Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
opět doplňuji seznam.. 3.10. vorllinka, jannis79, lucka.s, luceka, mhurthi, rosina 8.10. foogy 10.10. janulev, basska, oskara, tonny, lencza, kristy81 15.10. nemue 17.10. lennnia, adelka89 21.10. haklina 30.10. stratford 31.10. knedluska utajené-kamirka x-)
Profilova fotka
Jéé holky chodíte vůbec do práce? Tady je vždycky tolik příspěvků ;-)
Oskar já chodím, ale psssst :-D Máš ale pravdu, že občas nestíhám dočítat :-)
Profilova fotka
uff.. snad se na mne holky, které jsem dopisovala nebudou zlobit :-N netušila jsem, že nás je tu tolik :-D :-) je nás tu 19 říjnovek.. Oskarko, já do práce nechodím :-(
Profilova fotka
Holčiny, vy jste toho teda nakecaly, musím vás dočíst. Hele, já mám dneska den - zapomněla jsem klíče od obchodu, nechala jsem doma nabíječku na NB přítele, zapomněla jsem kámošce vzít leginy, nechala jsem doma foťák s fotkama gelovek a bižu - hezky mi ten den začíná! Lení, jééé, výročí! Krásně si dnešek užijte! To bude taková předromantika před svatbičkou, viď? Já miluju výročí! Já nepotřebuju dárky (ani k narozkám a k svátku), ale stačí mi, když spolu s MP jdeme na večeřičku třeba do pizerky, hezky si popovídáme... To miluju. Jani - a jakou značku jste teda vybrali? myslím toho kočárku. Najdu si ho na netu. Jsem zvědavá. A jaké barvy? vorli - čéégo! Už jsi tady dlouho nebyla! Jak se máš? ahoj stratford! Tak povídej, přeháněj - co máš nachystané, co nemáš a tak, ju? Jdu juknout na to líčení! Jindu - já myslela, že bych si nechala udělat z břečťanu srdce. Přijde mi to jednoduchý a krásný. A možná si tam nechám píchnout třeba 3 růže, ale to se domluvím s floristkou. lendí - jojo, to je pravda, že je barva hezčí, když se aspoň jednou umyje! Já si dávám doma přelivy od Palette a tam píšou nejdřív umýt a pak naplácat a pak jenom smýt. Ale já je jenom namočím, pak naplácám a pak to umyji šamponem.
Profilova fotka
Hani, já to taky umývám pak šamponem.. hezčí pak voněj vlásky.. :-)
Profilova fotka
a ja 10.rijna...ale chodim sem opravdu malo...nejsem moc psaci typ :-) jinak holky, uz jsme byli upresnovat menu na svatebni den....v pristim tydnu chci upresnit video, foto a hudbu....jelikoz mame zivou kapelu,ktera hraje pouze CZ a SK pisnicky,tak hledam hledam neco pomalejsiho na prvni tanec...zatim me teda nic neoslovilo,tak snad neco najdu :o) zenich zjistil,ze se nevejde do obleku, takze mam o starost vice, svadlenka to jisti :-)
Profilova fotka
Jo holky, když jste u toho těšení...já se taky těším a jsem nervozní, aby vše klaplo (hlavně aby dorazilo vše, co máme objednané - hlavně prstýnky) :-D A o víkendu jsem se odvážila zeptat MP, jestli se těší i on...na to mi řekl, že víc než na svatbu se těší se mnou příští víkend na cyklovýlet. On je totiž hrozný stresor, bývá nervozní i za mě....
Profilova fotka
ahoj oskarko! Já taky chodím, ale pššššttttt ;-) :-D Né, my máme s MP obchod a lidi chodí odpolko, takže mám celý den čas na net. I když bych teda měla dělat účto, přítel se zlobí, že v tom mám nepořádek, ale když tady se tak parádně povídá!!! x-)
Profilova fotka
další seznam :-D 3.10. vorllinka, jannis79, lucka.s, luceka, mhurthi, rosina 8.10. foogy 10.10. janulev, basska, oskara, tonny, lencza, kristy81, crriss 15.10. nemue 17.10. lennnia, adelka89 21.10. haklina 30.10. stratford 31.10. knedluska utajené-kamirka
Profilova fotka
Lenni takže seznam už komplet :-) Oskarko já do práce nechodím, jsem na neschopence... Foogy máme kočárek Jané slalom pro komplet 2009 v barvě amazonia...a ať ti ten den už mnohem lépe pokračuje...
Profilova fotka
Hani, že? x-) Kristy, MP mi včera taky řekl, že začíná být nervozní :-) to je normální při takové příležitosti..
Článek se načítá
;foogy achojky :-) Mám se prímově předsvatebně, vždyť to znáš :-D Máš tedy príma den, snad už sis to vybrala ;-) Já jsem ke kadeřnici chtěla jít taky až ve čtvtek před svatbou, ale ona mi doporučila alespoň týden před tím, takže jdu už zítra. A myslím, že mi to snad neodroste. A holky vy co máte gelovky, kdy jdete? Já v úterý ;-)
Profilova fotka
Jo já už vidím, jak se budeme při obřadu držet...mačkat za ruku? To děláme vždy, když jsme napnutý... Holky mimochodem, jak se při obřadu stojí? Partneři volně vedle sebe, drží se partnerovo rámě, za ruku? Já nevím, nikdy jsem na svatbě nebyla ;-)
Profilova fotka
Vorli já jdu na nehty 2 dny před svatbou... Kristy já taky nevím, ale někde stojí vedle sebe, někde se drží za ruce a někde za rámě...ale to asi záleží jak vy chcete...teda myslím...
