Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Haklinko, tak jsem se dívala na fotečky a musím říct, že ti to moc slušelo!! Víc se mi však líbíš v těch šatičkách (ses asi byla převléct, ne?).. a nevěsta taky byla krásná!! Hezoučké šatičky, taková figura si to může dovolit :-)
Profilova fotka
Hakli, drdol: http://www.beremese.cz/album/view.php...
jo, měli jsme od nich i ubytování tak po obědě což bylo asi v 5 jsme šli trochu spočnout na pokoj a přitom jsem se převlékla Ty krátké jseme koupila za 600kč úplně náhodně, spíš náhoda. A jak jsem říkala nevěstu líčill Zdeněk Fencl a šaty jsou od modní návrhářky Sedláčkové.
jo Leni tak přesně takovej, jen ty květy drobnější. Chci si ho vytisknout, aby jsem to nemusela nějak složitě vysvětlovat tomu indovi co mě příjde učesat. Bojím se toho jak to dopadne...
http://www.beremese.cz/album/view.php... toto je také pěkné, ale na mě už moc složité.
Profilova fotka
Je to pěkný účes.. a mně by to ani nevadilo.. :) jen chci část rozpuštěnou.. :)
Profilova fotka
Holky, frčím nakupovat.. papa :-)
papá, tak prstýnky budou až 5.10 aaach jo budu muset vydržet.
Profilova fotka
hakli - tý vole, ty jsi kusanec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V těch dlouhých šatech jsi jak modelka!!! Jako úúúžasný!!! No a nevěsta jako panenka! Krásná! A krásné šaty! Tý jo, nádhera, fakt! Tohle se mi líbí! leni - dobře nakup. Zítra si napíšem dojmy, ju? hihi
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se to zas rozjelo! ;-) Nevím, jestli jste to už někdy v minulosti probíraly, ale jak to řešíte se svatebníma darama? Chcete něco do domácnosti, nebo si řikáte o peníze? My to máme tak napůl, vymyslela jsem si něco do domácnosti - pro ty, který nechtějí dávat peníze. Stejně mě těch věcí do domácnosti moc ale nenapadá, přecejenom každej máme jinej vkus.... Tak jsem si vymyslela ruční vysavač, el. šlehač, příbory, osušky, cejchy...... Jak to máte vy?
Profilova fotka
;-) hakli - tý jo, až 5? Taková doba! My jedeme příští týden ve čtvrtek, je mi ale jasný, že se na ně budu chodit pořád koukat :-D Možná je i vykoukám :-D janis - tak jelikož MP bydlí už 5 let a já s ním 2 roky, tak fakt všechno máme - dostávali jsme to postupně k Vánocům nebo jsme si to nakoupili. Takže my chcem od všech peníze. Z části pojedeme na dovču a z části zařídíme dětský pokojík. janis - jedete někam na svatebku?
Profilova fotka
Jj, hakli, sluší ti to tam a oboje šaty jsou hezký. Nevěsta má moc hezký šaty - přesně takovej styl se mi líbí.... Foogy - teda ten hotel, resp. pokoj s koupelnou, kde budete mít svatební noc je nááádhernej! Kde to je? V Praze? Nic takovýho jsem ještě neviděla......záááávidím ;-)
Článek se načítá
foogy jsi hodná, spala jsem na natáčkách, sháněla šaty, to bolerko si nechala šít... no prostě tiátr kolem toho hroznej jsem dělala. Ta má kamoška měla tu kartičku že chtěj peníze, dali jsme jí t5 tisíc snad to nebylo málo. Tak když jsou co k čemu svatebčané tak se zeptají co si přejete. Myslím, že se dneska už dávají hodně peníze.
a vy ty prstýnky už máte vybrané? Nebo ještě vůbec? To je teda fakt dobrý apartmán! to jsem si nevšimla!
Profilova fotka
janis - my máme obřad, oběd a noclech pro novomanžele na zámku Štiřín, je to u Velkých Popovic u Prahy. A tento apartman máme zadarmo, protože oběd je pro 21 lidí. Proto jsme na oběd pozvali víc lidí, abysme ten pokoj dostali a měli krásný romantický navečer a noc. Už se na to strašně těším! x-) hakli - 5.tis. mi přijde až dost! My tady mezi kamarády dáváme dycky za pár tisícovku. A vesměs ti naši známí nemají zařízený byt a dům, takže dojedeme do Ikei koupit kartu, tak dáme třeba 8.tis. a oni s ní pak platí. To je dobrý, ne? hakli - né, fakt ti to seklo!!!!! ;-) Skoromanža musel slintat!!!
