Menu Forum

Říjen 2009

(Zamčená)
11. pro 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
  • Svatba byla 19. srpna 2011
    Hotel Happy Star, Hnanice, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 3535 příspěvků. Má 18 přátel. Region Znojmo.
 ..jé, holky.. teď jsem koukala na ty písničky a spletla jsem si ty pochody.. my nebudeme mít medelssohna, ale od richarda wagnera.. emoticon
23. zář 2009 ve 14:48  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 298 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 298 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, nějak s tou prací nevím kam dřív skočit svatba je tu za 10 dní, týýýjo, to to letí. Koukám, že jste udělaly seznam, kdo jde kdy na řadu, jste pašáci emoticon
Zítra jdu na zkoušku účesu, tak se nechám vyfotit a pak uvidíte emoticon
Foogy, koukala sjem na tvoji bižu, je slušivá emoticon
Jinak jsem vás nedočetla a ani se o to pokoušet nebudu, protože jste se činily za těch pár dní, co jsem tu nebyla emoticon emoticon emoticon
23. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Holky, tak od prvního října budu mít brigádku do prosince.. jůů, aspoň nějaké penízky budou emoticon takže už tu s váma nebudu tak klábosit emoticon ale zato budu vydělávat hezky penízky a budu na vás přes den mysletemoticon)

Lucíku, jůů to tak hrozně letí.. já si to ani neuvědomuju, že za 10dní se dost z vás budou vdávat!!! Těším se na fotečku účesu emoticon
23. zář 2009 v 19:19  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 jéé, lenni, to mám radost, že jsem tu aspoň někoho potkala online emoticon gratuluju k brigádce, v dnešní doě je i ta těžko k sehnání, viď?
Nojo, příští týden se vdávám, to je hustýýýýýýýýý emoticon
23. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Lucíku, právě.. teď ani na ty brigády nikdo nechce brát, tak jsem ráda, že aspoň tohle budu mít a nějaké penízky budou emoticon
Jůůů, příští víkend se vdáváš - to je paráda!! Holky, kdybyste sem daly (třeba do IP) adresy nebo telefony, tak bych vám poslala blahopřání anebo sms v den D emoticon emoticon

Lucíku, jak se těšíš?? Jsi trošku nervozní? MP je už teď nervozní.. emoticon
23. zář 2009 v 19:32  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucka.s (29 r.)
Registrovala se 21. června 2009 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků a 2 alba. Region Jihlava.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Kostelík na Jánském kopečku v Jihlavě, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
lucka.s (29 r.)
Registrovala se 21. června 2009 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků a 2 alba. Region Jihlava.
    Kostelík na Jánském kopečku v Jihlavě, Region Jihlava
 Jééééé,tak to je super leni-už ti asi doma i hrabalo,ne?!? emoticon (Nemyslím to samozdřejmě špatně.) emoticon
Já teď komletuju písničky do kostela a na první kolo tance...
23. zář 2009 v 19:45  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Luci, já mám taky radost.. no, nehrabalo mi ještě, ale daleko jsem k tomu neměla emoticon (vím, že to nemyslíš špatně!!) emoticon

My bysme taky měli kompletovat, ale MP hraje na PC hry emoticon
23. zář 2009 v 19:48  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 jé, lenni, tak já ti do IP pošlu číslo na mě a budu se těšit na vyprošťovací smsku, už začínám být totiž zamotaná v uzlíčku nervů emoticon
23. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Lucíku, tak už si ho ukládám a napíšu ti ráno sms na povzbuzení emoticon emoticon snad tě to potěší..
23. zář 2009 ve 20:05  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jsem tady zase a 5 stran nebo kolik, to není možné..Jak to stíháte? Já v práci na net nechodím a tak to dopadá emoticon Jsem zcela mimo mísu....

