Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Klidně bys mohla být, jestli umíš radit :-D :-D
Profilova fotka
radit umím.. ale v tomhle asi nee.. :-N :-(
Profilova fotka
Pavli dekuju za pochvalu satu, porad se rozmyslim, jestli ano nebo ne ... ale asi stejne objednam tyto,jenom v bile barve .-)
Profilova fotka
:-D .. šatů je spousta a je to těžké vybírání... Já se na to vrhnu až někdy.. Vůbec se mi do toho nechce, navíc nesnáším zkoušení čehokoliv, ať už to jsou boty, kalhoty nebo šaty... Myslím, že zkusím dvoje a pak jim uteču :-N Nakonec se vdám na pláži v plavkách a bude :-D
Profilova fotka
Pavli i tak by to slo :-D ja taky nerada zkousim cokoli, nebavi me ta nekupni horecka. V patek jdu zkouset saty,ale uz to vidim,ze vyzkousim par a bude :-)
Profilova fotka
holky já jsem se zase na zkoušení docela těšíla, ale popravdě po těch dvou hodinách, už jsem taky odmítla další zkoušení šatů, takže jsem se rozhodovala mezi těmi, co už jsem měla odzkoušené.. ..joo, taková svatba na pláži - to musí být nádhera x-)
Profilova fotka
leni pavli, svatba na plai musi byt opravdu nadherna,ale asi bych to nechtela. Mym snem je byt princeznou a mit kolem sebe fůůru skvelych lidi a to se mi snad vyplni :)
Profilova fotka
adélko, tak s tebou musím jen souhlasit.. mým přáním je přesně to stejné.. ale na druhou stranu by to nemuselo být špatné - písek, pláž, krásné moře, palmy, azuro, .. atd. :-) ..holky, já včera koupila další věcičky ve švadlence (na podvazek).. :-)
Profilova fotka
Souhlasím s Vámi, taky chci být za princeznu (nic tak drahého už mít na sobě asi nebudu ;-) ), ale to teplo a moře by nebylo marný.. A hlavně dostat všechny ty lidi do tepla s námi, to už by bylo dost komplikované :-D Karta se obrátila. Můj drahý vezl včera svou maminku do nemocnice na vyšetření do 40km vzdáleného Náchoda a tak přijel trochu naočkovanej. Mamka se ho ptala, zda to nechceme mít v jedné restauraci s vyhlídkou a kousek od tamtud je i kaple, takže bychom se mohli vzít tam a prý co si o tom myslím.. :-D :-D Tak jsem mu řekla, že si o tom nemyslím nic a řešit to začnu až bude správná doba a že bychom měli změnit téma ]-( Tak z toho byl trochu vedle :-D :-D Než jsem včera odcházela z práce, tak jsem tady koukala do jednoho alba, kde svatba proběhla na Mauriciu - úžasné prostředí
Profilova fotka
Pavli, ty Michalovi dáváš kapky, ale aspoň se mu otevřou oči :-) Jsem se musela smát, jak si psala, že si mu odpověděla, že to začneš řešit, až bude správná doba - tohle přesně jsem já taky Tomášovi řekla :-D Oni to pochopí sami chlapi, až budou ONI něco shánět a někdo jim řekne, že je obsazeno, že už něco mají nebo že je pozdě!! Jj, ty fotky ze svatby na Mauriciu jsem taky viděla ;-)
Profilova fotka
Leni, ono to ani jinak nejde. Však to znáš sama ;-) Teď ho nechám, ať se v tom plácá. Já si budu pomalu zjišťovat a přidávat do alba nápady. Ono se to pak bude hodit :-) Ale doma budu dělat mrtvého brouka.. V červnu se vdává moje setřenka, tak aspoň budu mít šanci pár věcí okouknout :-)
Profilova fotka
Úplně vím, o čem mluvíš.. :-) Mně se vdává v srpnu kamarádka (jdu jí za svědka a ona mně), takže taky pár věcí omrknu ;-) těším se na její svatbu, na ty přípravy, atd.
