Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, krásný to je, ale když to neuvidím na vlastní oči a hlavně nevyzkouším.... leni - nové stojí 720 kč, myslím teda. jani - takže o víku bude další zkouška účesu? Doufám, že budeš fotit!
Profilova fotka
jani - jojo, zkoušela, mám jí vyfocenou u kámošky, ale není to moc vidět. Zkusím jí do alba vložit. Jsou to skleněné kytičky.
Profilova fotka
Foogy jj bude to poslední zkouška účesu, jelikož je to poslední možnost...sestra chodí do práce na dlouhé a krátké týdny, takže te´d má krátký týden a další krátký týden je už svatba, takže to musíme vyzkoušet tento víkend...a fotit určitě budu...jen se jí musím zeptat, zda mi už bude barvit i vlasy a stříhat tu ofinu... A zkus jí vložit juknu se...
Profilova fotka
jani - ahá, tak to jo. No jo, fakt - už jenom 2 víkendy a je to, běto ;-) Hodila jsem do albumu fotku té kámošky, tak jukněte, zítra smažu. Jani - já jdu na barvení a stříhání přesně týden před svatbou :-)
Profilova fotka
holky někdo tu sháněl bílý deštník, tak jsem našla na bazaru tady na beremku tohle http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Profilova fotka
ahoj holky aky cas ste si dali na pripravu svadby??pol roka rok?
Profilova fotka
Foogy jukala jsem do tvého alba...vypadá hezky, ale opravdu je dost špatně vidět...ale připadne mi, že je trošku podobná, nebo alespoň styl jako jsi si vybrala na tom netu... Nathalli já chystám svatbu od srpna 2009... Holky já jsem si teď natáčela bříško, jak se malej vrtěl, je to super :-D
Profilova fotka
janulev a to vsetko stihas??
Profilova fotka
jani: to je vlnobití, co :-D :-D mně to taky hrozně bavilo pozorovat, jak se tam prďola vrtí a že to tedy byly vlny ;-) nathalii: já jsem na tom podobně jako janule, požádána jsem byla na poslední týden v červenci, takže plánujeme od srpna foogy: je to hezká souprava, ty jsi štíhlounká, tobě by to slušelo, ale třeba na můj poněkud širší krk by nebyla hezká...já sháním něco s delším přívěskem, aby končil těsně nad jak já říkám prsní soutěskou :-D :-D a aby to mělo dlouhý náušnice, ne perličky
Profilova fotka
Nathalii v pohodě...dá se svatba stihnout tak rychle...my svatbu dělali dle toho, jak měli volný termín na zámku...původně jsme svatbu chtěli 19.9. ale to volno nebylo, takže ji máme 10.10. Lenczo je to super...v tumhle dobu se většinou začíná vrtět víc a to jsou opravdu vlnky...
Profilova fotka
foogy: můžu se zeptat, kde byl ten tvůj na tom volejbale? ten můj byl totiž taky, jezdí hrát do želivy nebo tam někam, ani nevím, jak se to jmenuje a v sobotu měli turnaj
Profilova fotka
zdravím všechny a nestíhám dočítat, jste hrozně pilné :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zase tu.. :) Nathali, my jsme začali zhruba v lednu 09, ale s tím, že 3 měsíce (květen, červen, červenec) jsem neřešila nic dá se říct!!
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-)
Profilova fotka
ahoj berušky tony - byli hrát na Odolce (Odolená Voda u Prahy). Lenczo - no, holka, já hubeňounká nejsem a ke všemu mám krátký krk, takže z toho mám taky obavy. No, není to jednoduchý. A díky za deštník, právě jsem holčině napsala ;-) Janča je dneska v Jihlavě, co? To jsme takový kousek od sebe, viď Leni.
Profilova fotka
Hani, to máš pravdu.. je nás docela dost kousek od sebe.. Jihlava aj HB je kousek, když se to tak vezme:)) Já si dala prát podzimní a zimní bundu.. mám to špinavý a když je dneska hezky venku, tak to bude snáz schnout :-)
Profilova fotka
Dobré ránko, jdu jen pozdravit...se tak nějak ještě válíme...do Jihlavy vyrážíme až kolem 11, s tím, že se stavíme někde najíst a po 13 hodině vyrazíme do obchodu. Už mi psali aj z prodejny, že máme kočárek nachystaný na prodejně a čeká na vyzvednutí :-) se těším jak malé dítě...
