Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Janísku, tak to je bezva.. protože myslím, že jsme tu dobrá parta :-) a proberem tu všechno možný :-D Jooo, já mám taky chutě na knedlíky.. jdu si je ohřát.. :-) Jaké je u vás počasí? Tady teda hnusně.. jsem dala prát pračku, protože toho tam mám zase hodně, ale na sušení venku to nevypadá.. :-( Holky, já se tak těším na svatbu :-) v pátek mám zkoušku šatů aj s malou družičkou x-)
Profilova fotka
Jani, to víš, že jo.. na takových věcech nešetřte a užívejte si to všechno plnými doušky!!! :-)
Profilova fotka
Leni, já se taky hlásím o knedlíky.. a klidně počkám!! :-D ;-)
Profilova fotka
holky já nevím, ale myslím, že to s těma knedlíkama ke mně máte do Strakonic trošku z ruky u nás taky leje...babička si ráno vzala malou, že půjdou na procházku, a byly celou dobu u nich doma
Profilova fotka
Leni, tak nám je pošleš poštou - PPLkou :-D :-D
Profilova fotka
Lencza: Jasně nevymlouvej se na to, že to máme z ruky! :-D No já bych se ty knedlíky taky měla naučit - pořád nemám nějak odvahu do těch kynutejch věcí..... Budeš vůbec dělat kynutý nebo jiný ;-) Se musim smát, jak to od svateb přešlo k vaření :-D Tady je taky hnusně a mrholí...... já chci krásný babí léto! Teda teď se to počasí, pro mě za mě, může vyblbnout, ale říjen ať máme krásnej! ;-)
Profilova fotka
Lennia: Leni, a ty nepracuješ, ty jsi doma? Se máš....
Profilova fotka
Janísku, jo jsem doma.. zatím se mi nepodařilo najít dobrou práci :-( tak jsem zatím doma, ale teď před svatbou to má svou výhodu.. :-)
Profilova fotka
Lenczo no jasně, poslat PPLkem 8-) :-D Holky já si byla dát sprchu a oholit si nohy...no řeknu vám, že to začíná být docela zabíračka 8-) Jinak u nás je zataženo a solidní kosa...zatím ale neprší...dala jsem prát pračku s dětským, tak snad to dám ještě ven, aby to ten vítr vyfoukal
Profilova fotka
Jani, už pereš dětské oblečky, to je hezký :-) kdy máte holky vůbec termín porodu?
Profilova fotka
Leni to teprve zkouším...minulý týden jsem koupila prášek na dětské a včera jsme dovezli oblečení ještě po příteli, když byl miminko, co je ještě zachovalé a dá se nosit alespoň po doma, tak to zkouším vyprat, jak to bude vypadat apod... Jinak my máme první termín 11.1. Jo a holky...jak jsem měla strach, že toho oznámení máme moc, že nevím, co s tím, tak už jich máme jen 16...máma dala kamarádkám v práci a prý se to všem moc líbí, tak mi ještě včera psala, zda bych ji nemohla ještě nějaké dovést...tak jsem ráda, že nám toho tolik nezbyde :-)
Profilova fotka
no holky, když je o ty knedlíky takovej zájem, abych měla vůbec dost švestek :-D :-D já nedělám kynutý knedlíky, ale pařený...to je jenom mouka zalitá horkou vodou a dává se to hned vařit, to těsto je slaboučky, vlastně tím ty švestky jenom potáhnete jani: já jsem dětský prádlo prala od začátku v normálním prášku, Lovelu nebo tak něco jsem vůbec nepoužívala, malá to krásně snášela, žádná kopřivka nebo tak, akorát jsem nepoužívala aviváž...ale to záleží na každým, jak to má, třeba moje skorotchýně pere Týně věci jenom v Lovele
Článek se načítá
Profilova fotka
Lenczo já ti klidně pošlu i švestky, včera jsme tak 2kg přivezli :-) Já ten prášek právě koupila od kamošky, která mi jej nabídla za slušnou cenu, že jí zbyl, že malýmu už pere taky v normální prášku...je to Lovela, tak jsem říkala, že uvidím a pak časem zkusím normální prášek a třeba to bude taky snášet dobře...a jak říkáš bez aviváže...