Článek se načítá
Profilova fotka
Teď jsem byla na obědě s kolegy a jeden mi nabídl, že mi na svatbě zahraje a zadarmo :-) :-) Je to zlatíčko. Takový všeuměl, vystudoval herectví, skládá pro náš festival muziku, hraje s ochotníkama a ještě to režíruje a u nás zajišťuje kulturu - hrozně prima kluk Problém je, že to teď Michalovi nemůžu říct, protože by mi řekl, že zase myslím jen na tu svatbu.. ]-( Chjo, občas mám chuť mu ublížit :-(
Profilova fotka
Pavli, tak to nee.. normálně mu to řekni, to bude dobrý, uvidíš.. Třeba že máš možnost mít hudbu na svatbě zadarmo, ale že záleží na Michalovi - kdy to bude chtít zařizovat, jestli se toho třeba ujme sám, atd. ..uvidíš, co ti odpoví a třeba naopak tě překvapí :-)
Profilova fotka
Leni, myslím, že nepřekvapí. Dopoledne jsme byli objednat podlahu do kuchyně a už jsme měli vybranou barvu. Měli jsme chvíli, než přišel prodavač, který by to s námi sepsal, tak Michal koukal ještě na jiný barvy. Nakonec si vybíral mezi dvěma barvami a pak vybral tu druhou. Když se mě ptal, jestli ještě něco nechceme, tak jsem řekla že ne a že potřebuju jet do práce.. V autě jsem si vyslechla, jak nic do toho bytu nechci zařizovat, jak mě to nebaví, a že bych furt jenom řešila tu svatbu.. 8-( No prostě zabít málo :-S Takže když mu teď řeknu o té hudbě, tak ho v tom jen utvrdím a to já, paličák, nechci ]-(
Profilova fotka
Pavli - tohle je můj příběh!! Fakt mi mluvíš z duše!! U nás to bylo úúúúúplně to stejné, a to nekecám! Tomáš taky řešil nábytek do obýváku a ložnice.. barvu na vymalování obýváku a kuchyně, a nakonec mi řekl, že mne to nezajímá, že se starám jen o svatbu na kterou je stejně dost času ale na zařizování bytu ne, to se musí udělat co nejdřív.. taky jsme se kvůli tomu DOST pohádali :-( u nás to fakt bylo úplně stejné :-N přitom já chtěla zařídit jen to nejdůležitější (hudbu, hostinu, ubytování, fotograf, kameraman).. ale vyslechla jsem si to stejné :-N
Profilova fotka
To jsme to teda dopracovaly, co? :-) :-( Ty jsi aspoň něco vybojovala. Víš co mám já? Zamluvenej termín na matrice a to je všechno!! Já se opravdu snažím mu maximálně vyhovět, protože i já chci mít hotovej byt, ale pak se bude dělat zahrada a pak zas něco.. Vždycky je co dělat a bude to tak pořád. Jenže on vidí jen ten byt a nic okolo. Já se snažím vyhovět, ale on? Neustoupí ani o krok a vážně mě to štve.. ]-( Dneska v tom autě jsem měla chuť po něm ten prstýnek hodit. Místo toho zase máme tichou domácnost. Ještě že příští víkend přijede kámoška z Prahy, aspoň přijdu na jiný myšlenky..
