Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Nunuakrtek: Já mam svatbu ve stejný den, taky jsem přemýšlela, co přes šatky, a v salonu říkaly (a já s tim naprosto souhlasim), že na kožíšek je brzo, že ještě taková zima neni.. Tak budu mít takovou "šálku" ze stejnýho materiálu a v barvě šatů, zkus taky něco takovýho ;-)
Ahoj, pártýdnu jsem tady nebyla a už se ztrácím :-(, kolik lidiček tady přibylo a kolik už nepíše. Já jsem neměla vůbec čas, tak snad už to bude trošku lepší a tím se i toršku pozastvily i přípravy.Končím poslední rok VŠ a v červnu mám státnice, tak ještě mě čeakjí hrozné chvilky a pak se konečně pořádně vrhu na zbytek nad čím jen přemýšlíeme. Už aby to bylo za mnou. Jak jsem četla, tak jste měly horší starosti. No život není jendoduchý a tak přeji všem, ať je líp. Byli jsme na veletrhu na konci března, kde jsme si byrali prstýnky :-D , překročili jsme limit, ale když to stojí za to a je to na celý život, tak proč ne. Máme větší prstíky,tak se cena spíše navyšovala než snižovala. To se někdo má, kdo má prstýnky i kolem 8 tis.Vybrali jsme si s vnitřní úpravou a je opravdu, že na prstu sedí mnohem lépe. Máme kombinaci žlutého a bíleého zlata. Já chtěla jen zžluté zlato, ale jak to tak dopadá vždycky to zkončí u něčeho jiného než je původní představa. Tak jsem na tom podobně i se šatama, které ještě nemám. Byla jsem v několika salonech a nebylo to to prvaé, jen dvoje mi zůstaly v mysli, tak uvidíme. V albu mám dost fotek a s přítelem jsme společně diskutovali, protože se tady taky dívá a myslím, že nad tím nic není, ale je třeba pořádně zmást hlavu, aby apk nakonec nevěděl. Vlastní kousky, ale přidávat nemůžu. To věří, že by přineslo smůlu, kdyby mě viděl celou. Restauraci jsme zařizovali s předstihem a jsme pevně rozhodnuti. Bude nás i s kamarády do 30 lidí maximálně a to je myslím tak akorát, jak finančně tak na popovídání, ale velké svatbě bych se taky nebránila, kdyby na to byly peníze. Už tak když se to zpočítá celkově jsou to hrozné sumy. Momentálně řešíme fotografa a kameru. Máme favorita, tak uvidíme, jak se domluvíme. No a na botky se vydám do Polska, ceny o polovinu než u nás. Šaty tam jsou taky super, viz psala do diskuze šaty z Polska. Tak pro VAši orientaci snad stačí. :-N Jinak jdu kouknout na Vaše albíčka.
Nunu, taky si ymslím, že ten kožíšek je moc, ale kdoví přitom počasí, ajk bude v říjnu. Minulý rok okolo 18.10 napadl první sníh, vzpomínáte, aspoň u nás na severu Moravy a byla pořádná zima. Tak já jsem taky pořádně zvědává. Máš šaty z Paris, že?
