Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Budu se snažit na to nemyslet ;-) snad to půjde a pak už budu jen sledovat jak mi roste pupík :-p
Profilova fotka
Lenczo tak na tebe opravdu nemáme...koukáme, že všechny jsme tady opravdu hodně vysoké...a děkuji :-) Foogy jsem u VZP ale ta sestřička říkala, že to hradí každá pojišťovna, je to totiž rehabilitační cvičení pro těhotné přímo v porodnici, ale musíš mít to doporučení od doktora, že tě na to cvičení posílá, že je to pro tebe dobré...pokud tam jdeš z vlastní vůle, tak se u nás platí za každou hodinu 80,- Kč A na matriku rodné listy, občanky a pokud je některý z vás už rozvedený, tak rozsudek o rozvodu a aby byl pravomocně nabitý, či jak se to říká :-| Leni já na celulitidu v těhu používám klasický co jsem používala do teď, jen jsem si koupila krém na bříško a na prsa, proti striiím...
Profilova fotka
Já si tam na jaře kupovala takový moc pěkný, ale červený..no a měli je i v bílé a pak ještě další a další bílé..a já si říkala, to jsou blázni, samý bílý boty..jak na svatbu..haha to jsem ještě netušila, že se mi můžou taky hodit :-D Myslím, lenni, že by mohli mít..
Profilova fotka
Hani, je to značka saloos :-) viděla jsem na netu právě masážní a tělový v jednom pro těhu - na prsa (aby netvrdla), na strie a na masáž hráze (pro snadnější porod).. já si koupila právě na celulitidu (mj. to nádherně voní po citronech) a používám to teda teprve třetí den.. takže to nejde hned a hlavně to chce spolu s pohybem :-)
Profilova fotka
Foogy no přesně tak, jednou si nedává člověk pozor a mimíšek je v bříšku...my to neřešili, že to necháme až to příjde tak to příjde...spíš nás zaskočilo, jak se nám to rychle povedlo, až jsme sami koukali :-) Já si v tom Deichmannu kupovala balerínky na začátku června, když jsem zjistila, že jsem těhu...a byla jsem tam tak před 14 dny a tady v Brně stále Balerínky prodávají...
Profilova fotka
Jani a jaký používáš teď? Dermacol? Luciku, vidíš.. to jsi ani netušila, že za chvilku budeš nevěsta.. :-)
Profilova fotka
Luci jj nemysli na to a za chvíli budeš koukat, jak bříško poroste ;-) Leni nnn ten mi nepomáhal, tak jsem si koupila normálně od Nivea body, už mám druhou tubu a pomomlo mi to, teď je to trošku horší, jelikož se mi decentně zvětšil zadek v těhu, ale jinak super...a na ty strie používám Elasti-Q
Profilova fotka
leni - tu značku znám, vím, že v lékárně říkali, že je fakt kvalitní. Já se teda zatím mazala snad jenom 2x, já jsem večer prostě strašně utahaná a už na to fakt nemám sílu. Ale už jenom necelé dva týdny a budu ready, haha. luceku - uvidíš, bude to jednoduchý jako u mě a janči jani - díky za tu matriku, tam právě musíme dojet. jani - v Brně kde? Ty baleríny
Profilova fotka
Jej já se tak těším až budu nevěsta x-)
Profilova fotka
Uvidím co tohle, co jsem si koupila.. :-)
Profilova fotka
Hani, no vidíš.. na matriku občanky, rodné listy, příp. papír o rozvodu a pokud už víte svědky, tak jejich rodná čísla !! Jj, taky jsem si všimla, že ji mají v lékárně.. ten olejíček ale nebyl ani moc drahej - 110,- :-) Večery jsem taky utahaná, ale snažím se to aspoň ob den mazat :-) Lucíku, já se taky těším, až budu nevěsta.. juchůůůůůůůůůů :-)
Profilova fotka
Holky, za hodinku už uvidím prstýnky.. jéé, já se těším, ale aj bojím bojím.. :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
jani - taky jsem si koupila Elasti Q z lékárny, ale stejně je to genetický luceku - těšiš se, až budeš nevěsta nebo těhulka!
