Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jindulko - kytičku tam nemám, budou růžové růže a fialové orchidee - nejspíš ;-) A dort asi nejspíš ten srdíčkový - musím se domluvit s cukrářem, jestli mi ho takhle udělá. A já jídlo ještě nedomlouvala, ale tento týden tam napíšu ;-) Pádím domů, papapapa a hezkej večer, holky!
foogy papa, já taky za 5 minut vyrážím k domovu :-)
Profilova fotka
jindu - tý jo, tys musela být hodná, takouvou spoustu dárků!!!!!!!!!!!! Jéééé! A pohlaví nevíme, jsem ve 12tt a vědět nebudeme, já chci překvápko až do konce, víš? ;-) Ale mimiňák vám všem mává :-D x-)
Profilova fotka
foogy: tak to tě obdivuju, že se necháte překvapit, my to nevydrželi, navíc MP od začátku tvrdil, že to bude holka, prý přeci ví, co dělal :-D x-) ....a máš nějaký vnitřní tušení co by to mohlo být? s tou "sňatkovou podvodnicí" jste mě dostaly, taky jsem koukala jako puk já na manikúru a ostatní procedury moc nechodím, takže o to víc si to užiju teď...od 6. do 8. října mám každý den něco, takže se nechám hýčkat
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu, máme stejný datum, jannisko ;-) Zkouška líčení proběhla v pohodičce, zjistila jsem, že moje kosmetička je bráchova bývalá spolužačka :-) a na první pokus se líčením trefila do mého vkusu, takže jsme už jiný ani nezkoušely :-D Do galerie dávám fotky jak to dopadlo, tak co říkáte? Moc se mě nelekejte =-)
Profilova fotka
luci: moc hezký, jsi kočka taky bych chtěla líčení do těhle barev, tak uvidím co spácháme...já jdu na zkoušku líčení až 6.října, tak to snad dopadne dobře
Profilova fotka
luci, moc pěkné, sekne Ti to :-)
Profilova fotka
díík, lenco, určitě to dopadne dobře, jo a zapomněla jsem napsat, že zkouška líčení mě stála pouhých 50kč :-D
Profilova fotka
aj tobě dík, tonny ;-)
Profilova fotka
tak to je luxusní cena...já mám zato, že u tý mojí stojí 150
Profilova fotka
ahoj holky, já se teprve na líčení chystám, taky jsem chtěla trvalou na řasy, ale kosmetička mě dost zrazuje, že prý mám řasy pěkný, ale mně přijdou takový dost krátký, tak nevím. no, ale jestli by mi je měla zkazit, tak to to raději nechci. a jak moc jsou potom natočené?
Profilova fotka
jo holky, a co svatební noc, kupujete něco speciálního? ;-)
Článek se načítá
já jo! podvazky bílé a silonky k tomu, ještě jsem mto nikdy neměla tak jsem zvědavá...
Profilova fotka
chichi, svatební noc u nás asi nebude, protože přítel už se předem hájí, že budeme kaput, takže si to asi necháme na jindy, ale ráda bych něco koupila..nějakou pěknou košilku, ale nevím ještě
Luceka to líčení ti moc sluší ;-) a cena je luxusní :-)
Profilova fotka
Teda Luci,ty jsi ale kusanec!!!!!! :-D :-D :-D Tak svatební noc u nás asi taky nic moc neproběhne,o to víc si to vynahradíme potom-jedeme na konci října do Krkonoš,takže tam bude pravá svatební noc se vším všudy... :-D
Profilova fotka
holky u nás svatební noc taky asi nebude...spíš bych to viděla na nějaký víkend o samotě, snad to stihneme do konce roku
Profilova fotka
jé, holky, to jsem ráda, že se vám v tom líbím ;-) přítel mě před chvílí viděl a udělal chichichi, ale to je celý on, prý se mu to líbí x-)
Profilova fotka
luci: to jsou chlapi...já když přijdu od kadeřníka, tak taky většinou slyším, co to mám na hlavě, ale jak si zvykne, tak se mu to líbí....holt musí nás trošku pozlobit :-D :-D
Profilova fotka
jj, přesně, on totiž ani moc chválit neumí, kdyby se mu to nelíbilo,tak to na něm poznám, ale když mi to třeba sluší, tak se u toho kroutí a neřekne nic ]-( :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky...dobré ráno
Profilova fotka
ahoj holky, kde se všechny touláte? 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Svatbu plánujeme na 23.10.2009, ale v pátek si jdeme ještě potvrdit termín :-)
Profilova fotka
Jasně, že se můžes přidat ;-) Vítej mezi námi, knedlusko :-) Napiš nám něco o sobě..
Profilova fotka
Jsem z Plzně - zatím :-). Teď jsme dostavěli domeček kousek od Rokycan,přestěhovali se :-) No a řekli jsme si, že když už jsme spolu tak dlouho,a budeme si měnit adresu trvalého bydliště,tak že změníme i ten stav :-) Jinak máme pejska a koníka :-)
Profilova fotka
jé, vy jste o baráček napřed než my, my zatím budeme jen měnit stav a bydlet spolu..a plánujeme stavět domeček..ale nejdřív budeme chvíli ještě šetřit kačky ;-) a jak jsi na tom s přípravami na svatbičku?
Profilova fotka
Bledě :-( Až nám v pátek pan farář potvrdí datum, tak v pondělí pofrčím s oznámeníma do tiskárny a pak je rozvezem a rozešlem. Na šaty jdu dneska s mamkou. Tak to už se těším. Vlastně jediný, co máme jsou prstýnky :-) Ty jsme si koupili jenom z chir. oceli. On totiž ten domeček nějak ,, sežra,, všechny naše peníze :-)
Profilova fotka
jojo, to chápu, mám pocit, že stavba vždycky nakonec stojí víc, že se očekávalo, viď? Však co, ono to klíďo stačí přece z oceli, já je chtěla taky, ale přítel chtěl investovat :-D , tak máme nakonec zlatý. A ještě máte měsíc a půl na přípravy, takže to určitě všechno stihnete ;-)
Profilova fotka
Ahoj knedlusko, taky svatba na rychlo - gratuluju. My se domluvili na termínu minulý týden - bude 10.10. Svatbu budeme mít Hradci Králové, ale teď bydlíme u Domažlic. Za víkend jsme vše zhruba zařídili, chybí nám "jen" ty prstýnky. Chceme je t vybrat něco do Plzně - taky chir. ocel. Mohla bys mi doporučit kam na ně? Kristy
Profilova fotka
Jo, jo. Cena za domeček je jedna věc, ale pak je tu spoustu poplatků různě po úřadech, zařízení domečku ..... Je toho spousta. Ještě, že už je hotovo :-) Tak dneska kouknem po šatech, tak jsem zvědavá. Kadeřnici mi mamka domluvila tu její, tak tam půjdu ke konci září na zkoušku a botky už vlastně taky mám :-) Příští pátek se mi vdává sestřenka, tak to půjdu okouknout :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?