Pavla: O škole mi ani nemluv, já kvůli stáži končím až v lednu, ale příteli dělá konzultantka problémy s diplomkou a má měsíc na to, aby to spravil podle jejího gusta. Už jsem z toho i já na nervy, takže jestli to ňák nedopíše, tak svatbu budem asi muset přesunout :-S
Ahoj Pavli taky jsem si všimla, že máme společné datum :-N . a kde to vlastně budeš mít? Já na Valašsku, konkrétně ve Francově Lhotě. To asi ani většina z Vás neví kde to je ;-) Přítel tam bydlí a kromě toho je to neuvěřitelně krásna vesnička s nádherným kostelem. Mám tam rodinu, tak budu vycházet od babi z chaloupky. :) Už rok tam máme úplně skvělého faráře, tak není co řešit :) Sice to máme trošku složitější, ale doufáme, že se to zvládne. Něco vyřizujeme tady a něco tam. S přítelem chodím už 6 roků, v září mě požadal o ruku a v březnu jsme se ze dne na den dohodli, že svatba bude v říjnu. Museli jsme začít plánovat docela brzo, jelikož jsme chtěli, aby nám na svatbě hrála hodně oblíbená a žádaná skupina, tak ty naštěstí měli zrovna poslední volný termín. Tak jsme neváhali. Hned jsme zamluvili i sál. My to totiž nebudeme mít v hospodě, ale v salonu s kuchyňkou. Oni nám jenom připraví teplé jídla a raut a vše ostatní si zajístíme sami - pití, chipsy, tyčinky, alkohol a prostě vše. Celkem nám to vyhovuje, jelikož se nemusíme bát, že by nám připočítali větší množství. Jak se stalo jiným z rodiny, co měli svatbu v hospůdce. Jinak šaty už mám objednané i pro družičky. Raději jsem si k šatům objednala kabátek. Nechci nic riskovat, zvláště když to budeme mít v kostele i se mší. No a ten kabátek byl tak rozkošný, že nebylo možno odolat :) Jinak prstýnky jsme si vybrali na veletrhu, které se nám strašně líbí. Je to klasika žluté zlato :) Oznámení jsme byli včera objednat. Chceme stihnout toho co nejvíce, ať potom máme o to méně :) Myslím, že bude úplně stačit organizovat hostinu pro 70 lidí. Máme totiž oba velkou rodinu. :-p Jinak už mám skoro všechny potřeby pro nevěstu, kromě závoje, ten si musím objednat. Stojí docela dost, ale máma říkala, že stojí za to :) Teď se soustředíme na fotografa a kameramana, ale to zas musíme hledat v Zlínském kraji. Uvidíme, jak pořídíme. Tak doufám, že jsem ti udělala radost a trochu napsala, co se týče naších příprav. Tak zatím papa
Ahoj Ivu, asi se budeš divit, ale já moc dobře vím, kde se Francova Lhota nachází a i já tam budu mít jako vy hostinu. (předpokládám , že to taky máte na Bílém domě) :-) ;-) ;-) .A rovněž můj přítel je z Francovy Lhoty :-). Jen to budeme mít týden před vámi a jak to tak vypadá tak nás bude kolem 80, já jsem napřed chtěla pořád malou svatbu, ale nějak nám to teď pořád narůstá. Ještě toho nemáme moc zařízené :-( . Tento týden jsem byla na služebce v Německu, ale příští týden už snad v práci dostanu volno a konečně se dostanu ke zkoušení šatů, které už nám víc jak měsíc rezervované v salonu k vyzkoušení a hned omrkneme i prstýnky, o kterých už nám taky celkem jasno. No a oznamko vyrobíme sami, už jsme koupili papír i obálky, teď jen vymyslet a nafotit nějaké originální foto.Kameramana máme v rodině a fotograf se už někde splaší :-).A pak už jen takové drobnůstky.............
Ahoj Ivi, díky za odpověď. Já teda nevím, kde se ta obec nachází, celý kraj opravdu neznám,ale je vidět, že svět je malý, když se tady sejdou ženské, které mají hostinu ve stejném místě. Já jsem zase díky jedné skvělé holce našla zase tu svou. Je to penzion,cenově velmi dobrý, ale trošku od nás z ruky, ale moc pěkný, takový jiný než klasika velké sály nebo zámky a proto je to tam. Je nás malinko o proti vám, tak je to pro takov místo akorát. My jsme se na termínu dohodli krátce po zasnoubení a jak jsem předem nazančovala, aby na to byl doststek času díky té škole a tak předvším já plánuju již od října minulého roku, aby byl čas a z čeho vybírat. A jak je to prosím s tím závojem, to si musíš od nich přímo koupit nebo si koupíš od jinud a doladíš? To by mě zajímalo, chystám se tam příští týden, tak uvidíme. Taky mám obavy z těch kritik co sjem četla, tak pak napíšu. A proč jsi nebyla spokojena se salony FM, tam jsem ještě nebyla.
