Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj holky:o) Foogi: vy budete dělat koláčky z 16kg??? Tak to teda zírám! ;-) Mamča se rozhodla, že je taky bude píct - s tetou a skorotchýní, ale jen tak ze 4 kg. Mno, je fakt, že si psala, že budete mít 80 výslužek...to my sotva třetinu..... Kolik jich tak budete dávat na osobu? My asi 4-5 a pak mamča pekla nějaký cukroví a ještě budou minizákusky.... Tak vy jdete i na pedikúru...hm....to já si jí údělám sama a nehty si nalakuju nějakým narůžovělým lakem, co se používá na francii. Stejně budu mít punčochy a boty s plnou špičkou. Ve středu nebo ve čtvrtek jdeme do hospody domluvit jídlo..... Jenže pořád se nemůžu, jestli pro kachnu nebo kuřecí, nebo vepřovou panenku...... Lencza: Leni, a to mám teda napsat email na tu adresu hudbasvatba@seznam.cz a napsat heslo a oni mi něco pošlou nazpátek??? Sory, možná mám dlouhý vedení, ale myslela jsem, že se jedná o internetovou adresu....tak proto se tak blbě ptám.... ;-)
Profilova fotka
Oprava: pořád se nemůžu ROZHODNOUT ;-)
Profilova fotka
janis - jé, dáš www.seznam.cz a je tam mejl, tak do uživatele dáš hudbasvatba a do hesla dáš beremese a tam holky posílají mejly s písničkama, víš. Paráda, koukala jsem na to. jannis - já chodím jednou za čtvrt roku normálně na pedinu, takže mi to akorát vyšlo. A nehty si dám, pač pak letíme na dovču. jannis - nevím, kolik budeme dávat na osobu... Uvidíme, jak to vyjde
Profilova fotka
Ahojky holky, tak musím říct, že jsem si opravdu pospala...každou chvíli mi buď někdo psal nebo volal a pak mi kolem postele supital pes...tak jsem s ním šla ven, pak si lehl k posteli a já nám "třem" četla pohádku... Četla jsem tak zpětně, že jste tu řešili cukroví a nehtíky...cukroví má v režii moje máma a co se týče nehtíků, tak už nějaké 4 roky chodím na gelové... A Lenni asi jsi opravdu měla akryl, jelikož ten ti ničí mnohem víc nehty a je pevnější, proto šel tak špatně sundat, proto se to má taky nechávat odrůst a pak odpilovat... A víkendy...tento víkend je v sobotu přítel v práci, jelikož je v Brně ten papež a za mnou přijede jeho máma, umýt nám ty okna a příští týden jdeme na dostihy, pokud bude hezky a pak už je svatbička :-)
Profilova fotka
Jani, ahaa.. no vidíš, a to mi nikdo neřekl.. že bych to měla nechat odrůst.. já šla po 4 týdnech na sundání a musím říct, že to doooost bolelo - auuu.. proto jsem říkala, že asi už nikdy gelovky mít nebudu.. Ale ty gelové se asi zase dost lámou, ne? Jéé, ty si četla vám třem pohádku, to je pěkné.. x-) Janísku, jak psala Hanča jen do uživatele dáš hudbasvatba a heslo beremese a už jen koukáš do doručených zpráv, co tam je za písničky :-)
Profilova fotka
jannis - tak to ti neporadím, my máme svíčkovku, ňam! už teď se mi sbíhají sliny :-D jani - no, tak to sis vážně moc nepospala... Jéé, četla pohádku, to je krásný! Já dycky říkala, že nebudu magořit a mluvit v množném čísle, ale před milunkou tak mluvím. Třeba v sobotu jsem byla celý den sama a on pak v noci přijel a já ho šla přivítat a říkám: už jsme se na tebe všechny tři moc těšily. (já, pes a mímo). A ještě ho pořád škádlím, že to bude holka, pač on chce kluka, hihi. jani - nás taťka brával na dostihy do Pardubic (to dělal tiskového mluvčího Telecomu, takže tam jezdil pracovně a my mu dělali garde). Bylo to fakt úúžasný! Kolikrát jsme si i vsadili - jen tak ze srandy, mělo to pak větší grády. Na jaké dostihy jedete vy? kam? A tchyňka je hodná!!! Moje taky myla :-D jani - jů, tak to jsme na tom stejně, já mám taky nehty 4,5 roku. ;-)
Profilova fotka
leni - já mám gelovky a za těch 4,5 roku se mi zlomily snad 6x. A dvakrát si za to můžu sama, pač jsem spadla.
