Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Teď je otázka, ve kterých se ty cítíš sama lépe a krásnější?? Přece jen - nejdůležitější je tvůj pocit!! ;-)
Profilova fotka
Zkoušela jsem si oboje a v obou jsem se cítila moc dobře,nevím-ach jo!!!! :-| Ty sklenice jsem si nechala vypískovat od pana Moravce,koupila jsem je přes aukro jako aukci,ale má i www stránky www.ozdobnepiskovani.cz!!!!A stály jen 280 Kč. :-D
Profilova fotka
Já jsem teď přemýšlela o těch tričkách.. jen nevím, zda bych to zvládla sama doma :-N
Profilova fotka
takové věci jako sklenice a trička, atd. se dají využít i po svatbě.. sklenice na výročí, atd. no a trička třeba jako pyžamo :-D
lennnia: pyžamo neee, těch mám hodně, hader mám málo :-D Kde je ta Baruš? Že bych ji řekla, jaké se mi líbí ty šperky na ty Vánoce :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kami, já bych zase to tričko jako pyžamo brala :-D neboj, Barča přijde a zapíše si tě na seznam :-D :-D Mně by zajímalo, kde je vorllinka?? =-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju vám krásné ráno :-)
Leni, já už na seznamu jsem, hlásila jsem se hned po Tobě, ale ještě tam určitě nemá napsaný typ šperku ;-) :-D Tobě taky krásné ráno ;-)
Profilova fotka
Kami, no jooooo.. to je vlastně pravda :-D já zapomněla.. Jak se máte dneska? Já se chystám na úklid.. :-S
Profilova fotka
Jinak přeju Pavlínce, vše nejlepší k dnešnímu svátku x-)
Leni, a na focení kuchyně? :-D Já si jdu dneska zařídit délku šatů a začínáme rozdávat oznámení...Pro všechny to je veliké "překvapení" :-D a taky se zatím všem líbil námět oznámení, prý to je hezké a ptají se odkud to máme ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím návrat z víkendu, dnes bude divoký den..začnu umývat okna a odpoledne budeme s peťulou malovat naši budoucí kuchyň, to bude sranda :-D jinak už nám zbývá dorozdat jen pár kousků oznámení, uf, to zvaní je náročný, samá buchta, koláček, kafíčko, kořalička :-( Tento týden konečně objednám kytky a budu se těšit na příští týden, kdy jdu na zkoušku líčení :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky Luci - mně se víc líbí ty druhé, přijdou mi takové slavnostnější a jak tě znám z fotky, tak mi přijde, že k tobě i víc jdou....
Profilova fotka
AHojky holky :-) Luci já koukala na ty šatičky, tam mi se víc líbí ty druhé, ale to je tou vlečkou...ale záleží na tom, zda ty sama chceš tak dlouho vlečku nebo chceš raději bez vlečky... Jinak já se právě vrátila od doktora...byli jsme na ultrazvuku a super, i přítel byl nadšený a sama jsem dokonce poznala, co čekáme...je to kluk jak vyšitý :-D :-D a asi docela hladový, jelikož stále na nás otvíral pusinku, i doktor se divil, jak stále žvýká :-) a pořád sebou mele, párkrát za ten ultrazvuk mě i kopnul...
Profilova fotka
ahoj jani - jééé, to je krása! Tak bude kluk? A jaký bude jméno? luceku - nás to zvaní na svatbu taky čeká, musíme jet až do Ml. Boleslavi, to bude výlet!!! Ale hold se musí, no, je to slušnost. Nenaděláš nic..
