Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
holky, tak se tu mějte a pěknej víkend.. ;-)
Profilova fotka
ahojky holky, kdepak jste?
Profilova fotka
ahoj adélko :) jak se vede? Ty se tu taky ukážeš? :-D to víš, byl víkend tak je každý rozlítanej někde u příbuzných, atd. Co ty?? :-)
Profilova fotka
leni, ja dobry, objednala jsem ti saticky, dneska jsem vezla milacka na vlak do prace a zrovna jsem sla neco nakoupit do vybavy koupila jsem rucniky osusky a nadherne povleceni, na tom fakt ulitavam :-) takove nadherne s cervenymi kvety a na rubu jsou prouzky cerveno oranzovo bile a jen za 500 na dve postele.
Profilova fotka
áďo, tak to je super! :) já si budu s kámoškou objednávat taky nějaké věci přes net.. :) dneska jdu do školy už, ale jenom na jednu hodinu (dnes vyjímečně).. nj, další semestr už mi začal, ale je to v pohodě, protože mám výuku jen v pondělí a pak až v pátek jednu hodinu :-) ..tak se zatím holky mějte a koukejte psát, ať tu není mrtvo:) Pavli, co pracovní večírek? :-)
Profilova fotka
.. su domaaaaaa :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já se přes víkend na net skoro nedostanu, protože počítač okupuje můj drahý :-) Pamatuju na dobu, kdy jsem si kupovala věci do výbavy. To mi bylo asi 15 a kupovala mi to babička po částech, vždy něco k Ježíšku, k narozkám a k svátku a hodilo se to hned v 18., když jsem se stěhovala od našich do našeho podnájmu :-D Teď něco začíná odcházet a musí se kupovat nové :-D Já zatím nic neobjednávám a vlastně pořádně ani nekoukám. Zatím jsem se nedostala do té správné nálady, aby mě napadali barevné souvislosti a abych měla jasnou představu, jak by to mělo být, tak to zatím nehrotím. Večírek byl fajn. Začali jsme v 15.00 a skončili v 01.00 :-D :-D Ale bylo mi druhý den fajn. Ve třech lidech jsme vypili cca 4l vínka :-N
Profilova fotka
Pavli, tak to je docela dost, ale vínko mám taky moc ráda! :-) a ten čas je super.. takhle začít a skončit až ráno :-D Já budu objednávat příští týden s kamarádkou, protože jak už jsem spala, vdává se v srpnu, takže se podělíme i o poštovné :) ..já zase musím říct, že mne ta výbava pěkně štvala - místo nějaké hračky jsem od babičky dostala něco do výbavy, tohle jsem fakt tenkrát nesnášela.. Až teď postupem času jsem ráda, co všechno mám :-) ony to ty babičky moc dobře věděj, jak to chodí :-) :-)
Profilova fotka
Když je dobrá parta, tak se to pije jako voda ;-) Tak to máš dobré, každá ušetřená kačka se hodí ;-) Já byla ráda. Sama jsem si to chodila vybírat :-D Nakonec se k tomu přidali i naši, a když jsem se stěhovala, tak už jsme kupovali jen spotřebiče :-D :-D Ono je líp kupovat po troškách, než sestřenka, která to kupovala vše najednou a byla to velká částka Holky, máte už nějaký rozpočet nebo nějaké maximum, do kterého se chcete vejít? My to vidíme tak na 30tis, ale nevíme, zda je to reálné :-N
Profilova fotka
Pavli, u nás to je tak, že naši nám zaplatí hostinu s ubytováním komplet - tedy napůl s přítelovými rodiči, takže ono to jednu stranu vyjde cca na 20.000,- asi.. my jsme to ještě až tolik neřešili, bylo to tenkrát když jsme kalkulovali cenu za ubytování.. a počítáme tak cca 1000,-/osoba na hostině..