Profilova fotka
Foogi: na svatebku bysme rádi (teda především já ;-)), ale dopředu nic naplánovanýho nemáme. Právě uvidíme, kolik se nám sejde peněz, protože to svatbou jsme docela finančně vycucaný. Navíc mám už propadlej pas, takže to necháme až si zařídím doklady a pak bysme ev. vybrali nějakej lastík (asi Egypt).
jo tak oni nám platili i ubytování, které stálo 1600 kč tak proto jsme dali víc. Fakt krásnej zámek i ten pokoj. I tak máte málo lidí na hostinu. A břiško už máš velký, to bych si nemyslela. Který jsi to ten týden?
Profilova fotka
hakli - jojo, máme, jedeme si pro ně 24.9. Už se na ně hrozně těším! Miluna mi je bude muset schovat, jinak ho snad začnu nosit už teď :-D holky, taky jsem z toho apartmanu nadšená. Mají tam ještě zámecký a jezdecký, ale tento byl nejlepší! Zajímavej! Právě jsem říkala fotografovi, že bysme pak mohli pár fotek udělat i tam. janis - my bysme byli taky vycucaný, jako my bysme na takovouhle svatbu ani neměli. V lednu jsme rozjeli podnikání, takže všechny prašule jsme vrazili do něj. Ale naši a tchánovci zaplatí napůl jak Štiřín, tak pak sobotní afterparty, takže my platíme jenom prstýnky, šaty, boty, bižu, vestu, kytky a takové ty drobnosti. A i na to mi naši dali předčasně věno, takže můžu být v klidu. Tudíž nám i zbydou prášulky na svatební cestu. Chceme odletět hned 14.října. Ale doma to nikdo neví a vědět nebude. Dozví se to těsně před odletem, pač budu v 5. měsíci a oni budou mít pindy... A na ty já jím prdím :-D Akorát do Egypta nechceme, byli jsme tam vloni a nelíbilo se nám tam, takže to bude trošku koplikovanější něco vybrat.
Profilova fotka
Jo aha, ono to je na zámku - vždyť to vlastně vím! :-N To je fakt nádherný..... To pak musíš poreferovat, jak jste si to, už s manžou, užili! ;-) Hakli: To je fakt, 5 tis Kč je dost....u nás se taky dává podstatně míň. My jsme letost kupovali kámošce ponornej mixér, kterej nás vyšel asi na 1 300,- Kč....řiká se (alespoň u nás), že by se měl dávat takovej dar, kterej má min. hodnotu toho co na svatbě projíš a propiješ........a pak samozřejmě na finančních možnostech....
tak do řecka. A s čím podníkáte?
a budete mít závoj? Zdá se mi, že už to dost upadá...
Profilova fotka
hakli - ahá, tak to potom jo, myslím s tím ubytováním, to bysme taky dali víc. To chápu. My to budeme platit akorát jednomu páru, který to platil nám, ostatní si to budou platit sami. To bysme se fakt nedoplatili. Jinak jak píše janis - taky dycky dáváme tolik, kolik projíme a propijeme. janis - koukala jsem, že na štiříně mají taky trubače a chtějí za to 5.tis! To jsou vydřiduši, co? A pak mají i smyčcové kvarteto na obřad (to by se mi strašně líbilo), ale za to chtějí 13.500,-- a to už je fakt moc. hakli - máme koupelnové studio, prodáváme, ale i navrhujeme a i předěláváme. A MP má ještě živnosťák na stavebnictví - dělá rozpočty a dozor na stavbách a dělá i návrhy bytů - jak stavební úpravy, tak barvy. Je to takovej můj designer x-) hakli - závoj mám zamluvený, ale 1.10. jdu ke kadeřnici, tak ho vezmu s sebou a uvidím, co ona mi na to řekne. A podle toho se rozhodnu. Holky, ale mám dilema - určo půjdu před svatbou na pedikurku, ale nevím, jestli si mám dávat ty gelové nehty na nohy - myslím francii. Možná je to do plných bot zbytečné, co?