Profilova fotka
Lenni nelámou, u těch nehtů je to hodně o zvyku...a taky záleží jaký kdo používá gel...mi se lámaly dost ze začátku, jelikož jsem dlouhé nehty nikdy nenosila a pak už to bylo v pohodě, málo kdy se stane, že se mi zlomí... Já si včera dovezla pohádky od přítelových rodičů, jelikož jsem dost často sama, na telku mě koukat stále nebaví a tak aby mimišek slyšel můj hlas, tak jsem se rozhodla číst nám pohádky...a od příštího týdne začnu s opakováním angličtiny, jelikož ji musím naučit přítele, potřebuje ji od zimy ve škole... Foogy já mluvím v množném čísle od začátku, co jsem těhu, tak nějak jsem si na to zvykla, jelikož i přítel se mě vždycky po telefonu ptá, co děláme (čímž myslí mě psa a mimčo) :-) je zvláštní, že většinou chlapi chtějí chlapečka a ten můj chtěl jako první dítě holčičku =-) Já byla v Pardubicích jednou a to na výstavě koní s dědou, na Pardubickou jsem se nikdy nedostala...a na dostihy jdeme tady v Brně, bývají tady na jaře a na podzim...já totiž koníčky miluju :-)
Profilova fotka
Hani, já po těch asi teda akrylovejch jsem odmítla je znovu mít, protože to fakt dost bolelo, svoje nehtíky jsem měla nehorázně poničené.. měla jsem prohlubeninky v nehtovém lůžku, oděrky v nehtu, prostě hrůza.. jako když vypadá vymletá silnice tak něco podobného byly moje nehtíky :-( :-( přes měsíc jsem je léčila a dávala dohromady.. Byly hrozně slabé, ohýbaly se mi snad v půlce nehtu, no hrůza.. tak proto jsem se zařekla.. Ale pokud to bylo fakt tím akrylem, ale ne gelem (že gelovky jsou šetrnější a nebolí to ani při doplnění ani při sundání), tak bych nad nima asi znovu zauvažovala :-) Hani, ty si je necháváš dělat v HB? ;-)
Profilova fotka
Holky a jely jste někdy na koni? Já jednou - dostala jsem projížďku jako dárek od přítele x-) Jani, jaký kdo používá gel? To já stejně nezjistím předem.. ani se nevyznám v tom, jaký gel je ten kvalitní a dobrý.. já bych nechtěla mooc dlouhé nehty, prostě tak akorát :-) jsem teď dost na vážkách :-)
Profilova fotka
Leni já jsem jezdila, od malinka...děda nás hodně brával ke koním, jeho známý měl doma koně...takže jsem tam byla ve svém živlu... Většinou ty nehtařky používají kvalitní gely, takže vydrží, nijak se nelámou, nepraskají apod...moje nehtařka mi většinou dává 3 druhy gelů a jsem s nehtíkama spokojená...chodím jednou za měsíc a je to v pohodě...a dělku nehtíků si stejně určuješ sama...Já nosila dřív docela dlouhé, ale začínám je pomalu zkracovat, abych si zvykla, abych mohla na nehtíky chodit aj když se narodí maličký a nějak jsem mu neublížila...takže si zvykám na kratší a kratší :-)
Profilova fotka
foogy: já mluvím taky v množným čísle, co jsem byla těhotná, a teď s malou taky pořád říkám my...takže nám vyrost novej zoubek, a copak to tu máme...no prostě matka na mateřský....jsem si myslela, že těhotenská demence přejde, jak se dítě narodí, ale ono je to čím dál horší...v pátek, když Honza přijel z práce, tak se mě na něco ptal a já se nemohla vyžvejknout, tak se smál, že je na mě ten týden s Týnou o samotě dost znát...no ale hlavně že se pak diví, že si s ním chci ty 2 dny, co je doma, pořád povídat :-D :-D jmenovky jsou dodělaný, vypadají moc hezky...zatím jsem je strčila do knížky, aby