Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Marti, já nic házet nebudu - jediná svobodná bude moje sestra s přítelem...a dost často se mnou nechácá inspirovat :-D
Profilova fotka
Baru tak koukám, že víkend sis užila naprosto luxusně :-) a tento víkend jedeš zase do Brna? Pochopila jsem to dobře? Kristy mi bylo špatně až po 10.týdnu, ale od začátku jsem byla hrozně unavená...stále bych jen ležela a spala a rychle jsem se u všeho unavila... Mhurthi já kyticí házet nebudu, budu jí dávat tátovi na hrob...
Profilova fotka
Marťi, já kytku budu házet, pokud o to svobodné holky budou stát a nebudu mít "házecí", prostě svou budu mít na fotkách a sušit ji nechci, akorát by to bylo na prach.. a to já nemám ráda.. Pokud holky nebudou chtít chytat kytici, tak ji dám přítelovým prarodičům na hrob, protože moji prarodiče jsou rozprášeni..
Profilova fotka
Lenni, ja taky budu hazet svoji, jen si z ni mozna vytahnu treba jednu ruzicku na pamatku (skonci asi v krabici na pude s ostatnimi cennostmi jako oznameni, podvazek, atd). Tady v Irsku se to dela bezne, tak zachovam tradici a hodim ji :-) Janu - to je mi lito, ze nebudes mit tatinka na svatbe a myslim, ze je to moc pekny napad mu dat na hrob tvou kyticku....
Profilova fotka
Mhurthi a kolik budete mít lidí na svatbě? Děkuji, máma říkala, že se to tak dělá, že když není některý s rodičů, tak se dává svatební kytka na hrob...pokud si ji nevěsta chce nechat, tak se dělá zvlášť jiná, podobná té svatební
Profilova fotka
jani - to je hezký, že jí dáš taťkovi :-) Já uvidím - uvidím, kdo všechno přijde na oslavu a pak - jak ta kytka bude vypadat a podle toho se rozhodnu. jani - dopadlo mi to dobře ;-) (vyšetření) Holky, já měla v pátek tvarohové švestkové knedlíky a dneska kynuté s celými meruňkami, ňam
Profilova fotka
Foogy děkuji a gratuluji, že vyšetření dopadlo dobře :-) ten náš drobek asi škytá, dneska jsem v knížce četla, že když cítím lehtání často po sobě, tak dítě většinou škytá :-D :-D Já doprala pračku a budu muset koupit dětskou aviváž, vůbec to nevoní...a budu doufat, že pak mimčo nebude na aviváž nijak alergické nebo něco... A kolik vám má přijít lidí na oslavu? Teda a s těma knedlíkama mě už nezlobte 8-)
Profilova fotka
Marti: Já kytkou asi házet nebudu - budu tam mít vlastně už jen jednu svobodnou kamarádku, takže to už taky úplně nemá význam....ale kdo ví, jak to nakonec bude a k čemu se během odpoledne a večera odvážeme;-) My budeme mít na oběd cca 30 lidí - přesnej počet ještě nemáme, na raut přijde možná dalších 6 lidí, takže nic velkýho...