kristy taky si myslím, že to záleží na vás ;-) My se asi chytíme jak to na nás zrovna v tu chvíli přijde :-N
Profilova fotka
Holky, tak sem si teď pořádně pobrečela.. krájela sem cibuli (i když to za mne vlastně udělal robot).. ta ale měla grády :-N :-D Kristy, my budeme sedět.. ale asi se občas chytneme za ruku a až budeme říkat ano, tak budeme stát a budeme se určitě držet za ruku - ne za rámě :-)
Profilova fotka
jindu - já jdu na nehty v úterý a ve čt a v so je svatba. A na nožičkách mám ze včerejška a to mi krásně vydrží. Holky, my se budeme určo držet za ruku. Jako rámě mi přijde takové strašně neosobní. Moje kámoška třeba měla rámě, ale i tak jí manžel ještě držel za ruku a vypadalo to krásně. Uložím foto do albumu.
Profilova fotka
Já bych se chtěla držet za ruce.....ikdyž se nám asi budou pěkně potit ;-) Vorlli: my teda ještě všechno nemáme, musíme ještě MP koupit košili s kravatou (mám už ale vyhlídnutou) a já pořád nemám perličky do uší - nechci žádný visací ani přímo do uší na puzetu, ale takový ty vzadu na zaklapnutí....a když je mají tak jen bílý, ne šampáň....cho :-( Jinak dneska jdeme domluvit jídlo v hospodě, zítra rande s fotografem, musím dodělat jmenovky a mašle na auta....to už jsem ale psala, nechci se opakovat... Já pracuju, ale taky sem občas uteču - hlavně nenápadně! :-D
Profilova fotka
Holky, já dávám jednu pračku za druhou.. tady je krásně, sluníčko od rána svítí, tak mi to aspoň uschne.. dostala jsem od mamky prací gel - Persil Gold plus - to vám tak krásně voní.. pořád chodím do koupelny a čichám :-D My se taky budeme držet za ruce asi, i když jak psala Janča - budou se nám pěkně asi potit :-D
Profilova fotka
Co se týče vlasů, tak si taky dávám od Palettky přelivy - bude mě barvit asi v pondělí před svatbou mamča a dělám to tak, že si hlavu jen trochu namočím a mamča mi na to dá ten přeliv a po uplynutí doby působení si to jen napěním a spláchnu - šampon nepoužívám, protože ten přeliv vlastně šampon je, dám si už jen kondicionér...
Profilova fotka
Holky my se asi budeme taky držet za ruce...příjde mi to takové "nejkrásnější"... I když se k vám tak přidávám, že se nám ty ruce budou asi pěkně potit :-D :-D Lenni tady je taky krásně...a teploučko .-) Jannis já prozatím takto žádnou bižu taky nemám...nemůžu se rozhodnout...
Profilova fotka
Lenni, já mám taky ráda, když mi prádlo voní. Já zase používám aviváž od Lenoru - je to řada (já viděla jen tři vůně), která je právě spešl v tom, že dlouho voní. Na etiketě má takovej znak "voňavýho" trička ;-)
Profilova fotka
Tak hlásím, že v UL už je taky nádherně - zítra se má ochladit, tak si to musíme pořádně užít! :-) Holky, nezažil jste některá na svatba, karaoke? Napadlo mě, že by to mohla bejt docela sranda! :-D
Profilova fotka
Teda já píšu jak tatar! ....nezažila jste některá na svatbě karaoke..... tak to má být :-D
Profilova fotka
A když už se bavíme o tom voňavém prádle, tak já používám Silan Aroma Therapy černý, ten krásně voní... Janis já bohužel na žádné svatbě na osalvě ještě nebyla, jelikož každá moje kamarádka co se prozatím vdávala, tak měla malou svatbu jako já...pouze rodina...
Profilova fotka
Janísku, na svatbě ne, ale na Silvestra jsem zažila karaoke a bylo to super (s postupem času hlavně).. :-D
Profilova fotka
No, já právě mám ten gel a tam už je aj aviváž (2v1).. ale taky budu zkoušet ty Silany (mamka je taky občas použije, aby byla změna a to je pak vůně panečku) ;-)
Profilova fotka
zdravím všechny nevěsty před chvíli tu byl pošťák a přinesl šatičky pro Týnu...holky ty nemají chybu, jsou ještě hezčí než na obrázku jinak já dneska konečně objednala cukroví a dort...objednala jsem asi 7 druhů a 2-patrový dort, cukroví je celkem 350 ks a dohromady nás to bude stát 2200,-....zbytek upečeme dohromady já, mamka, babička a tchýně výročí: my měli minulý pátek 5. výročí 2.fáze chození, ale ani jeden jsme si na to nevzpomněli, až v neděli, když jsme byli u našich na oslavě mamky narozenin, tak mi to docvaklo jmenovky: já dávala ženich, nevěsta, maminka nevěsty, maminka ženicha... holky budete se některá mazat samoopalovacím krémem? já budu muset, protože ty bílý pruhy od trička se mi už neopálily a vypadalo by to dost hrozně v šatech...já s tím ale vůbec nemám zkušenosti, tak kdybyste mi mohly doporučit nějakou zaručenou značku, tak by mi to pomohlo
Profilova fotka
Leni, já se mazat samoopalovákem nebudu.. jednou jsem se špatně asi namazala (nebo to bylo možná značkou) a měla jsem od toho špinavé oblečení :-( i když to dostatečně zaschlo.. Ale bylo to spíš moji nešikovností, ne samoopalovákem:)) Tak to je super, že máte šatičky .. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?