se pěkně slepil papír...až budu mít čím, tak je vyfotím a dám do albíčka já se na to cukroví ptala proto, že teď máme začít péct nebo spíš zadávat cukrářům, jenže nevím, ke komu to dám...měla jsem to rozhodnutý, jenže v sobotu jsme byli u mojí svědkyně, a ta mi doporučila jednu paní, která jí dělala miniaturní cukroví a dort na oslavu 50. narozenin a prý za 4 kg cukroví a dort neplatili ani 1000,- a pak přišla tchýně, že její známá taky peče moc dobrý zákusky a koláčky a že by to rovnou rozdělila do krabiček a my to pak jenom rozvezli...budeme mít maximálně 24 výslužek + něco na stůl na oběd a pak na večer
Článek se načítá
Profilova fotka
leni - jojo, mně je dělá mamka, má v HB studio ;-) Takže je mám i zadarmiko :-D jani - jéé, pohádky, to je čéče dobrej nápad, až bude zima, tak taky nahlas začnu číst, aby mě slyšel x-) jani - tak to ani nevím, že v Brně jsou dostihy. Ale oni jsou asi všude, co? No a Pardubickou osobně nemusím, pač mi vadí ty pády koníčků chudáčků. Takže sice sedím u TV, ale se zakrytejma očkama :-(
Profilova fotka
Lenczo tak to se už moc těšíme na jmenovky x-) Foogy jj v Brně bývají, jsou to takové malé a spíše pro pobavení...poslední dobou tam dělají i přehlídku kloubouků a bývají tam závody dětí na ponících :-) Já na Pardubickou koukám, taky ty pády moc nemusím, pak jen napjatě poslouchá, zda se nikomu nic vážného nestalo...a jinak se většinou dívám v televizi na parkur...
Profilova fotka
leni - ona by ti je poprvé ani dlouhé neudělala, pač na to nejsi zvyklá a to by bylo hrozné. A jestli se pro ně rozhodneš, tak si je dej aspoň 3 dny před svatbou, aby sis na ně zvykla. Protože je to fakt mazec! lenczo - tak na tvé jmenovky jsem teda zvědavá! Až je dáš do alba, tak tady na to prosím upozorni, půjdu se juknout. Já na koni jezdila. Ale teď už se jich docela bojím. Leni - třeba bych ti nedoporučovala k holkám, které to dělají doma, pač objednávají levné a nekvalitní. Když už se pro ně rozhodneš, tak určitě aspoň na tu svatbu zajdi do klasického nehtového studia. Jo a na vietnamské nehtové studia se taky vyprdni!
Profilova fotka
foogy: když mluvíš o těch vietnamských studiích, těch je teď všude hrozně...já tuhle byla po dlouhý době v Budějkách v Tescu a hned jsem na ně narazila, v Plzni v jednom OC taky..Vietnamci změnili působiště od oblečení k manikúře a trávě dala jsem do alba fotečku šatů, co bude mít naše Týna
Profilova fotka
Foogy to je pravda, ti vietnamci si ty nehtový studia dělají teď na hodně místech...musím říct, že jednou jsem je zkusila, byla jsem spokojená, byly krásné a pevné, jen ta částka mě málem složila a každý měsíc bych to za to opravdu nedala... Leczo krásné šatičky pro vaši malou, bude jak princezna :-)
Profilova fotka
lenczo - tak šatečky úúúžasný! To bude malá princezna! Aby nebyla hezčí než maminka ;-)
Profilova fotka
jani: můžu se zeptat na cenu? holky děkuju...a v tomhle případě by mi to ani nevadilo, kdyby byla hezčí než maminka
Profilova fotka
holky, našla jsem na netu nádhernou bižu soupravu postříbřenou - to je teda krása! Akorát ta cena - 1390 Kč, to je docela mazec! Lenczo - a je to obec Katovice u Strakonic, říká ti to něco? Mám ale strach to objednat, co když mi to nebude slušet?