Prosím, Jani, jak už máš ten kočárek doma a má tolik funkcí, napiš prosím do IP, co to je zač, pošilhávám po něčem emoticon
23. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 lenni, jojo už to mám uložený a je to perfekt nápad, protože jste mi tu přirostly k srdíčku emoticon
kami, v práci se na beremko taky nedostanu a večer jsem jdu jen někdy a pak zírám, co toho tu přibylo..tak už to sabotuju a nečtu to, protože bych celou noc nic jinýho nedělala emoticon
23. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 luceka: jenže já se pak vůbec nechytám emoticon
23. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luceka
  • Neví, kdy bude svatba
 nojo, kami, já taky néé emoticon , chichi, jenže stejně nemám moc času tu být, takže si sem vždycky něco napíšu, přečtu náhodně pár příspěvků a letím dál emoticon
23. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
Registrovala se 25. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1799 příspěvků a 1 album. Má 56 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 8. října 2009
    Na zámku Štiřín, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
foogy (32 r.)
5
Registrovala se 25. července 2007 na beremese.cz. Přidala 1799 příspěvků a 1 album. Má 56 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 8. října 2009
    Na zámku Štiřín, Region Praha - východ
 Jé, holky, jojo, to je super nápad, pošlete mi do IP taky vaše čísla! To je Leni fakt super nápad!!!!

luceku - jak se v práci máš? Líbí se?

leni - a co to je za brigádu?
Paráda, budou kačáky! To je dobře!
Zítra jedeme do Prahy a stavíme se zase v Humpolci pro botičky - konečně, už se těším, budu mít kecky emoticon
23. zář 2009 ve 22:03  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Strakonice.
  • Svatba byla 10. října 2009
    Ve Strakonicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 324 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Strakonice.
 mám bižu...našla jsem něco na netu a po konzultaci s MP jsem si to objednala
http://www.beremese.cz/_gallery/119672/119672_3318159.jpg?1253738586
23. zář 2009 ve 22:44  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mhurthi
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 1 album.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mhurthi
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 1 album.
    Region Praha
 Holky!!! Ja vas vubec nestiham cist! V praci je to ted hekticky a zitra prijede mama a svagrova na vikend na tu muji rozlucku, tak doma jeste nechystavam veci atd. Nevim, kolikrat se sem do svatby jeste podivam. V utery rano uz letim do Prahy a nevim, jak bude prilezitost, kdybych to nahodou nezvladla, tak uplne vsem preju co nejvice stesti a at vse vyjde podle Vasich predstav, moc se tesim, az se budeme vzajemne koukat na fotky! Drzim vsem palce a doufam, ze se sem do pristi soboty jeste stihnu mrknout! emoticon
23. zář 2009 ve 23:08  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tonny
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 97 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tonny
Registrovala se 27. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 97 příspěvků. Má 20 přátel. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 No holky, vy jste toho zase napsaly emoticon Leni, super nápad s tím seznamem, alespoň budeme mít přehled, která je už pod čepcem emoticon Já jsem zase teď nějak v klidu a neměla bych být. MP je zase na služebce a mně se nechce nic moc řešit. Zítra jdu jen na chvilku do práce a potom mám manikůru (už asi 4 roky chodím na gelovky, ale nejsou to ty normální, manikérka používá resogel, to je gel, který je k nehtům šetrný a dá se lehce sundat, ale zase vám nevytvoří dlouhé nehty, je to na zpevnění), potom na pedikůru, večer už na barvení vlasů a zkoušku účesu a potom až ve 20:00 jdu za floristkou na domluvení květin a výzdoby. Ale musím říct, že jsem si toho vymyslela tolik, že jsem zvědavá, co to bude stát. Ale tisíce za to tedy vyhazovat nechci emoticon
23. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1068 příspěvků a 3 alba. Má 90 přátel. Region Plzeň.
    Na zámku ve Štěnovicích, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1068 příspěvků a 3 alba. Má 90 přátel. Region Plzeň.
 lenczo koukla jsem na tvoji bižu a je hezounká emoticon
24. zář 2009 v 05:09  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
knedluska (32 r.)
Registrovala se 26. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 1148 příspěvků a 2 alba. Má 44 přátel. Region Rokycany.
  • Svatba byla 31. října 2009
    Ve Stupně, Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
knedluska (32 r.)
Registrovala se 26. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 1148 příspěvků a 2 alba. Má 44 přátel. Region Rokycany.
 Dobré ráno děvčátka emoticon V pátek jsem se byla juknout na sestřenky svatbě, o víkendu jsme rozvezli všechny oznámení. Teď jsme sehnali hudbu, co měl na svatbě vloni budoucí švagr emoticon. Tak jsem byla fakt ráda,protože jsme nemohli nikoho sehnat. No a v restauraci, kde budeme mít hostinu říkali, že je tam měli poslední dobou asi 3x a že to bylo děsný.Tak snad to nebude zas tak hrozný,protože vloni byli fakt dobrý. Jinak jsem trochu polámaná, protože včera mě můj drahý koníček shodil emoticon
24. zář 2009 v 06:45  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
marketa.pencova
Registrovala se 20. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
marketa.pencova
Registrovala se 20. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky,
tak jsem rada, ze si aspon nekomu muzu postezovat - uz mi z tech priprav pomalu zacina hrabat emoticon. Vcera jsme byli v kvetinarstvi, chci trochu netradicni kytku z alia, jsou to takove velke svetle fialove koule, a i kdyz jsme vzdali nechat si delat vyzdobu hotelu a vlastne jsme objednali jen ty nutne kytky pro mne, matky, svetky a mirticky (bez mirty emoticon) a jednu malinkou prizdobu na auto, vyslo mi to na 4000,-! Ja uz tu Prahu zacinam nesnaset.... Jenomze na tech kytkach jsem to vsechno zalozila a moc se mi libi...
Zato jsem nasla bezva cukrarstvi, je to ucnak v praze, Chabařovická ul. a udělají dort punčák potažený čokoládou pro 40 lidí za 1500,- (aspon doufám emoticon))), tak doporučuju.
No já už Vás nebudu dál zavalovat a držím palce, ať zvládáte emoticon. A sobě, abych z toho z kůže nevylítla emoticon)).

