Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
proč dost o tobě, však od toho tu jsme! no víš co s tím lavorem je to tak, že tím teplem zlikviduješ bakterie v těle.. může to fungovat a nemusí. A huhňáš, že máš plný nos ?
Profilova fotka
kristy - a těch povidel tam bylo moc nebo málo? ;-) Jani, ty náš závisláčku - to ti fakt pomohla ta doktorka. To je jak náš obvoďák, ten na všechno píše paralen a pinosol. :-D abe - jo, to napařování na nás taky mamka praktikovala, když jsme měli rýmu ;-)
Profilova fotka
Abe: my jsme se na tu Krétu koukali - asi teda jen půlku. A taky se mi zastesklo..... Zírali jsme jak ještě někde po staru lisujou ty olivy... ale chudák oslík :-( Jo, alergii na chlad mít nejspíš budu, protože ráno, když vylezu z postele a je mi chladno, tak kejchám a smrkám. Sestřenka měla z toho až záchvat? Ty brďo, to jsou věci...... =-)
Profilova fotka
Abe: právě, že spíš huhňám kvůli tý zbytnělý sliznici, která se mi po kapkách hezky stáhne, ale pak se zase "nafoukne" :-S Brácha s mamčou dokonce kdysi s tímhle byli na operaci - už měli zbytnělou sliznici a museli jim to odstranit...to máme asi v rodině :-N
Profilova fotka
no to teda jsou 8-( , to budea si ono! Tak se tím netrap a jak se oteplí bude hej! Jí odvezli do nemocnice a přes ty největší mrazy měla neschopenku a nesměla vycházet =-) =-) =-) =-) No je to krása, oslík je od toho aby pracoval, je mu nuda, má málo pohybu.... To je jak s koněm, taky jsem jich litovala a pak pochopila, že prostě musí pracovat... knedluška potvrdí :-N Dřív na něm nosili věci ted už ne, tak aspon toto mu zůstalo. Dnes jdu na oběd do města a večer na lymfatickou masáž.
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) tak to už si raději nestříkej =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
No jo, Abe, jenže to bych se tim huhňáním asi zbláznila :-S Zrovna včera jsem mluvilla telefonicky s klientem a huhňala jsem a bylo mi to sakra nepříjemný :-S Jak řikám, počkám ještě třeba tejden (má se už taky konečně oteplit) a pak si někam skoknu na ORL. Mamča mi totiž řikala, že jí kdysi nechali na míru namíchat nějaký spešl kapky a ty jí udělali dobře.
Profilova fotka
janis tak snad se to spraví tím teplem apsoň. Holky naše vzdálená přízeň, kupuje barák na floridě! sakra sakra to jsou věci =-)
Profilova fotka
No holky, co se týče toho oslíka a koně - nevím, nevím, ale když vidím naše koně, tak ty jsou nejradši ve výběhu a nic nedělají. A když vidí, že si pro ně jdem, tak jsou i takoví, co zdrhnou na druhý konec výběhu :-D
Profilova fotka
abe - no vidíš, tak pojedete na dovču :-D
Profilova fotka
Abe: Ty jo, budou jezdit na Floridu na chatu, jo!? ;-)
Profilova fotka
Holky, jdu pracovat ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to nééé to je fakt vzdálená přízeň. bolí mě dnes hlava ]-(
Profilova fotka
hrát golf tam prý budou...
Profilova fotka
abe -to nevadí, že je to vzdálená přízeň :-D Zase hlava jo? :-(
Profilova fotka
knedlu včera jsem se rozhodla udělat zástřih fikusu benjamina, ale takovému tomu drobnému - baby, mini nebo tak nějak. Chudák hodně zažil, manžel ho dřív u sebe mořil suchem pak v novém trochu pookřál, a najednou mi jakoby část povadla a listy opadaly. Ale začaly rašit nové, tak jsem si včera postavila na konferenční stolek a půl hodiny si ho důkladně prohlížela. Právě jsem myslela na tebe, že by jsi mi jistě dobře poradila. Trochu jsem ho zastřihla, rašící konečky větví ostříhala a trochu přihnojila - je ještě brzo, ale zas když je to takový chudáček...
