Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
hmmmm, tak maličkosti máme, ale ani prstýnky ani oznamko nic, to mě fakt začínáte děsit děvčata :-D
Profilova fotka
ale proč,akorát tady na šaty není moc času.
Ahojky, můžu se k Vám taky přidat? Konečně jsme se s přítelem rozhodli a svatbu budeme mít 18. 10. :-N
Profilova fotka
Ahojky,jasan.
já jen co na to pomyslím, tak mi je nějak divně. Na to že to máme až v říjnu, tak už jsou s tím starosti ;-)
Profilova fotka
To mi taky bylo,ale jsem už v pohodě,těším se.
Profilova fotka
Hele, kdy se vlastne posila oznameni? My to budeme mit v sobotu, na penzionku a prali bychom si, aby tam kamaradi zustali s nami do nedele, tak aby meli cas... ale zase posilat jim oznameni ctvrt roku dopredu je blby, ne? Kdy ho budete posilat vy? Nebo jak to budete resit? nunu.... mela jsem jeden prstynek matovany a bylo na nem vsechno videt, naopak skrabance jsou na nich videt vic, tak jestli se ti libi leskle, tak jdi do toho, matovane se musi jednou rocne prepiskovat, aby byly porad pekne, jinak se poskrabou a olesti a nevypadaji nic moc... taky to resime, mne by se vic libily matne, ale ta udrzba, to je fakt pakarna. :-)
Ahoj Cabu., někde jsem četla , že šest týdnů dopředu se rozesílá, no a jak jak jsi psala o těch kamarádech, tak ono se stejně provalí dřív, že se berete a při té příležitosti jim můžete říct, že s nimi počítáte a o svém plánu, aby tam s váma zůstali, no a oznámení pošlete až potom jako oficiální pozvání, ne????????? Tak teď vážně nevím jak to udělat s těmi prstýnky a jsem si říkala, že ty matné budou lepší, já mám zásnubáček lesklý, sice ho nosím pořád a vůbec nesundávám, ale po půl roce už jsou na něm vidět škrábance ]-( ]-( , prý to chce nechat jednou za čas přeleštit, aby by zase krásně lesklý a hlaďounký. Tak si potom vyberte......... :-( :-(
Jé, já jsem taky stejný ročník jako Amélie a Rosina :) Ami, ty jsi přímo z UH? Přítel pochází z UB. My máme taky matné prstýnky. Teda mně přijde, že nejsou úplně matné, ale ani nejsou úplně lesklé. Když jsme s kámoškou koukaly na veletrhu na prstýnky, tak jsem právě říkala, že kvůli tomu poškrábání matné nechci. Ale ona mi na své ruce ukázala matný ošoupaný prstýnek a kdyby mi na jiných prstýnkách zároveň neukázala, jak vypadal původně, tak mi na něm nepřijde nic divného ani ošklivého.
A co chirurgická ocel, někde jsem tu v nějaké diskusi četla na ni samou chválu a jak je prý levná............????Já bych asi do ní asi nešla, prostě zlato je zlato a nějak mě tak k tomu manželství prostě patří. :-) :-) :-)
holky muj zasnubak byl do pulky piskovanej a do pul roku to uplne zmizlo a je lesklej :-| je hezkej aj tak ale myslela jsem, ze prstynky vydrzi vic :-| no furt lepsi, dyz se vydrzi min prstynek nez chlap, kdyby to bylo naopak tak je to horsi, zejo :-D
Mně taky. Jinak zlato nenosím, ale právě proto chci zlatý snubák. (I když mi tam máme stříbrný proužek)
Článek se načítá
jinak vsichni, co mají takové to klasické lesklé žluté zlato, tak to poškrábaný nemají, nechápu, jak to je možný.
