Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Hani, já vás taky ráda poznám osobně.. bysme si mohly vzít aj svatební album, atd. Jsem si právě říkala, že v tom listopadu to bude volnější než v říjnu - přece jen, každá se vdáváme jindy a pak to vyřizování, atd.
Profilova fotka
Tak zítra k nám přijde jeden z muzikantů a domluvíme hudbu :-)
Profilova fotka
lenni - já jsem pro, pač my po svatbě chceme letět na dovču, pak jdeme ještě na jednu svatbu, takže v půlce listopadu to bude ideální. Jani - kdy máš vůbec TP? leni - dalas mi dobrý tip na první písničku s manželem - Nádherná - je fakt nádherná písnička x-) Holky, já budu brečet, já už to vidím ;-)
Profilova fotka
Hani, my budeme mít asi právě tuhle písničku, moc se nám líbí.. x-) ..a není zač.. od toho jsme tu:) Jasný, v půlce listopadu by to šlo.. :-) co vy na to holky?
Profilova fotka
leni ;-) A copak máš dneska dobýho k obídku?
Profilova fotka
Hani, představ si, že dneska si dám jen tak něco lehkýho.. že ani nevím :-D asi jogurt.. chtěla jsem dělat brambory s česnekem a udělat okurkovej salát, ale odpolko jedu do Pelhřimova se kouknout do Deichmana, Takka.. :-) A copak máš ty? Že bych se inspirovala? Příští týden chci udělat lívance..
Profilova fotka
Uf tak jsem tu a dneska už nic nedělám, jsem z toho naprosto mrtvá... Foogy TP mám mezi 11. a 20.1. V půlce listopadu by to bylo super, já s tím souhlasím... Lenni zítra ať to dobře domluvíte a jste spokojeni A cose týče té písničky, kdybychom s přítelem měli na svatbě muziku, tak určitě budeme tancovat na Každý mi tě lásko závidí, jelikož to je naše oblíbená...když ji slyšíme v rádiu, tak mi ji přítel zpívá :-) ale Nádherná je krásná písnička :-)
Profilova fotka
Jani, joooo.. to "Každý mi tě lásko závidí" je taky krásná písnička.. je od M.Davida, ne? Jé, 20.ledna jsem se narodila já x-) Jani, děkuju.. budeme domlouvat, co chceme za písničky, kdy mají dorazit, atd. Takže už jsme tři ;-) že by nám to nakonec vyšlo ten srázek? :-)
Profilova fotka
Leni, já si dělávám brambory ve šlupce, nakrájím a posypu kořením Americké brambory a dám péct a k tomu jenom mlíko a máslo - to je žrádlo. A není z tebe nic cítit ;-) jani - jééé, to je teda taky dobrý tip, ta je nááádherná. To je od Koláře, ne? A od Svobody ;-) holky, mě zmizely z albumu ty lampiony a bryndák - to jako nechápu proč, když to se svatbou souvisí????? jani - tak to krásně srázek stihneš, viď? Paráda!!!!
Profilova fotka
A já dneska nevařím...vařila jsem už včera večer, aby si přítel vzal jídlo do práce, je tam totiž zase až do 8 do večera...takže máme špagety a k tomu omáčku...do které dá většinou co zrovna doma najdu :-D Lenni jj od Michala Davida...jé no vidíš a když jsi toho 20. ledna, co jsi za znamení, to je myslím přesně na rozhraní kozoroha a vodnáře, pokud se nemýlím... Holky a ještě, že jste se začaly bavit o té muzice...mě čeká ještě snad ten nejtěžší úkol, nebo alespoň pro mě...vybrat písničky do svatební alba a na video...to bude boj
Profilova fotka
Jéé foggy tak teď jsi mě zmálta...já tu písnničku našla od M.Davida, tak nakonec ani nevím, kdo to zpívá :-D :-D Teda děláš mi chutě...a srazím v pohodě stihnu, ještě aj s břuchem..
