Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Ty vado Ilčo tak je nech zatknout šmejdy jedni!!!
Profilova fotka
Jinak dělám v Praze? A ty děláš Miru, co?
hele to mi připomnělo - tenhle týden okradli naší sousedku falešný energetici! sebrali jí třicet táců! já ty důchodce prostě nepochopim, jak může mít tyhle prachy jen tak v šupliku! :-S
Profilova fotka
No to já taky ne, a už vůbec nepochopím koho všeho si pustí do bytu. Vždycky pak volám babičce a varuju ji, že jestli někd yudělá něco podobného, tak ať si mi nestěžuje.
Marti tak důchodci to je kapitola!! Ilon my to pak soudíme u nás na ouřadě v Liťáku!!! Jinak Pavla co sem taky občas zavítá - Sabbi tak taky dělá hospodařinu v Praze!!
Profilova fotka
Miru, jo takhle, vy jste ty, co nám je pak po naší úmorné mravenčí práci pustíte. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ilčo ne všechny a já pak ty jejich poplatky musím vymáhat =-)
My? My v žádném případě, my je všechny zavíráme to se neboj hele! My jsme přísný!!! No asi tak nějak a hlavně je to pořád v televizi, néé stejně si je tam ty důchodci pustí!! Pak v televizi brečí no! To mi povídejte, to vidím v práci, 80% poškozených je nad 70 let!!Proč asi že jo! My by jsme s nima vyrazili dveře!
a já to zase vybírám do archivu.. ]-(
No holky my jsme komplet koukám!! Ještě nám chybí někdo z basy a je to hotový né?? Si vystačíme!
Profilova fotka
To je fakt.
Né beze srandy Ilčo a baví tě jo??
Článek se načítá
ńo to teda jo :-D mušim si zabalit svejch pár švestek, zajtra razím na tzv. archivní výlet k Liberci, máme od rána pěkný výšlap a pak menší chlastajdu, tak musím sbalit a vyhrabat spacáček, kerej nevim, kde vůbec hledat, eštěže mám doma dědu vševědu manžu :-D
Profilova fotka
Tak zatím mě to baví. Je to sice o hrábání se v papírech, ale zase je to čistá práce. Hospodařinu většinou žádný smradlavý echt drbani nedělají a že jsem si jich užila. A kdyby se mi po nich náhodou zastesklo, tak výjezd každý měsíc mi připomene, že jsem si jich fakt užila dost.
Jéé ty se máš Marti! Tak si to užij!! No to tak každýho baví něco jiného no!!
to je správný, když tě to baví, už bych taky nechtěla dělat práci, co mě neba :-N
díky Mirčo, vy si to zase pořádně užijete na tom sportu v Litvínově :-D mě budou akorát teda asi pěkně bolet nooožičky ]-(
máme výstup na nějakej vrchol - teď nevim, smrkovec? asi tohle.. no čeká nás asi 25 kiláčků, tak to zas budu uhoněná :-D
No to jo teda, to pořádně spláchneš! No jinak my jedem příští čt jinak ofiko hry jsou od pátku! Ale prý, aby byly dva dny na hospodu a v pátek večír je raut se žrádlem! No tak to si nenechám přeci ujít né??? Se těším docela! Marti mě třeba boje práce ba, ale neba mě tam ty lidi! Některý teda!
to chce nějaký to pivečko, práce je za celej rok dost, tak proč si o pracovní době taky jednou nepovyrazit že jo 8-) mě to ba docela hodně, je fakt, že do styku s lidma taky přijdu, ale vesměs jsou všichni v pohodě, a když přijde nějakej ten děkovnej dopis, jako že jsme někomu něco vyhledali, tak to pohladí na dušičce :-N
No tak Marti to věřím, nám chodí akorát tak odvolání a stížnosti pořád na něco! Tak to mě tak akorát pohladí o nervech no! Mě to taky baví Marti a hodně, z celýho soudu jsem se chtěla dostat na trest, ale s jinejma lidma, s těma co jsem tam začínala no!!
Profilova fotka
ježíš vy jste i zde.... já nestíhám prostě..... ufff
Mílo tak přidej do pedálů!!!!! Marti jasně pivečko vínečko co víc hele!!
Profilova fotka
Nestíhám, nesvačím , já to prostě nestačímmm........... :-S
Mílo klííííííddd n eboj tady to bude, si to dočteš!!!
no my s Mirkou totiž stíháme všecko že jo Mirčuš :-D jj, pivečko to ju, to poslední dobou můžu :-N
Profilova fotka
Njn, ale ne tolik co já... :-p
hele nevytahuj jo ]-( :-D
Mílo já mám na ICQ ségriš!!! Ta se tu určo za chvilku taky objeví, dala toho malýho ďáblíka spát asi už!! Jasný Marti!! Jo jo pivko tak to mi taky chutná - gambáček!!
Profilova fotka
Marti, tak si to zítra užij ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?