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem Vás dočetla (od pátka) a nevím už co bylo na začátku... tedy silonky (budu mít těloové, nelesklé), kynuté těsto (poprvé jsem pekla v pátek buchty s povidlama - výborný).... A pak mimi diskuse...no já na sebe musím něco prásknout...respektive se i zeptat nastávajících maminek (neboť se doma nechci svěřovat). V červenci jsem vysadila antikoncepci (měla jsem nějaké problémy), pak OK. Od 1. srpna jsem měla menses, to už mi bylo dobře. Paní doktorka mi říkala ať počítám, že další menses bude asi za 6 týdnů (ne za 4)...tak čekám ...do teď. A pořád nic. Tak neví, mám počkat, nebo si jít koupit těhu test? Cítím se pořád stejně, tak nevím, nechci zbytečně plašit :-D t
Profilova fotka
Lennnia: Určitě brzy pořádnou práci seženeš! ;-) A máš recht, teď si alespoň můžeš v klídku všechno připravovat na svatbu;-) Mně z tý manuální a kreativní práce ještě zbejvá vytvořit jmenovky a zasedací pořádek - to ale až budu mít konečnej počet lidí a podle toho, jak nám v hospodě řeknou, že postaví svatební tabuli... Holky, a jak budete zdobit auta ostatních svatebčanů - já nedřív myslela stužky přes kapotu do véčka, jenže nikdo si nechce píchat špendlíky do těsnění u auta, tak mě napadlo jen udělat mašle kolem zrcátek.....
Profilova fotka
Kristy a ty bys mimi chtěla nebo by to bylo neplánované? Holky, koukejte poradit, ať se nám zbytečně nestresuje z nejistoty..!!! :-) Ale já bych asi tedy počkala do příštího pondělí (jak říkala doktorka - to je 6 týdnů ne?) a když do té doby nic, tak bych si pak koupila těhu test.. ;-)
Profilova fotka
Kristy ahojky, no já bych buď si zkusila udělat už test nebo tak týden ještě počkala...ale držím palečky, aby to vyšlo :-) bylo by to krásný :-) Jannis my budeme nejspíš vázat mašle kolem zrcátek na ostatní auta, ale nejsem si jistá...zdobení aut má na starosti přítel...aspoň něco :-D :-D
Profilova fotka
Leni, bylo by to neplánované, ale nezlobila bych se...Chtěli jsme to začít zkoušet od prosince :-) Jo a těch 6 týdnů, od 1.8. to bylo tuto sobotu
Profilova fotka
Kristy je pravda, že já si test ani pořádně nevěděla kdy dělat, jelikož jsem měla docela nepravidelnou MS, tak jsem poslední MS měla 19.4. a 13.5. se mi ukázala slabá druhá čárka a pak jsem to zkoušela kadý druhý den, zda sílí nebo ne...
Profilova fotka
Kristy: Mno, holka, já nevím, asi to doktorka neřikala pro nic za nic, abys 6 týdnů počkala a stejně si myslím, že by si asi na sobě něco málo poznala.....co řikáte vy, holky zkušený? ;-) Lennnnia: Teď ti koukám do alba - budete mít krásnej dort, a co kytička, vyhrály ty kaly, co máš v albu? Taky se mi moc líbí to srdce na auto, jak máš v albu.....
Profilova fotka
Je to jen takovej zvláštní pocit - jestli ano/ne? A nevím, jak na sobě něco poznat. Já jsem takovej tvrďák - mě nikdy nic nerozhodí, anï nevykolejí. Jen jsem měla asi před 10 dny divný pocity: buď moc teplo, nebo zima. Ale říkám si, že si to možná člověk vsugeruje, když se moc pozoruje. Každopádně teď byla menší rodinná oslava, tak jsem nechtěla nic moc pít - pro jistotu.
Profilova fotka
Kristy: Tak jestli těch šest týdnů uběhlo, tak si ten test udělej, ať víš na čem jsi :-)
Profilova fotka
Kristy a jak píše Jannis, některé těhulky hnedka od začátku poznají, že jsou těhotné ještě dříve než si udělají test...připadají si takové jiné...já osobně to poznala tak, že jsem začala mít docela citlivá prsa a cítila jsem se taková nějaká "plná"...ani se ten pocit nedá pořádně popsat...každá žena to cítí jinak...tak jako od začátku jsem cítila, že čekám chlapečka a ona to je nakonec pravda...každá žena má jiné vnímání... Jo a holky kolik máte zkoušek šatů?