Profilova fotka
jani - no jo, jsem blbá, omlouvám jsem, je to od Davida, máte holky recht. Promiňtě! :-N jani - jako špagety a majda - ňami, ňami!!! Já čas od času - když nestíhám, koupím plechovku od Hamé Špagetku, v tom jsou i kousky masa, naliju do toho ještě hafo kečupu, pač ta plechovka je kyselá a večeře je na světě během pikovteřiny
Článek se načítá
Profilova fotka
Foogy v pohodě :-) Zrovna jsem si pustila od M.Davida písničku Poupata, to je fakt luxusní... :-D :-D Já většinou majdu na špagety dělám z masa z konzervy, do toho dám cibulku, kečup, fazolky...občas tavený sýr a ještě vajíčko...a je hotovo
Profilova fotka
Holky, tak já špagety miluju!!!! Taky kupuju Špagetku.. v kastrolku usmahnu cibulku, pak tam dám opéct trochu slovenského salámu nakrájenýho na kostičky, přidám špagetku, kečup a česnek.. a je to hotové :-) To zpívá M.David.. možná sis to Hani spletla s tím Ještě že tě lásko mám od Koláře a Svobody (text s hudbou) ;-) Jani, jj.. jsem na rozhraní, ale jsem kozoroh.. tam, kde jsem vodnář, tak je to špatnej horoskop :-D :-p Hani a proč ti to smazali?? To jako taky nechápu =-) a brambory na všechny způsoby taky miluju.. :-)
Profilova fotka
Tak jsem si je tam dala potřetí a jestli mi je smažou, tak jim musim napsat. Pač mě štvou! Holky, mám hlad jako vlk! Kručí mi slušně v břiše. Leni - dneska budeme obě nakupovat ;-) Já jeden čas na Davidovi fakt ujížděla :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, ani vás nestačím číst, tak třeba navečer dorazím na chvilku a počtu si, co je u vás nového ;-) nějak v nové práci zapomínám na svatební přípravy..tak snad stihnu přijít na svoji vlastní svatbu :-D
Profilova fotka
Lucíku, neboj.. my bysme ti to připomněly, že se vdáváš!! :-D Je jasný, že teď nestíháš a máš toho hodně.. ale ono to ustane ;-) Hani, já taky jednu dobu.. pouštěla sem si jeho písničky před spaním.. :-D však co? Písničky má pěkné a mně se líběj !!
Profilova fotka
luceku - ahooojky!!! A co nová práce? Líbí? Co kolegové? Jsou hodní?
Profilova fotka
Lenni tak děkuji za radu, alespoň vím, že kdyby náhodou, tak že to bude ještě kozoroh ;-) Luceku neboj, my ti to připomene :-) a jak se ti tam líbí? Foogy tak se pořádně napapkej...dobrou chuť
Profilova fotka
Holky, jdu poslat objednávku a pak na o. PAPAPA
Profilova fotka
Holky, tak sem si dala zmrzlinku.. :-) já se zatím s váma loučím, večer se ozvu ;-)
já dnes burčáček před oběděm, brzo příjdte at se nenudím!
Profilova fotka
Holky tak zatím pa Hakli já jsem ještě tady na chvíli, mizím tak do hodinky
Profilova fotka
Ahoj Haklinko, já taky mizím za chvilku.. A chutná ti burčáček? :-) ..byla jsem se jen obléct a namalovat:) jdu si odpočnout k televizi.. poklidila jsem doma a vyprala nějaké věci..
byl pančovanej jabčákem, hrůůůza. byl dobrej, zítra půjdeme jinam. Chodímn s ženskou co dělá vedle, zavřeme a jdeme na 2dcl
Profilova fotka
:-D takže pohodička.. když máte chuť, zavřete a jdete na chvilku na burčák.. ;-)
jo jo, blbě jsem to napsala. byl dobrej dřív, dnes už ne. Od zítřka už to nebudeme riskovat a půjdeme jinam. Nevýhoda je, že v brně jsou stánky jen od jednoho prodejce. Takže zkusíme vinárnu. Budu ještě dnes hledat drdol, už mám také objednaného fotografa. Teda nic levného, vytiskne nám i album s 40 fotkami a cd s fotkami za 250 euro.
Profilova fotka
ahoj hakli! Holky, juchů! Byla jsem si po obídku zkusit šaty a zatím mi pořád jsou. I když teda v břiše už cítím takové jakési pnutí. Dneska v Jihlavě juknu i po jiných. Radši.
když si tu tak dáváte fotky, tak vám sem dám odkaz na tu svatbu co jsme byli v sobotu. Prohlídla jsem si všechny ,moc pekněj byt i bířško.
http://www.facebook.com/album.php?aid...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?