Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás jen prozatím pozdravit... Koukám, že jste všechy měly super víkend :-) tak to je fajn...já si dovezla od kamarádky nějaké oblečky pro mimi, včera jsme vymalovali konečně pokojíček a byli s mojí mámou u přítelových rodičů, aby se neviděli až na svatbě... Foogy a nezoufej, určitě vybereš krásné šatičky :-) já přemýšlím, že paní taky zavolám, že bych si přijela ty šaty vyzkoušet, že mi docela pupík vyskočil, tak abych pak nesháněla v nejhorším šaty na poslední chvíli...
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla...máme zamluvený první dort, který nám doveze přítelova máma a moje mamka bude domlouvat zbytek cukroví a dortů...doma se budou péct jen koláčky svatební :-) Objednaný dortík je kokosová podkovička :-) miluju totiž kokos, tak jsme si objednali s přítelem kokosový dortík na stůl a pak ještě ten tvarohovo ovocný :-)
Profilova fotka
Leni: díky za poučení ohledně burčáku :-) Ahoj Foogy, taky tě jdu povzbudit - určitě nějaký hezký šatičky objevíš :-) Pro těhulky se mi líbí takovej ten antickej styl..... Mhurthi: snad nějaký krásný a sexy prádýlko objevíme ;-)
Profilova fotka
ahojky!!! jani - jé, oblečky! My včera dostali první dupačky - zelené, ale krásné! x-) jani - jéé, kokosový dortík, tý vogyne, ňam! holky, vy jste tak hodné!!! Jojo, snad něco seženu. janis - když já bych právě ale ty antické nechtěla, já bych chtěla vypasované, no ;-) Se mnou to holka není lehký! Já doufám, že taky seženu nějaké pěkné spoďárky. Chci příští týden koupit silony a spoďárky.
Profilova fotka
Foogy já bych právě ten antický styl taky moc nechtěla...připadám si v tom jak velryba :-D :-D Zelená to začíná být moje oblíbená barvička u miminka...pokojíček zelený, kočárek šedo zelený, spousta oblečků taky do zelena...ani nevím jak jsem k té zelené došla :-D :-D A kokosvý dortík právě miluju, takže na svatbě nesmí chybět :-) A já už spoďárky pod šatičky mám, ale spíš podprsenku...jednu už mám vyhlídlou, ale opravdu ji koupím až těsně před svabou, jelikož mi začínají zase se zvětšovat prsa, takže bych se do ní možná za ten měsíc ani nevešla :-S :-D
Profilova fotka
Foogy: tak třeba seženeš i hezký vypasovaný ;-) V kolikátym týdnu budeš o svatbě? Navíc, všechny moje kamarádky, co byly poprvé těhotný, tak jim to bříško nebylo dlouho vidět - prostě ho měli tak velký, jak když se hodně najedli, a co jsem měla možnost vidět u tebe, tak je to to samý..... ;-)
Profilova fotka
jani - jojo, tak to máme stejně. Taky bych si v tom přišla jak vorvaň. Proto chci obepaté ;-) jani - tak já budu mít taky hodně zelené a oranžové a béžové a růžovou či modrou dokoupím až po... jani - já miluju všechno kokosové. Možná se na vaší svatbu přijedu podívat ;-) :-D jani - já právě podprdu asi kupovat nebudu, ještě teda uvidím, jaké vyberu šaty a jak to bude vypadat, ale v těch, co mám vybraných, jí nepotřebuju.
