Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
ahoj cab - znám to jaké to je - sice nepřekládám, ale bohatě mi stačilo odevzdat napsanou diplomku :-D takže gratuluju a přeju hoooooooodně pohody na zařizování.
Některý překlady jsou pakárna. A diplomka taky, sedět na prdelce a ťukat do noutbuku a pořád počítat, kolik mi přibylo písmenek - ještě že se můžu odreagovat na beremese :-D :-D :-D
Profilova fotka
ros.... nejhorsi na tom bylo, ze to byla velka kniha, delala jsem na tom od leta a mela jsem pocit, ze mi to furt jenom kyne pod rukama misto aby to ubyvalo, protoze vedle toho jsem normalne zamestnana, nakonec to hodilo pres 500 normostra :-D Ale uz je to za mnou, dneska jsem se byla podivat na domecku, jak nam pribyva, snad se tak v cervnu prestehujem, abychom se pred svatbici stacili jeste zabydlet... Ted mazu hodit se do gala a jedu za skoromuzem k jeho rodicum... proroze jsou v pohranici, jeste me nevideli (nejsme spolu tak dlouho), tak to bude asi docela zajimavy vikend... O svatbe jim chceme rict az v cervnum, aby to na ne nebylo moc soku najednou, na starousky... tak mazu, kocky, hezky vikend a ¨v pondelko naslys...
Tak pěkný víkend všem! cabalkova: 500 normostran - to muselo být hodin a hodin, hlavně že už ses toho zbavila ;-) Já dělala nejdelší cca 200 NS a měla na to při normálním studijním provozu jen měsíc, fuj
tak jsem teď ukázala našim jakou chci kytku, dort a postavičky a pořádně mi to zdrbli. Ale nenechám si do toho kecat :-D
Margi, já jsem zjistila, že nejlepší je nikomu nic neukazovat a ani neříkat a udělat si věci podle sebe, pak jak říkáš .......nebude ti nikdo do ničeho kecat........... Vždy se někdo najde kdo bude remcat, že je to buď takové nebo makové. :-p :-p
margitule:hlavně ať vám něco nevnutí a pak toho sami nelitujou - bráchovi takhle vnutili, že musí mít na oznámení titul, byl čerstvě MUDr a když se oznámení tiskla, tak švagrová, kt. měla přesně před státnicama tak ten titul tam tím pádem ještě neměla, což pak vypadalo nic moc, nejlepší je vůbec tam ty tituly necpat v dnešní době - našim to pak bylo blbý a dodnes litujou, že na tom tehdy tak trvali. Mně už do ničeho kecat nechcou neštěstí
Jo, řešení nikomu nic neukazovat aplikujeme na stranu tchýně a tchána, ti mají takk blbý nápady, že z toho člověk zdechá jen si to představí!
Jo jo, jenže já jsem vždycky strašně nadšená a nevydržím to :-D
tak se s nima zkus poradit, třeba v něčem mají pravdu (třeba neeee :-o )Taky upravuju svý střelený představy a musím uznat, že naši mají občas dobrej nápad, i když na to nevypadají :-D
Profilova fotka
No, ja zatim ukazala nektery veci jenom svoji mame a ta moc dobre vi, ze mam tvrdou hlavu, tak vzdycky jen tak zmlkla, koukala, a rikala: No, ja si top predstavovala jinak... ale je to tvoje svatba. Tak snad to bude v poho. Stejne to vzdycky nekomu bude pripadat bud venkusny, nebo naopak moc jednoduchy a odbyty.... no proste dulezity je, aby se to libilo nam, no ne?! Jinak tituly taky nebudeme mit, ani jeden, je to trosku pakarna. Tenhle tyden se vraci svagrova-vytvarnice ze staze v Anglii a pak uz se vrhneme na vyrabeni oznameni, tak se moc tesim. Konecne budu mit v ruce neco, co bude dokazovat, ze je to doopravdy, hura!!! rosi: byla to spousta prace a k tomu jeste takovy text, ze to bylo spousta overovani, no bes.... ale uz jsem podepsala smlouvu na dalsi knizku, ja si snad nedam pokoj. :o)
Profilova fotka
Dobré dopoledne... Tak se tu s váma loučím..jelikož jsme se s miláčkem zbláznili a svatbu přesunuli na 1.8.....mimochodem na den mích narozenin.....30tých........ :-D Tak si krásně užívejte přípravy na svtabu, a´t se všem vše vydaří podle jejich předtav... Papá............... :-) :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak at vam vse klapne jak si predstavujete. Nas se taky vsichni ptaji, proc to chceme az v rijnu, jenomze my se v cervnu/cervenci budeme stehovat do noveho domecku, tak mam pocit, ze pak uz bychom se asi rovnou zblaznili. :-)
Profilova fotka
cabalkova: Tak to je jasný, to bude mít lepší v tom říjnu:-) Tak ať se vám i stěhovaní podaří v klidu:-) Ahojky
Profilova fotka
Ahojky,můžu k vám,termín máme 11.10. v 11 hod. :-)
Profilova fotka
Nazdarek, vitej u nas. A kde to budete mit?
