Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Ja jsem vizazistku objednavala uz nekdy v dubnu... Zkousku jsme meli v kvetnu, abych mela prave pripadne moznost najit jinou, kdyby to neklaplo. Nalicila me teda taky docela huste, dost vyrazne, pritom ja se normalne licim jen trosku, takze ve svatebni den bude muset toho make-upu dost ubrat, ale menit ji nebudu ;) Na vlasy mam sestrenici kadernici, to budem ale zkouset az ten tyden pred svatbou. Fotografa jsme hledali uz v breznu, a tri prvni, kterym jsem zavolala uz byli na moje datum obsazeni... :-N To same s kameramanem... nasla jsem az nevim po kolikatem zavolani... :-S
Profilova fotka
luci... ja mam nastesti bratra kameramana a chceme tocit jenom obrad, aby z toho nebyla moc velka otrava, takze to je v pohode... ale pan fotograf se neozval, tak doufam, ze je na dovolene a jeste da vedet... zatim jsem mu nezkousela volat, ale nevidim duvod, proc by to nemelo klapnout... nektere holky tady ho mely a pochvalovaly si spolupraci i fotky, tak snad to bude ok. S tou vizazistkou jste me trochu vydesily, jdu na ni shanet telefon a volat.... ;-)
Holky, nechtěla jsem vás vyděsit, ale představa, že bych nechala zkoušku na poslední chvíli a pak by mě namalovala tak, jak včera, tak to mě děsí :-| Nakonec teda jsem jí řekla, že to chci jemnější barvou, tak jsme zkusily a domluvily se, ale ta modrá a ty syté rty ve mě zanechali stopy na celý život :-D
Profilova fotka
Holky, dala jsem si za ukol si zacit svatebni pripravy uzivat a netrapit se jima prilis. Pojdte do toho se mnou. A az tady budu zase panikarit - tak me zchladte. Ď!
Profilova fotka
Charo, neboj, to pomine, ja jsem asi tak pred mesicem mela dokonce par nocnich mur na tema svatba, pak jsem si dala par dni oraz, a byl klid... :-) Jo a taky jsem si precetla diskuzi tady na beremku "opravdu bylo vsechno tak dokonale" (nebo tak nejak) a ta me docela pobavila a zaroven uklidnila - doporucuju :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Profilova fotka
lucija: husty. Diky!
Profilova fotka
tak se taky hlásím - svatbu máme mít 4.10. v Brandýse, ale zařízené teda nemám skoro nic.. docela mě ty vaše příspěvky uklidnily :-) a abych nekecala, mam už napevno zamluvené šaty, ženich má oblek a boty a mám zamluvenou kadeřnici vizážistku. Zbytek je ve fázi plánování a vymýšlení, o víkendu vyrazíme objevovat nějaké místo na hostinu, tak mi držte palce...
Profilova fotka
wopi... tak dobre vyberte! vitej u nas. :-)
Já vůbec nevím, jakou kytku, nic není to pravé... Achjo Teda původně jsem si tady vylívala srdíčko ještě z další 150 věcí a vysvětlovala, proč jsem tu tak dlouho nebyla, ale teď už se mi to nechce psát - než jsem to dopsala, tak mě to totiž samo odhlásilo :)
Profilova fotka
margi... tak to napis znovu.... hlavne ze svatba bude... my ted meli mensi krizi... stresy a nervy delaji svoje... ]-( U kytky si asi nejdriv rozmysli barvu, a pak uz to pujde samo.... nebo se porad s kvetinarkou, urcite ti da dobry tip.... (mam v praze vybornou...)
Tak jo :) Prostě jsme teď měli takové nedařící období - mamča si zlomila rameno, kleknul nám počítač (úplně sám od sebe, vůbec jsme za to nemohli :-D ), takže se z něj teď kamarád snaží dostat data, ale asi z toho nic nebude a taky jsme měli dělat koupelnu a neděláme, asi až v listopadu. Do toho se přidala ještě spousta maličkostí a bylo to fakt k zlosti. Hlavně teď musím zase začít zařizovat svatbu, spoustu věcí ještě vůbec nemám ani vymyšlených. A navíc tu koupelnu nám měl dělat přítelův svědek, jenže se na nás týden před tím vykašlal, nejradši bych ho už v životě neviděla. Jenže když jsem se přítele ptala, jestli na svatbě bude, tak řekl, že pokud ho znovu nenaštve, tak jo. Což mě pěkne s... Jednak ho fakt nechci vidět, navíc na svojí svatbě a jednak - takhle nespolehlivý člověk má něco odsvěčit? Přijde mi to skoro jako urážka našeho vztahu. Takže tak Cab, kde máš květinářku? Já jsem jí ještě ani nezačala shánět, jsem hrozná Jo a ještě - budete dělat svícu (rozlučku, bránu..)?