mrhuti: drzim palce, at Ti vsechno dopadne dobre a hezky a at si to uzijete! Tesim se na fotky...
24. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1044 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Ořechov, Region Brno.
    Zámek ve Slakově u Brna, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1044 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Ořechov, Region Brno.
 Dobré ránko holky, tak mi jsme od 6 všichni komplet vzhůru...taťka nám vstával do práce, takže mě tím vzbudil, pes vylezl taky z pelechu a malej měl raní tělocvik, ale musím říct, že dneska teda stál za to. Přítel měl ruku na břiše a ptal se mě, co to mám v tom břichu za kolotoč emoticon

Kami poslala jsem ti IP emoticon

Lenczo bižu je moc hezká, jednoduchá a jemná emoticon

Tonny tak držím palce při domlouvání a výběru...

Lenni tak co brigádka? To je super,že jsi něco sehnala emoticon

Hakli kočárek si myslím, že stabilní bude docela dost. Zkoušeli jsme do něj různě šťouchat a nepřevrátil se, nic...a to nebyl nijak zatěžkaný...

Market ta cena je docela dost, ale bohužel Praha je Praha...tam jsou ceny trošku jinde...

Knedlusha super, že už máte hudbu emoticon
24. zář 2009 v 08:08  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
vorllinka (29 r.)
2
 Leni ta brigádka je super, moc ti to přeju!! A copaka budeš dělat? emoticon
24. zář 2009 v 08:11  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Dobré ránko nevěstinkyemoticon) Moje brigádka je ve skladu hraček, teď začíná zase sezona, tak mi zavolali, zda bych nechtěla na brigádu - jsem samozřejmě souhlasila, protože se penízky vždycky hodí.. emoticon

Jéé, to su ráda, že se můj nápad s číslama líbí.. mě to napadlo v souvislosti s tím, že jak hezky napsala Luceka, že jste mi přirostly k srdíčku.. Mj. si tu vyléváme srdíčka, postěžujeme si a taky se vzájemně podpoříme, tak proč se nepodpořit přímo ve svatební den? Já vím, že to asi stejně jen prolítnete, ale druhý den se třeba na tu sms podíváte a možná to některou (ne-li všechny) potěši emoticon

Holky, děkuju za čísla v IP.. myslím, že by to nemusel být špatnej nápad si vzájemně všechny mezi sebou třeba vyměnit čísla a napsat siemoticon) já slibuju, že jinak nikoho otravovat nebudu emoticon

Leni, krásná bižu - to se musí nechat emoticon

Holky, nic si z toho nedělejte, že pak nestíháte dočítat .. a mimo mísu rozhodně nejste!! emoticon to jenom my klábosíme a klábosíme emoticon

tonny: a ty nehtíky ti dělá paní v Jihlavě? Kolik to stojí a jak vypadají - stejně jako klasické gelovky? Nelámou se ti ty "umělé" nehty? Povídej.. přeháněj emoticon