Profilova fotka
ahoj holky, my asi půjdeme do té chir. oceli - žluté zlato se mi fakt nelíbí a stříbro zase moc nevydrží ( i když všechny své prstýnky jsem nosila léta a byly ok...). Spíš mě mrzí, že ta matová úprava je tak nestálá, mě se totiž moc líbí... Jinak zatím nemáme zařízeno lautr nic a myslím, že na to dojde možná v květnu, v červnu... Potřebovala bych někde v Praze najít velký sál, kde se dá udělat hostina i s tancem, kde je kolem pěkná příroda, a dá se domluvit, že bychom třeba aspoň pití měli vlastní... Tak jsem zvědavá, jestli něco objevíme... Jo a s tím 11.10. v 11h jste mě přivedly na myšlenku 17.10. v 17:10, nebo 18:10 v 18:10, ale asi se nebudeme chtít vdávat za tmy...
ahoj ivue. tak to máme stejně, my taky 18.10. a kde to máte? cab... tak teď už fakt nevím jaké, každý řekne něco jiného, chci aby zůstaly pěkne, ale jak to tak slyším, tak ani nevím. už mi jde z toho hlava kolem. dneska jsme objednala další blbůstky. hlavně vlizelín na auta a do kostela. co jinak devčata? :-)
Profilova fotka
nunu: JA myslim, ze je potreba proste pocitat s tiom, ze at mas prstynka jaky chces, budes je mit casem opotrebovany... hlavne aby se ti porad libily tvarove, prelestit je muzes nechat kdykoli... anebo to proste neresit a nelestit.... :o)
Cab, máš naprostou pravdu, hlavně at jsou na prstech co nejdéle... :-D jinak dneska bych měla domluvit voničky, no chuděra paní 90 kousků, bude mít co dělat :-D :-D NO jinak nic nového, akorát začínám zmatit. Nemáme nic důležitého, samé blbůstky :-D
Profilova fotka
nunu..... nepanikar, mas termin, mas zenicha, domluv hospodu (pokud jeste nemas) a vsechno dalsi neni dulezite... vonicky budu delat sama, chci s malou kytickou pro kazdeho, ne jenom maslickove, takze se par dni pred svatbou asi zblaznim... no holt nebudou pro vsechny, no... ja zase furt cekam na vyjadreni farare, jestli teda muj anglikansky krest bude stacit, takze vlastne nemam ani potvrzeny termin a misto. Pokud mi rekne, ze nas neodda, tak jsem nahrana a budu muset fofrem hledat jiny reseni, uz bych to taky mela rada dany. Chteli bychom to v jednom krasnem pseudoromanskem kostele kousek uod nas (mam ho v albu), a byla bych moc zklamana, kdyby to tam neslo, ach jo... Kdyz se mi neozve do nedele, promluvim s nim na msi, tak snad uz to pak bude jasny... drzte palec...
ahoj hoky, tak koukam, že za pár dní, co jsem nestíhala v práci pěkně rozjelo. Cab. budu ti držet pěstičky ať to máte dle svých představ - domeček i obřad.To víš, tady je vše na trošku dýl, zvlášť jak to řeší oficiálně více lidí. Srodinou je to někdy sranda, jak má každý jiné představy, u nás je to samozřejmě taky. A mně je z toho občas do pláče, ale snad se to časem uklidní... nebo zkusím taktiku mé kamarádky - ohraná deska - bude to tam a tam , tak a tak a MY to tak chceme. Ale asi si budu muset koupit boxovací pytel nebo jiné odreagovatko, abych některé názory rozchodila :-D S těma škrábancema na prstýnkách mne trošku děsíte. My máme vybrané bílé zlato, tak uvidíme. Včera jsme dostali ukázkové video z obřadu a byla to paráda, tak se moc těším.Trochu mne trápí, že nám chybí hospoda a kapela, to ostatní snad zvládnem pak už průběžně, ale z tohoto mám trošku strach. Tak se mějte.