Profilova fotka
janis - už v 16tt. Strašně to letí. Hodím vám sem link, tak jukněte. http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
Janulev: zelená je dobrá :-) Mám jí ráda a je to taková hezká neutrální barva pro holčičky i chlapečky;-) Takže dobře děláš ;-) Mně se zase ten antickej styl líbil od začátku, ale v salonu mi řekli, že právě dělají z holek velryby a že jsou spíš pro těhotný......ale vůbec vám to nevnucuju a chápu vás, že chcete bejt šik ikdyž jste těhu ;-)
Profilova fotka
Jannisku to máš pravdu, při první těhu bříško dlouho není vidět, většinou je to jen takový špíček...až v tom 5.měsíci to pěkně vyskočí :-) Foogy klidně přijeď, já ti toho dortu klidně kousek schovám :-) a co se týče kokosu, mám i pěnu do koupele, šampon, krém apod kokosovy, jsem na to ujetá...teď jsem si kupovala masku na vlasy a hádej jakou? Taky kokosouvou :-) Já budu do oranžova kupovat jen doplňky, ale postýlka bude bílá :-) A když si to vlastně tak vezmu, tak i svatební stůl bude nazdobený do zeleno-bíla :-)
Profilova fotka
Foogy krásný fotečky :-) tak já se taky pochlubím, já budu vlastně o 10.týdnů víc než ty...tady je odkaz http://janulka1985.rajce.idnes.cz/Ult... Jannis jj ten antický styl je většinou pro těhulky, ale viděla jsem jednu slečnu, která těhu nebyla a moc jí to slušelo...je to spíše o postavě...
Profilova fotka
No, holky, já břicho mám už teď, protože já ho nikdy neměla vysvalovaný - i když jsem chodila 4x týdně cvičit, prostě já a na břiše svaly? To nejde dohromady. Proto mi teď bříško vyskočilo tak brzy. Ale neva. Šak všichni vědí, že jsem těhotná, tak co, ne?? A skoromanžílkovi se líbím, tak žádnej stres, ne?? jannis - mně se líbí ten styl, ale já se v něm necítím ;-) jani - jooo, tak to jsi jak já - taky mám sprcháče kokosové :-D A v pátek jsem si v DM koupila jahodovej sprcháč - no, to je žrádlo!!! janis - jakou barvu tabule budete mít vy?
Článek se načítá
Profilova fotka
Foogy: hezký bříško :-) Docela ti to závidím, doufám, že nám se po svatbě brzy zadaří ;-) My jsme se pořád nemohli ke svatbě rozhoupat, tak jsem taky předpokládala, že se budu vdávat těhotná.....vždyť o nic nejde - hlavně aby bylo mimi zdravý a vy jste byli šťastná rodinka :-)
Profilova fotka
Foogy: no jakou - zeleno-bílou! :-D Se zelenou jsem měla jasno hned! ;-) Vymyslela jsem si jmenovky na jablíčkách, tak budu muset před svatbou nakoupit alespoň 8 kilo zelenejch jablek! ;-)
Profilova fotka
Janulev: taky krásný bříško ;-) Téda, pěkně mě to bere, když vás vidím! :-D Foogy: jahodovej sprácháč - tak po něm se musím podívat ;-)
Profilova fotka
jani - jééé, taky krásný bříško a krásné miminko ;-) :-D janis - neboj, zadaří. Všem tady, kdo si přeje, tak se zadaří! Věřím tomu!
Profilova fotka
Jannis vy taky zeleno-bílou, tak to je super :-) Teda jahodovej sprcháč, tak ten musím být opravdu k sežrání :-) Děkuji holky, zítra jdeme na 3D/4D UTZ tak se už nemůžu dočkat, necháme si natočit aj dvd :-) A určitě se to tady všem povede...věřím v to a držím palečky :-)
Profilova fotka
janis - já byla ráno v zelenině a mají krásné zelené goldeny a jsou teda mňamozní ;-) janis - v DM a je to od Baley, takže za 30 kč, slušný! Já ty jejich sprcháče miluju, jsou nádherně navoněné a pak nechají i krásně hladkou pokožku ;-) janis a jani - tak to jste se v zelno - bílé hezky sešly, co?
