Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jani.. no joo, ty budeš mít koupací čepku, ale asi už se dělají hezčí než když sem chodila do plavání já a ty babky, co chodily po nás - ti taky měli ránu.. hlavně, že ale čapky splnily účel :-) Užij si plavání a pak nám popiš, jaké to bylo ;-)
Profilova fotka
Leni, máš pravdu.. já studovala ekonomickou školu, ale teď stejně nemůžu najít práci.. ach jo.. kdybych šla na kosmetičku, tak si myslím, že se někde uchytím - nebo si někdy říkám, proč jsem na tu vysokou vlastně šla, kdybych šla hned do práce po střední (taky ekonomka), tak už mám jak práci, tak aj praxi.. :-N =-)
Profilova fotka
Lenni no teď ty čepice jsou takové ty co mívají ti závodní plavci...už tam nejsou jen ty čudlíky, co na těch čepících většinou bývaly... Lenczo tak to je super, že už budeš mít bižu aj na zkoušku šatičků :-)
Profilova fotka
Ahaa.. to jsem ani nevěděla.. hlavně aby sis to užila ;-)
Profilova fotka
jani: vy musíte mít čepičku na plavčo? to my nemusely...já s mojí velkou hlavou bych taky asi vypadal k sežrání
Profilova fotka
Jj musíme mít plavací čepici...v tom bazénu je to povinny...a kdo chce, tak může mít i brýle, jelikož se budeme hodně potápět...takže mi přítel koupil i brýle, takže to je už opravdu naprosto srandovní :-D :-D
Profilova fotka
Jani, ale je to lepší s brýlema, protože pak tě tolik neřežou oči.. ;-)
Profilova fotka
Jj já vím...vím, že je dobrá i ta čepice, jelikož pak nemusím s naprosto mokrýma vlasama přes celé Brno...ale vypadá to prostě legračně :-D :-D
Profilova fotka
To věřím, ale nebudeš tam legračně vypadat sama.. bude vás tam mnohem víc ;-) a třeba najdeš aj nějakou kámošku mezi tamníma těhulkama :-)
Profilova fotka
No to je pravda...bude nás tak povícero :-) Uf tak já mám úklid pro dnešek za sebou, zbytek dobělá už pak přítel...ať se tu nemusím plazit po zemi :-)
Profilova fotka
Holky, jdu asi trochu nakoupit..
janulev a do kterého chodíš? Promin, nevím jestli jsi mi odepsala odkud jsi. Já z Kníniček. A dělám na Svoboďáku.
Článek se načítá
Profilova fotka
Lenni tak jak nakoupeno? Hakli co myslíš, do kterého chodím, teď trochu jsem nepochopila, promiň...my bydlíme ve Slatině...a kde na svoboďáku děláš?
Profilova fotka
Jani, nakoupeno :-N :-D zase ale jenom potraviny.. zítra jdeme s MP nakupovat, tak se třeba na něco pro sebe podívám :-)
Profilova fotka
V kolik jdeš na těhu plavání/cvičení?
Profilova fotka
já se mezitím vykoupala a dala prát povlečení...dneska mě chytlo nějak to uklízení, tak jsem toho musela využít :-D
kam chodíš plavat? Že tam musí být čepka. V Omeze - ten skleněnej barák.
Profilova fotka
Hakli tohle je plavání pro těhotné a probíhá v plaveckém bazénu v ZŠ v Komíně a tam je povinná ta čepice... Jj omegu znám, zrovna včera jsme tam byli s přítelem v Bille :-) Holky musím utíkat, tak prozatím ahojky
no holky teda dnes to vázne. Já pořád nemám vybranej ten drdol, ach jo. Když se mi nějakej líbil, byl to moc malej obrázek - na vytištění nevhodnej....
