Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, ale stejně si myslím, že pro ty vaše chlapy jste ty nejkrásnější ženské a hlavně nastávající nevěsty a maminy x-) Holky, jdu se obléct a frčím do města pro prstýnky.. pak se ozvu večer.. ju? zatím papa :-)
Profilova fotka
leni - tak ať jsou prstýnky f pooho a krááásné! Těšíme se na fotku!
Profilova fotka
Lenczo teda tak to jsi měla opravdu super...obzvláště teda u holčičky... Foogy já právě obličej...dekolt a záda mám suprovy...mi se to v těhu právě otočilo...obličej jsem měla super a teď je poďobanej a dekolt a záda jsem měla samý pupínek a ten jsou krásny...i v salonech mi říkaly, že si nemám brát žádný přehoz ke svatebním šatům, že mám krásný dekolt a ramena :-) Leni jj utíkej a pak se příjdi pochlubit :-)
Profilova fotka
holky.. tak já pádím.. hned je pak vyfotím a pokusím se je sem dát.. těším se na ně a pak až se vám s nima pochlubím :-)
Profilova fotka
jani - tak nevím, jestli ti to mám závidět nebo nemám :-D Nevím, co je lepší a co horší...
Profilova fotka
Foogy no tak já ti na tvoji svatbu pošlu můj dekolt a ramena ty mě pošleš na moji svatbu tvoji hlavu...horší by to bylo, kdybychom měly svatbu ve stejný den :-D :-D No ale třeba nám ty výrobky od kosmetiček pomůžou a budeme jak panenky i po svatbě :-)
Profilova fotka
jani - tak to asi nepůjde, pač my máme svatbu 8. i 10.října. Sakra, škoda! To by mohlo bejt dobrý!!! ;-) Volal přítel a láká mě po práci do kavárny a pak se mám vejít do šatů.....
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Foogy no tak co se dá dělat, tak to budeme muset zvládnout s tím, co máme :-D :-D A do kavárny určitě běž, já jdu zítra s kamoškama do cukrárny a před svatbou jsem domluvená s kolegyněma z práce, že půjdeme oslavit "konec svobody" taky do cukrárny... Sarmie děkujeme...
Profilova fotka
jani - dám si asi zmrzlinku, ňami, hihi. Já jsem fakt takovej žrout, to svět neviděl! jani - konec svobody v cukrárně, tak to vůbec není špatnej nápad!!!
Profilova fotka
Jani - víš, jakej já mám problém? Chci si pak koupit dvoje těhu tepláky v litexu. Dají se pak nosit i normálně do města, nikdo to prej nepozná. A mám slevový kupon, ale platí jenom do 30.9.2009, ale jak mám kruti vědět, jakou budu mít v 7. měsíci velikost? Jestli M nebo L???
Profilova fotka
Foogy no to mi povídej s tím žroutem... Já vlastně nebudu svobodu zapíjet, ale zajídat v cukrárně :-) :-D A k těm teplákům...počkej zhruba do toho posledního týdne v měsíci, než ti bude končit slevový kupon a uvidíš, jak moc jsi přibrala, zda se ti zvětšuje hodně velikost nebo ne...ony většinou ty těhu kalhoty mají vevnitř ještě po bokách takové knoflíky a gumičku se dvěma až třema dírkama a můžeš je stahovat a povolovat jak to zrovna potřebuješ...a taky ty těhu kalhoty jsou z docela dost pružného materiálu, takže ti většinou sednou dobře... pokud máš mail, zkusím ti ty knoflíky a ty kalhoty vyfotit a poslat fotku...zrovna jsem se koukala a ty moje jsou 42 a sednou mi dobře...
Článek se načítá
Profilova fotka
volala jsem kosmetičce, posunula jsem si čištění pleti a trvalou na řasách až na 29. září, aby to bylo co nejčerstvější. A ptala jsem se jí na ty pupínky a říkala, že s tím prej nic neudělám, že ona to v těhu měla a zkoušela všechno možné, ale to jsou prej hormony. Akorát to prý mám zkusit potírat Teetrea olejem - to bude miluna nadšen, haha, jemu to šíleně smrdí, hihi. jani - vono je to zajídání lepší než zapíjení. Z toho budou mít něco i chuťové buňky. Ale blbě ti může být z obojího.
