Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Leni - to teda budete mít hafo fotek, co? Já miluju svatební fotky, jsou úúžasné! Mají prostě svoje kouzlo - všechny! leni - ale my budeme mít to album s heslem, víš. To je pro nás a pro naše známé, kterém pošleme odkaz s heslem a oni se můžou juknout.
Profilova fotka
Ahaa.. tak to jo, Hani.. já myslela normálně fotky, co mají fotografové na netu.. :) To asi budeme mít hoooodně fotek, ale ono to bude pořád dokola :-D
Profilova fotka
holky, super se tady s vámi povídá, ale musím jít chvíli pracovat.
Profilova fotka
Hani, jasný jdi.. já si půjdu odpočnout, od půl 4 jsem nespala a vstávala jsem v 6 ..
Profilova fotka
leni - jak to??? Ty jsi těhule! ;-)
Profilova fotka
Hani :-D , nejsu těhule (to bych o tom musela něco vědět, nebo něco pro to dělat).. ale do půlnoci jsme tu seděli s tchánovcema, pak si šli lehnout.. ale o půl 4 mě vzbudil děsnej chrápot MP a neusnula jsem až do 6, to jsem už musela vstávat a jít k doktorovi.. :-N
Ahoj holy, musim si postezovat a taky asi potrebuju nazor nekoho nezainteresovaneho. 3 mesice uz mame zamluvenou restauraci s hotelem a ted se stalo, ze MP zemrela babicka a hostinu se rozhodla rodina udelat hadejte kde, no ano, presne tam, v te same mistnosti..... jsem z toho dost smutna, ze na nas nevzali ohled, preci jen o bude jen mesic a kousek a bude tam svatba. Hledala bych nove misto ale kolem Pribrami nic tak velkeho neseeneme, mame cca 80 lidi :( co byste delaly? Hledaly, nebo nesly na pohrebni hostinu? S tim ted dost koketujeme.
Profilova fotka
klate: tak nejdřív je mi té události líto :-( myslíš to tak, že rodina se rozhodla dělat smuteční hostinu ve stejné restauraci (místnosti/salonku), kde vy máte v plánu mít svou svatební hostinu?? Pokud to je takto, tak by mi to asi nevadilo.. Si to tam vyzdobíte, načančáte, bude hrát veselá hudba ..a bude to mít úplně jinou atmosféru :-) Ale ty jsi to napsala tak, že se to dá pochopit tak, že babička zemřela v nějaké místnosti (př. u vás doma) a rodina chce v té samé místnosti pohřební hostinu - v takovém případě bych určitě hledala něco jiného!!
Profilova fotka
leni - jo, tys šla kvůli tomu močáku na kontrolu? No, aby ses nedivila, vono je to holka hned, hihi. Mluvím z vlastní zkušenosti ;-) klate - písnu ti do IP
Leni ne, promin, bylo to mysleno jen s tou restauraci.... taky mi to zpocatku nevadilo, nechtela jsem prilevat olej do ohne, ale vcera jsme o tom s MP mluvili a tak nejak nam to zacalo byt trosku lito. ja treba kdyz by to byla moje babicka, bych nechtela aby to bylo tamtez, kdyz zemrel deda, nemohla jsem temer 13 let slyset Dvorakovu Humoresku. Hrali bu ji na pohrbu. Lidi jsou citlivy a na nekoho to muze pusobit smutne.... a z rodiny na tom pohrbu a na svatbe bude 28 lidi.
Profilova fotka
Hani, já se byla už zaregistrovat tady u praktického (byla jsem tedy na vstupní - to ti ale byla prohlídka-v dobrém slova smyslu).. na kontrole jsem byla u ženského doktora v pátek a taky mi napsal nějaké věci, není prostě vše jak má být.. :-( klate: tak si sedněte s přítelem a promluvte si otevřeně a dohodněte se sami dva a pak to oznamte ostatním.. oni svůj názor říct mohou a záleží jen a jen na vás, zda ho přijmete anebo si to i přesto uděláte podle svého!!!! hlavně přeju hodně sil, protože takové řešení problémů není příjemné..
Leni, dekuju :) My to bohuzel vime a jsme temer vzdycky stejneho nazoru, ale jak pises ta situace sama o sobe je choulostiva. Kazdopadne dik :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Není zač, i když jsem ti nepomohla, co? :-(
Profilova fotka
leni - aha. A co není jak má být? Když tak napiš do IP. Ale nic si z toho nedělej, švagrové taky řekli, že je vlastně neplodná a do 3 měsíců bylo počato a mně taky říkali, že budu mít velké problémy otěhotnět a podívej... ;-)
Profilova fotka
klate, to je mi moc líto, každopádně bych si o tom s rodinpu promluvila..copak se ta smuteční hostina nedá udělat v jiné restauraci? :-(
leni to nevadi, ale rekla si nazor a ja potrebuju pozitivni nazory Luceka: bohuzel je tu tuhle sobotu, pohrby se planuji rychleji a nam to ze to vadi doslo az vcera a v pondeli se to rozhodlo :( no co, vsichni rikaji ze to je v poho, tak tomu zacnu verit....teda zkusim :)
Profilova fotka
Klate: Nedivím se Ti, taky by se mi s tím špatně vyrovnávalo. Ale holt tak to v životě chodí. Už nejsme malý holky a v životě nás potká věcí. A z mé zkušenosti většinou přijde nějaká pohroma, kdy je na to člověk nejmíň připraven. Hlavu vzhůru! Myslím, že nejrozumnější je to neřešit (v rámci možností) a ono se to vyřeší samo.