Profilova fotka
Ahoj všem, foogisku, pošlu ti moje číslo do IP a ty mi pošli svoje, ju? Jinak v práco jsem spokojená, kolektiv je mladý a velice milý, práce je někdy až moc, ale dá se to zatím zvládat, tak jsem ráda :-) Dnes jsem byla na zkoušce účesu a fotky bohužel žádný nemám, protože jsme měli málo spínátek a moc to nechtělo držet, týjo byla tam i mamča a pořád mě s kadeřnicí uvrtávaly do jiných účesů, přitom já mám tento už dávno vybraný a moc se mi líbí i na mě..oni mi chtěly udělat rozcuch, ale ten já na svatbu prostě nechtěla...uplně jsem z toho rozladěná jak mi stále někdo radí co by pro mě bylo lepší |-| ;-( Lenczo, bižu je moc krásná, jen jdi do ní ;-) jdu vás dnes výjimečně dočíst, dnes jste se moc nečinily :-D :-D :-D
Profilova fotka
mhu, ať ti vše dobře dopadne, cesta do Čech atd. a ať máš krásnou rozlučku :-)
Profilova fotka
Holky vsem mockrat dekuji, ted jsem docetla, co jste dopsaly od vcerejska, jste vsechny moc hodne, zacinam byt trochu nervozni, abych to vse prevezla a nic nezapomnela atd. Ale jsem tak pekne nervozni - proste se hrozne tesim. :-) Budu se sem jeste snazit v tydnu dostat, az budu uz v Praze. Vsem taky drzim palecky a preji pevne nervy s pripravami!
luceka to znám. Nenech se, fakt. Pak nebudeš spokojená. Já mám doma zas šaty a nejsem onich přesvědčená. Přemýšlím že je ještě vyměním, když t ořeknu mamce tak řekne že ty co mám jsou super, že bych lepší nesehnala atd. že je to jen jeden den... našla jsem ted v bazaru jedny co se mi fakt líbí, a jsou kousek od Brna... tak se s holkou pokuším domluvit na ceně a zajela bych si ipro ně na tajnačku. Chce za ně 8 tisíc, to se mi zdá moc na to že nejsou originál jen kopie z číny - byť věřím že dobrá kopie. Tak snad mi to vyjde.
Profilova fotka
Jojo hakli, přesně tak jsem to udělala s botkama, zalíbily se mi jiný a prostě jsem si je koupila..ale doma jsem to tak trochu chtěla ukecat na to, že mi ty první tolik nesedí, ale stejně mě prokoukli :-N Ale určitě mrkni i po těch jiných a uvidíš, však právě proto, že je to jen jeden den, už se to přece nebude opakovat, tak musíme mít vše pro nás nej ;-) Taky jsem jednu dobu váhala, jestli mám zamluvené dobré šaty...
Profilova fotka
zdravím vás holky.. jdu jen říct ahojky a jdu si hodit nožky na gauč a koukat na Ulici :-D dneska jsem sama doma, MP je s klukama venku, kolega slaví narozeniny.. Lucíku, to přesvědčování znám.. ale pokud jsi sama přesvědčená o tom, že ten účes, co chceš se ti nejvíc líbí, tak si ho nech udělat a nedej na ostatní!! Ty se máš v tom cítit dobře!!!! :-) Hakli, a jaké šatky? Jak už jsem psala Lucí, když nejsi přesvědčená o tom, že ty tvoje vybrané šaty nejsou ty pravé, tak si vyber jiné.. protože by ses v nich asi necítila jako princezna.. Marťi, ať ti ta cesta do Čech uteče rychle a ať nic nezapomeneš.. ;-) a ať se ti rozlučka vydaří.. :-)
Profilova fotka
hakli: http://www.beremese.cz/album/view.php...
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... ale bohužel tomu moc nevěřím, že se domluvíme. Protože mi už neodpověděla. No schválně mi řekněte kolik byste za ně byly ochotné dát - když je to kopie - to vím na 100% protože to řešila na jaře v diskuzi - jiní čínští obchodníci, já tam také chodila v tu dobu.
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
jo už jse to oposlala MP na tisk, mají v práci dobrou tiskárnu. Uvidím jak to bude vidět. Já jsem na to nějaká nemožná, nic nikde nemůžu najít.
Profilova fotka
Hakli, já bych za ně dala max. 6tis. ..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?