Profilova fotka
Foogy není zač...ty balerínky v Deichmannu...a na to mazání po večerech, já jsem taky unavená, takže maže přítel...v sobotu mi dokonce už holil i nohy, bříško už začíná zavazet už i při nazouvání ponožek...je to jak ponorka, nadechnout se a ponořit :-D :-D Luci já taky a myslím, že už všechny...možná z nás už začíná opadat ten strach, že něco nezvládneme a nebude něco ok, ale hlavní je, že budeme krásné a jako princezny...a to všechny budeme :-)
Profilova fotka
foogy, obojííí se těším, nejdřív nevěsta a pak těhulka ;-)
Profilova fotka
Hani, no.. genetický nevím, protože moje mamka celulitidu skoro vůbec nemá a já ji mám teda od 15let - není to nijak hrozný, ale mám ji prostě.. :-( MP mamka je teda o dost silnější než moje mamča a ta má kůžičku jak miminko.. :-) Holky, já se těším, až budu nevěsta a časem pak aj těhulka x-)
Profilova fotka
Leni no vidíš, rodný čísla svědků, to jsem zapomněla...ale pokud nejsou tak nevadí, já rodné číslo nevěděla, tak paní že to dopíše až v den svatby... Jé prstýnky...ti tak závidím a se nedivím, že se tak těšíš... Foogy jj to je pravda
Profilova fotka
Jani, teď jsi mě pobavila - prý ponorka :-D :-D Já si taky myslím, že nás ten strach začíná opouštět a začínáme se těšit!! Mně už je jedno, jestli vše bude úplně dokonalé či s nějakou chybičkou - hlavně, když si to užijeme, vyparádíme se a bude ty nej nej!! x-)
Profilova fotka
leni - a od kdy bereš HA? Já se holky taky těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aha, tak ještě rodná čísla. Dík holky!
Profilova fotka
My je museli vyplnit hned, resp. odevzdat s odevzdáním formuláře o svatbě.. Hani, beru je od 16let asi..
Profilova fotka
.. ale je to nízko-hormonální ..
Profilova fotka
leni - protože spoustě holek se začne dělat díky HA, víš.
Profilova fotka
Tak to je možná ono :-( tak třeba pak v těhu budu mít kůžičku jako miminko :-D hlaďoučkou a sametovou..
Profilova fotka
Leni no pobavila, počkej taky tě to čeká :-D :-D ty ponožky jsem zažila včera, jsem nebyla schopna se do nich dostat, stálo kolem mě asi 5 lidí a všichni se na to dívali jak na svatý obrázek :-D Jj jde hlavně o to, abychom si to užily a všichni měli na co vzpomínat a hlavně my s ženichem :-) Nám paní na matrice řekla, že stejně se ten svědek tam teď napíše a pak třeba zapomene občanku, tak se to přepisuje a vybere se svědek mezi ostatníma svatebníma hostama, který si občanku nezapomněl
Profilova fotka
leni hihi, nechci ti brát iluze, ale ony ti to vynahradí ty pupínky v obličeji, na zádech, v dekoltu a tak. Jsem holky jak vobluda, fakt! A to jsem si na vzhledu dycky tak zakládala - jako nikdy bych nešla nenamalovaná, každý večer jsem se mazala krémama a gelama na celužku, odličovala, kvalitní krémičky a tak a teď? Zrovna před svatbou.... Tohle mi je fakt líto, no. Ale vizážistka je strašně šikovná, tak mi snad pomůže.
Profilova fotka
holky s těma rodnýma číslama svědků jste mě překvapily, po nás je nikdo na matrice nechtěl
Profilova fotka
foogy, jasně že ti pomůže, budeš jako poupátko ;-)
Profilova fotka
Foogy tak to můžu taky dosvědčit, taky jsem chodila namalovaná, používala krémy apod. a teď jsem samý pupínek...ale minulý týden jsem se byla domlouvat s tou paní vizážistkou, tak mi doporučila čistící vodu a gel z lékárny...vodu už používá a trošku to začíná pomáhat (snad to nezakřiknu) a gel si jdu po 4 hodině dneska vyzvednout do lékárny... Lenczo tak třeba ty rodný čísla tam doplní až v den svatby, když tam svědci půjdou s občankama...
Profilova fotka
holky těhulky já vás nechci provokovat, ale já měla v těhu nejlepší pleť co jsem kdy měla....a to jsem čekala holčičku, u kterých se říká, že mamince berou krásu, tak já to měla naopak, nikdy jsem si nepřipadala hezčí než těhotná a ty ponožky, boty a ostatní věci, ke kterým se musí člověk ohýbat, to znám taky....já prožila půlku těhotenství v žabkách
Profilova fotka
když já to holky ani nemám v obličeji, jako v dekoltu a na zádech, je to masakr! Tohle jsem nikdy neměla :-N :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?