Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
vorlíčku - taky všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka a lásečky!!!! A stálý úsměv na tváří!!! A čmelda z bříška děkuje za pozdravy a vorlinku na oplátku taky zdraví a mává jí ;-) Ahoj holky! Jdu vás dočíst
Profilova fotka
JIndri peknou JMENINU :)
fooginko x-) Děkuji Tobě i čmeldovi za pozdrav :-)
Profilova fotka
baru - z mimča si strach nedělej! Psala jsem to včera Lence, napíšu to tady vám všem - švagrovce řekli, že je neplodná a do několika měsíců čekali malého. Mně taky řekli, že to jednou bude velký problém a do 2 měsíců jsem byla těhule!!! Takže nevěš hlavu!!! Těš se na svatbu, mimi přijde, až bude mět přijít, uvidíš, že jo. Já vím, mně se to mluví, když jedno ve mně roste, ale... Spíš bych teď měla vítr z babičky, aby neumřela. Jenže to člověk neovlivní, to je jasný!
Barčo taky moc děkuji ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jindři, všechno krásné k svátku ;-) Představte si, že jsem včera z nudy začala doma kutit první cukroví, chichi, to jsem blázen, co? :-D A dneska půjdu vykouzlit další těsto, aby bylo zase co dělat :-) No a odpoledne máme schůzku s farářem, který nás bude oddávat, byli jsme u něho zatím jen jednou, protože byl vážně nemocný, tak snad bude vše ok, ale nějak se mi tam moc nechce :-(
Profilova fotka
luci - ty děláš cukroví do výslužek? Nebo jak? A proč se ti tam nechce? Náhodou je fajn, že budete mít domluvenou další věc, ne? A zase se o kousek přiblížíš k svatbě ;-)
Profilova fotka
Nojo, začínáme dělat cukroví do výslužek, jinak takový pěkně nazdobený kousky jsme si zadali, ale zbytek zvládneme samy s mamčou, tak jsem to včera pomalinku rozjela :-) No foogysku, my už to s ním všechno domluvený máme, ale dělá takový přípravy, kterých jsme se nezúčastnili, protože probíhají přes zimu a to my ještě o svatbě nevěděli ani ťuk |-| a on vždycky hróóóózně dlouho rozpráví ten farář..tak tam budeme sedět asi do večera =-) nojo, aspoň se s ním líp poznáme :-D
Profilova fotka
luci - tak jsi šikulka! Já na to matlání moc nejsem. Vánoční cukroví mě baví, ale jenom pro tu atmosféru ;-) Ale už se taky těším na naše pečení buchtiček, to bude legranda :-D A vím, jaké přípravy myslíš ;-) No, tak to už tě chápu, proč se ti tam nechce. To pak člověk začne i nudou zívat, viď? Hihi Já se minulý týden dozvěděla, že se dělají svatby v Želivě, ale nejenom obřad, ale i oběd, hostina a přespání a je to všechno prý i za pár kaček, tak mě fakt mrzí, že jsem to nezjistila dřív. Já bych se ráda vdávala v kostele, ale přítel je ateista, takže to neprošlo, ale v želivě oddává náš dobrý známý farář (oddával teď i tu Achmajerovou) a on by udělal takovou hezkou řeč, aby to i můj přítel přežil a nepřišlo mu, že je to v kostele. Docela toho lituju, no. Ale už se nedá nic dělat.
Profilova fotka
Hani, v Želivě je teď opravená ta jedna hospoda:) tak hostina by asi byla tam ne? Holky, my dneska máme oslavu narozek mamky přítele.. dojedou aj naši, tak se na ně těším.. aj můj pejsek - pudlík (je to dědoušek, má už 16let).. :-) Moc vás tady pozdravujuuuuuuuuuu :-) dneska má MP dovču, tak jsme spolu doma.. tudíž se sem kouknu jen občas :-N x-)
Profilova fotka
leni - nevim, jenom mi ta kámoška říkala, že nám to tam všechno zařídí i buchtičky, dorty, všechno. leni - jé, vy se máte, že budete slavit, já bych taky slavila, my budeme příští týden. A už se těšíš na vaše? Stýská se ti po nich? A co jste tchýňce koupili za dárek?