Profilova fotka
jani - no, máme mít asi 65 lidí, ale spíš to myslím tak, kolik tam bude svobodných holek. jani - není nic lehčího, než si dojít do Kaufu a tam si ty knedlíky koupit hotové ;-)
Profilova fotka
Foogy no ale i tak je lidí dost a dost :-) Já už v jednom obchodě byla, ale tam je neměli...a Kaufland je na druhém konci Brna...tak jsem si udělala gulášovou polívku a teď si půjdu chvilku lehnout :-) po obídku :-) Jannis kdo ví, co všechno večer příjde :-D :-D my fotografka ukazovala fotky z jedné svatby a hrozně jsem se u toho nasmála...že prý ženich dostal let nad alpami...tak před půlnocí postavili doprostřed sálu tři lahvičky s alpou a chlapi vzali ženicha lítali s ním nad alpama :-D :-D :-D
Profilova fotka
janis - nemá cenu pro jednu dívčinu házet, co? taky bych to tak viděla jani - a nebo žampionová polévka a do toho jsem koupila žampiony v plechovce - no, žrááádelný! jani - hahaha, tak to je ftipný! Přelet nad alpama!!! To bych teda nejradši Ládinovi dala taky! haha
Profilova fotka
Jani - to je fakt dobrej nápad s tím přeletem nad Alpama! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Janu - to jsem nevedela, ze se to tak dela s tou kytickou. Priteluv tatinek take bohuzel uz nezije, tak mozna udelame neco podobneho, to by bylo hezky.... diky za tip. Ty Alpy jsou vtipny, haha :-)
Profilova fotka
Ahoj Holky, docela dlouho jsem tady nebyla. Nic zajímavého se u mě nedělo. Až dneska ! Byla jsem u kadeřnice na zkoušku a jelikož mě přesunula k jiné, tak katastrofa učes... Na rychlo jsem zháněla kadeřnici jinou, naštěstí se povedlo a jdu na zkoušku ve čtvrtek. Tak snad dopadne dobře. :) Dneska jsem ještě objednávala boty, minule co jsem objednala mi byly malé :) Ještě jsem objednala i ozdobu do vlasů a maji tam hodně hezkých http://www.harman-art.cz/index.php Mám objednané mandle a pytlíčky na ně, tak snad dojdou :) Koncem týdne jdem vybrat jídlo. No bude to celkem perný týden :)
Profilova fotka
tak jsem šla před 15. hodinou uložit malou a vytuhla jsem s ní a probudila se před chvílí :-N KRISTY: být tebou, tak si udělám test, já měla rozházenou MS, takže jsem nepředpokládala, že jsem těhu, jediný, co mě na to přivedlo, byly bolavá prsa a jestli je to 6 týdnů, to už by se ti na testu ukázalo, jestli jsi nebo nejsi těhule FOOGY: bezva, že je všechno v pořádku zdobení aut: taky budeme mít jenom stužky křížem...akorát netuším, jak je tam připevníme, když si nikdo nechce nechat píchat do gumovýho těsnění kolem oken my máme na svatbě 20 lidí, kytici házet taky nebudu a zkoušku šatů mám maximálně 14 dní před svatbou, čímž jste mi připomněly, že tam musím zavolat a objednat se
Profilova fotka
My zdobit nebudeme, když jedeme hodinu autem, to by nevydrželo. Ale těsně před zámkem se na moje auto přilípne srdce a s tím autem budu jako jediná vjíždět na nádvoří. Ale jinak auta zdobit nebudeme. kristi - udělej si test. Ať jsi v klidu - ať už tak nebo tak. A já na sobě nic nepoznala.
Profilova fotka
Lencza, ty se mas, taky bych nejradsi vytuhla |-| My mame 99 hostu, tech svobodnych holek je mezi nimi docela dost, tak snad tu kytici nejaka chyti.
Profilova fotka
Fogy: tak to je supr :) Jani: Nee do Brna pojedu za pristy weekend - prodlouzeny teda pokud se vsechno zadari jak ma a konecne si dam tour de Brno, nakupy atd....proste typicky babsky weekend a snad si koupim aj nejake to ......spodni pradlo, poprdu uz mam ale nemam katata :) ja hazet nebudu nic....mam tam jenom jednu svobodnou a dve rozvedene aj tak ....neee bude tombola a to jim musi stacit :)
Profilova fotka
barů - tý jo, jsem četla, jak jsi o víku řádila, haha. Se divím, že jsi ten burčák dovezl busem f poho! Mně tuhle málem v autě bouchl, měla jsem to za minutu 12 ;-) baru - a jakou máš podprdu? nehodíš nám jí do alba? baru - a to skoromanžílkovi o víkendu nechybíš?
Profilova fotka
basska: o tý tombole už jsem slyšela, ale nikdy jsem to nezažila...jak to probíhá?
Profilova fotka
Holky, já se tak na svatbu těším.. a čím dál víc:) Marťi, já taky budu mít krabici, kde budeme mít nejdřív shromážděny blahopřání a po svatbě si tam nechám blahopřání, podvazek, střep z talíře, oznámko, atd. prostě vzpomínku na náš den D :-) Já házet budu, pokud to (jak už jsem psala) svobodné holky budou chtít:) A jelikož si myslím, že budou, tak ji budu házet.. ;-) Baru, joooo..nákupy mám taky ráda - jůůůůůůůůů :-) Holky, teď jsem byla s tchýní nakupovat potraviny a neutratila jsem ani korunu, ale odcházela jsem s plnou taškou a dvěma balíkama minerálek :-) Dojdu domů, poprosím MP o amoletku a už ji mám na talíři, tak si jdu pošmáknout x-) to mám ale hodnýho chlapa, co? :-D :-) počet hostů: my máme 33 hostů vč. nás dvou..