Profilova fotka
holky máte krásný bříška :-D hodím vám sem, jaký jsem měla bříško já ve 22+2 http://l-kristy.rajce.idnes.cz/nez_se... já se taky hlásím k těm, co mají rády kokos, ať už v jídle nebo v kosmetice, měla jsem taky kokos sprcháč, teď mám kondicionér na vlasy
Profilova fotka
Foogy tam z DM mám právě od Baley kokosový sprcháč a broskvový :-) Jj hezky jsme se tu sešly :-) Lenczo měla jsi krásné bříško... a koukám, že jsme tu hodně milovnice kokosu :-D :-D Tak já jdu zase něco dělat, musím vytřídit skříň, jelikož se tam stále hrabu a vybírám, co obleču a co ne a pak musím uklidit trochu po tom malování...umýt vypínače, zásuvky apod...zítra ráno má přijít chlapík kontrolovat plynový kotel, tak ať tu není binec jak v tanku
Profilova fotka
Foogy: no snad nějaký hezký goldeny seženu - chtěla bych fakt zelený, některý ty goldeny jdou spíš do žluta.... Prej mají hezký ovoce v Kauflandu - moc tam nechodím.... Holky, já jdu taky něco dělat, ať vykážu nějakou práci! ;-)
Profilova fotka
já se taky loučím, jedu se domů oholit, najíst a ve 2 hodiny jdu na screening. jani - ten broskovový jsem měla a luxusní jsou fakt všechny!!! ahoj lenczo! jannis - škoda, že nejsi blíž, koupila bych ti u nás v Bovysu, tady mají fakt nádherné! A nebo u nás v Penáči mají - jsou to pytle snad 2 kg a jsou menší a krásně zelené.
Profilova fotka
Holky, máte krásná bříška.. ty pupíčky vám hezky rostou, jůůůů :-) Hani, máš vyhlídnutej krásnej kočárek - jak jsem se dívala, tak se z toho dá udělat i golfáček, ne? :-) Kolik takovej kočárek stojí? Holky, kokos miluju hlavně v kosmetice.. hmmmm.. x-)
Profilova fotka
no já kokos ráda, ale nejvíc ujíždím na máku...ten prostě zbožňuju, zrovna se chystám, že si v týdnu udělám švestkový knedlíky a k tomu pořádnej posyp mákem, mňam mňam
Profilova fotka
leni - stojí 20.tis. a je to trojkombinace - je to hluboký, sporťák a můžeš na to dát autosedačku, takže ideální pro mě. K nám na vesnici ideál. lenczo - tak ty knedlíky jsem měla od tchánovců v pátek - taky s mákem, to bylo žrádlo!
Profilova fotka
Foogy super kočárek :-) já si od začátku vyhlídla tento http://www.lovelybaby.cz/produkty/jan... a příští týden pro něj jedeme :-) Jannis já myslím, že nebude problém sehnat krásná zelená jablíčka, na podzim je většinou mají všude a jak píšeš v Kauflandu mívají krásná :-) Lenczo děláš mi chutě s těma knedlíkama, nechceš mi taky poslat? :-D Lenni a koukám další milovník kokosu
Profilova fotka
Holky, ty vaše kočárky jsou tak úžasný!!! Moc se mi líbí.. a právě se mi děsně líbí to, že se dá nakombinovat.. :) hluboký, sporťák a autosedačka - to je prostě něco!!!!!!!!!! :-) se vás snad pak budu ptát na rady s kočárkama.. Budete sem doufám chodit všechny aj po svatbě, co? :-) Já mám mák taky ráda, ale MP je na něj alergický.. :-( Já si ohřeju teď knedlíky s broskvema - měla jsem je v mrazáku, když se dělaly před 14dny asi a teď si na nich pošmáknu!! :-) Jani, to víš, že su milovník kokosu.. zrovna včera jsem doplácala kokosové pleťové mléko, na ruce mám kokos, šampon a kondicionér.. x-)
Profilova fotka
holky v Kaufu jsou goldeny parádní, mně můžete věřit, já dělala v kaufu před mateřskou vedoucí zeleniny :-D jani: poslala bych, ale musela bys počkat až tak do středy :-| a užijte si ten UTZ, je to paráda sledovat mimčo na obrazovce a vidět jak reaguje
Profilova fotka
Foogy: Penáč je Penny? Ten v UL taky máme - vlastně je teď po Plusu. A kočárky jsou fakt nádherný! :-) Lencza - jé kynutý knedlíky se švestkama - miluju a taky jsou výborný koláče a buchty se švestkama a mákem - téda, vy mi děláte chutě!;-))) Jinak díky za tip, paní bejvalá vedoucí zeleniny ;-) Lennnia - to víš, že sem budeme chodit i po svatbě ;-)
Profilova fotka
Leni já sem po svatbě určitě chodit budu :-) Lenczo tak to je super, že tu máme odborníka přes zeleninu :-) a klidně si počkám aj do středy :-D :-D a UTz si určitě užijeme, přítel říká, že to stojí za to, tak mu ani nevadí, že nás to bude stát 1000,-

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?