Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuu, holky, máme jubileum.. jdeme slavit x-) x-)
Profilova fotka
Luciku, koukala jsem na tvou výzdobu svatbní tabule - náááááááááááááááááááááááádhera!! x-)
Profilova fotka
Lenni, dííík x-) Miluju fialovou :-) nojo, jdeme slavit :-D
Profilova fotka
Před chvilkou jsem na to taky koukala-úžasné!!!!!! :-D Holky,to už se tak strašně blíží...Ani se nenadechnu a bude svatební ráno!!!! x-)
Profilova fotka
Holky mám dotaz,máte šaty s vlečkou nebo bez??????
Profilova fotka
Moc jste mě potěšily, holky, že se Vám to líbí, juchůůůů :-D JJ, blíží se to jak ďas..ještě nemám zařízený kytky..to musím příští týden, jaký budete mít kytičky??
Profilova fotka
Zkoušela jsem jich mnoho s vlečkou...a makonec mě nadchly v posledním salonu bez vlečky a ty jsou moje..takže bez
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem udělala ještě změnu šatiček...fotku v nich nemám, ale dala jsem do alba fotečku z netu, tak se můžete juknout...vybrali jsme tam i oblek pro přítele a za nás oba tam necháme necelých 8000,- takže super cena a paní byla moc příjemná a opravdu jsme si i dobře popovídali a ještě si k ní pojedu koupit nějaké doplňky :-)
luci, ja mam bez vlecky :-) luceka - vyzdoba moc pekna :-)
Profilova fotka
Luci, já budu mít šaty bez vlečky.. obřad nemáme ani na hradě, ani v kostele, takže by mi to bylo "k ničemu" .. :-N Luciku, já budu mít čistě bílé růže a budu mít kytičku do kulata .. :-) Jani, dívala jsem se na tvoje šatičky a musím říct, že je to teda změna oproti těm, co jsi zkoušela.. jsou však moc krásné a vůbec nepochybuju o tom, že ti mooooooooooc sluší!! :-)
Profilova fotka
Holky, půjdu spát a zítra jedu k našim brzo ráno, tudíž na netu celý den nebudu a o víkendu asi taky ne.. možná pojedeme do Vyškova do Zoo a Dinoparku s MP a našima:)) Zkusím se nakouknout, co je tu nového .. mějte krásný víkend, užijte si volno a papa (nejpozději v pondělí).. :-)
Profilova fotka
Leni já jsem původně chtěla tupilány bíly, ale nakonec vyhrají kaly :-) Oproti tam těm šatečkům je to změna...docela jsem se bála té ceny, co mi paní řekne, ale je to super...a mají i vlečku, tu jsem chtěla :-) a k tomu budu mít bílé bolerko...s tím vypadají mnohem lépe než jen s holými rameny
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni užij si víkend :-) my zítra ráno jedeme k přítelovým rodičům a večer si jdeme pro to oznamko, tak pokud to stihnu, tak sem večer ještě hodím oznámení, jelikož v sobotu ráno jedeme k mojí mámě vybírat brambory...
Profilova fotka
Jani, jé já taky chtěla nejdřív tulipány, ale k podzimu se mi nehodí, proto vyhrají bílé orchedeje. A šatičky jsou hezoučké ;-)
Profilova fotka
Luceka orchideje jsou moc krásné, jsem zvědavá na tvoji kytičku :-) pro dnešek jdu spát, mějte se hezky a kdyžtak zítra večer...hezký večer a dobrou noc
Profilova fotka
brou, kočky ;-)
Profilova fotka
Ahojte holciny,pridaavam se k vam...tak nejak zacinam byt pomalu nervozni,zda mame vsechno zarizene,co nam chybi..jak budu ladit vyzdobu a taaak...tolik otazek a tak malo casu :-)
Profilova fotka
Bre rano holky, zdravim nové nevesty :) s criss mame stejny termin coz je supr!! Jani ty saticky jsou uzasne, videla jsem je nekde dokonce na zivo a ......fakt jsou krasne a to moc :) Ja jeste tento tyen budu mit volno od priprav a pak se do toho uz musim vrhnout jak to jenom pujde......nejak mi ten cas utika a ja nevim jestli se stihne - i kdyz nestihne nestihne. Ted nam oba dva prarodice od mojeho hodne vazne onemocneli tak se jenom modlime at je vsechno oukej a ......nemusime resit nejakou jinou povinnost chjooooo Tak pa ja jsem o weekendu v praze - zase hrajem, ale uz preposledni hraci weekend....tak snad vyhrajem a ....po nedeli se uvidmie papa
Profilova fotka
ahoj berušky, jdu vás dočíst Ale pozor - ráno jse si byla pro oznámení a je nááádherný! Ještě hezčí než na fotce na netu :-D A dala jsem za 100 ks a 12 pozvánek ke stolu 1500 Kč s DPH (napsali mi to totiž jako vizitky do firmy), jinak by to stálo prý 1300. Takže spokojenost.
