Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Chara - vyvazky jsou takova ta maslicka se kterou se upevnuje myrta svatebcanum ;) Klid, ja to taky netusila, kdyz jsem poprve vlezla na beremko :-D Jity, to by mohlo byt hezke, jen to nejak pekne naaranzovat :-) Ja se priznam, ze vse co se tyce dekorace, neni moje silna stranka... doufam, ze mi s tim kamaradky a segra trosku pomuzou. Ja ladim vse do smetanove, sampan, kremove, vanilkove... proste v tehle svetlych odstinech.
Profilova fotka
Jito - presne to jsem potrebovala slyset. Zkusim tedy nejake salony. Porad ale mam touhu mit saty svoje - tak nevim nevim. Hlavne uz na sebe musim neco navliknout, at vubec vidim jak jsem na tom s korzetem ja. Kolik je tak pujcovne satu? Odkud mate boty?
Ahoj holky!! Nebyla jsem tu asi milion let, si na mě ani nepamatujete, co? :-p :-D :-D :-D Kolem mě ta svatba teď tak šumí, že to ani nevnímam, že se blíží :-N - až teď jsme byli na víkend u našich a tam se to řeší, tak se mi to zas připomělo - my máme teď trošku jiný "starosti" (jen v tom nejlepším slova smyslu) - povedlo se nám "zadělat" si na miminko, takže se budu vdávat těhu, toho 18.října budu tak kolem 3. měsíce - takže z celý svatby myslim dnem nocí jenom na šaty - že budu muset měnit a čert ví, jestli nějaký budou :-( :-( , potřebuju šampaň, už k nim mam boty a doplňky :-(...
Stania moc gratuluju, to je super zpráva ;-) Já jsem ve 3.měsíci ještě vůbec neměla žádné břicho, každý je sice jiný, ale myslím, že se nemusíš děsit ;-)
Profilova fotka
Stania - taky gratuluju x-) Jak pise Mesulka, v tom 3. mesici jeste nebudes enormni, to minibrisko pod normalni saty schovas ;) Ja jsem mela asi do 16. tydne jen takovy vetsi spek, az pak to zacalo byt poradne videt. A je to i dobry, ze kolem 3.m uz nejspis pominou ranni nevolnosti, ktere z pocatku tehu byvaji. Hlavne zadny stres, to by se miminku nelibilo x-) Chara - pujcovne satu stoji vsude jinak, ja jsem na severni morave nasla cca od 4tisic do 10tisic... Cim drazsi tim pochopitelne krasnejsi saty a novejsi kolekce atd... Moje budou stat 9 :-p Ale v Praze to pry je i kolem 15tis, co jsem se tady docetla.
ahoj holky, Stani, má velká gratulace. My se taky snažíme, ale pořád nic. Sestřenka se teď vdávala a je te 4-5 měsíc, a vůbec nešlo nic vidět. Tak v klídku :-D Já mám šaty za 10 000,-- ale jsou i levnější, ale jak psala Lucija, čím hezčí tím víc zaplatíš, ale myslím, že v ten den už se tolik utratí, že to nemá cenu ani řešit :-D Char..já botky zatím nemám, už jsem jich vyzkoušela snad milión, ale buď nemají číslo nebo jsou nepohodlné. Tak zmatím. Jinak jsem začala balit sádrové srdíčka, které budou součástí výzdoby, je to pěkna makačka. my stále nemáme oznamko, krabičky na koláče, nic pro ženicha atd...... :-S
stania: také se přidávám ke gratulacím..jinak je to hruza jak se to blíží..já uz jen necele dva mesice..nejvic se bojim az odesleme oznameni..holt je poslu az nekdy v zari.. prstynky uz jsou zajistene..prijdou na zacatku zari:-) no a pry jelikoz jsem byla hodna, tak mi milacek udelal prekvapeni a nechal mi na mem prstynku diamantik :-) nikdy jsem moc sperku nenosila, takze ted jsem z toho dost vyvalena =-) ale doufám že si zvyknu :-D krabičky na výslužky taky nemám..kravatu taky ne..no asi mě trefí..musím všechno sehnat než se to dozví okolí, aby mě pak nenervovali :-)
Profilova fotka
Piste sem co vsechno jeste nemate - at jsem klidnejsi. stejne je to super adiktivni pokec s Vama. Fakt diky.