Profilova fotka
Lenczo byla jsem na nich na konci zimy a platila jsem 1000,- a to měli ještě nějakou akci...takže normálně stály 1200,- a doplnění 1000,-...tak chodím za 400 a jsem spokojená :-) Foogy ta to je opravdu pěkná pálka. Se ti nedivím, že máš strah si ji objednat. Já už mám jednu soupravu taky vyhlídnutou, stojí 400,- a i tak přemýšlím, zda ji kupovat, aby mi vlastně vůbec slušela, jenže tady v Bně jsem nenašla žadný slušný komplet a v těch salonech se mi to zdá docela drahy...
Profilova fotka
jani - jukni sím do alba, co na ní říkáš. Prosím! jani - tak to je teda fakt pálka za ty nehty. U mé mamky doplnění 520 kč. To je proti tomuto lahoda
Profilova fotka
Foogy teda ta je opravdu krásnáááááááááá, u toho bych taky opravdu váhala, ta cena by za to stále, je opravdu nádherná :-) záleží ,zda jsi třeba zvyklá mít jen něco jednoduchého a jemného nebo něco takového zdobeného, jako je tato souprava... No je to opravdu šílená pálka u těch vietnamců, ale když jdu občas kolem ,tak tam mívají docela dost lidí...
Profilova fotka
no, já to prostě asi večer ukážu MP, ať on rozhodne a je to. Pač já fakt nevím..
Profilova fotka
Jj to je dobrý nápad...určitě ti přítel poradí...a já se v tomto taky ptám přítele, aby řekl svůj názor a taky mi kdyžtak schválil cenu ;-) ale myslím, že z ní přítel určitě bude nadšení :-) je opravdu krásná, budeš jako princezna Mi včera psala sestra, že už má čelenku a sponky a v pátek mi bude dávat natáčky a v sobotu budeme zkoušet znovu účes...a já si pak k tomu koupím jen naušnice a něco na krk...
Profilova fotka
Holky, já právě u těch vietnamců byla za poloviční ceny - měli akci, takže gelovky mě stály jen 325kč (jinak jsou za 650kč).. a doplnění za 500kč.. Hani, doplnění u tvé mamky stojí 520kč a kolik nandání (nebo jak to mám napsat)? Na svatbu bych si je asi dělat nenechala, protože to si nechám svoje pěkné.. ale pak buď na Vánoce nebo až po nich - v lednu mám narozky, tak bych si je dala jako dárek možná :-) Hani, bižu je krásná, opravdu!! Leni, šatičky jsou kouzelné.. malá bude jako princezna.. :-) A těším se na jmenovky, určitě budou moc pěkné!!
Profilova fotka
No, teď mi volala kámoška, že prý má pěknou soupravu z loňska, ať se u ní stavím, že mi jí půjčí, tak ještě juknu na tu její. Dobrý je, že v tom salonu, co mám vybrané ty větší šaty, tak bižu půjčují
Profilova fotka
Holky, jdeme za tchýní.. teda, jedeme na kole:) chvilku pokecáme a pak se tu kdyžtak zase ukážu.. :-) zatím pa
Profilova fotka
foogy: to je kousek od nás, taková menší vesnička asi 6 km od Strakonic...taky jsem na tu firmu narazila, mají krásný věci, ale ty ceny mě taky dostaly jani: tak to je tedy mazec ta cena...právě, že jsem taky viděla, že mají všude plno, tak jsem si myslela, že jsou i cenově výhodnější
Profilova fotka
Lenczo no je to ta cena asi jak kde, Lenna tu teď psala, že to u nich stojí 600,-...každý si to nasadí jinak... Foogy tak ať dobře vybereš...a v tom salonu jsi si nějakou taky zkoušela? Leni tak zatím papa :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?