Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
kristy: nevím co by ti doporučila knedluska, ale na konci srpna jsme byli v Plzni na výletě a třeba v OC Plaza mají v přízemí v klenotnictví snubní prstýnky z chirurgický oceli, chtěla jsem se tam podívat, protože my je máme taky z chirurgický oceli, ale můj drahý řek, že když už máme jedny vybraný, tak se po dalších dívat nebude
Profilova fotka
Luceka: to tvoje líčení je moc hezký a sluší ti to:o) Já se budu malovat sama - jsem tak zvyklá. Budu mít šampáň šaty, tak se "zmaluju do hněda.... Už jsem si to zkoušela, ale nenafotila - pokusím se příště.... Jinak my jsme se o naší svatbě taky rozhodli poměrně narychlo - začátkem července. Plánujeme mimčo a do příštího léta jsem už čekat nechtěla....Myslela jsem si, jakej to bude frmol, ale jde to.....jen kdyby to ty chlapi nekomplikovali!;-) Asi to znáte, co!?;-)))
Profilova fotka
Kristy: Já teda můžu jen doporučit ocelový prsteny od pana Kubíka z e-prsteny. Je z Plzně, tak má možná i kamenný obchod.
Profilova fotka
Holky díky za radu, volala jsem panu Kubíkovi - v pátek k němu skočíme. Na netu to vypadá dobře tak uvidíme, jak to bude naživo :-)
Profilova fotka
Kristy: my byli v Plzni v Olympii, je tam takovej maličkej krámeček s chir. ocelí. Ale vy už máte domluveno :-)
no tak to já jsem jediná kdo bude mít svatební noc. Líčení super, kočka fakt. Jannis ty jsi 79 ročník?
Profilova fotka
Nojo však my plánujeme svatbu cca od konce května a taky jsem si myslela, jak to bude narychlo a je to v pohodě ;-)
Profilova fotka
hakli, jé na Mauritiu..to je jasný přece, že budete mís svatební noc :-D
Profilova fotka
Haklina: Jj, jsem třicátnice ;-) A s tou svatební nocí u nás taky nevim..... Většina lidí řiká, že je spíš až svatební ráno;-)....ikdyž ráno s kocovinou - no nevim... Holky, a co vy a kocovina? Budete jí nějak předcházet, nebo budete si chcete pořádně užít a budete do sebe lejt všechno co teče??? :-N
Profilova fotka
já doufám, že kocovinu mít nebudu, mám odmalička nemocný ledviny, tudíž nejsem na alko zvyklá, občas si dám vínečko a to mi pak stačí málo a je veselo..takže doufám, že bude maximálně jen veselo :-D s ženichem už to tak jednoduchý nebude..ale ten je zase zvyklý hodně..takže má výdrž..tak uvidíme =-)
Profilova fotka
Ahoj kočandy Jdu vás dočíst. Tak já do sebe nic "lejt" nebudu, jenom před obřadem jednoho panáka, jelikož jsem těhule, tak aby čmelda nebyl dementní :-D A my svatební noc mít budeme, kvůli tomu máme svatbu na 2 dny x-) Ve čtvrtek máme oběd od půl 3 do 5, pak všichni odjedou a my budeme mít romantickou noc x-) Jestli teda neusnu, haha :-D To těhu - to je mazec, holky.
Profilova fotka
foogy, nojo tak já vlastně trénuju na těhu, když nepiju, budeme na tom skoro stejně :-D :-D :-D teda doufám, že mě kámoši neskolí s nějakýma panákama... :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
luceku t- nalíčení úúúúžasný, jdi do toho!!! A za ty prášule - slušný!!!! Já určo na svatební noc silonky a podvazky mít nebudu, se svojí postavou..... Holky a dokážete si představit silonky, podvazky, podprdu a k tomu bříško 4měsíční těhule? To by vypadalo až ftipně :-D U mě to jistí nějaká hezká bílá košilka. Vítám knedlusku!!! A kde budete mít svatbu? Neboj, to se zvládne, uvidíš, že jo!!!
Profilova fotka
foogy, dííík x-)
Profilova fotka
luceku - super, budeš na dálku moje psychická podpora! Nejhorší je, že mi alkohol chutná, teď už na něj i na kafe mám chuť. Tak to bude hodně těžký.
Profilova fotka
jé, foogy, tak jo, budu tě podporovat, protože já alko ani kafe ráda nemám..ale vůůůbec :-p To si radši pomlsám nějaký dobrůtky :-D
Profilova fotka
Holky, dneska celý den hledám dorty a kytky, už mi z toho hrabe, haha ;-) Toho je toliko....