Profilova fotka
Pavli my bychom se velmi radi vesli tak do 50 tis. ale mame 85 svatebcanu, tak nevim... mozna ale jo, ubytovani resit totiz nemusime
Profilova fotka
.. my právě budeme všichni spát společně nad restaurací, takže bude drahá jak hostina, tak ubytování.. pak cukroví a víno - tohle budou největší výdaje!! a to budeme mít cca 46 lidí.. Jak se vede Áďo? Nám dneska řekli, že jak nesplníme do 15.května studijní povinnosti, tak budeme mít státnice až v prosinci nejdřív.. :-( snad mne to nepostihne.. :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
jejej, snad ne, leni, neboj se uvidis, ze to bude dobry. Ja jsem dneska mela docela plodny den z patologie 1,1,5 takze vazne uspech ale tu basu pry pocitat nebude,tak nevim :-) ja dneska domlouvam hudbu, zitra tvrz,kde bude hostina,tak prosim na me myslete holky,protoze se bojim,ze uz nebude volno :-(. My budeme mit docela levnou hostinu,protoze si muzeme prinest vlastni jidlo piti, jenomze ty autobusy :-) ktere povezou svatebcany na svatbu taky neco stoji :-)
Profilova fotka
ahoj holky, adélko držím teda pěsti, aby vám všechno vyšlo! :-) my si budeme na hostinu moct přinést víno.. :-) a gratuluju k hezkým známkám - teda obor patologie, tímhle směrem bych se asi fakt nedala.. :-N
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem volala na tvrz a ten termin, co chceme je uz zamluveny, takze bud hledat jinde a neboposuneme svatbu o tyden
Profilova fotka
to je škoda áďo.. :-( my jsme taky posouvali termín svatby.. taky kvůli hostině.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nás bude nejvíc 20, chceme fakt malou svadbu. Jsme spolu už dlouho a nechceme to přehánět ;-) Naši to chtějí celé zaplatit s tím, že nějakou část zaplatí Michalovi rodiče. My bychom to chtěli udělat na třetiny, což si myslím, že je fér, ale naši zatím nechtějí slyšet, tak to asi bude boj :-D My ještě nevíme, kde to bude, tak ani nevím, jestli si budeme moci něco přinést nebo ne a jak moc si můžeme vymýšlet. U nás to totiž nebude ani knedlíčková polévka (nejím já ;-) ) ani svíčková (nejí polovina Míšovi rodiny), nejspíš to bude kuřecí maso a k tomu nějaká příloha a bude a na polévku vývar s nudlemi ;-) Ale co vím určitě, že pokud na termín svatby budou mít někde plno, tak radši hostinu přestěhuju jinam, než abych měnila datum svatby - to je pro mě nebo teda pro nás zásadní :-) Ježku Adélko, co to studuješ? Patalogie, no fuj, to bych se skácela hned ve dveřích :-N Leni, to máš co dělat, ale pak zase budeš mít volno a klid na plánování svatby ;-) Ale mě se to mluví, že? :-D
Profilova fotka
Pavli, máte to dobře vymyšlený a myslím, že i spravedlivě :) U nás zase byl problém v tom, že v okolí není moc restaurací i s ubytováním cca pro 50lidí a za nějakou normální cenu, proto jsme radši změnili termín.. Já si na jednu stranu říkám, jak už chci mít školu za sebou, ale na druhou stranu nechci!! Já su na ni šťastná a moc spokojená! Ale ten konec musí jednou přijít.. :-N
Ahojda, můžu se přidat? Svatbu máme 24.října :-)
Profilova fotka
ahojky treisi, jasne vitame te u nas :-)
adelka89:děkuju ;-)
Profilova fotka
ahojky treisi, to víš, že se můžeš přidat.. koukám, že termín máte týden po nás :-)
lennnia: ten náš termín ale tady asi nemá nikdo,že? :-D Holky máte některá svatbu v bordo v barvě? Mám na víc 50pytlíčků na mandle nebo dárky ale jsou malý. Až mi příjdou tak hned dám fotku do alba
Profilova fotka
treisi, váš termín tu zatím nikdo nemá.. a barvu svatby máme ve světle růžové, takže bordo nee.. bohužel.. ale on se třeba někdo najde, kdo to koupí anebo zkoušela si to dávat do bazaru tady??
lennnia:ještě ne,než to příjde tak je čas,bylo balení po 100 a já potřebuju jen půlku :-)
lennnia:kolik tě stály ty zapínací špendlíky? Potřebuju jen orientační cenu,teď dělám vývazky a nechci to na normální špendlík,na ségřené svatbě jsem se tím píchla a není to moc příjemný
Profilova fotka
tresi, my mame taky svatbu ve svetle ruzove :-), holky za chvilku si budu volat s milackem na skypu, snad se domluvime na tom terminu,abych to mohla jeste dnes vecer zarezervovat. :-( mam strach... mozna se budu muset presunout do zarijovek :-)nene to bych neudelala vas mam mooooc rada
chjo,budu brzo končit,přítel jede zítra na 3dny pracovat do Jeseníků tak mám depku :-(
Profilova fotka
treisi, jestli ti to trosku pomuze, ja jsem bez pritele cely tyden a kazdy...
adelka89:jakto :-( Alespoň v tom nejsem sama,teda asi mě to zabije v pondělí pokud pojede i příští týden...zrovna budeme mít 3. výročí

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?