Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jéé, holky děkuju za info.. :)) už vím, co je důležité a hlavně názory vás budoucích maminek :-) a děkuju za odkazy ;-)
Profilova fotka
Foogy tak jsem na fotečky zvědavá... Holky tak já se prozatím loučím, jdeme s pejsanem ven a pak vyrazíme...tak ahojky
Profilova fotka
Jani, mějte se hezky a pak hned popiš dojmy :-)
Profilova fotka
Krásné dopoledne, holky :-) Jé, vy máte ale krásný starosti s kočárkama - taky se těším, až budu vybírat! Holky, nevím, jestli jste to už někdy neprobíraly - já se budu líčit sama, a nevím, co dát na pusu - lesk nebo rtěnku..... Používám léta lesky, ale nevím, jestli to není blbý na první manželský políbení - abych se k MP nepřilepila! :-D Co vám poradily vaše kosmetičky???
Profilova fotka
Janísku, mně kosmetička dala rtěnku, ale přetáhla to leskem, kterej se trochu vsákne a trochu mi to otřela o kapesníček.. ;-) Já používám rtěnky dost a lesky taky.. ale chci rtěnku :-)
Profilova fotka
..rtěnku s přetřením lesku :-) ..sem to zapomněla dopsat :-D
Profilova fotka
Tak to taky asi tak udělám - lesk už mám, tak teď už jen vybrat nějakou rtěnku. Příští úterý jdu na kosmetiku, tak se poradím s kosmetičkou, co za rtěnku k hnědým očním stínům a šampaň šatům...... Díky, Lenni :-)
Profilova fotka
Janísku, není zač.. :-) holky, já se těším.. včera jsem říkala MP, že se těším, až ho uvidím.. v obleku, košile, kravatě, botkách - fešáka mýho :-)
Profilova fotka
Taky jsem zvědavá na toho mýho šviháka! Bude novej od hlavy až k patě...koupili jsme krásnej oblek u Blažka....no těším se! :-)
Profilova fotka
Nás koupě obleku ještě čeká, ale v obchodě Hooper´s London si myslím, že najdeme určitě ;-) aj minulej oblek měl odtud a byl teda fakt nádhernej - materiál a i cena:)) Kravatu jsem mu už koupila.. Košili dokoupíme taky teď o víkendu a botky má taky už :-) těším se na nej!!! Prý se ale on těší mnohem víc na mě x-)
Profilova fotka
leni - jééé, to je romantika. On se víc těší na tebe, to je krásný!!! ahoj jannisku! Já budu mít rtěnku a na to lesk ;-)
Profilova fotka
Hani, je to hezkéé.. moc se těším, až se vzájemně uvidíme a taky jak se budu líbit ostatním :-) nikdo totiž neví, jaké budu mít šaty, kytku ví, že budu mít z růží, ale neví jak přesně - já to sice konzultuju s floristkou, ale taky nevím, jak to bude vypadat všechno dohromady.. no prostě se moc těším!! Jo a mám zamluvené i bolerko v salonu - to saténové :-) snad ho ale nebudu potřebovat!! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já dneska měla hrozný den - jako takový akční. A byla jsem si zkusit šaty v HB a nejsou mi, jsou mi malé. takže je rozhodnuto, budou ty z Jihlavy... :-N Valím na gelovky, papa
Profilova fotka
Hani, tak třeba nakonec všichni ocení, že ty druhé jsou třeba lepší :-) musíš to brát pozitivně ;-) A i v těch z Jihlavy budeš kočka!!!! Co gelovky? Už jsi doma? :-) Já byla na zahradě.. dělali jsme pro MP na rozlučku utopence.. a při té příležitosti si opekli taky špekáček :-)
Profilova fotka
ahojte holky, omlouvam se jsem v Rakousku zase na sluzebce muzete byt nekreta tak hodna a hodit mi odkaz na tu hudbu...hledala jsem to vsude a asi spatne.....at uz nam dovybiram neco .....instrumentalniho ale veseleho na ten samotny obrad....dekuji
Profilova fotka
Baru, normálně na seznamu jako kdyby ses chtěla přihlašovat na svůj mail.. tak do uživatele napíšeš hudbasvatba a do hesla napíšeš beremese a pak normálně vstoupíš a tam jsou v doručených mailech písničky, co kdo posílal.. tak si můžeš vybrat:))
Ahojte holky, nestíhám |-| oznámení rozdané a teď se rozhodujeme nad hostinou a taky nad vším jídlem...Tento týden nebo příští musím zajít nakoupit věci na jmenovky a taky vývazky, no už teď se hrozím, protože nemám moc času :-( Já bych taky prosila od janulev kočárek do IP, ať se mrknu :-) V práci toho není moc, ale dost na to, abych byla mrtvá :-( Je to masakr po škole, celkem nezvyk 8-( Jdu Vás dočítat, ale vše asi nezvládám :-(
Profilova fotka
jotaaaak tak to uz chapu.....dekuju :)
Leni, ani jsem Ti myslím nepoděkovala za fotky kuchyně...Je úžasná!!!!!Fakt krása! Máš i krásnou barvu dřeva a linky...Já bych chtěla něco podobného, ale trošku světlejdí, ještě uvidíme, jak to bude...Ta spižírna je dost dobrá! ale tu mít nebudeme, protože máme jakoby takovou tu starou, ale chtěla bych to výsuvné vedle sporáku nebo někde. V Tvé kuchyni musí být radost vařit, ani binec určitě nejde vidět :) ;-)