Profilova fotka
Ahoj,no my to budeme mít v Uherském Hradišti na Redutě.
ahojte holky, vítám nově příchozí. zároveň přeji Cab... aby vše klaplo, tak jak máááá :-D my už jsme konečně objednali kameru. Viděli jsme nějaká videa a musím říct, že supr. bere 7000,-- ale bude tam od rána do rána a hned nám dá jedno cedlo, tak se hned můžem podívat. Sice to nebude s hudbou,ale je to dobrý nápad. Plus ještě asi 200fotek. už se strašně těším. už aby to bylo. Hlavně si nenechejte do ničeho kecat, není špatné slyšet názory jiných, ale je to jen a jen náš den :-D :-D tak zatím ahoj
Amelie, tak to máme jak my, taky 11. říjen, 11 hodin :-) . Tak nám tu potom písni, co už všechno máme nebo nemáte zařízeno, ať můžeme popřípadě stresovat :-D . Já nemám jaksi hlavně čas,na zařizování, protože začínáme přestavovat domeček takže mám teď plnou hlavy sádrokartonu, dlažby a obkladů atd. atd. atd......... Ještě mám jet na služebku, ale potom nám slíbený den dovolené, tak to musím stihnout všechno už konečně oběhat, než nám zase do toho něco vleze. Nunu...my kameramana naštěstí řešit nemusíme, protože máme jednoho profíka v rodině. Tak aspoň o jednu starost méně :-D teď ještě aby měl čas a nebyl odjetý někde ve světě. Ještě neví, že se vdávám, ale doufám, že pro svoji setřenku si čas udělá. :-)
Profilova fotka
Ahoj Jity,šatya doplnky mám,ještě čekám na to až mamka půjde se mnou,kadeřnici mám zamluvenou,kosmetičku taky.Fotografa domluvím v saloně.
Profilova fotka
Já teda ještě nevím co všechno.
Jůůůůů a je to tady, zas budu stresovat, že jsem poslední, co kromě termínu a zamluvené restaurace nic nemá. Tedy vlastně mám ještě koupený papír na oznamko, bude to taková samovýroba :-D . Ještě s kadeřnicí, snad nebudu mít problém, protože mám jednu známou, co mě učeše, i když na těch mých pidivláskách ani není nic k česání. A co prstýnky, je tu někdo kdo si je objedná na netu????
Profilova fotka
My,objednáváme na netu,mám je v albu.nehty mi dělá sestřenice,kosmetiku kamarádka.
čau říjňačky!mám šaty, farářa a to je šecko :-))) ale zase mám známou kadeřnici a známýho v květinářství ;-)
amelie: koukám, že jsme stejný ročník ;-)
Profilova fotka
rosina:jo,vidíš,taky máte svatbu v 11 hodin?
nad časem jsme ještě nepřemýšleli, ale asi to bude taky v 11. To je vlastně dobrý, 11:10. v 11.OO :-D :-N
Profilova fotka
My to už tak máme zamluvený.Kterej si měsíc narozená,já v září?
Tak to já jsem oproti vám stařešina :-D :-D Ami a máte ty prstýnky lesklé nebo matné??? Podle fotky to nějak nemůžu poznat. Mě se moc líbí lesklé, ale jsou zase náchylné na poškrábání, na matných to nejde prý až tak vidět. No asi to taky sfoukneme z netu, mám odtud i zásnubní a jsem spokojená. Nehty asi použiji ty svoje :-D :-D a s kosmetičkou si to ještě promyslím.
Profilova fotka
máme matné.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?