Profilova fotka
Krásný pátek přeju, jdu Vás dočíst .... ;-)
Profilova fotka
luceku - krásná výzdoba luci - prosim tě a mohla bys mi napsat, kde ten salon v Jihlavě přesně je, kde ho tam najdu? Jdeme dneska s mamkou zkoušet šaty a chtěla bych jet i do Jihlavy.
Profilova fotka
Zdravím novou nevěstu.. Jani, koukala jsem na šaty. Jsou vážně kráásný! :-) Určitě Ti budou moc slušet.. Nám má přijít oznámení dnes, tak se těším - za 90ks oznámení, 21ks pozvánek ke stolu a 10 vín chtějí 2590,-Kč, což ještě celkem jde... Baru, tak přeju, ať jsou prarodiče v pohodě a brzo se uzdraví!
Profilova fotka
Jéé, teď jsem si všimla, že máme krásnou stránku :-D
Profilova fotka
pavlí - tak to taky jde. Tak už se těšíš, ne? Já se hrozně na ráno těšila, byla jsem zvědavá, jak vypadají a jsesm fakt moc spokojená! ;-) Jani - ještě jednou jsem ti shlídla albíčko a tys měla všechny šaty krásný, fakt se mi moc líbí a nejvíc ty, co jsou na obrázku 10 a na druhém místě jsou ty nové. Jsou taky nááádherné! A pak se mi teda ještě líbily třetí a to ty, jak jsou pod prsama převázané a mají tam kytku, ty jsou zase úplně jiné, tak to je moje hitparáda! pavlí - a jak se máš při pátku?
Profilova fotka
Foogy, ty jsi Hanka? :-N ;-) No jo, těším ;-) A až budeme mít objednaný ty prstýnky, bude z těch nejdůležitějších věcí všechno za námi, začnu se možná těšit i na samotnou svatbu.. Zbytek už jsem schopná si zařídit sama, tak to nebude takový stres jako spoléhat na ostatní... Docela to jde.. Mám před sebou finanční zprávu, kterou musím zpracovat a moc se mi do ní nechce... :-x Jenže ji musím příští týden odevzdat 8-( Takže to dnes vidím na dlouhé sezení v práci... Co Ty?
Profilova fotka
pavlí - jojo, Hana ;-) No, to máš pravdu, prstýnky mě taky trošku děsí, když jsem v noci nemohla zabrat, tak jsem nad tím přemýšlela, že máme taky teda nejvyšší čas - takže příští týden jedeme na jeden den do Pragu a chci se juknout k tomu Rýdlovi. Protože Retofy i Rýdl má skoro stejné, u Retofy stojí 24.tis., u Rýdla 13.tis. Tak to je docela rozdíl, ne?? To se mi vyplatí si dojet do Pragu a my to máme i kousek. Já jsem v práci od 9 do 12, pak jdeme s milunkou na oběd a pak s mamkou na šatky, už se moc těším, mám dneska moooc hezký den :-D
Profilova fotka
Tak už si to snad budu pamatovat ;-) To máte dobrý, my to máme do Prahy 200km, vůbec to máme všechno daleko, ale zase je tu krásně ;-) Ale na prstýnky musíme min 50km dojet. Tady se vybrat nic nedá a ještě se na Tebe koukají, jako že co bys chtěla.. ]-( Včera jsme ty prstýnky ještě trochu probírali, tak máme vybraný ještě jeden od Retofů a jeden z Lucie Gold. V pondělí se vydáme na cestu a musíme je objednat, protože se obávám, že už je pozdě a nestihnou přijít.. Jéé, to se máš. Já jsem dnes i bez oběda, ale koupila jsem si jídlo do práce, tak budu průběžně zobat.. Tak ať něco vyberete, pak je musíš dát do alba... ;-)
Profilova fotka
jeee ted mi volali ze mam na poste prsteenky.....jupiiiii uz se tesim :) - po nedeli je dam do albicka Tak krasny den holky :)
Profilova fotka
pavlí - no, my to máme hodinku cesty, takže je to paráda a přítel tam pracovně jezdí 3x - 5x týdně, takže se to spojí. hele, mně říkali ve zlatnictví, že to trvá tak 3 týdny, takže ještě pohoda, ne? to se stihne, neboj!!! A který máš od Retofy? To by mě zajímalo! ;-)
Profilova fotka
Baru, to je dobře, že už je máte.. Hani, vybrali jsme 11 E, akorát lesklé

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?