Profilova fotka
Gelovky krásný, zítra hodím foto i bižurky. A teď jsme dvě hoďky hledali na mejlu hudba svatba hledali muziku a máme!!!!!!!!!!!!!!! Jupí! Máme Andrea bocelli a je to nádhera!!! x-)
Ahoj holky, našla jsem vaši diskuzi a protože se taky vdávám v říjnum přidávám se. Požádaná jsem byla v březnu a bereme se 30/10, původně jsme plánovali zimní svatbu, ale kde vzít jistotu, že bude sníh.. a tak jsme se rozhodli pro podzim. Většinu věcí jako místo, šaty, prstýnky, výzdobu máme zajištěnou. Teď víceméně hledám inspiraci a vždy něco najdu, dnes jsme se rozhodli pro svatební mandličky do výslužek a pro balón štěstí. Jdu vás trochu dočíst, třeba najdu nějakou další isnpiraci. :-)
Profilova fotka
strat: Vítám tě! :-)
Ahoj holky, strat vítám tě :-) Kde budete mít obřad? ;-) Leni moc díky za IP.. Holky tak jsem včera měla zkoušku líčení, výsledek je v albu, tak jestli chcete tak mrkněte ;-) Holky já vím, že jsme to tu řešily už asi 100x, ale prosím Vás co budete mít na autě? :-N Já jaksi pořád nevím =-) Už mám pár inspirací v albu a asi něco z toho to bude, ale ještě nejsem rozhodnutá a už je docela čas :-N
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jakpak jste se vyspinkaly? Strat vítám tě mezi náma :-) Vorlli moc ti to sluší, máš krásné jemné líčení :) Já budu mít na autě bílou organzu a plyšové pejsky, mám je v albu... Foogy takže už i muzika nachystaná? Tak to jste šikulky...já už pomalu taky finišuju a o víkendu budu vybírat nějaké fotky... Jinak jsme včera byli pro ten kočárek a je opravdu luxusní. Ani jsem nečekala, že má tolik funkcí, takže myslím, že budeme opravdu spokojení...a nastávající babička s dědečkem jsou z kočárku taky nadšení, jezdili s ním po baráku a prý si na něj budou muset udělat řidičák :-D :-D fotky bohužel nemám, jelikož přítel tak spěchal, že to bylo stále" už jdeš" apod. až sem foťák zapomněla v kuchyni na stole...
Profilova fotka
Kami, ahooojky.. jéé, děkuju za pochvalu kuchyně :-) je pravda, že ani žádnej binec tu vidět není, jelikož to dávám myčky ;-) joo, vaří se mi tu hezky!! x-) Hani, těším se na ty fotečky, určitě to vypadá moc hezky!! Jéé.. A.Bocelli - není to náhodou písnička Vivo per lei?? Ta je totiž neskutečně krásná - ta je moje nejoblíbenější :-) ale my ji mít nebudeme.. já si ji nejradši pouštím sama s vínkem v ruce víš.. ;-) Stratford: ahojky.. vítám tě tu mezi říjnovkama!! :-) A kde se berete? Jelikož je to "povinný" vstup každé znás, tak nám o sobě něco pověz.. ;-) Jindři, já budu mít na autě to, co mám v albu - jednotlivé květy poskládané ;-)
Profilova fotka
Holky, krásné ránko.. já vás ani nepozdravila :-N Jani, já se vyspala docela dobře.. až na to, že jsem se pak nad ránem asi převalovala - ani nevím proč :-N Dneska máme s MP minivýročí (2,5roku), tak si objednáme pizzu, dáme si vínko a hlavně budem trénovat první tanec :-) Věřím, že kočárek je luxusní.. taky se těším, až si někdy pro ten náš pojedeme.. ono je dobře, že to má nějaké funkce ;-) moc se mi ty vaše kočárky líbí holky x-)
Profilova fotka
Lenni dobré ránko :-) takže dneska bude u vás romantický večer, tak ať dobře dopadne :-) A přítel byl i tak hodný, že mi do kočárku koupil polštářek a peřinku...dneska budu probírat věci pro mimi a fotit, tak vám pak kdyžtak pošlu odkaz. Zitra totiž jedu za jednou paní, co prodává věci po jejich chlapečkovi, tak abych věděla, co ještě potřebujeme. Já zítra musím zavolat té sestře, kdy v pátek přijede. Bude mě zrovna i stříhat a říkala, že barvit to budeme raději až příští týden, jelikož mi vlasy hodně rychle rostou a na blond vlasech je to docela dost vidět ty odrosty...takže v pátek bude stříhání a natáčení a v sobotu ráno pak zkouška účesu :-)
Profilova fotka
Jani, romantickej asi bude.. nevím :-) Jůů, to je TP tak hodnej.. to musíte už se moooc těšit na miminko, co? Polštářek a peřinka - jéé:) těším se na fotečky!!!!!!!!! Mně bude taky kadeřnice barvit až ve čtvrtek před svatbou, protože říkala, že barva je hezčí když se 2x umyje.. a v den svatby mi ji umyje podruhé.. Určitě budeš kočka, my všechny a těším se hrozně na vaše fotečky holky!! x-)
Holky já se taky moc těším na vaše fotky, to bude vždycky něco :-)
Profilova fotka
Jindři.. já se taky těším, protože jsme tu společně už dost dlouho, tak jsme se přece jen trošku poznaly a tak se moc těším, až všechny uvidím ve svatebním celé rozzářené x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?