Profilova fotka
Abe: ta hlava ti nedá pokoj, co!? ]-( Já mám v práci taky fikus - ani velkej ani ten baby, prostě nějakej střední - už je to docela pěknej stromek. Ale taky má teď období, že mu žloutnou listy - vždycky na jaře a na podzim - ale pak zase obrazí. Takže tim chci říct, že tak to bude jistě i u toho tvýho ;-)
Profilova fotka
abe :-D No já se zase zabavila půl neděle s orchidejema. Pořád se totiž nemůžu zbavit těch breber, co na nich jsou. Postřik se mi moc kupovat nechce. Ale někde jsem vyčetla, že na to zabírá potřít je smíchanou slivovicí s vodou :-D Tak jsem je tím potírala :-D Smrdělo to u nás jak v nalévárně a manža šel do kolen, že mu plancám jeho slivovici :-D
Profilova fotka
taddy ten je malý ale má malé i lístečky, max 1cm. Ten velký taky máme, tomu se jakš tak daří. já mám zas pořád v květináčích takové bílé potvůrky co běhají a když zalívám, tak plavou na vodě. Koupila jsem si ve spreji Fast a je to fajn, je to i na mšice do truhlíků. Tak pak dej vědět, zda jsi je otrávila slivovicí :-) Já teda miluji kvítko kterému říkáme dědek ale jinak je to tlustice. Je to z hlediska feng shui nejpozitivnější rostila. Mně se moc daří, mám ho obrovský a sytě zelený. Zalévám ho jednou za 3 až 4 týdny a hodně. janis a jak jinak v práci?
Profilova fotka
abe - já mám ten velký i ten malý fíkus :-) Sem tam z nich nějaký lupínko upadne, ale nic hroznýho. A ty bílý breberky mám v draceně, vždycky, když jí zaleju, tak je to tam jak v mraveništi. ]-( Ale co je dědek fakt netuším =-)
Profilova fotka
Abe, mě taky zajímá jak vypadá ta tlustice - hoď sem nějakej odkaz - díky :-) V práci, dobrý - normál, šéfovou mám na soudě, ale za chvíli by měla dorazit. Ve čtvrtek jdu s holkama na nákupy, tak se těším, jak si koupím něco na jaro! ;-) Abe: a jak to máš ty s tou prací? Kdy nastupuješ?
Profilova fotka
Renčo: tak roztok slivovice je dobrej! :-D
Profilova fotka
A kde máme dneska Hanču?
Profilova fotka
http://www.i-bazar.cz/pictures/pics/b... jinak ho mám i na rajčeti já k 1.5 nástup holky ty těstoviny dle itala, které že to děláte? já jsem včera našla recept s feferonkou, protlakem. Dala jsem to ale na cibulku, což on nedělal a trochu přisladila k tomu celozrné těstoviny a moc mi to chutnalo, už si je dělám zas.
Profilova fotka
Abe: jo, už vím, tu kytku znám. Je opravdu moc hezká. Mám ráda hezký zelený kytky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky!!! luci, abe - já miluju Zoufalky, Sex ve městě a teď i Džungli rtěnek, před 3 rokama jsem četla knížku a moc se mi líbila, tak jsem teď nadšená ze seriálu. luci - díky za tip s těma bramborama. Ty musím zkusit!!! A lůco - manža teda zlatíčko!!! Sám od sebe koupí orchidej - to je nádhera!!! Stejně máme skvělé manžílečky.
Profilova fotka
včera ve zprávách říkali, kolik bylo sňatků. Nejsem na čísla, špatně si je pamatuji ale zdá se mi že skoro 50 tisíc! To je stejně i tak dost, i když říkali že je to málo. fogoušku ahoooj
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Jak je dneska? Co tlak, co otoky, co čmelda - vrtí se? O těch sňatcích jsem to taky slyšela, řikali něco o 43 tis. a že je to málo....... Holky, tak když už tady máte to květinářské okénko, tak já mám dobrý zkušenosti s touhle kytičkou. http://jiho.ceskestavby.cz/rostliny/z... Mám jí doma i v práci, je nenáročná a taky pořád hezky zelená. A v práci mi bude kvést! :-)
Profilova fotka
abe - jo, tak kytku znám :-) A přesně tyhle těstoviny děláme, taky pořád :-D Ahoj Hani, jak ti je?
Profilova fotka
jo to znám! to je teda moderní, mají ji v Ikea. A ona ti pokvete ??? =-) =-) =-) =-) =-) tak to smekám

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?