Ahoj, tož na tu náhodu taky koukám. To by mě ani náhodou nenapadlo. :-N Jinak Pavli s tím závojem oni mi ukazovali závoj, co někomu půjčovali a pak co je nový a rozdíl byl fakt neuvěřitelný. Není opravdu nad bílou. Oni v tom salonu si myslím, že mají docela velký výběr závojů. Můžeš si koupit tam a nebo i v jiném salonu. Ale musíš zas myslet na to, abys to zkloubila dohromady. Mají tam opravdu nádherný olomovaný perličkama sice stojí 1800, ale jak jsem se dívala v jiných salonech nikde jsem takový hezký nenašla. Mamka říkala, ať jdu do toho ;-) No s těmi salony ve F-M je to fakt katastrofa. Myslela jsem že Adelaide bude nějak na úrovni, ale nic moc. Pár hezkých šatů, ale pro družičky to byl úplný maras. Zašedlé a jak kdyby byly ze second handu. To samé druhý salon Sandra. Nic moc výběr a taky měli šaty jen pro malé družičky. Tak jsem vzala holky a jely do Angeliky, tam si hned vybraly a byly jsme spokojené všechny. ;-) Jjiittyy jen tě chci poprosit. Přítel je takový tajnustkář, tak jestli by to šlo nezmiňuj se nikde, že jsme tady na sebe narazily. On si myslí, že je na to, aby to ostatní věděli ještě čas. Takže o svatbě ví jen rodina. A myslím, že by mě roztrhl kdyby zjistil, že jsem to tady rozhlásila :-p však znáte chlapy :-x Teda s takovou náhodou jsem ani nepočítala :-o A ty máš šaty vybrané kde?? V Klobukách nebo jinde? tak dík a Zatím paap
Ivy neboj, nikde to nerozhlásím, navíc ani tvého přítele neznám a jméno co jsem si přečetla na Tvém oznámení, mě stejně nic neříká. Já jsem z Lačnova a lidi z Francovky zas až tak neznám. A potom vysvětlovat, kde jsem to zjistila je taky dost nebezpečné :-D . Chlapi jsou někdy horší jak ženské, ještě by se se tu náhodou ukázal můj přítel a o to nějak nestojím, protože se Vám tu plánuji ukázat ve svatebních šatičkách. Tedy, až nějaké budu mít, zatím jsem stále bez. (šatů) :-)) Příští týden se chystám do Valmezu na obhlídku, v Kloboukách toho moc není a jestli jo tak jak už jsem tu myslím říkala jen samý korzet a o to já zrovna nestojím. Stejně je to náhoda jak říkáš, mě by ani ve snu nenapadlo, že tu na někoho takového narazím, je to fajn, aspoň tu potom můžeme probrat jídelníček a výzdobu svatební tabule. :-)
Tak pěkně probírejte a já budu jen číst a inspirovat se. Já už má nějaké fotky, kde jsem ve sv. šatech, a dala bych je do albumu, ikdyž se v nich nelíbím a nebudou ty pravé, ale právě přítel tady na beremese taky občas zavítá a moje album si umí najít a tak bych nechtěla vidět zklamání jak mé tak jeho. Už jsem mu ukazovala jen vždy kousíček, ale pak by si to dokázal spojit a přece jenom ať si počká do října. Jen líto vůči Vám, že by mě zajímal i jiný názor. No tak na FM jsem taky zvědavá, jak jsem viděla na veletrhu myslím salon Karin z Poruby, kde jsou šaty za 3500Kč, tak sjem nechápala, že na výstavu dají opravdu šmudly šaty. Věřím, ža pak cena 9000Kč někdy odpovídá, ovšem někdy.A za kolik se cenově pohybuje tedy ta Angelika? Slyšela jsem, že je to jeden z těch luxusnějších salonů a tak počítám vyšší cenu, ale aspoň víme, že bílá je bílá. No jsem zvědavá. Určitě pak napíšu. To co jsem viděla v PL, kde byly jen nové, tak to jsem opravdu nikde u nás ještě neviděla. Však půjčovné bylo 10 tis. a víc a lépe vyhovovalo zakoupení. Jen tam nebyly ty pravé. :-|
Holky salony v Olomouci teda taky nejsou nic moc, predstavovala jsem si mnohem vetsi vyber, ale clovek je dost omezeny velikosti...