Profilova fotka
Haničko, já taky nevím.. Želiv znám, ale nijak dobře.. to víš, ještě se tu rozkoukávám :-D Budeme slavit její 50.. a taky se těším.. a na naše ještě víc!! I když je pravda, že se vídáme, minulý víkend jsme za nima jeli po třech týdnech.. :-) oni mi vždycky pomůžou, když se třeba trápím skrz práci, atd. Takže se na ně moc těším a když je mi smutno, tak se mi po nich mooooc stýská, ale to je asi normální :-) Tchýňka dostala od nás s přítelem a taťkem: mobil, obal na mobil (zn. golla), takovej ten "pacičkovej" otvírák na víno, nálevky na víno, kytku, čaj dle jejího znamení, parfem s takovou tou pumpičkou (jak bývaly parfémy dřív)..taťka jí ještě dal náušnice z bílého zlata.. :)
Článek se načítá
Profilova fotka
leni - teprve 50? to je teda mladá! představ si, my budeme slavit 18.9. tchýňky 55. narozeniny. A 7.9. má i tchán, takže jim budeme kupovat lehátka na zahradu, pač oni nemají. A ještě pro ní mám krásnou osušku na pláž (už jí má odemně celá naše rodina, jsou fakt úžasný) a konvičku na čaj a sypané čaje a mletou kávu z Oxalisu. A to tvoje tchýňka dostane teda dárků... Ale šak jo, má 50., tak se to musí oslavit, viď? No, já tě chápu, já bydlela skoro rok v Praze a domů jsem jezdila jednou za 14 dní a strašně se mi po našich stýskalo. Teď bydlím 30 km od nich, ale pracuju ve stejném městě, takže když mi je smutno, tak si s nima dojdu na oběd, nebo se za nima doma po práci stavím, ale pak je třeba nemusím týden vidět a nechybí mi. Záleží taky na práci a na koníčkách.
Profilova fotka
Hani, právě jak říkáš.. někdy je mi smutno, tak mi stačí je slyšet po telefonu anebo za nima jedu.. a někdy jsem ráda, že už mám prostě svoje:) No, moje mamka teď v srpnu oslavila 52.narozeniny a taťka bude mít v březnu 56.. rodiče přítele jsou mladší než naši.. tchán má 52 (jako moje mamka) a tchýně teď 50 :-) ale on je sám - nemá sourozence a já mám dva starší brášky (32, 30).. :-) Já miluju čaje a kor zelené!! ráda bych si třeba s někým dala čajíček o páté :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, už jsem včera jaksi nestíhala za vámi dorazit...byli jsme v tom městě a pak byl přítel se mnou už doma a byli jsme venku a ještě něco málo zařizovali... Tak jsme se přehlásili do té nové pojišťovny, takže super a byli jsme se podívat na ten náš kočárek a je naprosto suprovej, přítel je z něj nadšenej, jelikož má kotoučovou brzdu :-D :-D já upřímně ani nevím co to je :-D :-D jen jsme se dozvěděli, že už vyprodávají kolekci, takže kolem vánoc, jak jsme jej chtěli původně kupovat, tak by už nemuseli být a nová kolekce bude až od března, takže jsme si jej dneska objednali a 22.9. si jej jedeme vyzvednout do Jihlavy...jupíííííí A fotograf byl super...za ty dvě hodinky zhruba, co by nás fotil, tak si vezme zhruba 2000,- s tím, že nám dá všechny fotky na cd a zhruba 80, námi vybraných fotek upravý apod...a pak se bude postupovat dál, co bychom chtěli, jaké fotky budeme chtít vytisknout, zda nám bude dělat svatbení album apod...na ceně bychom jsme se domluvili :-) a ta druhá fotografka bude zadarmo... Jindři jupí už jsi se tu ukázala, tak to je super...přeji vše nej k svátku :-) Baru jsem ráda, že jsi také přišla...vím, že se mi to s tím miminkem mluví, ale netrap se tím beruško, miminko příjde v tu nejméně očekávanou chvíli, uvidíš...musíš v to věřit a hlavně se teď soustředit na svatbičku :-) Luci teda ty už pečeš? Nebo spíše pečeš sama? Tak to jsi šikulka, do toho já bych se sama nepouštěla...já s cukrovím budu mít letos premiéru, chtěla bych na vánoce péct už sama, tak uvidíme :-)
Profilova fotka
Nojo, začala jsem pomaličku s pečeníčkem dokud nemusím do práce, protože pak se znaám, že ksoro nic neudělám, mamka samozřejmě bude řádit se mnou..ale ráda kutím i sama 8-)
Profilova fotka
Luci tak to jsi opravdu šikovná :-) a jestli se můžu zeptat kolik druhů budete dělat?
Profilova fotka
Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že jsem si včera zkoušela krásné bílé střevíčky, jenže bohužel...měli jen 40 a já se do nich nevešla.... ]-(
Profilova fotka
Jani, a kde sis je zkoušela? Já se chystám podívat se na ty balerínky :-)
Profilova fotka
Leni byl to obchůdek, kde mají boty z německa... Musím teď utíkat na to cvičení...tak jak se vrátím, tak zase pisnu :-) zatím ahojky
Profilova fotka
Užij si cvičení :-) a opatrně ..