Profilova fotka
margi... ja pujdu kytky domlouvat tak za ctrnact dni do Harmonie kvetin (sidli na Zvonarce, najdes na webu). Pani majitelka Misa Lorkova je ohromne suïkovna a dela i nadherne kvetinove sperky - a hlavne, za velmi prijemne ceny... svatbu mate o den driv nez my, tak snad to holka stihne... koukni na jejich stranky, ale myslim, ze bys byla spokojena... Jinak my dodelavame barak, meli jsme tam odtud vyjizdet a neni ani jasne, jestli budou podlahy a bude fungovat hajzlik, tak z toho mam taky nervy na pochodu, to si asi umis predstavit... s tim svedkem je to blby, ale co nadelas, je to volba tveho muze, pokus se od toho bud odstrihnout anebo se s nim naopak sejit predem a vyrikat si to, aby ti to nekazilo tvuj den... ja jsem teda spis vyrikavaci typ, nedokazu v sobe nic moc dlouho udrzet. Jo a rozlucku, docela bych ji chtela, ale nevim, jak budu stihat.... barak, 14. zari jdu jeste k birmovani, pak nejake castecne stehovani.... proste silenej frmol.... ale zase je to jednou za zivot, tak bych docela chtela... uvidim se dneska se svoji svedkyni, tak to probereme, jestli by byla ochotna mi s tim pichnout. ;-)
Článek se načítá
Zdravím všechny nevěstinky po krátké odmlce. Konečně jsme se dočkali nových podlah. Jsem ráda, že to máme za sebou a že už nás čeká jen zařizování snad samých lepších věcí a že už nebudeme muset hledat žádné řemeslníky. :-p :-p Zbytek už snad zvládneme svépomoci. :-). Naplánovat a zařídit rozlučku bych už asi zorganizovat nezvládla, jak fyzicky, tak i po psychické stránce. Jen asi týden přes svatbou skáknu s kámoškama naposledy, coby slečna na kafíčko. :-D A teď se jdu mrknou a uklidnit u té diskuze, jak doporučovala Lucia :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem se dneska ráno probudila s tím, že se za dva měsíce vdávám... Abych vás uklidnila, taky ještě spoustu věcí nemáme... Ale doufám, že to nějak dopadne... A co se rozlučky týče, já jí chci. Nebudu nic zařizovat, prostě zamluvím pár míst v nějakém music baru a půjdeme s holkama na vínko a zatancovat si... Jen vybrat termín, ale to už se nějak udělá, doufám...
Profilova fotka
rebel... dva mesice... ja to mam uz za mesit a tri nedele... a panikarit zacina mirne uz i muj jinak velmi klidny skoromuz a to je dost co rict... ale snazi se mi pomahat, tak to je moc fajn. :o) Rozlucku budu asi resit podobne, necham to na posledni chvili, zamluvit hospodu a kdo bude moct, ten pujde... nemam ted jeste energii organizovat nejakou holcici obri parbu... skoromuz to s kamaradama udela taky tak... :-)
Profilova fotka
ufff, tak máme objednané prstýnky, další položka z krku :-N
Profilova fotka
Me spadl dneska kamen ze srdce. Mam uz vybrane saty na miru. Je to uleva velika. Ted jen, abych do nich jeste zhubla!
Profilova fotka
charo.... radsi si nech na satky udelat snerovacku a spis nepocitej s tim, ze zhubnes... ja si to taky predstavovala a pak jsem zacala panikarit tak, ze diety sly do haje... tak jsem je nechala predelat na snerovani, jsou krasne, ja jsem klidna a mam jistotu, ze se v nich ve svatebni den neuskrtim... nedelej stejnou chybu jako ja!!! ]-(
Profilova fotka
no nějak se nám zatím nedaří sehnat fotograf, asi jsme začali pozdě - z osmi oslovených má čas jeden, tak jsem na to zvědavá... ale jinak mám radost, že jsme se konečně trošku pohnuli, příští týden máme dovču, tak pořešíme konečně matriku a při té příležitosti zkusíme zapátrat někde v okolí po restauraci.. asi to bude ještě trošku komplikované, ale nějak se zatím nestresuju - jen bychom asi měli nějak zamakat na oznámeních, abychom to konečně mohli nějak oficiálně rozeslat... no uvidíme...
Já mám tento týden překvapivě klidný, bez stresu a nervů. No, ale ono je taky teprve úterý, uvidíme co budu říkat třeba v neděli. Včera jsme se konečně dopracovali k oboustranné spokojenosti ke konečné podobě oznamka. Už jen to nechat vytisknout a do konce týdne to máme doma.
Profilova fotka
jity... ja budu oznamko posilat zitra... porad jsem mela pocit, ze je to moc brzy, tak jsem se teda odhodlala, ze ted uz jo.... :-)
cab.. já jedno takové to zkušební dala kámošce už minulý týden a hned jak budeme mít vytisknutý ten zbytek, tak začnu rozdávat dál. Už se nám ta krátí tak je pomalu čas oznámit to všemu světu. Pořád tomu nemůžu uvěřit, že se fakt vdávám....... :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
holky... ted jsem se tady docetla, ze hospoda, kde budeme mit hostinu a budeme tam v penzionu spat, ma posledni dobou spatne reference, ze je tam neprijemny personal a ze okradaji hosty... tak jsem z toho vedle a nevim, co mam delat, oznameni s pozvankama na hostinu jsme uz zacali rozdavat.... :-(
Profilova fotka
cab - kdyz me se snerovacka nelibi... holt aspon mam motivaci drzet postavu jak je. Zacala jsem rano pred praci behat. Na spatne reference moc nedej. Je tezke se zavdecit vsem lidem. Oznameni - to ja to tak dam vedet tak 1 mesic pred? Take nemuzu verit, ze se vdavam. Ted nevim, jaky saty, kytici, dort a nejaky doplnky. Kde jste sehnali boty?