Vážně :-( a to jsem si říkala, že jakou mají lidé výhodu z větších měst. Díval jsem se na na tu Angeliku, docela mě tam pár modelů zaujalo, škoda, že je to až v Ostravě :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
pavli. jittyyy... ja si nakonec saty z tohohle duvodu koupila... rijen je daleko a kdo vi, jak budou saty, ktere jsou ted krasne, po sezone svateb opravdu vypadat. A nechci dva dny pred svatbou bulet, ze jsou odrbane, a honem shanet neco jineho... vim, ze tu maji lidi blbou zkusenost s eBay, ale ono to jde, ja mam satky tam odtud, akorat se nesmi kupovat od CInanu, ale originalni modely uz jednou pouzite... mam tak saticky jako nove, model, a za tretinovou cenu, tj. za cenu jako za pujceni, tak doporucuju.... :-)
ahoj Holky, se nám to tady pěkně rozjelo. Dík za Váš názor ke kožíšku, ale jak jedna z Vás napsala, loni v říjnu sněžilo, tak jestli tak bude i letos, tak se bude hodit :-D s tím bolerkem s rukávy je dobrý nápad, ale nevim, kde ho sehnat. Jo Pavli, šaty mám z Paris, ale ty co mám na sobě, tak nejsou finální verzi. Koncem dubna mi maji dovést přímo z francie nové a hlavně bílé, tak už se těším. ach jo holky, jsem měla o víkendu sen, že se vidím ve svatebních šatech. To samozřejmě nosí smůlu, prý se něco stane (týká se to zdraví) no a dneska je to tady. Dostala jsem límec kolem krku. Mám něco s krční páteří. no hrůza. Do práce, ale samozřejmě chodím. TAk se zatím mějte hezoučky. :-D
Profilova fotka
nunu... tak hlavne at krk prestane rychle zlobit... ja mam zas furt sny, ze ve svatebni den zjistim, ze se do svatebnich satu nevejdu... no des.... uz ted se toho fakt bojim¨.... :o(
cab... tak to jsou teda sny, se fakt netěším co se nám bude zdát, tak týden před svatbou :-D :-D :-D jinak asi žádná změna, akorát objednávám taková krásná zelenkavá srdíčka ze sádry, to budou takové pozornosti pro svatebčany. :-D
Ahoj holky, ještě jedna poznámka k bolerku s rukavama ... maji je jen někde, ale vypadaji daleko lip než ty volné bolerka. Já jsem nejhezčí zkoušela ve zlíně u Svozílků, mají velký výběr barev i všeho , možná by to stálo za hřích se s nimi domluvit, protože jinde jsem opravdu tak hezke a takovy vyber nevidela a to jsem obesla pul brna. Pokud bys chtela, poslu fotecku, pisni na ip. Brzo se uzdrav a holky vsechny... zadne spatne sny, jen ty hezke se povoluji. Jinak my menime termin na cervenec, tak se loucim. Mejte se hezky a at vse vyjde dle Vašich představ. pa
ahoj jjiittyy, tak konečně jsem se dostala zas na chvíli na net. Včera jsem se byla kouknout v jednom velkoobchodě a oni mi tam nabízeli nádhernou výzdobu sálu. Problém akorát je, že vůbec nemám představu, jak to tam bude vypadat. Ta paní říkala, že tam udělají základní výzdobu a že pak se uvidí. Nebavila ses s nimi o tom?? To tam dají i nějaké živé kytice?? a s tím jídlem, kdy se tam půjdeš domluvit? až tesně před svatbou? Jsem z toho mírně mimo. :-( Viděla jsem i krásné ubrousky, ty si tam můžu donést ať mi je tam dají že? A jakou vlastně budete mít hudbu? Jo a jméno z oznamení ti nic říkat nemůže, jelikož je to zatím oznámení vypůjčené z netu. :-x Nám se teprve dělá :-N Teda docela by mě zajímalo jestli znám Tvého budoucího manžela. Možná, že jsme se už mohli i někde potkat, ale to už by byla fakt šílená náhoda. ;-) Jo a obřad budete mít v kostele ve Fr. Lhotě? tak zatím papa
