Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky hloupá otázka, na kolik vás asi přišlo půjčení šatů? Já jen abych byla trochu v obraze, jak se to pohybuje...
Profilova fotka
Už se těším až je obleču!!!!!!! :-D :-D :-D A paní prodavačka byla strašně milá a ochotná,to se hned líp nakupuje... Zítra jdu na zkoušku účesu a líčení,tak se mocka těším,vezmu si vínečko a budeme popíjet,česat,líčit a klábosit-jdu ke kadeřnici domů (je to kamarádka)!!!! :-D
Profilova fotka
Kristy, moje půjčovné je 5.300,-
Profilova fotka
Já mám půjčovné 7 tis.,ale mám v tom půjčení bot (nových),podvazek,punčošky samodržky,veškerou bižu a veškeré věci do vlasů,ozdoby a přízdoby na auta,bolerko nebo šálu,deštník...A to je asi všechno... :-D
Profilova fotka
Kristy, moje 4500,- a to šaty, závoj a bolerko
Profilova fotka
Já v tom teda mám šaty, závoj, bolerko, bižu..
Profilova fotka
Jo to jste úžasně akční...Já si to budu miüset vše sepsat, pojedeme do Hradce na víkend a musíme vše oběhat :-) Jinak si to neumím zatím moc představit; svatba je pro mě sci-fi. V životě jsem na žádné nebyla, tak si asi o víkendu pustíme svatbu na DVD, ať vím, co mám dělat :-D
Profilova fotka
Kristy, a co že jste se rozhodli, že budete mít svatbu tak daleko od domova? Neboj, to zvládneš! Když to zvládám já, tak už všichni :-D
Profilova fotka
ahoj kristi - juchů, další říjnová nevěsta mezi námi! Ahojky!!! Jé, holky, si taky musím koupit nějaké krásné bílé romantické spoďárky ;-) :-D
Profilova fotka
Nemue : 1. Jo já jsem původně Hradečák, mám tady rodiče. A byl to vlastně nápad přítele, docela mě tím potěšil. V Hradci studoval má Hradec moc rád, je to krásný město. 2. Na Chodsku se to hodně prožívá a na to já, ani přítel nejsme stavění. on je sice místní, ale spíš introvert. Tak asi tak... jinak svatbu jsme naplánovali při jedné cestě vlakem do Prahy...trochu jsme se nudili a pak se nám ten nápad začal líbit.
kristy - tak to mame stejny datum ;-) tak at to u rodicu klapne :-) holky, kde kupujete ty kalhotky bezešvé? ja jsem mela super od sloggi, ale uz jsem je dlouho nevidela, tak se koukamm po jine znacce pomalu...
Profilova fotka
Kristi - to zvládneš, já to taky zařizuju pár dní a dá se to, neboj!! Luciku - prosim tě a kde sis půjčovala ty šaty??? Někde v Jihlavě? Ptala jsem se, jestli v Jihlavě nevíte o nějakém pěkném salonu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristy, tak pak dej vědět, jak to dopadlo. Přeju jen samé pozitivní reakce ;-)
Profilova fotka
Holky, jdu se vzdělávat. Od 4 máme cca 2hodinový seminář na téma psaní projektů do programu Obnova a rozvoj venkova .. ;-) Takže zase zítra, papapa
Profilova fotka
pavlí - tak to máš dobrej program :-( :-p
Profilova fotka
Šaty mám přímo z Jihlavy ze svatebního salónu Anélie-skvělá paní,voní to tam sotva vejdeš,a je tam fakt příjemně,jsem jejich chodící reklama,ale protože jsem tam strašně spokojená... Já jsem ty kalhotky koupila v prodejně Sassa v Jihlavě...Ale jinak je mají i v Triumfu...
Profilova fotka
Já ty kalhotky koupila v obchodě Venuše - to vám však nijak nepomůže :-(
Profilova fotka
holky, pište něco, tak máme jubilejní stránku ;-)
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu, kristy, uvidíš, že vše zvládneš zařídit, taky jsem na začátku nevěděla a teď už to jde jak po másle (a to jsme se pro svatbu rozhodli až v květnu :-D Já jsem si koupila skvělý krajkový kalhotky v H&M 8-)
Profilova fotka
Teda, Luciku, to budeš muset ty krásný kalhotky ukázat a to nejen o svatební noci :-D
Profilova fotka
Lenni, to píšeš mně? Jsme tu dvě Lucky a nikdy nevím, komu ty vzkazy patří =-) Ale jestli je to pro me, tak píšu, že už jsem to nevydržela a měla je i na sobě..perfektnííí x-)
Profilova fotka
No já vás rozlišuju .. lucka.s = oslovuju "Luci" a ty luceka = oslovuju "Luciku" :-) takže ten vzkaz byl pro tebe ;-) tak to je paráda, že jsou perfektní !!!!!!!!! Já mám na takové akce nejradši hladké..
Profilova fotka
Je, no tak konečně poznám, kdo jsem, ani jsem si nevšimla :-( hlavně, že teď to vím :-) Mám k tomu i podprdu a je to společně kouzelnýýý, však to sama znáš.. všechno má každá z nás nej... x-)
Profilova fotka
Tak už jsem dorazila z posilovny...Já mám taky radši hladké než krajky,a miláček taky... :-D To víš Luciku,že každá máme to nejlepší a nejhezčí,a že budeme ty nejúžasnější nevěsty pod sluncem... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Luciku, mně se hrozně líbí krajkové anebo spíš hladké s ozdobou nějaké krajky.. př. 50% hladké a 50% krajkové, protože jsem upřímně nenarazila ještě na vyloženě spodní prádlo krajkové, které by mi sedlo, líbilo se a hlavně, které by mi taaaaak moc slušelo, že bych z něho byla paf :-N Každá z nás si myslíme, že budeme ta nej, ale my holky budeme všechny nej pro toho svého a pro ty své známé a hlavně aj samy pro sebe!!! a přitom všechny budeme neuvěřitelně krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) Luci, já ani nevím, co MP preferuje.. abych řekla pravdu, tak je mu jedna zda hladké či krajku.. jen když to nedá moc práci při sundávání :-D :-D
Profilova fotka
To máš teda Leni naprostou pravdu,já jsem to nechtěla dát tak moc najevo... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mě se taky líbí z 50 % krajka a z 50 % hladké,ale málokde mívají fakt hezké,které by perfektně sedlo...
Profilova fotka
Luci, no právě.. když mně se líbí spousta věcí, ale když to pak oblíknu, tak buď mi to nesedí tak, jak chci anebo se mi to ani oblečené nelíbí.. a to je problém.. já jsem docela vybíravá, co se týče spodního prádla :-) A klidně jsi to mohla říct tak jak to je.. a myslím, že nejsme jediné.. protože v tomhle jsou chlapi všichni stejní, nemám pravdu holky??? :-D :-D
Profilova fotka
Spodní prádlo musí perfektně sedět,ne odstávat,nebo někde něco nadbývat... ;-)
Profilova fotka
Lenni, máš recht ;-) hlavně když to jde lehce sundat, pak se jim líbí cokoliv :-D :-D :-D
Profilova fotka
Luci, no vidíš, aj Lucík s tím má zkušenosti :-D :-D já ty chlapy nechápu - chtějí krásu, ale zároveň aj praktičnost.. jako kdyby nevěděli, že tohle je "smrtelná" kombinace :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?