Profilova fotka
Kristy a ještě jedna věc...stačila by mi k životu pouze jedna místnost...WC :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jani: Jak to myslíš? Já ty, co mám zamluvený, tak mě paní v salonu změřila o kolik se musí zmenšit a v úterý před svatbou jdu na zkoušku, jestli bude potřeba je ještě založit nebo ne..... Jsem zvědavá, protože ty šaty jsou 40, ale já mám přes prsa tak 36 ne-li míň :-D Ale já byla z těch šatů tak nadšená (i mamča, která byla se mnou měla zvlhlý oči), že jsem hrozně ráda, že je kvůli mě budou zakládat :-)
Profilova fotka
Jannis jj přesně tak jsem to myslela, zda jsi je zkoušela když sis je vybírala a pak máš zkoušku až před svatbou nebo zda máte ještě nějakou zkoušku mezi tím... A je super, že paní v salonu byla tak hodná a o tolik ti je založí :-) protože některé ty šatičky mají opravdu jen v určitývh velikostech a to je pak škoda
Profilova fotka
Ahojte holky, tak sla jsem az ted - lital nam tady vztekly sefik :) Tak musim rict ze taaak se picnou z Burcaku se mi dlouho nestalo - zvladla jsem to za hodinu pri prochazeni sobotnima trhama, nakoupila burcak pro brnandy a ......v autobuse jsem vytuhla drzice burcak s otevrenym vickem v kline - no ta slecna jako z posledniho vydani VOgue nebyla a netvarila se moc nadsene kdyz jsem usinala a naklanela se spolu s tim otevrenym burcakem k ni :) ......ale bylo to supr. Vyborny vyborny vyborny a muj vylet do Brna za holkama byl supr, opekani spekacku, pivo z petky....no co ja vam budu rikat..na vsechno to spatne jsem zapomela a .......prijela jsem domu vcera uplne unavena a .....zbita jak pes. Chcci jet jeste pristi weekend znovu - se zse ordeagovat a zapit to s holkama ktere ted nemuzou prijit na rozlucku - no sobota to bude u nas velky boj :) Jinak jsem navstivila ikea a dokoupila zbytek vseho........takze vsechno je nachystane, jenom domluvi kviti - pani kvetinarka chce videt saticky aby mohla aranzovat, to liceni a uces a ........domluvit papani a ...nazdaaaaaar
Profilova fotka
Janulev: hloupá otázka, za jak dlouho Ti začalo být špatně, od poslední MS ( já ani neví, jak se to těhotenství počítá :-) Šaty: mě je šije paní přímo na míru, zatím mě jen změřila, nastehuje si to a pak půjdu zkoušet. Říkala, že to stihne ušít, tak musím věřit :-)
Profilova fotka
Janísku, děkuju.. já nebudu mít srdíčko na kapotě, ale to první.. a nebudu mít kaly (i když se mi taky moc líbí), ale růže.. chci si jeden květ vylisovat ve svatebním albu víš? A taky chci to stejné udělat rodičům do jejich alba:) šaty: já jdu na zkoušku teď v pátek a pak nevím, jestli ještě nějaká bude.. to asi záleží na mně.. možná ještě nějaká bude v tom týdnu jak bude svatba - netuším však.. zdobení aut: my budeme zdobit okénka zevnitř auta a to klasicky křížem.. jinak nee..
Profilova fotka
Ahoj hoky, Tak jsem si zase pocetla. Kristy, byt tebou si ten test udelam, at vis, na cem jses... Jinak mam zkousku satu jen jednu, 4 dny pred svatbou a doufam, ze nebudou problemy, jelikoz jsem zhubla - a bohuzel na nespravnych mistech, saty se budou asi muset upravit. No ale nejak se nestresuju. Holky, jen tak pro zajimavost, budete hazet kytici? Nektere nevesty si nechavaji udelat takovou mensi "hazeci" kytici a svoji vlastni si schovaji na ususeni.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?