Charo my nemáme ještě věcí...chlap nemá ještě vůbec nic na sebe, nemám domluvenou kytku, nemáme domluvené menu na hostině, nemáme ještě sepsané papíry na matrice, nemáme zaplacený poplatek, já nemám bižu, punčochy, náš prcek nemá oblečení ani boty, zítra jdu na zkoušku ke kosmetičce, jestli se mi to nebude líbit, tak nemám ani kosmetičku...to je snad dost, ne :-N :-N :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem dneska jenom na skok,musím vás po dovolené dočíst.Musím letět na matriku,vypadá to že nám asi změní místo obřadu,tak mám nervy,že budu muset měnit oznamko.Moc toho nepište,at nemusím tolik dočítat. 8-)
Já se vždy uklidním, když si přečtu co ještě nemáte ;-) ,jsem ráda, že v tom nejsem sama, pořád některé věci odsouvám. Už se vidím, jak pak budu plašit s tím, že nestíhám a zařizovat vše na poslední chvíli. Jinak přesně za dva měsíce už budu touhle dobou paní :-) :-) .
Profilova fotka
jity.... tak ja budu za dva mesice touhle dobou pani uz tak hodinu a pul... vcera jsme se byli podivat na misto, kde bychom se mohli s muzem fotit, nakonec jsem to vymyslela tak, ze bychom se jeli fotit uz dopoledne (obrad mame az ve dve), aby tam potom nebyl takovy prostoj a jelo se rovnou do hospody... to ale znamena ukecat fotografa, aby prijel hned rano (je z Ceskych Budejovic, tak doufam, ze vubec bude ochotny dojet), zmenit zacatek rautu v hospode, nejak to zaridit, aby uz od rana byl nekdo u nas na baraku a hlidal to tam, kdyz se my budeme fotit, domluvit kadernici uz na sedmou rano, protoze v devet chceme vyjet... no proste vsechno je zase vzhuru nohama a ja musim vsechno domluvit odznova... jinak objednany muzuv prstynek mu byl velky, tak jsme ho museli poslat zpatky... druzicky mi porad nedodaly miry, tak nemuzu objednat saty... saticky, co jsem chtela na malou druzicku, uz nemaji v jeji velikosti... a do toho se mi skoro kazdou noc zda o svatbe, akorat je to pokazdy s jinym prusvihem, to se teda lisi... jo a taky to siiiiilene utika, je to bes.... a dneska vecer jdu ke svadlene na zkousku upravenych satu, jsem dost macata, tak se desim toho, jak v tom budu vypadat :-( :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem zpátky.Oznámení musíme změnit.Změnili nám místo obředu.Rekonstrukce se nekoná.Jsem naštvanáááá. ]-(
Profilova fotka
Holky..... tak se sd vami musim podelit, byla jsem vcera u svadleny pro upravene saty, poprve me do toho se svagrovou poradne zasnerovaly, provedly jsme to se vsi paradou, boty, spodnicka, zavoj, ja z toho vubec nechtela ven, byla jsem krasna!!!! Tenhle pocit teda jsem dlouho nezazila, ja mela takovou radost, ze jsem to normalne obrecela... jsou takovy tlustsi, takze to pro me bylo stresujici, ta predstava, ze budu nevesta-velryba-obluda... ale ja budu pritom krasavice, hura!!!! jinak amel.... tak mas sanci najit si jeste jine misto, nenech si zkazit naladu a vas den. :o)
ahojte, tak my nemáme taky skoro nic: bižu, punčochy, kosmetičku, oblek, boty, košili, kravatu, oznamko, dekorace taky chybí atd. atd. cab...určo budeš krásná ;-)
Profilova fotka
Chara - my hlavne jeste porad nemame vyrizene papiry pro muze... On se na to uplne vyflakl... :-p
Cab a počkej až k tomu budeš ještě načesaná a namalovaná, ženichovi, potom polezou oči s důlku a všem ostatním taky :-) :-) Jinak nemáme, košili a kravatu, dekoraci, sestavené svatební menu, kosmetičku, vybranou kytici, vybraný svatební dort, zajištěnou hudbu do kostela,nevíme jak ozdobíme auta a dál mě nic nenapadá, ale myslím, že to není vše, na něco jsem jistě zapomněla
Profilova fotka
Tak holky zaplatí nám to oznámení,že prej to byla administrativní chyba.