Profilova fotka
Jani, tak si to parádně užijte a hlavně si ho nejdřív prohlídněte, aby tam nebyly nějaké vady.. jak si ho vyzvednete, tak už těžko něco někomu dokazujete.. Já su na tohle už vycvičená :-N Jůůů, kočárek - to musí být hezký pocit, co? Vím, že jsi to tady už psala asi, ale z jakého obchodu v Jihlavě (nebo firmy) ho máte? :-)
Profilova fotka
Jani, já bych se taky těšila jako malé dítě.. :-) takže se teď těšíme s tebou x-) A Hanča si jede ve čtvrtek vyzvednout prstýnky, že? :-)
Profilova fotka
Lenni naštěstí je na to 2 roky záruka, takže cokoli se s tím stane, tak se to posílá na reklamaci...a máme to z Jihlavy z obchodu Lovely Baby...hledali jsme prvně dle toho, aby měli smlouvu se smluvní opravnou těchto kočárků tady v čr a pak podle ceny...a v Jihlavě jej měli nejlevnější plus k němu dostaneme ještě dárečky :-)
Profilova fotka
JJ pokud vím, tak psala, že si tento týden jede pro prstýnky...už se těším jak sem dá fotečku :-)
Profilova fotka
ahoj jani No, máme obě tento týden Vánoce, co? Holky, včera mi kámoška půjčila na svatbu bižu a ona vypadá fakt krásně. Jsem se vyfotila, ale MP mi foťák odvezl, takže fotku nemám, ale jen, co budu mít, tak to sem hodím. leni - ty jsi pilná včelička! Taky potřebuju vyprat manšestrové sako. Holky, včera jsem byla na pedikurce a bylo to labůžo! Jen si tak sedět a nic nedělat... ;-) A dneska jdu na ty gelovky, tak je večer vyfotím a ukážu. Jani - a nevíš, kde ten obchod v Jihlavě je?
Profilova fotka
Jani, a že sem tak zvědavá :-D podle čeho jste vybírali dál kočárek.. Já například vůbec nevím, dle čeho (kromě ceny a vzhledu) si kočárek vybrat??? :-)
Profilova fotka
Hani, takže sis užívala.. to je skvělý, já tohle taky můžu :-) hmmm.. to je labůžo, co? Už se těším na všechny fotečky:)) Hani a dle čeho jste vybírali vy kočárek? :-)
Profilova fotka
Foogy takže nakonec budeš mít bižu od kamošky? To je super a až budeš mít foťák, tak šup sem fotečky...jsem na ni zveděvá a jak ti sluší :-) Ten obchod je ulici Žižkova, ale pokud chceš tady je přímo odkaz: http://www.lovelybaby.cz/ Lenni my jsme měli určité požadavky na kočárek: 1. aby to byla trojkombinace 2. chceme chodit na brusle, takže nejlépe trojkolka 3. i s brzdou 4. a hlavně stabilní, některé trojkolky nejsou totiž moc stabilní A tento kočárek se nám líbil i vzhledově, přítele fascinuje kotoučová brzda. Když jsme byli v obchodě, tak je prostorný a lehký, takže vyhrál na plné čářer.
Profilova fotka
Jani, děkuju.. já jsem od bráchy slyšela, že aj nějak kolečka jsou různá, tak aby byly kvalitní (říkal jaké, ale já si to nezapamatovala).. :-N
Profilova fotka
Leni - já chci čtyřkolák s velkými nafukovacími koly a všechny hezky za sebou - až s ním budu drandit u nás na vesnici - na polní cestě bude hezky odpružený a v zimě do sněhu je ideální čtyřkolka. To pro mě bylo nejdůležitější :o)
Profilova fotka
Holky, pošlete mi do IP vaše kočárky.. mám náladu se v tom prohrabat :-) x-)
Profilova fotka
Lenni dobré jsou nafukovací... My se na tom našem líbí, že to přední kolečko je automaticky otočné, ale pokud s tím třeba babičky neumí, tak se to přepne, otáčení se tím vypne a je to jak klasický starý kočárek, co rodiče používali na nás... tak chvíli počkej, hnedka pošlu...
Profilova fotka
jani - nevím, jestli jí budu nakonec mít :-D Pojedu ještě do Jihlavy příští středu - pro závoj a vyfotím se i s bižu a co se bude nejvíc líbit miluně, tak to si vezmu. A je to ;-) :-D Jo, tak mě to včera taky chytlo a nadepisovala jsem obálky. Musím ještě nechat 20 oznámení přidělat :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?