Profilova fotka
Holkyyyy, ahóóóój, nestíhááám, tak zas letííím
Profilova fotka
Však si to, holky, užijete i bez alkáče, že jo!? ;-) Taky jsem si řikala, že když bych bejvala byla na svatbě těhotná, tak že by mi to nevadilo.....a to si vínko ráda dám.... ;-)
Profilova fotka
Foogy: a jakej dort a kytku by si chtěla? To já už měla od začátku jasno, že chci bilý kaly a dort potaženej marcipánem s živýma kytkama, což je u nás v UL docela problém. Dělají tu už desetiletí pořád stejný dorty s marcipánovejma růžičkama - nic moc:-(
Profilova fotka
janis - no, chci určitě růže, ale né samotný, ale s něčím, takže surfuju po netu jako divá a hledám ;-) A dort jsme marcipánový nechtěli, ale čekoládových je strašně málo, takže to vypadá, že bude marcipánový s živými růžemi. U nás je skvělej cukrář - 3 dny před svatbou mu stačí donést fotku a on to udělá, je super šikovnej! janis - můj sen byl - v zimě romantická žádost o ruku, květen, červen svatbička, pak hned svatební cesta a miminko. Hlavně, jsem se nechtěla vdávat jako těhule a hlavně né podzim. A žádost o ruku nebyla, jsem těhotná a vdávám se v říjnu, haha. :-D
Profilova fotka
Foogy: No jo, když on si to člověk může plánovat, viď, ale skutečnost je jiná..... Ale buď ráda, že se vám s tím mimčem takhle zadařilo. V hodně případech to pak nejde, když zrovna ty dva chtěj... Z toho mám trošku obavy.... My jsme se už trošku snažili na jaře, pravda, že ne usilovně, ale nic, tak kdo ví, jak nám to pak pujde.....
Profilova fotka
Foogy: ty růže s kalama, co máš v albu jsou úžasný!;-) A ty čokoládový dortíky taky vypadají dobře - máš asi hodně ráda čokoládu, viď!? ;-)
Profilova fotka
jannis: já budu mít taky dort se živejma kytkama...u nás v pekárnách jsem se domluvila v pohodě, vybrala jsem si typ dortu, ale po domluvě jsme ho skoro celej předělali (původně na něm taky bylo asi 30 marcipánových růžiček), zůstal jenom tvar,náplň budeme mít podle svýho, i každý patro může být jiný...takže budu mít hranatej, 2-patrovej, 2.patro nakoso, potažený marcipánem a ozdobený živýma kytkama stejnýma co budu mít na svatební kytici....a stačí taky objednávka po netu, prostě parádní jednání a kytí budu mít červený a smetanový růže uvázaný dokulata, nechaný dlouhý stonky a z toho kulatýho budou vykukovat delší stonky takový tý ozdobný trávy
Profilova fotka
jannis - s MP milujem jí!!! ;-) jannis - jo, je to fakt! MP je 33 let, on už miminko hrozně chtěl, ale netlačil na mě. Já si to ve své kebulce vysnila jinak. Pak jsem si jednou nevzala čípek a bylo to! Ty, které se snaží delší dobu, tak mě nepochopí, stejně jako já nepochopím je, že, tak jsem ale fakt jeden den probrečela, že jsem si to naplánovala jinak, že jsem mimi ještě nechtěla a kdesi cosi. Naštěstí mám úúúžasného přítele (proto si ho beru, že), který řekl, ať jsem ráda, že se nám to takhle podařilo, že je to osud, že to takhle prostě mělo být! A od té doby jsem v klidu ;-) Jannis - no, jsou, jenže já to budu ladit do růžova, přítel už má košili i kravatu, takže musím i kytku. A floristka řekla, že růže budou růžový, ale kaly budou tmavě fialové a to nechci. Nejdu přeci na pohřeb, ne?
Profilova fotka
lenczo - tak to je paráda, že jste se v klidu domluvili!!!! Hlavně jak to čtu, tak máš jasnou představu, co? To já ne, já jsem na tohle hrozná. Já nemám představivost a až když to vidím, tak řeknu, že buď dobrý nebo špatný. Tak z dortu strach nemám, ten se stejně sní a bude akorát na jedné fotce, ale mám strach z kytky, no
Profilova fotka
foogy: to má tvůj přítel pravdu...my když jsme se rozhodli, že budeme pracovat na miminku, tak nám to nějak nešlo, člověk má představu, že vysadí prášky a nejdýl do 3 měsíců bude mimi na cestě..jenže nám to trvalo skoro rok a to už to člověku leze docela na mozek, nakonec nás doktorka poslala na spermiogram, my na to přestali myslet a než přišly výsledky, tak já byla těhule...takže buď ráda, že vám to vyšlo hned, i když trošku nedopatřením ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem vás dočetla, ale nemá síly nějak reagovat.. je toho totiž hrozně mooooooooooooooc :-N :-D jinak ale vítám novou nevěstu!! :-) Lucíku, líčení je krásné.. jsi kus pěkný ženský, prostě baba!! ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak jsem si včera vybrala šatičky :-)
Profilova fotka
Ahoj knedlusko, a jaké pak.. už jsem se dívala do alba :-) obojí jsou moc pěkné!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?