Profilova fotka
amelie - to je super zprava Luci - papiry jsou v pohode - hlavne z Francie privezt vsechno co potrebuje. Uz jsi kontkaktovala matriku tam u Vas? Podle me se to da vyridit dost rychle. Me to samotnou prekvapilo. A hlavne jsem stastna, ze nemusime mit tlumocnika u obradu. A ze nemusime mit od cervence vypis z cizinecke policie pro chlapy je take super! Jito - hudbu do kostela take jeste nemame. Me by se moc libila kytarova mse - musim oslovit kamose, jak to vidi... Klasika varhany neeeeeeeeeeee. Cab - je super, ze se citis krasna v satech. Zavidim. Ja ten pocit moc chci mit taky! Nunukrtek - tyyyy jo - kravata pro chlapa - ja na to uplne zapomnela. Musi ladit k satum, ktery jeste nemam - tak to je dobry:-) Kytku taky nevim. Dotaz: Jaky budete mit parfem? A jakou kabelku jestli ano?
Profilova fotka
Chara - Fakt to mate v pohode??? Ty nase papiry jsou asi komplikovanejsi... na matrice jsme byli hned na zacatku. Tam po nem chteli potvrzeni o zpusobilosti. Tak jsme kontaktovali fr. ambasadu, ze nam to zaridi, dala nam seznam papiru, ktere ale od nas chce, muj drahy dal vse dohromady, ale na jeden zapomnel - certifikat o fr. narodnosti, po mesici se probral ;) zjistil, ze o ten papir musi jit pozadat na soud, kde po nem pro zmenu chteli kopie rodnych listu rodicu, o ty se muselo zadat tam kde se rodice narodili, takze dalsi zdrzovacka, to cele trvalo mesic, nakonec to na tu ambasadu vsechno poslal, a odtama to putovalo na nasi radnici, ve meste kde bydlime, kde to muselo byt 10 dni vyveseno, pani z ambasady si s tim posilanim dala pekne nacas. Ted je to nekde na ceste k ni... A kdy to k ni dorazi, kdy nam to posle a jeste to musime nechat prelozit...a pak teprve odnest zpet na matriku... To vse kvuli tomu potvrzeni o zpusobilosti :-N A tlumocnika my musime mit, jakto ze vy ne? =-) Kabelka nebude, parfem muj obvykly... :) Cab - to je super s tema satickama x-) Amel - jeste ze jste je uz nemeli rozeslane :-N
ahojte, Char..kratava ladit nemusí vůbec, jak jsem se dozvěděla od chlapa :-D svatbu máme do zelenkavé barvička a já chtěla, aby měl zelenkavou košili nebo aspoň kravatu. Poslal mě někam.... :-D že nebude jak vodník česílko Tak bude mít bílou košili a bílou kravatu, která možná bude jemně vyšívaná stříbrem. Prostě klasika, je klasika. A asi má i pravdu :-D Jity- my taky ještě nemáme hudbu do kostela a hlavně ani jednu hoďku nauky :-N Holky, tak strašně to utíkááááááá až hrůza Jinak parfém asi Gautier (či jak se to píše) a nebo Dior, ty já hrozně ráda. A kabelečku mám v albu. Je vyfocená s polštářkem na prstýnky, když tak jukni, jsou na ní kamínky. Jo a jedním slovem schrnu ZMAAAATTTTTÍÍÍÍÍÍÍMMMMMMM MĚJTE SE HEZOUČKY
Profilova fotka
Holky klid, to se musi stihnout... ja chtela potvrdit od fotografa, ze s nami pocita a je to bez odpovedi... skoromuzuv snubak mu byl velky, tak se poslal zpet do USA, aby poaslali mensi, zatim nic... saty pro druzicky se jeste ani nezacaly sit... kytky ani dort nemam objednane... dodelavky na baraku se nestihaji... ja jsem z toho nervozni a tim padem protivna na chlapa.... proste idealni rozpolozeni na svatbu!!!!!!!!!!!!!! ]-(
Profilova fotka
luci: Francouzi jsou byro max! Anglicani uplne brkacka kdyz to tak vidim. Nemusime mit tlumocnika, protoze knez rozumi anglicky a bude obrad stridave obema jazyky. Take je na cirkvevnich svatbach super, ze se nemusi matrice platit poplatek 2000 Kc za oddani s cizincem. Tak to aspon utratim jinak. Ja nevim, jak se stihnu zorganizovat, kdyz v 11 h mame obed s nejuzsi rodinou a pak od 13:30 uz foceni na place. Jak dlouho Vam bude trvat se obleknout, namalovat a ucesat? Asi to dopadne, ze pujdu uz namalovana a ucesana na ten obed a pak se jen prevleknu. Romantika prekvapeni nikde Nunu - Ty me vzdycky hrozne rozesmejes. Diky moc
Profilova fotka
my nemáme: např. sv. oznámení (zatím nápad není dotažen do konce), ušité šaty pro nevěstu (bude teprve první zkouška u švadleny, ikdyž to jsem to začala řešit včas), boty pro ženicha a nevěstu, 2. fotografka se mi neozývá (a zrovna tu jsme chtěli), čeká nás vyřízení matriky (za deset dnů), čeká nás ještě asi 5 sezení u faráře (dojíždíme do jinýho města, cca 150km) budeme vyřizovat prstýnky v září bychom měli začít při práci oba studovat, v práci dokončuju 2 projekty, potřebovala bych měsíc klídeček, moře, hory, mozek zahodit ;-) :-p
Profilova fotka
Holky to se stihne!!!! Casu je jeste dost x-) My jsme meli krizi asi pred mesicem, denne hadky o svatbe... nastesti uz je to jakz takz pryc... Chara - ja doufam, ze budu hotova do 2hodin, maximalne. Hodku vlasy hodku liceni. Jak vy to mate, kdy mate vlastne obrad???
