Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
super jsi šikulka :-)
Profilova fotka
Ahojky :-)
čus :-)
Profilova fotka
Zen moc pěkná ozdoba na auto. ;-)
Profilova fotka
Holky omlouvám se, ale vkládám fotky do novin, tak trochu zanedbávám diskusi :-N
Profilova fotka
ahoj holky, co je tady nového? vypadá to že počasí nam vyjde :-)
Profilova fotka
Zen, jsi dobrá, že si to tak dokážeš vyrobit. Ozdoby a dekorace mi sice jdou, ale teď nějak není čas. A největší pohroma je, když tam musím šít. Polštářek na prstýnky nám vyrábí nastávajícího maminka. Včera se mi podařilo koupit k tomu jednu ozdobu, tak až bude hotov, tak vám ho tu ukážu.
HOlky tak přemýšlím jestli jsme na něco nezapomněli, ale nevím kde začít. :-D
Profilova fotka
Základ určitě máš - šaty, prstýnky, platnou občanku, zajištěnou hostinu, cukrové a pití. A zbytek nějak vyjde. ;-)
šaty mám, prstýnky taky, občanku taky, hostinu taky, cukroví a pití taky. Jo a ještě ženicha :-D
Profilova fotka
ahoj kal - a ještě dobrou náladu a úsměv na tváři.. a určitě budeš mít všechno :-)
gilli jo to máš pravdu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kal: ženicha máš? máš..tak to je to nejdůležitejší :-)
popsi yes :-D
kal, staci zenich a obcanky, ne? :) To mame vsechny, tak je to v pohode :) Ten muj si ten vyndal obcanku z penezenky, ze "to by byl pruser, kdybych si ted posledni den ztratil", tak jsem si ji vyndala taky...a doufam, ze je zitra doma nezapomenem :)
gedren, tak ty už zítra, tak přeji hodně štěstíčka a ať vše dobře dopadne :-)
Profilova fotka
Taky přeju gedren všechno nejlepší :-)
Profilova fotka
gedren krásně si zítřejší svatbu užijte s manžílkem, žádné stresy, úsměv na tváři a mějte se moc krásně! :-)
Profilova fotka
Holky trochu mě začal trápit můj nastávající :-( , už delší dobu má nějaké zdravotní problémy se zády, ale za žádnou cenu nejde k doktorovi a stále to odkládá, dříve to bylo kvůli svatbě , teď zase kvůli naplánovaným dovoleným a já se o něj začínám být, bolest v kříži je už tak silná, že ho nenechá k ránu ani vyspat. Poraďte jak přesvědčit chlapa, aby sebral odvahu a zašel si k doktorce ???? :-(
Ivus s chlapama je to těžký. Ale řekni, mu, že pokud s tím něco neudělá, tak bolest může přejít v chronickou a z toho už se nikdy nevyhrabe. Takový bolesti se musí podchytnout v počátku.
Profilova fotka
ivu, to je těžký. Ale neboj jak bude bolest moc silná, dožene to k doktorovi každého. Ikdyž teď nevím jestli je to útěcha ;-)
Profilova fotka
Dneska se chystám, že mu promluvím do duše ]-( , tak mi prosím držte palečky, on se prostě hrozně bojí jakéhokoliv lékař. zákroku a spíš si stanovuje diagnozu sám a už vidí, jak mu budou dělat vyšetření střev apod. V nejhorším případě bych musela k tý doktorce s ním :-(
ivus držím pěstičky ať si dá říct
Profilova fotka
:-) Děkuju moc holky,zítra Vám dám vědět, jaký měla moje domluva efekt (účinek), ale nechci aby mijen něco slíbil a pak to nedodržel. Taky se bojím, že třeba v květnu začne marodit anevím jesti by ho pak pustili v červnu na dovolenou ??? :-(
Profilova fotka
ivu, taky držím pěstičky ;-)
Profilova fotka
Děkuju moc, jen mám strach, aby todobře dopadlo, tím spíš, že po svatbě plánujeme, že se budeme pokoušet o mimčo, tak bych chtěla, aby byl v pohodě
Profilova fotka
Ivus snaž se ho tam co nejdřív dostat, s tím nejsou žerty, nabídni mu, že mu budeš dělat oporu a pomůžeš mu, ale že ti na jeho zdraví moc záleží, už kvůli tobě by to měl udělat, když uvidí, že tě to fakt trápí.A aby byl fit. :-)
ahoj leniik1, mohla bych tě poprosit o pomoc? Zjistila jsem, že se budeš vdávat v Lipníku. Můj přitel se tam přestěhoval a vypadá to, že se tam taky budeme brát. Zatím nemáme termín, ale jak ho znám, je schopný mi jen oznámit, že něco zamluvil. Prostě to může být kdykoliv. No, a můj problém je v tom, že to tam neznám a nemám vůbec představu, co se tam dá jak vyřídit (myslím obřad, fotky, šaty, hostina..). Vím, že toho máš moc, ale mohla bys mi, prosím, poradit? Chtěla bych být připravená :-) Moc děkuju.
Profilova fotka
Housenko napiš ip a domluvíme se. :-) Ráda pomůžu
Profilova fotka
Už tu nikdo není? :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?