Já jsem si taky říkala, že když si nevyberu u nás, tak si je objdenám z Ebay, ale po několika zkušenostech zkoušení stejných typů šatů jen různých výrobců a ušití byl takový rozdíl, že to raději nechci riskovat. TAk mě čekají ještě dlouhé cesty az hledáním. Díky Zuzi (nunuk.) za tip, že dovezou nové šaty, tak já si ještě počkám a pak se vydám. Tak Ty máš tam neějké rerezvovány a pak si ještě vybereš? Jinak já jsem měla taky tolik snů, že jsem ve savtebních šatech, že jsem z toh nemocná pořád :-| , ale vážně, ale nepřisuzuji to snům. Hlavně sjem z některých nemohla dlouhé noci spát, halvně po první zkoušce šatů. =-) Já jsem psala, že u nás něžilo, to si pamatuju a tak doufám, že nás čeká krásné babí léto a bude aspoň slunečno na krásné fotky.
Ahoj Ivčo, jak je to s tou výzdobou sálu nevím, ale zjistím to a pak Ti to tu písnu, taky jsem už nad tím uvažovala. Každopádně když si doneseš své vlastní ubrousky tak si myslím , že by to snad nikomu vadit nemělo.S tou paní jsem vůbec ještě nemluvila, ale mám v plánu se tam stavit. O té základní výzdobě přítel něco říkal, ale znáš chlapy, pro mě je všechno dobré. Já bych si to nejraději udělala sama, navíc mám sestřenku která je na takového věci moc šikovná a má bezvadné nápady a určitě by mě s tím pomohla ( kostelík mě bude taky zdobit). Mši nebudeme mít ve Francovce , ale tady u nás a oddávat mě bude spolužák za základky, který je knězem. Hudbu ještě zatím nemáme, ale už se na tom pracuje . Koho budete mít vy?? Jak se to má s tím jídlem zjistím a pak Ti t tu písnu, jen co vím z doslechu, tak když si jako závěrečné jídlo necháte udělat švédské stoly, tak všechno, co se nesní, si můžete nechat zabalit a odnést domů, což mě připadne skvělé. S tím oznamkem jsem to pěkně spletla, co ?? :-D no zkrátka jsem to balík, bylo mě divné, že je tam psané Lucie 8-) Myslím si, že mého nastávajícího asi budeš znát , ono je to vesnička, malá a lidi se tam hodně znají. Tak mě napadlo kolik let má tvůj přítel ( jestli se mě tu s tím nechceš svěřovat, tak to pochopím), třeba by to mohli být nakonec i spolužáci ( no to už by byl pořádný góól). Je možné jak říkáš, že jsme se třeba i potkali..... ;-) ;-)
Ahojky jjiittyy, tak to bude fajn. Já jsem tam už párkrát volala, ale to spíš se zeptat jaké mají barvy ubrusy, ať to můžeme sladit. My jsme totiž chtěli červenou, tak jsme se prvně museli domluvit tam. Ale ono je to přes ten telefon takové všelijaké. Fakt by to chtělo tam zajít jenže já jsem přes týden v práci a na Valachy dojedu tak akorát v pátek večer, když tam nikdo není. Tak když něco zjistíš, tak Ti budu moc vděčná. Já zkusím taky něco po zjišťovat. No s tou hudbou jsme měli docela dost problémy. Oba jsme jednoznačně chtěli tu skupinu Quatro. Líbí se nám jak hrají na zábavách - možná, žes je taky slyšela. Hrají fakt úplně všechno a fakt suprově. Takže jsme museli prvně volat jim a oni měli právě jediný volný termín, tak podle toho jsme se museli zařídit. ale byl to masakr. Jak naschvál vypadalo, že je všechno obsazené. Ale pak se to nějak vykutilo. To víš, chlap se konečně rozhoupal, tak ho štvalo, že všechno bylo proti :-p Tak s tou výzdobou kostela i s kyticemi jsem uvažovala nad tou paní z Lidečka. Petrova mamka tam objednává taky kytice do kostela a vypadají krásně, tak ji poprosím, ať taky něco vykutí i na svatbu. Kdo ví. Kdy se asi chodí domlouvat na kyticích? A ty budeš mít odkud kytice? Já vůbec nic nevím. Kdyby byla svatba tady, tak si zajistím kadeřnici i někoho kdo mě namaluje, ale tam u Vás ani nemám páru kdo je dobrý a kdo né. Ve Lhotách mají kadeřnici, ale já bych chtěla takovou, která mi natvrdo řekne, co mi sluší a co ne. Budu se muset poptat po okolí :-| už mě z toho chytají móry. Ne neboj mě to nevadí klidně ti to napíšu. Přítel je o 11 roků starší jak já, takže mu bude 33 roků. Někteří to odsuzují, ale já jsem nad hlavu spokojená. Hodně známých mi ho rozmlouvalo, ale já se nedala a už jsme spolu přes 6 roků a vydrželo nám to mnohem déle než těm, co měli kolem toho tolik řečí. Jinak jméno jsem ti raději napsala do pošty, ať to nerozhlašuji do celého světa :-D však sama víš jaká je náhoda blbec :-N a kolik má ten Tvůj. Tak já budu končit. Měj se krásně papa ;-)
ahoj holky, pavli, šaty už mám rezervovány, ale ty co jsem zkoušela, tak byly o dvě čísla větší a navíc nebyly ani bílé. Tak mi je dovezou koncem dubna, přímo na mě a hlavně v bílé barvičce. Navíc dovezou ještě další. Ty maj okolo 50 spodnic (jestli si to dobře pamatuju) a dáme za ně o pár tisícovek víc :-D ale se uvidí jak sednou. Dám je do alba, tak jukněte jestli chcete. tento salon doporučuji všem co to mají blízko, jsou tam naprosto úžasní, pomůžou, poradí a řeknou pravdu a nelžou, když ti něco nesluší. tož to je zatím asi vše. :-D :-D
Ahoj Ivčo, já Ti do Ip pošlu svůj mailík a můžu Ti poradit i nějaké kadeřnice i tu květinou výzdobu nebo co budeš ještě chtít, jen si myslím, že by jsme to mohly řešit někde jinde, holkám tu to stejně k ničemu nebude, kdybych ti tu vypisovala telefonní čísla. Tady se můžeme bavit se všemi tak všeobecně , vyměňovat si názory atd.a tím mailem řešit takové ty věci,které se nehodí přesně jak říkáš roztrubovat do celého světa :-) Nikdy nevíme ,kdo nepovolaný se tu může ukázat, že ??? ;-) ;-) :-D :-D
Jak to tak sleduji tak jsem snad jediná, která nemá šaty :-( :-( ]-( ]-(
Ahoj, já taky ještě nemám žádné rezervovány, jen vybírám. Zuzi, to mě nenapadlo objdenat si z katalogu podle velikosti apk když nesednou, tak si můžeš vypůjčit ty jiné, že? Já sjem podobné měla na sobě, ale na mě to bylo moc "rozfukané" :-D . Já chci hladkou sukni se zdobením a vlečku (nějak jsem na to ulítlá). velký výběr má značka Jasmine, tak už se na tom pracuje. Jinak na fotce se mi to zdálo trošku větší. Jinak právě mě se taky líbí nebo bych raději bílou, ale mé typy jsou v jiných barvách, ale jsem jeden z typů, které sluší obě barvy, tak to potěší. Právě, že salon Paris mě prozatím nejvíce zaujal a jejich šaty mi pořád leží v hlavince. Tak jsem zvědavá, až přivezou další kousky. Huráá, já bych tak chtěla jít zkoušet a nejde to. Možná zítra. Tak jdu makat, ať mi to vyjde. :-N