Profilova fotka
karku... uvidis, ze hospoda taky bude... my nakonec vybirali v podstate podle rozpoctu... puvodne jsme chteli jinou, ale bylo to tam za moc penez... tak jsme zmenili plany, pristi nedeli tam jdeme na zkusebni obed, tak snad to bude v pohode... :o) Ted jsem si objednala z netu nejake maslicky a blbosti, uz se tesim, jak budu vyrabet. :o)
ahoj slečny, no konečně mám lepší náladu. Včera jsem byla u jedné paní co dělá voničky, podvazky, ozdoby na auta, závoje, no prostě všechno. Byla jsem tam přes hodinu až mi z toho všeho šla hlava kolem. :-D tolik mašliček a všeho jiného jsem pohromadě ještě snad neviděla. Konečně jsem objednala voničky, budou v pátek. Doma se strašně líbili i mamce, tak jsem spokojená. Pokud máte zájem ráda pošlu stránky. Je to fakt suprová holčina. Hlavně, že už něco mám :-D Cab...prstýnky už neřešíme, vezmem ty co se nám budou libít a jestli se nějak poškrábou nebo tak něco, tak se jednoduše odnesou a nechají se zpravit 8-) Karku...teda s tou hospodou jsi mě dost překvapila. My už jí máme rok objednanou, protože je jediná kam se vleze 90 lidí. Nechci tě stresovat, ale pokud máte víc jak 50 lidí a ve vašem okolí hospůdek (pro tolik lidí je málo) tak to fakt řešte co nejrychleji. My jsme volali loni v září a paní se nám vysmála a první volný termín, který nám nabídla byl 18.10. :-N :-N tak se zatím mějte hezoučky a až budu mít voničky, tak je sem hodím. papa :-D
teda nunu, to jsem si snad ani nemela cist :-( uvidime, snad to vyjde. Cab tobe preju dobrou chut a at to vsechno dopadne. U nas bude asi taky rozhodovat cena, ale uvidime.
ahoj karkulinko, rozhodně jsem tě nechtěla stresovat, ale tohle se nám fakt stalo. :-N Každopádně držím pěstičky ať vám to výjde. x-) holky jak to chodí v kostele? Budu mít závoj přes obličej (aby si to snad ještě nerozmyslel :-D ) Nevíte kdy se dává normálně? před obřadem nebo až po?
Profilova fotka
nunu... myslis jako kdy se sundava zavoj? Obvykle az pred prvnim manzelskym polibkem, ale ja (budu mit zavoj jenom dozadu, prave z techto duvodu) bych nechtela koukat na cely obrad pres zavoj a taky mit fotky s obradu jenom zabalena, takze bych ho sundavala ve chvili, kdy te tatinek preda zenichovi.
ahoj cab... no problem je v tom, ze to je v kostele. Jako není to zase jako problém :-D , ale napadlo mě tohle. no vlastně přesně to co tebe :-D že při předání mi ho někdo přendá dozadu. Tatínek bohužel v létě umřel :-( :-( :-( , tak jsem se rozhodla a to zrovna včera, že k oltáři pujdu sama. Původně to měl být kmotr, kdo mě tam povede, ale nechci tatku nahrazovat. Vím, že tam se mnou bude :-) ještě jsem to neřekla doma, to bude asi řev, ale já to tak cítím. Strejdovi, co jde za kmotra se omluvím, ten to určo pochopí, ale horší bude mamka a děda, který mě tam chce vést taky. :-S tak jsem fakt v koncích. papa a krásný víkend jo a už máááááámmmm konečně voničky. :-D
Moje kamarádka šla taky k oltáři sama a zvládla to (i okolí to zvládlo :-N Důvod byl mnohem trapnější horší, než u nunu, a to, že její otec svatbu tímto sabotoval a kamarádka taky nechtěla, aby ji vedl někdo jiný.
Nebo taky jde, aby šli snoubenci spolu za ruku. To mi přijde celkem pěkné.
A moji kamarádku vedla k oltáři maminka, protože už taky nemá tatínka.
Nedej se, jestli to citis jako spravne, tak bez, jak uznas za vhodne. Verim, ze pokud jim to oduvodnis, tak jak jsi psala, tak je to duvod pochopitelny pro kazdeho. Jinak mam dobrou zpravu, tady nic zamluveno neni a mozna jsme narazili na jednu fajn hospudku, ale jeste toho chceme obejit vic, tak uvidime.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dneska vymysleli svatebni cestu, chteli bychom na dva tydny do Provence... ale: nevite, jak se to resi s obcankou a pasem? Po svatbe jsou neplatne, ne? Nebo se na ne da jeste vycestovat? Poradte!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?