Profilova fotka
Mi kosmetička doporučila koupit si kosmetiku od la roche-posay a jak už jsem psala, prozatím používám jen tu čistící vodu a je to o něco lepší... Jj a je pravda, že i z toho jídla může být blbě...ale já raději jím než piju alkohol a to už i před těhu :-D
Profilova fotka
jani - tak já si to taky zkusím teď týden čistit vodou, co používám na obličej a jsem zvědavá, jestli uvidím výsledky. Pak ti napíšu. Jo, tak já jídlo i pití, jsem totiž Býk a to je požitkář! Holky, tak už jsem měla první burčák a byl mňamozní!!!! Málem mi teda bouchl v autě, haha, ale byl luxusní! Stačily mi 2 dcl, ukojila jsem chuť a od té doby už mám klid! ;-)
Profilova fotka
Foogy, mail jsem ti poslala... Jj zkus to čistit a uvidíš...jinak mi na ty záda tehdy přítel dával jeho kolínskou, ono to totiž ten pupínek vypálí...jen víte jak, nejlepší večer, jelikož "voníte" jak chlap :-D Jé burčák...já budu mít až na vinobraní ve znojmně, chci ochutnat alespoň malinko :-) To já jsem Kozoroh a ten teda nevím jaký je na jídlo a na pití...
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jani - takže to bylo dobrý, že ti dal přítel jako pokoj, jo? Pochopila jsem to dobře. Že už po tobě nic nevyžadoval, jo? Hihi
Profilova fotka
Foogy no přesně tak, on nic nevyžadoval, ale já jo :-D a taky jsem to myslela v tom smyslu, že je blbé si to namazat ráno, když jdeš pak ven a voníš po pánské kolínské :-D Musím prozatím končit, jdu udělat oběd, přítel za chvíli dorazí z práce a pak musím do té lékárny...objevím se tu navečer, juknout co se změnilo a taky na ty prstýnky od Lenky :-)
Profilova fotka
jani - tak páčko, papapa
Profilova fotka
Teda taková krásná debata o těhotenství,já bych taky chtěla,ale rozum volí něco jinéhp-POČKAT!!!! :-| Leni,už se těším na fotečku prstýnků...Já zkusím vyfotit ten závoj,někomu jsem to slíbila a nevím komu...
Profilova fotka
ahoj holky, jani velká gratulace k filípkovi, taky už se těším až začneme pracovat :-) koukněte mi do alba na šatky a napište, co myslíte, které jsou lepší...
Profilova fotka
Tak už jsem dala do alba závoj (těch náklaďáčků si nevšímejte,můj miláčekl je na ně ujetý)!!! :-D mě se víc líbí ty první šaty,ale i ty druhé jsou moc hezké...Ve kterém svatebním salóně jsi byla???
Profilova fotka
V Rohozné, salon vlastní paní z Havířova a dovezla mi jich pár na vyzkoušení. Já jsem byla taky pro první, ale MP mamka mě nalomila těmi druhými, tak teď nevím :-(
Profilova fotka
Luci, je nádhernej! Dneska jsem byla nakupovat papír na jmenovky, díky moc za tip, opravdu tam toho měli dost :-)
Profilova fotka
Tak to jsem moc ráda,že jsem dobře poradila... :-D Nevím,ale ty první mi víc padly do oka a mám i takový pocit,že víc lahodí tvé postavě...A za kolik je půjčení????
Profilova fotka
no, jelikož jsou značkové (St.Patrick), tak 8,5 tis. a to je prý se slevou. V Havířově prý za deset. No a ty druhé ještě o tisícovku více :-(
Profilova fotka
Hmmm,tak to je celkem dost,ale jsou oboje moc hezké... A v Jihlavě sis nikde nevybrala???
Profilova fotka
V Tvém salonu jsem byla, ale zrovna měli zavřeno, byli na dovolené, což mě docela mrzelo, protože odtud měla šaty kolegyně a pěla samou chválu. Jinak jsem byla ještě za Snahou a tam měli tedy taky moc pěkné. Ale nakonec jsem jela se ségrou do Rohozné a zaplatila zálohu tam.
Profilova fotka
Tak o tom salóně jsem nevěděla,škoda!!!! :-( :-( :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?