Profilova fotka
Ahoj! Tak vám jdu po dlouhé době zvědnout náladu výčtem všeho, co ještě nemáme my: oznámení šaty pro nevěstu (v úterý se jdu mrknout na návrh a vybrat látku) boty pro nevěstu i ženicha 1. fotografa - kamarád, zařizuje se nebyli jsme na matrice domluva s reverendem na podobě obřadu můj účes, moje líčení, šperky, vějíř, klobouk... sv. koláčky atd., atd. Ale jsme rádi, že máme místo na obřad i na hostinu, že máme oddávajícího, svědky a kapelu... ostatní se snad už nějak poddá ;-) Takže hlavu vzhůru!
Profilova fotka
Jo a dneska jsem našla svůj rodný list a skákala jsem do stropu radostí, že se můžu vdávat... Takže klídek :-)))
Holky hned jsem klidnější, když vím, že v tom nejsem sama :-D Včera jsem byla na zkoušce líčení. No ještě že jsem šla, protože kdyby mě takto nalíčila poprvé ve svatební den, tak mě asi hned odvezou ]-( Jsem taková bledá s modrýma očima, říkala jsem jí, že nechci žádnou divočinu, protože se skoro vůbec nelíčím, tak ať pak nejsem někdo úplně jiný, prostě jen nějaké decentní líčení, jako by to vypadalo, že skoro nalíčená vůbec nejsem :-D No a ona mi dala tmavě modré stíny nahoře i dole a sytě rudou rtěnku :-S Takže si to představte, vypadala jsem jak nějaká lehká dívka (slušně řečeno :-) ), místo očí jsem měla dvě obrovské zvýrazněné modré koule a ty rty...no fakt jak magor :-D Hlavně že jsem říkala žádná divočina ;-) A ještě se pak divila, když jsem jí řekla, že ty rty mám teda opravdu hooooodně výrazné, tak prý aby mi vynikly na fotkách a nebyla jsem nevýrazná a že je to teď moderní :-D :-D :-D Takže tak jsem dopadla :-)
Profilova fotka
mesulka: Neděs mě! To je přesně ten důvod, proč mě asi bude líčit kamarádka, nebo to nějak sfouknu sama. Děsí mě představa hledání vizážistky, která mi rozumí - hlavně protože tuším, že bych prošla přes několik, které by mě zmalovaly jak k...u, a to bych asi nevydejchala... A jak to nakonec dopadlo? Nalíčila Ti pak něco jemnějšího, nebo hledáš jinou?
Profilova fotka
mesu.... ja mam na vizazistku zatim jen kontakt a myslela jsem, ze tak dva, maximalne tri tydny pred svatbou za ni zajdu, zkusime to a bude... nenapadlo me, ze by to mohl byt des a musela bych hledat nekoho jinyho.... tak to abych ji honem zavolala a vyzkousela ji... mela by me i cesat, tak jsem chtela pockat do posledni chvile, mam jeste relativne kratke vlasy a rikam si, ze kazdy centimetr, co jeste pred zkouskou narostou, je dobry... ale mozna bych fakt mela vyzkouset driv.... abych kdyztak nasla jinou ]-( Jinak nam stale nepotvrdil pan fotograf, zato ale mam zpravu, ze nam dnes nebo zitra poslou skoromuzuv zmenseny prstynek, tak aspon neco... takze uz nam chybi "jenom" kolacky, svatebni dort, kytky, kosile a pasek pro zenicha, potvrzeni DJ, matrika a domluva podoby obradu s fararem... no to uz je brnkacka, ze?! :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?