Profilova fotka
jé, jani, tak já si doma za chvilku taky zacvičím..ať v tom nejsi z nás sama ;-) Cukrovíčka budeme mít dost, mamka říká, že druhů má být tolik, kolik je nevěstě let, takže u nás 22, ale stejně budeme mít víc jak nás znám :-D Neco máme zadané, něco bude dělat tchýňka a ten největší zbytek my :-N
Profilova fotka
Jejda Lucíku, já ani nevím, kolik druhů cukroví budeme mít.. u nás by to teda taky mělo být 22, ale zadávaly jsme to s mamkou a požadavek jsme neměli na množství druhů, tak uvidíme.. :-N
Profilova fotka
Nojo však já to taky moc teda neřeším :-) Ale co, stejně jich nebude přesně 22 :-D a je to fuk :-) Já už se pro dnešek asi loučím, jo a zítra se jdeme s kámoškou mrknout na svatbu spolužačce, tak jsem na ni zvědavá, nasaju svatební atmosféru a možná si pobrečím jak je u mě zvykem =-) tak papa kočky a pak napíšu, jak to nevěstě slušelo :-D
Profilova fotka
Luciku, užij si svatbu spolužačky a načerpej inspiraci :-) pak nám poreferuješ.. já se pro dnešek asi taky loučím, půjdu si nachystat oblečení, atd. :-) Mějte se hezky, krásnej víkend a po víkendu zase papa ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Tady se to rozepsalo, pekne jsem si ted o poledni pauze pocetla, nekolik dni jsem nebyla na netu. jeste zodpovim par predchozich otazek - my jedeme na "mini" svatebni cestu hned po svatbe do New Yorku, jen na 5 dni, tam jsem byla pozadana o ruku, tak tam jedem znovu po svatbe. Na poradnou delsi dovcu taky nekdy pristi rok, neni dovolena ani penizky. Co se tyce jidla, mame trochu neobvykle menu, studeny predkrm bude mozarella s rajcaty a avokadem, potom polevka kremova zeleninova a jako hlavni jidlo pecena kachna s knedlikem a cervenym zelim. Jsem zvedava, jak to tem Irum bude chutnat :-D Taky se chci zeptat - vy mate vsechny puncochace? Ja mam jako boty sandaly, cili puncosky vynecham... A take mate vsechny super ceny za fotografa, muj stoji 14,500! Jeho fotky se nam hrozne libily, ale ta cena je teda des, snad to bude stat za to! A jste take sikovne, ze pecete, to ja vubec nestiham a kolacky budu kupovat, do Cech prijedu az 4 dni pred svatbou a hlavne pect neumim :-( Moc vsechny zdravim a preji krasny vikend :-)
Profilova fotka
ahoj nevěsty tedy cukroví by mělo být jako nevěstě let? no to my bysme jich museli mít 31, to asi nedáme...u nás to bude taky společný pečení mamky, babičky, tchýně plus objednaný cukroví a dorty z pekárny nás bude stát fotografka taky okolo 2000,-...je to moje bývalá spolužačka z gymplu, máme ji zamluvenou jenom na obřad a pak asi na hodinu po obřadě, nám nafotí pár oficiálních fotek, zbytek bude fotit rodina mě pečení baví, zvlášť o vánocích se vyřádím...jsem trošku úchyl na úpravu, takže musím mít pak na podnose na střídačku tmavý a světlý pečivo...ale je fakt, že dělám maximálně 9-10 druhů
Profilova fotka
ahojte holky Foggy: jak to rycchle prislo, tak to rychle odeslo :( my jdem zitra vyzvednout vsticku pro zenicha, ja zaplatit poprdu pod saty a jdu na prvni zkousku liceni......tak se tesim snd se mi oradi se nejak vyfotit :)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je po víkendu? My jsme tu měli naše a v pátek jsme slavili a vše bylo naprosto super!! :-) Teď tu bráškovi do úterý hlídáme pejska - rhodéského ridgebacka :-)
Profilova fotka
ahoj holky...tady nějak mrtvo my si v sobotu vyzvedli prstýnky, rytí je moc hezký, takový něžný Honza si vyzkoušel ten oblek a sedí mu, takže jsme ho akorát nechali vyměnit za tmavší jinak ta kámoška, co mi měla dělat kytku, nějak přestala komunikovat se světem - nemluví s nikým z práce, ani neodpovídá nikomu na sms, tak vůbec nevím, co budu dělat :-| :-| jsem s tím na stopro počítala a teď tohle

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?