Profilova fotka
Jinak ahoj maylo.. možná si to tu už psala, ale kdy a kde se vdáváš? :-) nemáš to napsané v tom "pasu" víš.. :-N
Profilova fotka
leni - tý jo, ty ses uměla vdát - tchýně i manža super, jako! Apropo - s tím nákupem - tohle samé dělá moje matinka ;-) To se nakupuje nejlíp, co? Holky, já končím, jedu k našim na papu, převlíknout se a večer jdeme tady v HB do divadla na Nelu Boudovou. Tak papa zítra
Profilova fotka
Haňulko, jj.. takové nákupy jsou super :-D Tak se koukej krásně bavit a pak nám napiš, jaké to bylo:) Pěkný večer v divadle.. Teď koukám na zprávy, že včera v Havl.Brodem na fotbale zkolaboval 31letý chlap.. byl to fotbal mezi HB a Chotěboří..
Profilova fotka
leni - to se musím zeptat taťky, ten všechno ví. Tý jo, to byl mladej... Mýmu Ládinovi je 33 a hraje závodně volejbal, tak ho musím postrašit, aby na sebe byl do 8. října opatrnej ;-) Nám takhle zemřel soused - na fotbale se srdcem, doma 2 malé kluky, je to hrozně smutné. Bylo mu 35 let. Ale teď něco lepšího. Holky, svatba se blíží, moooc se těšíme!!! Tak papa zítra! leni - a přihraj 2 amolety do HB, jo? Chytááááám
Profilova fotka
Hani, tak chytáš??? Už amoletky letíííííííííííííííííííííííííííí :-D Já se taky těším, MP snad taky.. ten říká, že taky.. ale když se ho zeptám, sám od sebe to neřekl.. :-N :-)
Profilova fotka
Téda, holky, vy se ale máte - takový nákupy bych si nechala líbit! ;-) Na druhou stranu je fakt, že moje mamča - je už v důchodu - mi taky často vozí do práce maso a zeleninku a vůbec všechno, co je za výhodnou cenu a často to ani nechce zaplatit - takže taky si nemůžu stěhovat :-) Hani, přeju hezký divadlo. Nela Boudová je supr - zrovna včera jsem koukala na ČT1 na nějakou inscenaci s ní - je to kočka :-) Tak dej zejtra vědět.... Já bych taky brala jednu amoletu, prosím! :-D Téda, dneska je to tady o samym jídle :-D Holky, já taky pádím domu, dneska to tady nějak přetahuju. Pa
Profilova fotka
Janísku, taky koukám, že to je samé jídlo.. :-D nejdřív knedlíky, teď amoletky.. :-D ..to je fajn, že si taky nemůžeš stěhovat..kam bys taky od přítele šla?! :-D (já vím,že jsi myslela "stěžovat") :))) Joo, Nela Boudová je na svůj věk pěkná kost!!!! Taky bych tak chtěla vypadat v jejím věku:) Tak si doma hezky odpočiň, jsi v práci nějak dlouho.. co vůbec děláš za práci?
Profilova fotka
Ahoj kočky, týjo, vy jedete, vypaá to, že vás teď nebudu stíhat číst...no první den v práci byl ceklem dobrý..na to, že byl první ;-) Foogy, Jani, máte krásný pupíky, jůůůva, moc se těším na ten svůj x-) taťulda o víkendu koupil taky burčák..tak jdu okoštovat a relaxovat na zítřejší pracovní den, týýjo, je to nezvyk chodit pracovat =-)
Profilova fotka
zkoušku šatů už mít nebudu, jelikož mi je nijak upravovat nebudou, padnou jako ulitý (až na to, že bych potřebovala prsa vycpat aspoň deseti ponožkama :-N ani pushupka nepomáhá :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?