Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj knedlusko, šatky oboje moc běkné, o chlup víc se mi líbí ty první. Ještě mám jednu otázečku...kdyby náhodou na svatbě pršelo, tak sháníme deštník - musí být žlutý a co největší....Nemáš nějaký typ na Plzeňský ochod s deštníkama? Je to hrůza, když člověk něco shání ve městě, který nezná :-| Anebo holky, neznáte deštníkový e-shop? Krista
Profilova fotka
Kristy, já s tebou taky souhlasím.. víc se mi líbí ty první :-) Holky, jinak mně se dneska zdálo, že nám ve svatební den hrozně pršelo :-(
Profilova fotka
Holky, jenže já mam vybraný ty druhý :-) Byli jsme v prvním salonu, tam jsem se hned ve výloze zamilovala do jedněch, jenže bohužel, ty už byli na náš termín zamluvené :-( Škoda no. Pak mi tam paní navlíkla do třech šatů, ani jedny se mi ale nelíbili. Tak jsme šli jinam a tam měli právě tyhle. No, je fakt, že když jsem na ně koukala na fotkách, tak se mi moc nelíbili, ale na sobě to bylo hnedka něco jinýho :-) Po váhání které, se mamka i paní prodavačka přiklonily právě k těm druhým :-) Kristy: o obchodě s deštníkama fakticky nevím. Já deštníky totiž moc nenosím, nemám je ráda :-)
Profilova fotka
Knedlusko, však vůbec nezáleží na nás, ale na tobě!! :-) nejdůležitější je, aby ses v nich ty cítila jako princezna!! ;-)
Profilova fotka
No, snad budu :-)
Profilova fotka
určitě.. každá z nás bude ta nej :-)
Profilova fotka
Knedluska: je fakt, že ty druhý šaty jsou takový princeznovský - budeš kóča;-) Holky, tak to mně se dneska zdálo, že jsem se teď těsně před svatbou rozešla s mym přítelem - uff - že by nějaký znamení??? Byla jsem ráda, když jsem ho ráno našla vedle sebe :-)
Profilova fotka
No v mých dnešních snech byly mrtvoly...Přítel spí zásadně u mě. Máme sice velkou manželskou postel po babi a dědovi, ale polovina ve prázdná :-) Deštníky taky nesnášim, ale co dělat...zmoklá nevěsta je moc i na mě. Knedluško, oboje šaty ti sluší stejně, já jen mám ráda jednoduché věci. Hlavně záleží, jak se v tom cítíš ty, na jiném nezáleží... A holky dodržely jste, aby Vás ženich v šatech neviděl? Přítel ty mé se mnou vybíral....prý pro kontrolu, že bych vymyslela něco bláznivýho.
Profilova fotka
Janísku, to já se ve snu s tím počasím smířila, co jsem mohla dělat.. byla jsem tam jen s mamčou, ta se oblékala a já už snad byla oblečená (ale neviděla jsem se).. a ona, že to počasí taky mohlo vydržet, ale když jsem koukla ven, tak děsně pršelo.. co jsem mohla dělat, rezignovaně jsem řekla "to nevadí" :-N :-D uff..ještě že to byl sen..snad fakt nebude ve svatební den pršet jako ve snu :-) To já takové sny taky občas mám a pak su ráda, že ho mám vedle sebe!!:)
Profilova fotka
Kristy, MP šaty neviděl ani na obrázku - prostě vůbec!! A vlastně nikdo je neviděl,kromě mých rodičů :-) mamka je se mnou vybírala a taťkovi jsem je pak za týden od první zkoušky ukázala ;-) jinak je to utajené :-D
Profilova fotka
No u mě je viděl "jen" přítel a skoro švagrová...tedy viděl mě v podobném typušat, které si nechám šít. Říkala jsem mu, že až budu na zkouškách u švadleny, že se nesmí dívat. A počítám, že on za měsíc stejně zapomene, jak vypadaly. Holky, právě za měsíc se bereme...to rychle uteče...
Profilova fotka
Kristy, tak já mu zakázala je vidět, i když mám v NB fotky, tak jsem mu zakázala se mi v něm šťourat aby je nenašel.. On je sice hrozně zvědavej, ale vlastně by tohle nikdy neudělal, že by schválně mi šmejdil v dokumentech a hledal moje fotky.. tudíž to pro něj a zbytek rodiny a známých bude překvápko :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já fotky ukázala jenom ,, skorotchánom,,. Když je viděli,tak řekli, že si synek hezky půjde taky nějaký půjčit, jakpak by to prý vypadalo, já jako princezna a on jako hastroš :-) Tak nevím, nevím. Moc se na to netvářil. A ještě ty šaty mají narůžovělou mašli, tak nevím, jak ho dostanu do narůžovělý košile. Nebo já vůbec nevím, jak ho sladit :-) Nemáte nějaký nápad?