Marťi - užij si rozlučku a hezky se bavte!! Pokud budeš brát foťák, tak se těšíme na nějaké fotečkyemoticon)

Marki, cena za kytky je fakt šílená.. mně je naštěstí bude dělat jedna známá a za všechny dám max. 3000,- emoticon
24. zář 2009 v 08:33  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 knedluska: neboj.. to, že se někomu ta hudba nelíbila, neznamená, že hrajou špatně.. emoticon
24. zář 2009 v 08:33  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jannis79 (37 r.)
Registrovala se 13. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1061 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Ústí nad Labem.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
jannis79 (37 r.)
Registrovala se 13. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1061 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Ústí nad Labem.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
 Krásné ráno, holky emoticon

Leni: Tak to je dobře, že máš brigošku, viď!? Ptám se stejně jako Vorlli - co budeš dělat? A ty máš vejšku?

Lencza: bižu je krásná, dobře sis vybrala emoticon

Marti: hezky si užijte rozlučku a ať stojí za to! emoticon

Knedli: neboj, kapela určitě dopadne dobře, nenech se hospodskýma odradit! emoticon

Markét: za kytičky je to pálka - ale Praha je holt Praha..... To já počítám (doufám), že dáme za kytičky tak do dvou tisíc.... Včera jsem si taky byla domlouva v květinářství kytky, ale docela mi padla brada, když si řekla za jednu myrtu 12 Kč - zdá se mi to docela dost......

My jsme včera byli domlouvat hospodu - tak nám to předběžně spočítali pro cca 40 lidí na 26 tis. Kč - počítali do toho (jestli si to všechno dobře pamatuju) aperitiv, polívku, hl. jídlo, kejtu, 2 zel. talíře, 2 sýrový talíře, guláš pro 20 porcí, asi 50 řízečků, a tři lahve tvrdýho alkoholu.....
24. zář 2009 v 08:39  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
knedluska (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
knedluska (32 r.)
 No, Leni, snad máš pravdu. Nebo měli třeba jenom slabou chvilku emoticon
24. zář 2009 v 08:41  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Anebo se jim nechtělo poslouchat 4x po sobě stejnou muziku emoticon emoticon
24. zář 2009 v 08:43  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lennnia (29 r.)
1
 Jannis: mám sice vejšku, ale práci zatím žádnou.. tudíž si chci nějaké penízky přivydělat.. Je to ve skladu hraček..
24. zář 2009 v 08:45  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Jannis tak hlavně, že je v hospodě všechno domluveno a ta cena je myslím přiměřená...když to porovnám s tím naším jídlem, dož mi máme víc jak o polovinu míň než vy, tak to je fajn cena...

Knedlu neboj muzika se bude líbit... emoticon

Holky já tu už od rána uklízím a naprosto jsem hotová...včera přítel ještě malovat chodbu, takže je tu binec jak po výbuchu...a to jedu na 13 hodinu za jednou paní kvůli mimi věcem a pak od 15 hodin mám konečně těhu plavání...po tom ranním maratonu ale doma, tak asi usnu emoticon jo a jsem si včera zkoušela plavací čepici a musím říct, že vypadám fakt k popukání emoticon emoticon emoticon
24. zář 2009 v 08:58  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lencza (38 r.)
 dobré ráno

holky děkuju...já jsem taky moc ráda, že jsem ji našla, zítra už by ji moh Honza přivézt z Prahy a já si ji budu moct vzít ve středu na zkoušku šatů

leni: penízky se vždycky hodí, je to hrozný co, člověk plno let studuje a pak nemůže sehnat práci, aspoň že v Praze máte větší možnosti než my tady, tady se dá sehnat maximálně práce domů, a to je tedy šílený, to měla ségra, když byla na mateřský a přitom, co u toho strávila času, tak to, co si vydělala, bylo úplně směšný

a tedy ta částka za kytky, to je síla...já počítám, že moje kytka, pak 4 kytky malý, korzáž pro H. a ozdoba na auto nás vyjde kolem 2000.-
24. zář 2009 v 08:58  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.