Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Holky nevím, byli u toho nějaký papíry, ale ne v češtině. Tak to naštuduju :-) Jo a je super, že to má zapínání na zip :-N No, je to dobrý, takhle dostávat opožděný dárky :-)
Profilova fotka
jo holky ten chlap si pro to auto nepřišel a zrušil to, dal tisícovku zálohu a nic. tisícovka dobrá no... apson mám ted čím jezdit
Profilova fotka
Holky, vy se máte, jak nakupujete!!! Vy budete na jaro krasavice! Nové botičky, šálečky, bundičky!!! Ale bodejť, na jaro se musí! Hlavně moje mamka mi dycky koupila něco nového na Velikonoce, aby mě nepokakal beránek ;-) abe - a jakou barvu? My máme ten bavlněný satén a ten teda peru na 60 a nežehlím. Renčo - já to mám rozdělené - ručníky, cejchy, utěrky a manžovi ponožky z voliše na 60. Svetry, podprdy a nová trička na 30 a ostatní věci na 40.
Profilova fotka
Renčo: jj, určitě na šede! Já mám damaškový a peru je taky tak - jsou to vlastně bavlněný cejchy..... A taky peru na šede ručníky, fusekle, pyžama (takový ty starší).
Profilova fotka
abe - neke, on už nepřišel??? A ozval se? No, jak píšeš - aspoň máš na benzín. Jo a zapínání na zip nemá chybu!!!! To je hrozná úleva, to se nedá s knoflíkama srovnat.
Profilova fotka
barva šálku nebo povlečení? ted je žluto zelené, předtím bylo modré... já si kupuji ty nežehlící taky na zip, je to bomba! A k tomu musí být i prostěradlo, to je jasný. babička je světová... holky já teda peru na 30, max na 40. šetřílek ekologickej :-N |-| :-x ale můj muž se nepotí, když jsem v londýně chodila žehlit tak tam chlap tak smrděl, že ještě při žehlení se mi navalovalo a to byl mladej manažer! jo a ten šálek jaký je barvy? http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Profilova fotka
napsal, že tisícovku si mám nechat a že nepříjde! Dobrý co! moje babička by tak leda koupila od vietnamců a tchýně to stejné. Koupila nám na první narozeniny kostkované. Já kostku nesnáším, je tak všední a obyčejná. Materiál hroznej a ty knoflíky k tomu takový retro, co se dávají pokaždé na obě dvě strany. Bílé a mají v prostředku drážku.... dřív jsme to měli doma
Profilova fotka
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Profilova fotka
hmmm nejde to aby se podtrh celý odkaz... leda okopírovat
Profilova fotka
abe - no tak aspoň jsi o tisícovku bohatší :-D Ale je to zvláštní. Asi narazil někde na lepší ;-) Já taky nejradši pouštím pračku na 30, protože pere jenom 30 minut :-D Nebaví mě čekat 2 hodiny, než se to vypere :-D Dneska se mi už si 3x spustila krev z dásní. Asi se objednám k zubaři a koupím si to, co jste mi tu doporučovali.
knedlu my se tě s kristy na něco chceme zeptat :-D
abe šátek krásný. Mně se tam teď líbí žluté velikonoční prostírání a skleničky, ale nechce se mi platit poštovné 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Jop knedlu chceme :-D
a knedlu na nás prdí :-D
Profilova fotka
A na co?
Profilova fotka
No a nic :-D
Profilova fotka
Holky neštvěte mě s nakupováním....si penízky tisknete? S manžou jsme se domluvili, že teď budeme utrácet jen za to nejnutnější. Sem myslela, jak to bude porušovat, ale spletla jsem se...hlídá i mě :-) No ono úvěry s mimčem nebudou moc slavný: Model naší rodinky, pokud vše půjde podle plánů: od září: já na mateřský + mimís na cestě + rozestavěnej barák + splátky úvěrů = manža učitel. No nevím, jestli je to spíš k smíchu nebo k pláči. Zatím se směju, že když nejde o život, jde o h..no a že hlady neumřeme. Sem zvědavá, kdy mě smích přejde =-)
co děláš příští úterý odpol po práci ;-)
Profilova fotka
Knedlu doufám, že máš čas :-D
Profilova fotka
No holky, píšu si do kalendáře, že jdeme na čajík :-D
Profilova fotka
Jasný...holky šikovná. Tedy 100% to potvrdím zítra, musím si to ještě domluvit v práci :-)
suuuuppperrr :-D
a pak si musíme napsat v kolik a kde ;-)
Profilova fotka
Jasně holkýýýý, úžasný :-) Už jdu domů, ale odpoledne na vás ještě juknu, to je super :-D
knedlu tak pááá!
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, snad to klapne...zítra odpolko to potvrdím. Jo a navrhuju Kačabu...byla jsem tam zatím jen 2x a moc se mi tam líbilo a chutnalo :-)
proti kačabě vůůůbec nic nemám ;-)
Profilova fotka
No vidím, že západočeský sektor se zde rozjel :-D :-D :-D
Profilova fotka
ježiš vy se máte, já vás tak chci vidět! :-(
Profilova fotka
Holky, tak to vám taky závidím.... :-( Taky bych šla do Kačaby.... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?