu.. Bylo by to od 12 do 17.. No uvidím, jak budeme stíhat :-)
Článek se načítá
Janul tedy už za 15 týdnů budeš mít mimíse u sebe, to je krásný x-) A jsem ráda, že už jste to s přítelem domluvili ;-)
Profilova fotka
Leni jj krásnej... Vorli ten můj je taky naprosto v klidu, žádné nervy...prostě klídek pohoda, že prý zbytečně nemám šílet...
Profilova fotka
Jindři, jj.. tebe si pamatuju ;-) No, ten můj tede v klidu není.. začíná být nervozní taky.. my taky tento týden pojedem pro alkohol.. jinak asi vše by mělo být zařízeno.. :-)
janul ale mě to strašně vytáčí, dneska jsem myla okna, vařila, předělávala zasedací pořádek, připravovala stuhy a jmenovky na výslužky a H. hlavní starost byla, aby si jel zacvičit!!! ]-( :-)
Profilova fotka
Jindři, tak na tom jsem byla stejně.. T. hlavní starostí zase bylo, aby měl utopence na rozlučku ]-( anebo se staral o jiné věci než o svatbu, což mě dost vytáčelo!! Už asi 2x jsem mu dala seznam věcí, co má zařidit místo mě a jak čučel - co všechno mám na starosti ..
Profilova fotka
No u nás se přítel nestará naprosto o nic, jen mi řekl, že mu mám říct, kdy půjdeme zkoušet šaty a oblek, aby věděl a jinak mluví o tom, že si půjde zítra zacvičit a pak to a tamto...a já každou chvíli nemám to nebo ono a on nezájem... Ještě nemám dodělané ty písničky pro fotografa a kamerama a ne že by mi pomohl, jen mi oznáml, že mám ještě čas
Holky já jsem tak ráda, že v tom nejsem sama, že je to všude podobné. Děkuji!!!!!!!!! :-) Já třeba H. řeknu s čím by mi mohl pomoci a on jenom protočí oči v sloup a přijde mu ta věc naprosto zbytečná, tak si to raději udělám sama.. Leni ve čtvtek jdeš poprvé na brigádku? Janul koukala jsem na váš kočárek - je super, Jane mají skvělé kočárky. Koukala jsem že už je kolekce 2010, ta taky nevypadá špatně, ale ty funkce už asi nebudou takové - např. asi má plast. kolečka..
Profilova fotka
Jindři, naprosto mi mluvíš z duše s tím protočením očí a pak že řekne, že je to zbytečnost a přitom ve skutečnosti není!!!! Jani, jak vidíš.. nejsi v tom sama - jsme v tom na stejno už tři :-D :-( Jindři, jooo, jdu.. ale docela se těším.. s tou holčinou, co dělá vedoucí skladu se znám, je to mladá holka a vedení toho areálu je přítelova teta s jejím přítelem, takže rodina - tudíž, kdyby byl problém, hned jdu za nima :)) ale problém snad nebude :-)
Profilova fotka
Vorli tak to je to stejné co u nás, připadne mu naprosto všechno zbytečné...stále se ptá k čemu to je apod...ale pk zmkne, jelikož ví, že máme malou svatbu a že jsem si určitě představovala svatbu jinou, tak chce, abych si ji užila a nikdy mu to nevyčítala... Díky, taky mi všichni říkají, že jsou to kvalitní kočárky, tak doufám, že budeme spokojeni a nebudeme té ceny za něj litovat...kolekci 2010 jsem neviděla a četla jsem si jednu diskuzi a tam psali, že prý už není tak kvalitní...
Profilova fotka
Holky, tak třeba MP mi asi už 14dní sám říká, že bysme měli trénovat první společný tanec a pořád ještě nic.. O víkendu říkal, že dneska když je ten svátek, tak budem trénovat, ale radši si zavařoval kozí rohy :-D :-D
Leni to je fajn, že se těšíš, to je jasný, zase to bude změna a korunky se hodí vždycky ;-) Holky to je tak fajn jak si rozumíme co se chlapů týče :-D
Profilova fotka
Já myslím, že si rozumíme aj tak.. co? :-)
No to taky, to jo, to je jasný ;-)
Profilova fotka
No holky ti chlapi jsou v tomto asi opravdu všichni stejní... :-D :-D Ale si myslím, že ta velká nervozita na ně taky dolehne...pamatuju si, když se vdávala kamoška...ona byla před svatbou nervozní jak sáňky v létě a ten její nic a v den svatby jsem k ní přjela v 6 ráno a ten její už seděl v kuchyni, v obleku a snídal čaj se suchým chlebem a ani nemluvil a to měli obřad až v 11...
Profilova fotka
Holky, už to tu myslím prvně zmiňovala Luceka, ale fakt musím říct, že za tu dobu jste mi přirostly k srdíčku :-)
Já si taky myslím, že to na H. v sobotu přijde a já mu to tak trošíčku přeju, ať si to užije :-N Ať ví jaké to je, budeme v tom spolu :-N
Profilova fotka
Janísku, tak až teď jsem viděla fotky z tvé rozlučky - parááááda :-) ;-) Jani, tak to bylo asi k popukání, co? Já si taky myslím, že to na ty chlapy dolehne a možná budou víc nervozní než my :-D :-D
Profilova fotka
Leni já taky teprve teď prohlížím fotečky, co komu přibylo v albíčku ... Holky krásné a super fotečky z rozluček :-) No k popukání to opravdu bylo...a kamoška byla naprosto v klidu, ta se tomu prostě smála...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?