Profilova fotka
chara - boty nemám a absolutně netuším, kde nějaké seženu... navíc mám problém s nohama nějak a ve všem mě strašně bolí, takže se budu snažit sehnat cokoli světlého, co nejpohodlnějšího... v nejhorším mám dost dlouho sukni, tak boty budu schovávat :-)
ahoj holky, tak se po delší odmlce taky hlásím zpět. Char...jsem ráda, že tě pobavím :-D snad se mi to dneska povede taky. Dnes večer jdu s 3 družičkami na šaty, to bude horor. Už to vidím, ale co se dá dělat jsou asi v 5 třídě a vkus můj a jejich bude asi někde jinde. Snad najdem společný. Já budu v tom salónu asi o půl hoďky dřív, tak vyberu jen ty co se mi líbí a nebudou mít šanci :-D :-D :-D Objednala jsem krabičky na koláče. Bych se mohla vykašlat na balení asi 120 balíků s koláčema, tak jednoduše jen poskládáme krabičku a hotovo. Jsou fakt luxusní a jedna výjde na 14,30kč. Kdyby jste měli zájem pošlu adresu. Jinak dneska ráno jsme po dlouhé době lezli z postele ve stejnou dobu a skoromanžel mi řekl, že nemůže uvěřit tomu, že se budem ani ne za 2 měsíce brát. Ale prý se těší :-D tož to bude asi tak všechno a hlavně žádný stres ........... :-D :-D :-D
Tak já už cvokatím :-) Mám už oznámka - přijdou do týdne prstýnky - přijdou do 14 dnů boty máme šaty máme - až na kravatu a úpravu mých šatů švadlenkou obřadní místo je a obřad je zamluven matrika se koná až v září zpěvák na obřad zajištěn - pokud mu neonemocní hlasivky svatební list pro dary nesepsán výslužky objednány avšak nevím do čeho je dám ( asi to každému ponesu v ruce) kytice - není zajištěna - vybírám mezi dvěma květinářkami chybí mi přícucky na auto ženichovi je jedno jak se budu jmenovat po svatbe..a ja nevim! v práci mám 9 projektů rozdělaných a ve škole mě v září čekají 2 těžké zkoušky hlavu mám už jako meloun a nevím jak to stihnu - jen jsem ráda, že to zatím ví jen rodiče a nerejpou do mě takže když to shrnu - ach můj bože!to nemůžu stihnout :-D
Zdravím :-) Včera jsem měla den jen sama pro sebe, tak jsem se rozhodla, že si půjdu domluvit do mého oblíbeného květinářství kytku. Pořád jsem čekala, jak se přítel rozhoupe s barvou košile, abych si podle ní mohla vybrat barvu kytky...on samozřejmě pořád nic :-D tak jsem to chtěla vzít do svých rukou a domluvit si to sama a ejhle...květinářství zrušeno ]-( Takže musím jít jinam, je to škoda, protože tady jsem byla vždycky hrozně spokojená a uvázali mi vždycky kytku přesně takovou, jakou jsem chtěla a dalo se s nima perfektně domluvit. Takže nervy zase začaly pracovat a já zase šílím :-D Jinak boty jsem si koupila na MMB, sháněla jsem ve městě nějaké levné krémové (budu je mít na sobě fakt jen ten jeden den, tak si nechci kupovat zbytečně drahé, které by mi pak ležely ve skříni) a nikde nic neměli, tak jsem to vyřešila takto a jsem maximálně spokojená. Už jsou doma nachystané i s vložkama do bot a čekají ;-)
Profilova fotka
Nunu - Ty nezklames - vzdycky me uplne dostanes. Co druzicky nakonec? Neztrestaly Te neumernym pozadavkem?Ja jsem bez druzicek - neni material a hlavne nevedela bych asi co s nima:-) Odkud krabicky? Mesulka - ja chci take kremove botky. Ale nikde se mi zadne nelibi. Premyslim, ze je koupim pres internet - ale to je dost riziko....... Uz jsem si koupila dva parfemy a ani jeden nakonec vubec nechci na svatbu. Jsem marna. Ja mam pocit, ze si vzdycky koupim neco, co vlastne pak nenosim a nechci. Pripadam si celkove trapne.
Profilova fotka
ahoj, já řeším dilema živé kapely. Tip s přítelem máme, ale úplně mě uchvátila kapela, co bude hrát na svatbě Rebelii. Ale my pro ně nemám takové podium (je to malé, ne pro pět lidí). Kdo vám bude hrát na svatbě? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?