Profilova fotka
Dobré ráno vám přeju,moc děkuju za vaše názory!!! :-) V pátek jsem si byla vyzvednout závoj a je překrásný,mám z něho radost...A byla jsem na zkoušce účesu a líčení-moc jsem se sama sobě líbila... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky.. Kami, jééééé.. já neměla čas a když už jsem měla, tak sem neměla fotky u sebe!! Ale zburcovala jsem teď T. a prý mi je hned pošle ;-) Nám taky zbývá rozdat už jen pár oznámení .. :) a mám aktualitku - prý nám přišly prstýnky!!!!!!!!! :-) Tak odpoledne si je zajdem vyzvednout - no, co vám budu povídat, jsem nedočkavá a napjatá! Mám obavy, aby nám sedly a byly podle obrázku.. :-N Lucíku, já se taky dneska vrhnu na okna - udělám kompletní úklid asi.. uff, to zase bude =-) ale radši uklízím, když jsem sama doma - mám na všechno klid! Jani, tak to je paráda - takhle na vás asi mluvil.. věděl, že se na něj koukáte, tak vás chtěl pozdravit :-D :-) to je pěkné, že tě i kopnul.. :-) a blahopřeju, že už víte, co to bude.. x-)
Profilova fotka
O oknech mi ani nemluvte,taky bych je měla umýt,ale tak se mi do toho nechce!!!!!!!!!!!! :-S Dneska jdu do práce až na dvanáct,ale okna mýt nebudu...
Profilova fotka
luci - jé a to sis pro něj byla v tom salonu Anelie? Škoda, že jsme se tam nepotkaly. A zkouška super, jo? To je dobře!!! Holky, tak mě s oknama přijede pomoct matinka moje
Profilova fotka
Luci, tak to je skvělý, že ti všechno tak krásně sluší a mám sama ze sebe radost.. počkej, až to všechno bude zkompletované v den D x-) Kami, už sem to poslala na mail :-)
Profilova fotka
Holky, já byla v sobotu celý den sama doma, přítel byl na voliši, vstávala jsem o půl 7, protože jdu v 5 na WC a už nemůžu usnout a až do 2 hodin do odpoledne jsem ležela na gauči a odpočívala. To byla paráda!!!!!!
Profilova fotka
Foogy bude to Filípek :-) Luci a máš fotečku závoje? Lenijj byla to paráda, se mi u toho chtělo aj plakat, ale udržela jsem se... Nám už zbývá taky pár oznámení a teď jsem volala ohledně prstýnků do konce týdnem budou hotové, tak snad...
Profilova fotka
Holky fakt super-budu mít rozpuštěné vlasy jen s malou korunkou a závoj-a k tomu lehké nalíčení (jen ještě nevím jestli vlnité nebo rovné),asi za ní půjdu ještě jednou,vyfotím se a pak to sem zkusím hodit a vy mi poradíte... :-D
Profilova fotka
Fotečku nemám,ale zkusím vyfotit a dát do alba.. Já jsem v tom salńu byla až kolem 18:00 :-( Škoda
Profilova fotka
Jé, holky, vy se máte, že už budete mít prstýnky. To mi je jedeme ve st nebo ve čt teprve vybírat do Prahy. Leni - a vy jste si je nakonec objednali v Humpolci? jani - jé, Filípek, krásný jméno. Já to chci vydržet a nechci vědět pohlaví dopředu, chci překvapení, ale nevím, jestli to vydržím ;-)
Profilova fotka
Luci, já budu mít asi vlnité vlasy, protože si je jinak žehlím.. i když svoje vlnité mám.. nevím, uvidím, co vlastně vymyslí moje kadeřnice :-) Jani, Filípek je krásné jméno.. a klidně si mohla aj plakat, v takových chvílích se vůbec nemusíš držet x-) Hani, paráda, takové lehárko - a proč ne? Já jsem se o víkendu taky válela a lenošila :-D
Profilova fotka
Jani,grutuluju k malému sportovci!!!!Nebo že by labužníkovi???Nebo třeba budoucí moderátor??? Filípek je moc hezké jméno!!!
Profilova fotka
Hani, jj v HU nakonec.. A co se týče pohlaví miminka - já bych to na jednu stranu chtěla vědět, abych si mohla kupovat výbavičku v té barvičce, atd. - ale na druhou stranu bych to taky chtěla jako překvapení.. :-) jenže já většinou takové věci nevydržím a chci to vědět.. :-D
Profilova fotka
Luci - my s mamkou o půl 6.... Naší mamce nesedla ta blondýnka, říkala, že je jak hokyně, že se to do toho salonu vůbec nehodí. Ale mi to bylo jedno. leni - a jak jsme si hezky odpočinuly, co? Viď?
Profilova fotka
teda holky, já nestíhám ani psát.. natož pak reagovat.. :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?