tak se mi taky zdálo o svatbě. Že jsme se rozhodli vzít se už teď, a proto jsme neměli nic pořádně připraveno a mně to pak bylo strašn líto a chtěla jsem se vzít ještě jednou v původním termínu, ale nevěděla jsem, jestli to půjde, když už jsme svoji. Podobný sen se mizdál už dvakrát někdy na začátku roku :) Jo a taky jste v tom snu byly dvě z vás (ale nevím které) a bruslily jste na vrcholku nějaké hory, jedna na kolečkových a jedna na klasických bruslích. Na té hoře jsme se myslím fotili nebo tak něco. No mně se málokdy zdají normální sny :-D
Profilova fotka
margi... to mas dobry, mne se zase zdalo, ze mi zenicha skoro svedla moje babicka, ze chce mit taky nejaky vztah... ja sedela vedle v pokoji a cekala jsem, jak to dopadne... nastesti to kluk ustal, ale bylo to taky pekne hnusny... a o svatbe se mi zdalo taky, ze misto planovane krasne hostiny se nas seslo jenom par doma, a ja mela na sobe dziny, s tim, ze se do svatebniho prevliknu az po obede, a pak jsem rekla, ze kdyz je nas tak malo, tak uz to stejne neni ono a v duchu jsem si myslela, ze to je skoro dobre, protoze bych se do svatebnich satu stejne nevesla--- to je moje trauma i v bdelem stavu... vypravela jsem to zenichovi a ten se jenom smal, tak snad to tak nedopadne. :o)
Profilova fotka
Holky, zacinam panikarit, meli jsme pana farare v nemocnici a jeste porad "nefunguje" a ja jedu v kvetnu na dovolenou... zvladneme pripravu behem cervna az zari? Nektere pary, co jsem tu cetla, tak chodi uz ted... Bojim bojim.
Ahoj cab, to víš, že to zvládnete. My chodíme už teď, protože to hlavně chceme mít z krku(. ( volné léto, dovolená a další věci které nás čekají o prázdninách) Celkem se ta naše příprava skládá z pěti přednášek, je nás tam asi 20 párů a je logické , že všichni se tam nemůžou běhen těch pěti pátků, co by jsme tam měli být, se vždy dostavit. No a bylo nám řečeno, že kdyby jsme nějaké to sezení nestihli tak nám to pan farář udělá individuálně. Myslím si , že ale na přípravu máte ještě spoustu času. Tak neboj zvládnete to v klídku s úsměvem na tváři. Jinak my dnes byli vybírat prstýnky, no nakonec jsme si nevybrali, i když jedny se nám moc líbili. Ale stáli 10 000, což se mě zdá docela dost, když jsem tu někde četla, že se dají koupit i levnější. Ještě nám známí poradili, že se máme zajet podívat na Slovensko, že by nás tam vyšli levněji, asi to podnikneme během 14 dnů. A šaty stále nemám když si na to vzpomenu tak šílím :-( :-( :-( A sny mám taky a jak jinak než, že jsou též o svatbě a pořádně děsivé :-p :-p
Ahojky, tak se hlásím k vám. Změnili jsme ž po několikáté termín svatby, ale tohle už je fakt definitivní. Další změna nebude, leda by jsme zrušili celou svatbu :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?