Profilova fotka
Leni, já si je raději nechala schválit...nejsou klasicky svatební, jsou lněné, a nechtěla jsem aby na mě nevěřícně koukal :-D Takhle vím, že se mu to líbí a detily si nepamatuje (= ví, že šatky jsou bílé a že mi sluší ;-)
Profilova fotka
Jo a dneska se mi taky zdál po dlouhý době sen.Už se hrozně těším, až to řekneme babi. Naše rodina je věřící a přítelova rodina ne. Tak jsem prohlašovala, že já v kostele rozhodně ne, že tam MP nedostanu. No,trvalo jí to, než to rozdýchala :-) No a dneska se mi zdálo, že jsme to řekli babi a ta mi začla nadávat, proč se chci vdávat, že si ho nemám brát ..... Fakt hroznej sen :-)
Profilova fotka
knedlusko, já ho sladila kravatou ;-) kristy, pokud si měla "obavy", zda ti šatky schválí nebo ne a že jsou netradiční, tak bych mu je asi taky ukázala.. a jak popisuješ - chlapi detaily nevnímají - ví, že jsou bílé a že jsi v nich kočka, to však stačí, ne? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu zpátky, ty koláče byly včera úmorný, ale ustáli jsme to :-) mnoho lidí mělo velikou radost a bylo milé dívat se do tváří překvapeným a potěšeným lidem x-) x-) x-) Knedlusko, já bych zvolila ty první šaty, ale vím, že ty tvoje jsou kouzelný, protože jsem je na vlastní kukačky viděla v salonu, kde jsem si zkoušela šaty..a tyhle mi ani nenabízely, protože je měli moc velké |-| A sen se mi dnes zdál taky..jak jinak, než koláčový :-D
Profilova fotka
Lucíku, tak to jste měli včera příjemný i když náročný den.. a tomu tvému snu se vůbec nedivím :-D
Profilova fotka
holky, já se u tohodle tak skvěle bavím.. !!!! Vyvolává mi to úsměv na tváři, bavím se s nima, tančím na židli a už se těším na svůj den.. i když nebude svatební příchod tak parádní:-) http://free.zoznam.sk/video/Najlepsi-...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu pár dní nebyla a nezlobtese, že nereaguji, co jste tu vše probíraly...než jsem to přečetla, tak jsem většinu zapomněla...je toho fakt hodně :-) Jinak my v úterý domluvili i nakonec kameramana a už máme dá se říct všechno, už jen malé drobnosti...utíká to rychle :-) Včera jsem byla na nehtech a domluvila se na svatebních, takže jdu 8.9. ve 14 hod na svatební a příští týden jdu na první zkoušku líčení :-) Knedlushko my se líbí ty první šatičky :-) Luceko, tak to se ti ani nedivím, že se ti zdálo o koláčkách :-D
Profilova fotka
ahoj holky tak já to mám dneska taky za měsíc...tedy to to uteklo, měsíc a půl příprav jsou za námi...za měsíc už budu načinčaná a oblečená čekat na ženicha, až přijede s kytí a za 2 hodiny už budu vdaná paní
Profilova fotka
holky, já si taky musím domluvit schůzku s kameramanem.. jen nějak není čas.. :-N ach jo.. s fotografkou je to OK, to potom jen jí zavolám a dohodnu s ní čas ve svatební den a bude.. peníze jí budeme platit až nám bude předávat fotky,atd. holky, začínám být nervozní.. protože to hrozně rychle utíká.. :-N
Profilova fotka
Lenczo no vidíš, dneska je 10...to jsme na tom stejně...za 2 hodinky za měsíc už budu pomalu nejspíš přicházet k oltáři...se mi z toho aj nějak rozbušilo srdíčko :-) Leni utíká to rychle...
Profilova fotka
leni: my budeme mít jenom fotografku, kameramana mít nebudeme, protože jsme usoudili, že se na to video nejspíš v životě nepodíváme
Profilova fotka
Lenni, super video, tak teˇpošlu zase něco já, nasmála jsem se u toho, tak bacha na výběr svědkova oblečení :-D :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=26a8JI...
Profilova fotka
..holky ja taky za mesic touto dobou..uz si pro me nejspis prijede zenich :-) pokud si to teda nerozmysli... to je dilo,jak rychle to utika..
Profilova fotka
jojo holky, letí to jak blázen, mě zbývá už jen 23 dní :-.
Profilova fotka
čau breburky Holky, proboha, co to máte za sny????? fujky A díky za připomínku s deštníkem, musím nějaký koupit, díky za tip!!! Hodné holky! Já šaty vybírala sama a s mamkou, nechi, aby je přítel viděl, ať má aspoň nějaké překvapení, ne? A celkově nikomu nevyprávím, jaké jsou, aby měli lidi překvápko ;-) luceku - super, že vám koláčky takhle šly, to je paráda! Takže jste už i rozváželi, jo? ahojda jani, takže můžeš v deníčku škrtnout další úkoly, jo? paráda! Jani a jaké budou nehty? Já přemýšlím, že si tam nechám dát kamínky - vypadá to jako zirkonky. Jo a včera jsem byla u těch kámošek - floristek a mám zařízenou svojí kytku, korsáž, kytky pro matinky a i výzdobu, tak se mi zase o kousek ulevilo, šak to znáte! ;-)
Profilova fotka
Lucíku, to je taky parádní.. jsem se nasmála :-D :-D Jani, jak jsi říkala, že za 2 hodinky budeš nejspíš kráčet k oltáři, tak jsem si uvědomila, že já taky :-N jůůů, nějak se mi klepou kolena.. :-N =-) Criss: já myslím, že ti naši chlapi budou nejšťastnější až jim řekneme svá ano, protože kde by lepší hledali?? :-) utíká to neskutečnou rychlostí!! :-)
Profilova fotka
Ahoj foogy, nojo máme i rozvezeno, ale bylo toho móóóc :-S ale jsou mňamkový x-) Jé, tak už máš kytičku, a jaká zvítězila?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?