Profilova fotka
Já jsem mu řekla na rovinu, že květen a půlku června na svatbu nebudu mít ani pomyšlení, protože budu mít zkoušky a budu se učit na státnice, které mám začátkem června!! A že pokud chce začít řešit svatbu až o prázdninách, tak že si bude muset sehnat jinou nevěstu.. Donutila jsem ho, aby zkusil i sám něco zařídit a jak právě zjistil, že když jsme ještě před Vánocema byli shánět restauraci a pán nám řekl, že na listopad má obsazeno!! tak najednou změnil názor.. Je pravda, že zase to teďka je v takovém útlumu ty přípravy, ale to je tím, že to nejdůležitější máme zařízené.. Možná nám pomohla i ta moje kamarádka, protože oni taky zařizovali a ptali se a taky málem nesehnali hudbu, takže Tomáš viděl, že to asi není taková sranda a že se to doopravdy musí zařizovat dopředu, pokud si chceš vybírat TY a nebrat jen to, co je nebo co zbylo.. Každopádně držím pěsti a s tvou sestřenicí se nemůžete o tom pobavit? Aby i Michal viděl, že to fakt nejde zařizovat až na poslední chvíli..
Profilova fotka
Se sestřenkou by to možná šlo. Asi za 3 týdny by nás měli navštívit, tak uvidíme. Možná do té doby doděláme ten byt, tak bude třeba chvíli klid. Mě to chvílema přijde, jako kdyby to tou žádostí pro Michala haslo a začne to řešit až týden před. No nechám to teď spát, stejně s ním momentálně nic nehne a já ani nemám po tom dnešku chuť s ním mluvit... Moc Ti děkuju za podporu! Snáší se to líp, když v tom člověk není sám. Co Adélka, žije ještě?
Profilova fotka
Pavli, vždyť já na tom byla úplně stejně, takže vím, jaké to je.. Stejně jako ty si teďka psala, že ti přijde, jako kdyby to žádostí haslo - tak to sem si taky myslela!! Neděkuj přeci.. ;-) Adélka určitě žije, ale za chvíli nám napíše, že jsme řešily něco my dvě, tak nechtěla zasahovat do diskuze ]-( Ale vím, že chodí do diskuse "nevěsty maturantky", takže se nám možná na chvíli zatoulala tam :-( :-N
Profilova fotka
Víc hlav víc ví a třeba má Áďa jiné nebo stejné zkušenosti, takže by zasahovat rozhodně měla :-D :-D
Profilova fotka
já vím.. ale víš, jak nám to minule napsala :-D ]-(
Profilova fotka
Jojo, vzpomínám si.. :-N No nic, za chvíli jdu dom. Udělám si zlehka prodloužené odpoledne. Mám doma hromadu práce a žehlení, tak se na to musím dneska vrhnout, ať to trochu zmizí :-D
Profilova fotka
Pavli, tak vzhůru do domácích prací.. :-N měj se hezky a taky trochu relaxuj.. já dneska budu - večer jdu ven (na bowling) - jupíííí :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám přiblížil víkend. Hurá. Já jsem se teď vrátila z 3hodinovýho jednání a mám hlavu jak pátrací balón 8-( No, ale už dnes pracovat nebudu. Máme tady v kanceláři od 15:00 mejdan, tak jdu připravovat nějaký ňamky a skočím do vinotéky pro nějaké dobré moravské vínko :-D :-D Tak Vám přeju krásný víkend :-D
Profilova fotka
Ahoj Pavli, téda, vy tam máte nějaký mecheche.. :) Povídej.. někdo slaví narozky nebo nějaký povýšení? :-) Tak moravská vínka jsou mooooc dobrá, vím o čem mluvit.. :-D Včerejší bowling byl parádní, akorát mne bolí palec :-D Holky, hezkej víkend a ty si Pavli užij mejdan!! ;-)
Profilova fotka
Ahoojky holky, takze za par minut poslu objednavku na saticky, do 3 tydnu budou mozna doma, uz se tesim az vam budu moci sdelit sve pocity :)
Profilova fotka
Ahoj Adélko, tak to je paráda!! Už se těším, až povykládáš své dojmy!! :-)
Profilova fotka
:) jj leni, to ja taky :-) co ta zkouska, co jsi mela delat? Mas ji nejak odlozenou, nebo uz probehla?:)
Profilova fotka
proběhne příští sobotu.. měla jsem jít po plese, ale nešla jsem, takže jdu na další možný termín, tj. 21.2.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?