Profilova fotka
Foogi: no to úplně chápu, že jim to s tou dovčou neřikáte - pindy určitě mít budou ;-) Já bych se možná bála letět někam do ciziny těhotná, ale pokud se na to cejtíš, tak určitě leťte :-) A rozhodně nechci nic přivolávat, ale rozhodně bych si, bejt váma, vybrala nějakou civilizovanější zemi, vzhledem k tvýmu těhotenství..... hakli: závoje jsme už, myslím, že dneska, probírali, tak si odlistuj pár stránek nazpět. Já třeba závoj mít nebudu.
Profilova fotka
Ahoj holky, Foogy, ten apartment je krasnej, nadhera, jste tam na 1 noc? Super. Jannis, ohledne daru, my skoro vzdy davame penize, vsichni nasi kamaradi spolu bydli a vetsinou maji take koupeny a vybaveny byt nebo barak, nekdy tedy davame poukazky (do obchodu, restaurace, masaz, atd). Ja mam problem, kdyz se me nekdo zepta, co chceme, tak mi je hrozne blby rict "penize", pripada mi to takovy divny, jako bych byla nejaka chtiva, je mi to takovy neprijemny... Jak to lidem rikate, normalne reknete, ze chcete penize? Ja je dycky odkazu na mamku (moji nebo pritelovou), od nich to nezni tak blbe :-) Jinak bydlime spolu 7 let cili vse mame a navic jsme v zahranici a prevazet bychom nic moc nemohli, takze doufam, ze kdyz nam hoste neco daji, tak to budou penize, ale uvidime. Jo a foogy, litat se muze az do konce 6. mesice, ze? To bude v pohode a dovca bude zaslouzena a suprova. ;-)
Profilova fotka
Hakli ja zavoj mit budu, kratsi a dole pod drdolem. Libi se mi to, ale asi to neni kazdeho styl. Jak jsem uz psala libi se mi oboji, i bez zavoje a jen kvetina nebo ozdubka ve vlasech.
Profilova fotka
Foogy, myslis normalni francouzskou pedikuru nebo vylozene gelove nehty? Ja si necham francouzskou pedikuru a vem si, ze jestli treba pojedes nekam po svatbe na dovcu, tak ti to par tydnu vydrzi a nekde na plazi to bude hezke... me francouzska manikura nikdy nevydrzi, ale pedikura jo, to se prece jen tak neosoupe a neposkrabe.
Profilova fotka
Teda, foogy, ty sis uměla vybrat - design dneska frčí, takže o kšefty rozhodně nebudete mít nouzi.... Určitě to doma pěkný, co!? Nás taky baví hrát si s barvama a zařizovat si byteček.....těším se, až teď někdy v blízký budoucnosti pořídíme větší byt a tam si nechám udělat krásnou kuchyň a koupelnu - no vidíš, škoda, že jste tak daleko, hned bysme měli se na koho obrátit! :-) Na gelový nehty na nohou bych se vykašlala, zvlášť když, jak píšeš, budeš mít plný boty.... Tak si nech tu francii nalakovat na svý nehty!? Já teď přes léto nosím barevný nehty a na svatbu si nalakuju jen takovej slabě narůžovělej lak, co se používá na francii - mám taky plnu špičku u bot....
Profilova fotka
Marti: u mladejch nemám problém říct si o peníze (ty s tím víceméně počítají), u těch tetiček a strejčků už je to horší, ale slušně jim řeknu, že většinu věcí už stejně máme, takže za peníze se zlobit nebudeme: Ale přecejenom jim jako var. č. 2 nabídnu nějakou věc jako jsou osušky (těch moc nemáme) nebo prostěradla..... ;-) Marti a vy se teda berete v zahraničí?
Profilova fotka
Presne tak, francouzskou anebo nejaky svetly lak na svy vlastni nehty. Vypada to pekne a ciste a vydrzi to. Ja mam sandaly, tak pedikuru urcite potrebuju. Holky, ja uz se tesim! :-)
to jo vykašlat se na to, v případě že už bys to dál neužila. Chlap si toho o svatební noci nevšimne, ale pokud pojedete hned pak na dovolenou tak si to nech. Až budeš mít mimčo, raději koupíš něco jemu než sobě...tak at to máš ze vším co se ti líbí. mhurti a kde žijete? V londýně? (podle reakce na drdol...)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?