Profilova fotka
kristy, to máš bohužel pravdu - když to člověk nejmíň čeká, tak přijde nějaká pohroma :-( ]-(
holky dekuju, jste zlaty vite co je nejhorsi? ze vite ze muze byt hur ale stejne si clovek stezuje. Padam z prace a pak na milovany zpivani. Jestli tady je nekdo z Vyssiho Brodu, srdecne zvu na nedelni Stabat mater a prikladam pozvanku: http://www.hlahol.cz/pozvanky/H_pozva... ahojky a krasny vecer
Profilova fotka
leni - a co - hledáš práci?
Profilova fotka
klate - od toho jsme tady - na všechny problémy i radosti - je nás tady hodně a o tom to je!
Profilova fotka
holky, loučím se, valím na masážičku. papa zítra
Profilova fotka
Hani, hledám.. a neber si to osobně, ale tyhle otázky slyším ze všech stran a pomalu začínám být alergická!! :-D Teď to není mířené k tobě, ju? :-) Člověk může hledat, shánět.. ale lidi se ho stejně budou ptát :-D s tím se nedá asi nic dělat jen se s tím smířit .. :) Taky u vás začalo tak hrozně pršet? Tady teda jo.. ale je hned lepší vzdoušek - takovej ten zahradní :-) Hani, užij si masáž ;-) Děkujeme za pozvánku, jen já to mám trošku z ruky :-N
Profilova fotka
Ahojte holky, omlluvam se ze ....sem ted moc nechodim ale ....nejak ted nemam naladu nic planovat, nic resit.....nejak to nevypada s nasim pokusem o mimi dobre ba naopak takze...se z toho tak nejak vzpamatovavam a .....doufam ze to bude oukej v sobotu jsu na zkousku liceni, zitra jdu vyzkouset pradlo zda.li se vlezu s nima do satu......a nase mama zacina silet ....takze sranda. K tomu vsemu nam zlobi zdravotne jedna babi takze...se asi budem muset odlit at nam nezemre....jinak by se svatba pry zrusila.....ze nebudou mit chut slavit....takze jeden sok vedle druheho......ale ja vim ze bude lip. Prstenky - na ty koukam taky porad, uz jsem zacala s vyzdobou na stul a ....jeslti nekde sezenu dlouhou vetev brectanu pokusim se to naaranzovat a nafotit pro predstavu :) Tak pekny vecer
Ahoj nevěstinky, všechny vás moc zdravím, taky se trošičku omluvuji, že sem teď moc nechodím, ale já nějak vůbec nestíhám, v práci byly nějaké organizační změny, takže toho mám teď docela dost. No a když jsem doma, tak jsme pořád někde venku a užíváme si poslední letní dny. Ale průběžně se snažím vás dočítat :-) Ale hlavně na vás myslím, jako co už máte a co vám třeba taky ještě chybí, jako jestli v tom nejsem sama :-D Jak se všechny máte? Zdravím i miminka v bříškách :-) lennia, jsi zlato, že ses po mně sháněla, potěší to ;-) klate, s tou hostinou věř tomu, že to bude v pohodě, přeci jenom svatbu máte za více jak měsíc. Taky bych nad tím přemýšlela, ale na vaší svatbě bude úplně jiná atmosféra, jiná výzdoba, všichni budou myslet jenom na vás a váš svatební den ;-) bass tak s tím mimi mě to mrzí, ale v dnešní době se vám to dřív nebo později určitě povede, nevěš hlavu. Už se těším, až nám sem budeš psát, že jsi na testu našla // ;-) No a teď k svatbě, musím říct, že to tedy strašně uteklo =-) Já už za měsíc budu vdaná =-) =-) :-N Mám za sebou zkoušku účesu, půjčení šály přes šatky, doma už máme asi všechno a zbývá nám dorozdat pár posledních oznámení. Asi všechny znáte ten pocit, že už je vlastně skoro všechno zařízeno a zároveň toho ještě tolik není :-) Holky hezký pátek, já jdu dneska po prázdninách zase poprvé do školy 8-), a užijte si víkend :-) Doufám, že si brzy najdu chvilku a zastavím se poklábosit :-)
Profilova fotka
Ahoj Jindřiško, to jsem ráda, že ses přišla ukázat.. Aaaaaaaaaaaaa.. všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!!!!!! x-)
Profilova fotka
Baruško, nevěš hlavu s ničím.. teď se to zdá, že se na tebe všechno sype, ale bude líp !!!! Musíš doufat a taky věřit !! :-)
Profilova fotka
Baru, držím pěsti ;-)
Leni děkuji x-)
Profilova fotka
Jindři, není zač x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?